Золочівська
 райдержадміністрація Харківської області
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців


ІНФОРМАЦІЯ щодо загального інформаційного забезпечення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року (стаття 562 Закону України "Про вибори Президента України")


В Україні діє Державний реєстр виборців.

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Золочівської райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» постійно ведеться персоніфікований облік громадян.

Станом на 1 листопада 2013 року до бази даних “Державний реєстр виборців” з початку року внесено 195 записів про виборців, що досягли 18-річного віку, набули громадянства України 5 осіб, зареєстровано за місцем проживання на території Золочівського району 286 осіб, знято з реєстрації 309 чоловік., померло 440 чоловік., визнано недієздатними 6 осіб., змінено місце народження або дату народження — 380 виборцям., проставлено відмітку “Не здатні пересуватись самостійно” 20 громадянам.

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Золочівської районної державної адміністрації постійно ведеться співпраця з районним сектором Державної міграційної служби, направляються запити щодо уточнення персональних даних виборців, які зареєстровані на території району, а також з відділом реєстрації актів цивільного стану Золочівського районного управління юстиції у Харківській області, селищним та сільськими головами.

В Україні створено картографічний облік виборчих дільниць в мережі Інтернет. Працівниками відділу ведення Реєстру постійно підтримується в актуальному стані облік дільниць Золочівського району.

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців! (www.drw.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборців».

Метою обробки персональних даних є надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій особистий електронний кабінет та перевірити себе у Державному реєстрі виборців. Для цього навіть не потрібно виходити з власної оселі за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В особистому кабінеті виборця ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців.. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними  даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити тільки один запит.

Шановні виборці!

Якщо ви виявили неточності у своїх персональних даних, звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Золочівської районної державної адміністрації для їх виправлення. Адреса відділу: смт. Золочів, пл. Леніна, 5,  кабінет 7 (на першому поверсі райдержадміністрації), телефон: 5-06-12.

При собі мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства.


Архів >>>


 

62200 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64