Золочівська
 райдержадміністрація
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Соціальна політика
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

Оголошення,  повідомлення,  пропозиції


27.11.2018

Оголошено XI конкурс з відборуадвокатів, якізалучаються для наданнябезоплатноївторинноїправовоїдопомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7
«Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:
 

Читати далі....

 


12.11.2018

Гарантії для працівників на збереження за ними місця роботи, посади і середнього заробітку на час перебування на військовій службі.

Згідно ч. 2 ст. 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу громадяни України, призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, користуються гарантіями, передбаченими частинами третьою та четвертою статті 119 Кодексу законів про працю України.

Як ви зрозуміли мова піде про гарантії працівникам передбачені саме ст. 119 Кодексу законів про працю України (надалі – КЗпП України)

Читати далі....

 

 


12.10.2018

"Увага! Консультаційно-інформаційна служба "гаряча лінія" !

 Золочівська районна державна адміністрація повідомляє, що за телефонною "гарячою лінією" районної державної адміністрації (05764) 5-01-45 споживачі товарів та послуг Золочівського району можуть отримати консультацію та роз’яснення з питань захисту прав споживачів, які будуть розглянуті згідно Закону України "Про звернення громадян".

 

Управління економічного розвитку і торгівлі

Золочівської районної державної адміністрації


27.07.2018

Б'є значить любить???

В рамках реалізації правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО Золочівське бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинноої правової допомоги інформує щодо протидії домашнього насильства.

             Одним із найчастіших питань з якими звертаються за отриманням безоплатної правової допомоги до бюро правової допомоги це розлучення, виплата та збільшення розміру аліментів. Зазвичай розлучення не проходить безболісно для подружжя.  Причиною такого рішення є різні форми домашнього насильства, тобто вчинення дій фізичного, психологічного чи економічного характеру. Прояви насильства можуть тривати роками, бувають вони як приховані (бо “бруду” з сім'ї не виносять) так і відкриті, коли свідками є друзі, сусіди. Такі відносини часто несуть за собою втрати, так як насильство переважно закінчується тілесними ушкодженнями, а іноді і смертю. Іноді жертвою може стати і сам насильник, свідченням цього є випадки коли жінка, яка вже не може терпіти у стані відчаю починає захищати себе, навіть вбиваючи.

Читати далі....


02.07.2018

"Увага! Консультаційно-інформаційна служба "гаряча лінія" !

 Золочівська районна державна адміністрація повідомляє, що за телефонною "гарячою лінією" районної державної адміністрації (05764) 5-01-45 споживачі товарів та послуг Золочівського району можуть отримати консультацію та роз’яснення з питань захисту прав споживачів, які будуть розглянуті згідно Закону України "Про звернення громадян".

 

Управління економічного розвитку і торгівлі

Золочівської районної державної адміністрації

 


28.02.2018


27.10.2017

Яка відповідальність встановлена за самостійне захоплення земельної ділянки?

 

Самовільне зайняття земельної ділянки є адміністративним правопорушенням, передбаченим статтею 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Його вчинення тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також, статтею 197-1 Кримінального кодексу України встановлена кримінальна відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику. За вчинення такого злочину встановлене кримінальне покарання у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних або арешту на строк до шести місяців.          Читати далі....

 


21.09.2017

Продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету

 

«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 06 листопада 2017 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років. Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері сільського зеленого туризму. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА – www.kharkiv.biz.ua.

Заявки на отримання мікрокредиту приймаються до 06 листопада 2017 року ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА за адресою: м. Харків,  площа Свободи 5, Держпром, 1 під'їзд, 5 поверх, к. 19-21. Довідки за телефоном: 757-42-32»

 


29.08.2017

Проведення семінару в рамках впровадження проекту "Абетка експортера"

          Повідомляємо, що 12 вересня 2017 року у рамках впровадження проекту «Абетка експортера» відбудеться п’ятий освітній семінар «Документальні перевірки суб’єктів господарювання з боку контролюючих органів під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності».

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу регіону, фізичні осіби-підприємці, які націлені на успішну реалізацію стратегії експортно-орієнтованого бізнесу.

Під час заходу його учасники отримають інформацію щодо аспектів податкового контролю зовнішньоекономічної діяльності з боку територіальних підрозділів ДФС України, проведення операцій стосовно тимчасового ввезення та вивозу товарів за митну територію України. Проект програми додається.

Захід відбудеться 12 вересня о 16 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, просп. Науки,9-А, головний корпус, ауд. А4). Реєстрація учасників розпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1uKvSDjwVK8GzWcSvhTUICHYR1KO611ajwrx0nJ5HPr0/viewform?edit_requested=true.

Просимо поширити інформації про семінар серед суб’єктів господарювання, які мають бажання виходити із власною продукцією на зовнішні ринки збуту та забезпечити їх участь.

 Директор Департаменту                                                         В.В. Белявцева

 

Програма семінару «Документальні перевірки суб’єктів господарювання з боку контролюючих органів під час здійснення
зовнішньоекономічної діяльності»
у рамках впровадження проекту «Абетка експортера» 12 вересня 2017 року, 16:00-18:00  читати далі_>>>


17.07.2017

Золочівська райдержадміністрація повідомляє:

 Відповідно до рішення VІІ сесії Золочівської районної ради VII скликання № 139 від 24 червня  2016 року та рішення VІІІ сесії Золочівської районної ради VII скликання № 152 від 28 липня   2016 року районною державною адміністрацією проводиться процедура приватизації шляхом продажу на аукціоні оздоровчого табору «Берізка», загальною площею 2139,1 кв.м, який розташований за адресою: с.Березівка, вул. Лісна, буд. 25 Золочівського району Харківської області.

 


26.04.2017

 Деякі питання застосування Закону України «Про санкції»

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (Далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за №200/28330 (зі змінами) (далі Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України ( положення абзацу другого пункту 12 розділу ll Порядку).
У разі встановлення факту застосування до фізичних або юридичних осіб, що звернулися для відповідної реєстраційної дії, санкцій, передбачених пунктом 16 статті 4 Закону про санкції, суб'єкт державної реєстрації відмовляє у вчиненні державної реєстрації відповідно до пункту 5 частини першої статті 28 Закону про реєстрацію.
 


25.04.2017

Право внутрішньо переміщених осіб на отримання земельної ділянки

Дата публікації: Четвер, 16 березня 2017, 10:43

До Золочівського бюро правової допомоги звернулися внутрішньо переміщені особи з проханням надати правові роз’яснення щодо отримання  земельної ділянки. З цього питання консультує Оксана Дзьонь, заступник начальника Золочівського бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання БВПД.

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», держава сприяє наданню внутрішньо переміщеним особам кредитів на придбання земельних ділянок, придбання та будівництво житла.

Кабінетом Міністрів України було затверджено Постанову від 16 грудня 2015 р. № 1094 Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року. Згідно до зазначеної програми, на 2016-2017 роки заплановано: 

1) виділення в установленому порядку земельних ділянок для будівництва житла переселеним громадянам з урахуванням їх потреб і потенціалу щодо можливостей перспективного працевлаштування та розвитку інфраструктури. Відповідальні органи: обласні та Київська міська держадміністрації.

2) фінансування розвитку інфраструктури населеного пункту з державного бюджету за умови виділення земельних ділянок під будівництво житла переселеним громадянам. Відповідальні органи: Міністерство фінансів України, Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства та обласні та Київська міська держадміністрації.

На сьогодні, застосовується загальний порядок виділення земельної ділянки в порядку 121 ст. Земельного Кодексу України.

Відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

  • для ведення фермерського господарства – в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство;
  • для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара;
  • для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;
  • для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара;
  • для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;
  • для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.

Важливо пам’ятати, що Земельний кодекс України встановлює, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах зазначених норм, провадиться один раз по кожному виду використання.

Процедура отримання земельної ділянки досить довгострокова та клопітна. Для реалізації свого права на безоплатне отримання земельної, необхідно звернутись до органу, уповноваженого здійснювати розпорядження земельними ділянками державної або комунальної власності, із заявою про безоплатне надання земельної ділянки у власність.

Таким органом є:

1) щодо земель комунальної власності, переважно розташовані в межах населених пунктів, є відповідна сільська, селищна, міська рада;

2) щодо земель державної власності, які, як правило, розташовані за межами населених пунктів, є:

- при наданні земельних ділянок для ведення садівництва або особистого селянського господарства – Головне управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в Харківській області;

- при наданні земельних ділянок в інших випадках – районні державні адміністрації.

За більш детальною інформацією можна звернутися до Золочівського бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  за адресою: Харківська область, смт. Золочів,                        вул. 8 Березня, 3; тел. (05764)5-00-90.


01.03.2017

Золочівська районна державна адміністрація

з 01 березня по 30 квітня 2017 року

оголошує конкурс 

«К р а щ и й  д е р ж а в н и й  с л у ж б о в е ц ь» 

в номінаціях : 

«Кращий керівник» (приймають участь державні службовці категорії «Б», що мають загальний стаж державної служби  не менше п`ять років, з них на керівних посадах не менше як 2 роки); 

     «Кращий службовець» (приймають участь державні службовці категорії «В», що мають загальний стаж державної служби не менше як 2 роки). 

      Додаткова інформація про умови та порядок проведення конкурсу надаються сектором кадрової роботи апарату райдержадміністрації ( кабінет № 11 або за телефоном 5-15-64).  

   Організаційний комітет

23.03.2017

Запрошення до участі у тендері

договір підряду на виконання будівельних робіт

CP-W-1400112-KFW

                                                                                                           

                                                                                                           

1.   Уряд України отримав  FORMTEXT грант від уряду Федеративної Республіки Німеччини, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2.   Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цією об’явою запрошують підрядників з гарною репутацією надати запечатані тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 14-63-26-004 «Покращення умов надання освітніх  послуг для громади смт. Золочів. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності гімназії, навчання громади. Золочівський район, Харківська область/KfW»: закінчення капітального ремонту шатрової покрівлі,  встановлення  зовнішніх металевих дверей, улаштування вимощення та цоколю. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3.   Ви можете безкоштовно отримати тендерну документацію за так FORMTEXT ими адрес FORMTEXT ами: УФСІ: м. Харків, вул. Сумська, буд. 54, 3 поверх, контактна особа - Пашков К.Д., спеціаліст із закупівель (у робочі дні з 9:00 до 18:00), та АПВ: Харківська область, смт. Золочів, вул. Центральна, буд.25 (раніш вул. Комсомольська, 25) приміщення Золочівської гімназії № 1,              відповідальна особа - Попов Олексій Федорович (у робочі дні з 9:00 до 17:00). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою АпВ не пізніше ніж 11:00  FORMTEXT 11.04.2017р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру.  Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресами, зазначеними вище, та за телефонами (050) 4753904 (УФСІ) та  (066) 939-39-72 (АпВ).

4.   Передтендерну конференцію буде проведено о  FORMTEXT 11:00, 03.04.2017р. за адресою АпВ.

5.   Тендерні пропозиції, надані пізніше за встановлений термін, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.


27.01.2017

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЇ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ДО ПІДРОЗДІЛІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
3 23 СІЧНЯ 2017 РОКУ
В МІСТІ ХАРКОВІ ТА ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ПОЧИНАЄТЬСЯ НАБІР В
ПОЛІЦІЮ

ПЕРЕЛІК ВІДКРИТИХ ВАКАНСІЙ
Головного управління Національної поліції
в Харківській області

слідчі: 40 вакансій;
молодший склад поліції: 160 вакансій.
м. Балаклія (Балаклійський ВП)
молодший склад поліції
- поліцейський: 3 вакансії
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія

м. Барвінкове (Барвінківське ВП)
слідчий: 1 вакансія

м. Валки (Валківський ВП)
слідчий: 1 вакансія
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції : 2 вакансії

с. Коломак (Коломацьке ВП)
слідчий: 2 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія

м. Богодухів (Богодухівський ВП)
слідчий: 1 вакансія
молодший склад поліції
- поліцейський - водій: 1 вакансія
Ізолятор тимчасового тримання № 2
молодший склад поліції: 8 вакансій

м. Вовчанськ (Вовчанський ВП)
слідчий: 2 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський - водій: 2 вакансії
Ізолятор тимчасового тримання № 3
молодший склад поліції: 8 вакансій

м. Куп'янськ (Куп'янський ВП)
слідчий: 4 вакансії
Ізолятор тимчасового тримання № 6
молодший склад поліції: 5 вакансій

м. Дергачі (Дергачівський ВП)
слідчий: 3 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 2 вакансії

м. Зміїв (Зміївський ВП)
слідчий: 1 вакансія
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія
- поліцейський-водій: 1 вакансія

м. Ізюм (Ізюмський ВП)
слідчий: 1 вакансія
Ізолятор тимчасового тримання № 4
молодший склад поліції: 5 вакансій

м. Красноград (Красноградський ВП)
слідчий: 1 вакансія
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія
- поліцейський: 1 вакансія
Ізолятор тимчасового тримання № 5
молодший склад поліції: 5 вакансій

с. Зачепилівка (Зачапелівське ВП)
слідчий: 3 вакансії

с. Близнюки (Близнюківське ВП)
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 2 вакансії

с. Краснокутськ (Краснокутське ВП)
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія

с. Слобожанське (Липецьке ВП)
слідчий: 2 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 2 вакансії

м. Люботин (Люботинське ВП)
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія

м. Чугуїв (Чугуївський ВП)
слідчий: 1 вакансія

смт. Печеніги (Печенізьке ВП)
слідчий: 1 вакансія

с. Нова Водолага (Нововодолазьке ВП)
слідчий: 3 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 3 вакансії

м. Лозова (Лозівський ВП)
слідчий: 3 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія
- поліцейський: 1 вакансія
Ізолятор тимчасового тримання № 7
молодший склад поліції: 4 вакансії

м. Мерефа (Харківський ВП)
слідчий: 2 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції: 1 вакансія

м. Первомайський (Первомайський ВП)
слідчий: 2 вакансії
молодший склад поліції
- поліцейський: 1 вакансія
- поліцейський-водій: 1 вакансія
Ізолятор тимчасового тримання № 8
молодший склад поліції: 10 вакансій

м. Харків (Шевченківський ВП)
слідчий: 4 вакансії

м. Харків (Холодногірський ВП)
слідчий: 2 вакансії

м. Харків (відділення поліції в аеропорту Харків)
молодший склад поліції
- поліцейський: 1 вакансія

м. Харків (Відділення поліції на ст. Харків-Пасажирський)
молодший склад поліції
- поліцейський: 1 вакансія

м. Харків (Відділ поліції в метрополітені)
молодший склад поліції
- поліцейський: 43 вакансії

м. Харків (Рота охорони адмінбудинків)
молодший склад поліції
- поліцейський: 10 вакансій

м. Харків (Ізолятор тимчасового тримання № 1)
молодший склад поліції
поліцейський: 30 вакансій


ВИМОГИ ДО ПОСАДИ СЛІДЧОГО
ОСНОВНІ СЛУЖБОВІ ОБОВ'ЯЗКИ СЛІДЧОГО:
• досудове розслідування кримінальних проваджень;
• проведення слідчих (розшукових) дій, у тому числі негласних слідчих (розшукових) дій, інших процесуальних дій відповідно до вимог КПК України;
• своєчасне реагування на заяви та звернення громадян.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
• громадянство України;
• вища юридична освіта;
• знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції» та кримінально-процесуального законодавства;
• вільне володіння українською мовою.
НЕОБХІДНІ ЯКОСТІ ТА НАВИЧКИ:
• висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;
• аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, гнучкість, проникливість;
• неупередженість та порядність;
• самостійність, організованість, відповідальність;
• наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу;
• стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень;
• вміння аргументовано висловлювати свою думку;
• прагнення до розвитку та самовдосконалення;
• досвід роботи з ПК (офісні програми, Інтернет) на рівні впевненого користувача.
МИ ПРОПОНУЄМО:
• зарплату від 10000 грн. та соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;
• професійну підготовку за міжнародними стандартами;
• перспективу кар'єрного росту.


ВИМОГИ ДО ПОСАД МОЛОДШОГО СКЛАДУ ПОЛІЦІЇ
ОСНОВНІ СЛУЖБОВІ ОБОВ'ЯЗКИ МОЛОДШОГО НАЧАЛЬНИЦЬКОГО СКЛАДУ:
• забезпечення своєчасного реагування на всі звернення та повідомлення про вчиненні правопорушення;
• запобігання загрозам публічної безпеки громадян;
• взаємодія зі структурними підрозділами відділу (відділення) поліції з метою забезпечення громадського порядку;
• виконання окремих письмових доручень слідчих ;
• забезпечення збереження технічного стану майна підрозділу.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
• громадянство України;
• вільне володіння українською мовою;
• повна загальна середня освіта;
• знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».
НЕОБХІДНІ ЯКОСТІ ТА НАВИЧКИ:
• висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;
• аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, гнучкість, проникливість;
• неупередженість та порядність;
• самостійність, організованість, відповідальність;
• наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу;
• стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень;
• вміння аргументовано висловлювати свою думку;
• прагнення до розвитку та самовдосконалення.
МИ ПРОПОНУЄМО:
• зарплату від 5 000 до 6 500 грн. та соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;
• професійну підготовку за міжнародними стандартами;
• перспективу кар'єрного росту.
Заповнити анкету ONLINE можливо за посиланням:

ОНЛАЙН АНКЕТА НА ВАКАНСІЮ СЛІДЧОГО
ОНЛАЙН АНКЕТА НА ВАКАНСІЮ МОЛОДШОГО СКЛАДУ ПОЛІЦІЇ

Прийом анкет триває з 23.01.2017 до 03.02.2017.
Для Вашої зручності та у разі виникнення питань при заповненні онлайн анкети, а також для отримання будь-якої додаткової інформації щодо конкурсу, Ви можете звернутися за телефоном +3 8 (057) 705-97-62, +3 8 (057) 705-93-69 та електронною адресою sektor_kh@ukr.net
По закінченню прийому анкет Вам буде призначено час для попередньої бесіди, для якої при собі необхідно мати зазначені нижче документи та дві години вільного часу.
По заповненню анкети ONLINE кандидатам необхідно в термін по 03.02.2017 надати нижчезазначений пакет документів за адресою: м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 5, (необхідно дві години вільного часу)
Для участі в конкурсі необхідно підготувати наступний пакет документів:
- письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" і на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних “;
-копію паспорта громадянина України (при собі мати оригінал);
-копію посвідчення водія (за наявності);
-ідентифікаційний номер;
-особова картка визначеного зразка;
-анкета (заповнюється власноруч);
-автобіографія (заповнюється власноруч);
-фотокартки 9х12 см (2 шт.), 3х4 см (2 шт.), 3,5х4,5 см (2 шт.);
-декларація за попередній рік (попередньо подана за встановленою електронною формою та у друкованому вигляді) визначеною ЗУ «Про запобігання корупції»;
-копію трудової книжки (за наявності);
-копію документів про освіту;
-копію військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’заних або військовослужбовців);
-медична довідка про стан здоров’я (для працевлаштування).
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі та подала документи до сектору з організації конкурсного відбору у визначені строки, вважається кандидатом на зайняття вакантної посади.

УВАГА!
У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі , вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел. +3 8 (050) 425-48-44 та +3 8 (050) 425-46-44.
3 9.00 до 17.00 щодня, окрім вихідних та святкових днів.
Адреса розташування поліцейської комісії: м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 5, мала зала ГУНП,
а також звернутися до поліцейської комісії можливо за електронною адресою police_comisson_kh@ukr.net


Архів_>>>

Архів_>>>

 

 
   

62200 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64