Золочівська
 райдержадміністрація
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Соціальна політика
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

Оголошення,  повідомлення,  пропозиції


28.08.2020

До уваги виборців!

            Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 18 травня 2020 року №88 «Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців» та від 11 червня 2020 року №103 «Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання» (зі змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії від 24 липня 2020 року № 145) кожен громадянин України, який має право голосу, але постійно проживає не за місцем своєї реєстрації або реєстрація місця проживання у якого відсутня згідно з паспортними даними (внутрішньо переміщена особа,  трудовий мігрант тощо), може змінити свою виборчу адресу у Державному реєстрі виборців та взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року за місцем фактичного проживання на території України.

             Для цього необхідно звернутися із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання до 10 вересня 2020 року відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 8 серпня 2020 року №163 «Про Календарний план основних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року».

            Заява може бути подана до органу ведення Державного реєстру виборців у паперовій або електронній формі.

У паперовій формі заява подається виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства. Під час подання заяви у паперовій формі до органу ведення  Державного реєстру виборців виборець пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Заява в електронній формі створюється шляхом заповнення виборцем електронної форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії. В електронній формі заява надсилається виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» (кваліфікований електронний підпис). У заяві вказується адреса житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою та адреса електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду.

            Виборець, нову виборчу адресу якого визначено на підставі зазначеної заяви, може звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців з новою заявою не раніше ніж через 1 рік після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

 

 


14.08.2020

 

Золочівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує :

Читати далі...


 

 


14.08.2020

 

Що треба знати пенсіонерам, що працюють

            Розмір пенсії кожного пенсіонера визначають індивідуально з огляду на набутий ним страховий стаж і заробітну плату, з якої сплачено внески. Розмір призначеної пенсії переглядають (перераховують) за правилами, визначеними законодавством. Через кожні два роки пенсіонерам, які працювали після призначення пенсії, здійснюють перерахунки з урахуванням набутого страхового стажу або страхового стажу і заробітної плати (вибирають найвигідніший варіант). Крім того, такі пенсії «індексуються» за загально визначеними правилами.

            Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» зобов’язує кожну застраховану особу повідомляти про зміни, зокрема щодо свого працевлаштування. Про такий обов’язок органи Пенсійного фонду повідомляють кожного пенсіонера в заяві, пам’ятці, які він підписує.

            Однією з підстав для перерахунку пенсій є зміна прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність. Зазвичай таку зміну передбачено двічі на рік: у липні та грудні. Надбавки, доплати, підвищення, інші виплати, встановлені законодавством, переглядають (збільшують) у разі зміни прожиткового мінімуму незалежно від факту роботи пенсіонера. А от мінімальний розмір пенсій за віком, доплата за понаднормовий стаж, які також можуть залежати від прожиткового мінімуму, перераховують лише тим пенсіонерам, які не працюють. Окрім того, тільки непрацюючим пенсіонерам встановлюється надбавка на непрацездатних членів сім’ї.

            Саме з погляду визначення належного розміру пенсії має значення повідомлення про факт працевлаштування. Задля уникнення непорозумінь щодо розмірів пенсій переконливо рекомендуємо тим, хто має намір у період одержання пенсій вийти на роботу, негайно інформувати органи Пенсійного фонду про такий факт.

 

Золочівський сектор обслуговування громадян(сервісний центр) ГУПФУ в Харківській обасті


 


12.08.2020

                                                                                Золочівська районна філія Харківського  обласного центру зайнятості інформує!

 

 


 


03.06.2020

Шановні мешканці Золочівського району!
На підтримку ініціативи Олімпійського Комітету України щодо реалізації проєкту з нагоди Міжнародного дня охорони навколишнього природного середовища «Всесвітній день Довкілля» запрошуємо вас 5 червня приєднатися до відзначення Всеукраїнського дня довкілля з урахуванням обмежень передбачених карантином.
Разом ми зможемо зробити наші вулиці, парки сквери чистішими, висадити квіти, привести в належний вигляд дитячі та спортивні майданчики.
Відповідні заходи доцільно провести у режимі он лайн та висвітлити їх у засобах масової інформації.
 


29.04.2020

Оголошення
Золочівська районна державна адміністрація запрошує інститути громадянського суспільства до співпраці в ініціативній групі по створенню громадської ради.
Цей консультативно-дорадчий орган буде створюватись відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 з метою залучення громадськості до участі в прийнятті управлінських рішень, вирішення питань, важливих для життєдіяльності та розвитку району.
Бажаючих просимо звертатися за телефонами: 0979843769, 5-15-64.


13.09.2020

Золочівська районна філія Харківського  обласного центру зайнятості інформує!

 


06.09.2019

Золочівський військовий комісаріат інформує!


28.08.2019


Наказ відділу містобудування, архітектури, житлово- комунального господарств та цивільного захисту Золочівської районної державної адміністрації від 23 серпня  № 4
 

 

 


28.08.2019


Наказ відділу містобудування, архітектури, житлово- комунального господарств та цивільного захисту Золочівської районної державної адміністрації від 23 серпня  № 5
 

 

 

 


25.07.2019

До відома громадян: за безоплатною первинною правовою допомогою можна звернутися до Громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 26.
Графік роботи: вівторок та четвер з 10.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 13.45.
Консультації надаються в межах повноважень Головного територіального управління юстиції у Харківській області.
 


01.07.2019

 


 

 

 

 
   

62200 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64