Золочівська
 райдержадміністрація
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

Приязна адміністрація


З 10 вересня 2010 року оголошено початок третього Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» серед центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Метою Конкурсу є впровадження конкретних заходів щодо вдосконалення роботи державних органів в частині поліпшення якості управлінських послуг та виявлення і поширення кращого досвіду надання державних послуг відповідно до функцій та завдань органів влади, заохочення і стимулювання органів виконавчої влади, які надають послуги на високому професійному рівні.

Завданням Конкурсу є налагодження ефективних взаємовідносин органів влади усіх рівнів з громадянами, реалізація конституційних прав і свобод громадян в отриманні якісних та своєчасних державних, у тому числі адміністративних послуг та спрямування органів виконавчої влади на створення єдиного «електронного вікна» надання державних послуг та використання Реєстру державних та адміністративних послуг.

Переможцями Конкурсу визнаються органи виконавчої влади, які досягли найкращих результатів щодо забезпечення доступності, зручності, своєчасності та якості надання послуг.

Міністром Кабінету Міністрів України, Головою Організаційного комітету з проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» (далі — Конкурс) за дорученням від 06.10.2010 № 12768/0/2-10 затверджено Методичні рекомендації щодо організації та проведення Конкурсу, а також анкету учасника Конкурсу та анкету споживача послуг, що надає орган виконавчої влади. Зазначені матеріали розміщені на офіційному веб-сайті Головдержслужби України у банері «Приязна адміністрація».

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Приязна адміністрація», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 933 (із змінами), Конкурс відбудеться у чотирьох номінаціях:

— центральні органи виконавчої влади;

— територіальні органи центральних органів виконавчої влади;

— Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації;

— районні, районні в Автономній Республіці Крим, у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації.

Конкурс за номінаціями проводиться одночасно. Інформація про Конкурс розміщена на веб-сайтах: Головдержслужби (www.guds.gov.ua) та Управління державної служби у Харківській області (www.guds.gov.ua/sub/harkivska).  

Шановний споживач! Вашій увазі пропонується відповісти на питання анкети. Мета анкетування — визначити якість надання послуг органами виконавчої влади та рівень задоволеності споживачів цими послугами:

Анкета споживача послуг, що надає орган виконавчої влади  (anketas.zip - 7 kb)

Анкета учасника Всеукраїнського конкурсу „Приязна адміністрація”  (anketau.zip - 22 kb)- Золочівської районної державної адміністрації

 Розпорядження про організацію участі Золочівської РДА у конкурсі «Приязна адміністрація»   (r_prAdm.zip - 10 kb)

62200 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64