Золочівська
 райдержадміністрація Харківської області
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Соціальна політика
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

Законодвачі акти та позиційні матеріали Нацдержслужби

 


07.11.2018

Стосовно осіб, що виконують функції з обслуговування...    

Читати далі...


09.10.2018

      Деякі питання здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері державної служби при оскарженні висновку, що містить негативну оцінку за результатами оцінювання службової діяльності

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях вважає за необхідне звернути особливу увагу на те, що:
- висновок, що містить негативну оцінку за результатами оцінювання службової діяльності, може бути оскаржений державним службовцем у порядку, визначеному статтею 11 Закону України « Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII (далі – Закон);
 

Читати далі...

 


01.10.2018          

Щодо застосування вимог статті 84 Закону України «Про державну службу» у випадку звільнення державного службовця після набрання рішення суду про притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності..
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях вважає за необхідне звернути особливу увагу на те, що відповідно до статті 84 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі-Закон), підставами для припинення державної служби у зв’язку із втратою права на державну службу або його обмеженням є:
1) припинення громадянства України або виїзд на постійне проживання за межі України;
2) набуття громадянства іншої держави;
3) набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення;
4) набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо державного службовця за вчинення умисного злочину та/або встановлення заборони займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави;
5) наявність відносин прямої підпорядкованості близьких осіб у випадку, передбаченому статтею 32 цього Закону.
2. У випадках, зазначених у пунктах 1-4 частини першої вещезазнченої статті, суб’єкт призначення зобов’язаний звільнити державного службовця у триденний строк з дня настання або встановлення факту, передбаченого цією статтею, якщо інше не встановлено законом, а у випадку, зазначеному у пункті 5 частини першої цієї статті, - у порядку, визначеному статтею 32 Закону.
Державна служби припиняється у випадку набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо державного службовця за чинення умисного злочину та/або встановлення заборони займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави (пункт 4 зазначеної статті Закону).
Зазначена підстава припинення державної служби застосовується за сукупності таких умов: 1) наявність обвинувального вироку суду щодо державного службовця, 2) за вчинення умисного злочину та/або встановлення заборони займатися діяльністью, пов’язаною з виконанням функцій держави, 3) що набрав законної сили.
При цьому сам факт вчинення будь-якого умисного злочину є достатнім для визнання особи такою, що не заслуговує перебувати на державній службі. Оскільки це означає, що особа усвідомленно порушує закон, у той час як державний службовець покликаний дотримуватися закону та захищати його права.
Варто зазначити, що відповідно до частини п’ятої статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання нею повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.
Також, необхідно зазначити, що законодавством про державну службу чітко визначено строк, з якого необхідно проводити розрахунок для звільнення державного службовця за рішенням суду про притягнення до адміністративної відповідності, а саме набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення. Інших строків законодавством не встановлено.
Що стосується питання застосування норм Кодексу законів про працю України при звільненні державного службовця з державної служби у зв’язку з набранням законної сили рішення суду про притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, то необхідно застосовувати в першу чергу норми Закону України «Про державну службу», так як пунктом 1 статті 3 Закону передбачено, що цей Закон регулює відносини, що виникають у зв’язку із вступом на державну службу, її проходженням та припиненням, визначає правовий статус державного службовця.
Також звертаємо Вашу увагу на те, що на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби (https://nads.gov.ua/page/rozyasnennya-shchodo-zastosuvannya-zakonodavstva-z-pytan-derzhavnoyi-sluzhby) у рубриці «Роз’яснення щодо застосування законодавства з питань державної служби» розміщено роз’яснення від 29 серпня 2018 року № 56-р/з « Підстави для припинення державної служби: втрата права на державну службу або його обмеження».
 


25.07.2018

            Щодо заробітної плати державного службовця, встановлення надбавок  та премій відповідно до чинного законодавства

Відповідно до статті 50 Закону заробітна плата державного службовця складається, зокрема, з надбавки за вислугу років; надбавки за ранг державного службовця; премії (у разі встановлення).

За результатами роботи та щорічного оцінювання службової діяльності державним службовцям можуть встановлюватися премії. До премій державного службовця належать:

1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;

2) місячна або квартальна премія відповідно до особистого внеску державного службовця в загальний результат роботи державного органу.

Статтею 52 Закону передбачено, що надбавка за вислугу років на державній службі встановлюється на рівні 3 відсотків посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу.

Читати далі...

 

 


06.07.2018

Практичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягнення

            При кваліфікації дисциплінарними комісіями певних видів дисциплінарних проступків можуть існувати особливості доведення обставин, які мають бути встановлені для вирішення питання про наявність або відсутність у діях державного службовця дисциплінарного проступку.

      Так, при розгляді дисциплінарної справи за п. 12 частини першої статті 65 Закону - прогул державного службовця (у тому числі відсутність на службі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин, слід враховувати, що законодавством не визначено переліку обставин, за наявності яких прогул вважається вчиненим з поважних причин (ухвала Колегії суддів Верховного Суду України від 19 жовтня 2011 року (категорія справи № 6-56708св10).

Читати далі...

 

 


22.06.2018


22.06.2018


22.06.2018


01.06.2018

 

ПОРЯДОК визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"
 


22.05.2018    

 

Практичне застосування закону про державну службу при зміні істотних умов державної служби

 

Комплексна програма підвищення кваліфікації державних службовців,  категорії посад "Б" та "В" в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"


07.05.2018   


02.05.2018

                                         


22.04.2018                                             


   


22.04.2016                                             

 На виконання Закону України Про державну службу
   


Архів 2013-2014 >>>

Архів 2012 >>>

 

62200 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64