Золочівська
 райдержадміністрація Харківської області
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна довідка
Історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

Довідник

код Золочівського р-ну  (057-64)


Електронні адреси державних установ, організацій та підприємств Золочівського району



Керівництво РДА


Прізвище, ім 'я, по батькові Посада E-mail Телефон
Гурін Ігор Миколайович Голова райдержадміністрації golova@zolochivska-rda.gov.ua
mail@zolochivska-rda.gov.ua
5-15-64
Рева Юрій Олександрович  Перший заступник голови райдержадміністрації

mail@zolochivska-rda.gov.ua

5-08-10

Набока Вади Миколайович Заступник голови райдержадміністрації mail@zolochivska-rda.gov.ua 5-13-50
Шмітько Ігор Вікторович Заступник голови райдержадміністрації

zam_kultura@zolochivska-rda.gov.ua
mail@zolochivska-rda.gov.ua

5-01-07
Дмитренкова Валентина Михайлівна Керівник апарату райдержадміністрації

keraprzolrda@ukr.net    ker-apar@zolochivska-rda.gov.ua

5-13-37

<< На початок сторінки

Апарат РДА


Прізвище, ім 'я, по батькові Посада Телефон

Сектор організаційної роботи

Гнатченко Світлана Володимирівна Завідувач сектору 5-12-45
Фартушна Тетьяна Олександрівна Головний спеціаліст 5-12-45
 

Загальний відділ

Іванова Лариса Вікторівна Начальник відділу 5-03-89
Вірченко Світлана Головний спеціаліст 5-03-89
     

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Слинько Людмила Володимирівна Начальник відділу 5-06-12
Канівець Валентина Олексіївна Головний спеціаліст 5-06-12
Ухін Юрій Михалович Провідний спеціаліст 5-06-12
 

Сектор фінансово-господарського забезпечення

Клименко Марина Миколаївна Завідувач сектору, головний бухгалтер 5-15-64
 
Юридичний сектор
Пуніна Оксана Іванівна Завідувач сектору 5-15-64
 

Сектор масових комунікацій

Борох Ірина Володимирівна Завідувач сектору 5-04-67
 

Сектор контролю

Жижко Світлана Вікторівна Завідувач сектору 5-15-64
 
Сектор управління персоналом
Ільченко Інна Михайлівна Завідувач сектору 5-15-64
Тимченко Юрій Олександрович Головний спеціаліст  
 
Сектор  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи
Кузьменко Олександр Вікторович Завідувач сектору 5-13-50

<< На початок сторінки

Самостійні управління, відділи та інші структурні підрозділи РДА


Прізвище, ім 'я, по батькові Посада Телефон

Управління економічного розвитку і торгівлі

Богдан Ірина Анатоліївна Т.В.О. Начальника управління 5-01-45
Христенко Світлана Вікторівна Головний спеціаліст 5-01-45
 
Відділ надання адміністративних послуг
Михайленко Яна Павлівна Начальник відділу  
Заікіна Валентина Миколаївна Адміністратор 5-02-57
Солових Марина Михайлівна Адміністратор 5-02-57
Іванова Світлана Миколаївна Адміністратор 5-02-57
 

Відділ містобудування, архітектури,  ЖКГ та цивільного захисту

Ясиньова Тетяна Миколаївна Начальник відділу 5-01-31
Юхно Анна Леонідовна Головний спеціаліст 5-01-31
Мар'єнко Юлія Вікторівна Головний спеціаліст 5-01-31
Садовий Андрій Анатолійович Завідувач сектору цивільного захисту 5-01-31

 

Архівний відділ

Борох Наталія Михайлівна Начальник відділу 5-10-74
Колісник Вікторія Іллівна Головний спеціаліст, головний бухгалтер 5-10-74
 

Фінансове управління

Бабенко Ольга Миколаївна Начальник управління 5-14-89
Гур`єва Тетяна Вікторівна Начальник відділу доходів 5-14-89
  Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності 5-14-89

Управління соціального захисту населення

Лівець Валентина Володимирівна Начальник управління 5-10-56
Кутова Любов Миколаївна Начальник відділу бухгалтерського обліку 5-01-44
Гунько Світлана Іванівна Завідувач сектору з питань праці та соціально – трудових відносин 5-16-87
Олійник Валентина Олександрівна Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення 5-16-87
Лагода Вікторія Володимирівна Начальник відділу грошових виплат та допомог 5-02-03
 

Відділ агропромислового розвитку

Кудрич Алла Степанівна Т.В.О.  начальника відділу 5-05-34
 

Відділ освіти, молоді та спорту

Шевченко Світлана Василівна Начальник відділу 5-03-53
 

Сектор культури та туризму

Завадська Яніна Олександрівна Т.В.О.  завідувач сектору  
 

Служба у справах дітей

Назаренко Аліна  Вікторівна Начальник служби 5-03-45
 

Відділ державної реестрації

Гресь Ірина Іванівна Начальник відділу 5-00-97
 

<< На початок сторінки

Районна рада


Прізвище, ім 'я, по батькові Посада Телефон
Заболотний Юрій Миколайович Голова районної ради 5-15-93
Кудінова Валентина Петрівна Головний бухгалтер 5-28-76
Мірось Римма Станіславівна головний спеціаліст 5-15-93

<< На початок сторінки

Районні служби


Прізвище, ім 'я, по батькові Посада Телефон
Трофімов Віктор Петрович Начальник відділу Держгеокадастру 5-08-74
Юхно Тетяна Олександрівна Начальник управління Пенсійного фонду 5-08-42
Світлична Людмила Валеріївна Начальник відділення Держказначейства 5-28-42
Андрющенко Юрій Сергійович Начальник районного центру зайнятості 5-13-58

<< На початок сторінки


Промислові підприємства


Підприємство Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
Івашківський спиртзавод Мельник Олексій Миколайович 98-5-34
ТОВ "Золочівська друкарня Рогуля Валентина Олександрівна 5-03-80
ЗАТ "Золочівське ХПП" Федорів Фелікс Павлович 5-13-61
ТОВ «Євротехпласт»   5-18-39
СТОВ «Колосок» Доброскок Олексій Іванович 5-16-67

<< На початок сторінки

Будівельні організації


Організація Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
ВАТМС ПМК-11 Виноградов Володимир Миколайович 5-15-68
Райавтодор Гудиря Ігор Леонідович 5-23-29

<< На початок сторінки

Підприємства енергозабезпечення, зв'язку та транспорту


Підприємство Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
СЛД№2 смт Золочів РЦТ №321  "Уктелеком" Бондаренко Олег Константинович 5 - 10 - 77
5-10-70
Район електричних мереж Лола Павло Володимирович 5-10-76
5-15-45
Золочівська агенція "Енергозбуту Лола Павло Володимирович 5-22-60
5-28-39
ТОВ „Енергетик" Жук Віталій Миколайович 5-13-08
5-16-22
ВАТ "Восток" Михайленко Іван Петровия 5-10-37
5-11-65
Золочівська філія Дергачівської дільниці ВАТ „Харківгаз” Кузнецова Алла Олександрівна 5-00-84
5-02-74

<< На початок сторінки

Банківські установи


Установа Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
Відділення „Приват-банку" Ашурова Анастасі Анатоліївна 5-12-37
Відділення Ощадбанку №2839 Лаптева Тетяна Володимирівна 5-11-08
Відділення банку "Аваль" Бондаренко Володимир Миколайович 5-02-20
Відділення «Мегабанку» Тішкова Наталія Миколаївна 5-03-41

<< На початок сторінки

Лікувальні та санітарно-епідемічні заклади


Заклад Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
КП Золочівська центральна районна лікарня Ломакіна Ольга Миколаївна 5-12-43
5-16-84
Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первинної медичної допомоги Золочівського р-ну» Тесленко Марина Анатоліївна 5-02-81, 5-02-75–прийм.
Золочівське лабораторне відділення Дергачівської міжрайонної філії

Ільченко Олена Олександрівна

5-02-86
5-10-12
Управління державної ветеринарної медицини Бородачик Андрій Вікторович 5-00-32
Лікарня державної ветеринарної медицини   5-00-32
 

Відділення сімейної медицини

Феськівська амбулаторія

Бондаренко Л.Г.

9-55-69
Конгресівська амбулаторія Верховенко Є.М. 9-66-43
Удянська амбулаторія Довгопол В.С. 9-72-69
Одноробівська 1-а амбулаторія Оберемок С.С. 9-31-29
Лютівська амбулаторія Вінник О.І. 9-42-45
Писарівська амбулаторія Кудріс В.Ф. 9-95-41
В.Рогозянська амбулаторія Вигідний Б.В. 9-34-37
Довжицька амбулаторія Ворвуль Л.І. 9-92-33
Переможанська абулаторія

Котелевська З.М.

9-43-16
Одноробівська амбулаторія Оберемок С.С. 9-32-73

Фельдшерські пункти

Малорогозянський ФАП Кондратенко С.М. 9-43-20
Цапівський ФАП СтешенкоТ.С. 90-4-37
Соткозачанський ФАП Мартинова О.М. 96-3-84
Ряснянський ФАП Харченко О.В. 90-6-17
Гуркозачанський ФАП Бойко В.В. 96-3-47
Світличанський ФАП Жуковська І.П. 98-1-62
Чорноглазівський ФАП Тютюнник М.О. 97-4-55
Жовтневий ФАП Дустова Б. 97-3-86
Макарівський ФАП Милашенко Н.Г. 98-1-24
Чепелянський ФАП Макар Т.П. 95-6-69
Гуринівський ФАП Мартиненко А.О. 94-1-20
Сковородинівський ФАП Лукаш О.О. 91-1-59
Івашківський ФАП Колєснікова Н.І. 98-4-00
Петровський ФАП Лебединець О.Ф. 94-4-35
Леміщенський ФАП Лавро В.А. 94-4-74
Возрожденівський ФАП Гончаренко Л.І. 96-7-35
Тимофіївський ФАП Косінова О.В. 96-7-18
Барановський ФАП Сіра І.В. 95-3-60

<< На початок сторінки

Підприємства торгівлі та побутового обслуговування


Підприємство Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
Золочівська районна спілка споживчих - товариств Зоря Ольга Григорівна 5-00-08
ПХО „Золочівський ринок" Коваленко Сергій Миколайович 5-01-13
5-10-86

<< На початок сторінки

Правоохоронні та контролюючі органи


Орган Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
Золочівське відділення поліції Дергачівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Х/обл. Юрченко Юрій Олександрович 5-06-55
Паспортний стіл Попадченко катерина Петрівна 5-15-92
Дергачівська міжрайонна прокуратура Доброскок Олександр Миколайович 5-16-04
5- 10- 93
Районний суд Шабас Ольга С ергіївна голова суду 5-02-61       5-01-04     5-12-91
Золочівський районний військовий комісаріат Приходько Володимир Олександрович 5-15-64
Комендатура швидкого реагування «Золочів» Тараненко Григорій Іванович 96-7-71
5-13-63

5-13-63

Золочівське відді-лення Слобожанської ОДПІ ГУДФС у Х/обл. Копійченко Світлана Володимирівна 5-14-97

5-16-65
5-01-50 бух.
5-04-51
5-01-39

Слобожанська ОДПІ ГУДФС у Х/обл. Єфремов Артем Олександрович  (0263)
2-80-99
2-80-88 прийм.

<< На початок сторінки

Інші підприємства, установи та організації


Установа Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
Редакція районної газети "Зоря" Мірошник Василь Савич -редактор 5-14-79
Земельно-кадастрове бюро Лебединець Ігор Євгенійович 5-10-65
КП "Архітектурно-інвентарізаційне бюро" Бєлова Світлана Миколаївна 5-07-82
Районне житлово-комунальне господарство Костенко Віталій Анатолійович 5-18-76
5-26-21
Одноробівське ЖКП Гарцилов Олександр Олександрович 9-31-67
Олександрівське ЖКП

Астахова Анна Павлівна

9-66-43
Феськівське ЖКП Єврошенко Евгеній Леонідович 95-8-71
РВ ГУМНС в Харківській області Гарбуз Віктор Олександрович 5-01-01
5-15-49
Державна насіннєва інспекція Діденко Валентина Анатоліївна 5-10-96
ПСП "Журавушка" (інкубаційна станція) Онацька Єфросинія Максимівна 5-01-20
Відділення національної страхової компанії "Оранта" Мірошник Тетяна Іванівна 5-14-90
Лісництво Слинько Сергій Миколайович 5-03-14
Комбінат "Світанок" Кудрявцев Віктор Єгорович 5-14-34
Залізнична станція «Золочів» Жорняк Юлія Олександрівна

5-10-98
5-03-01

Метереологічна станція Канівець Наталія Геннадіївна 5-06-38
Районна рада ветеранів Соколовський Володимир Іванович 5-02-68
Центральна районна аптека №128 Головко Олена Миколаївна 5-10-80
Свято-Вознесенська церква Іванчук Богдан Йосипович – Отець Богдан 5-01-05
Літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди Мицай Наталія Іванівна 94-1-40
Золочівський РСТК ТСО України Жила Микола Ілларіонович  
Заступник начальника Золочівського районного управління юстиції в Харківській області – Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ЗАГС) Слинько Вікторія Вікторівна 5-01-49
5-11-54
Золочівське районне бюро правової допомоги Дзьонь Оксана Олексіївна 5-00-90
ТОВ "Перше Травня" Рева Володимир Олександрович 5-08-33
98-1-44
ТОВ "Козачанське" Залєський Анатолій Павлович 96-3-41
96-3-63
ТОВ ім. Сковороди Куценко Микола Іванович 5-10-64
94-1-23
5-30-64
ТОВ "Золочівське" Цилюрик Анатолій Васильович 5-02-13
ТОВ "Довжик" Борох Микола Григорович 5-10-94
99-2-32
ПСП "Патріот" Тільнов Анатолій Олександрович 5-07-88
90-6-43
СВК ім.Фрунзе Свирь Віктор Іванович 5-16-81
99-5-30
ФГ «Альфа» Бєлінський Віктор Іванович 5-15-99

<< На початок сторінки

Селищна ради та  старостинські округи


Орган місцевого управління Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
Золочівська селищна

Канівець Леонід Васильович

5-05-35
5-11-58
В.Рогозянський с.о Єлісєєв Анатолій Іванович 93-4-17
Г.Козачанська сільська Мартиненко Валерій Анатолійович 96-3-30
Довжицький с.о Коник Валентина Борисівна 99-2-21
Калиновецький с.о Коваль Людмила Валенитинівна 97-3-24
Лютівський с.о Міхрабов Абдулкадир Магомедович 94-2-19
Малорогозянська сільська Натальченко Анатолій Миколайович 94-3-58
Одноробівський Перший с.о Кузьменко Наталія Іванівна 98-5-20
Одноробівський с.о Гой Людмила Миколаївна 93-2-45
Олександрівський с.о Пивовар Валентина Миколаївна 96-6-90
96-6-22
Писарівський с.о Гнатишин Ігор Іванович 99-5-23
99-5-69
Світличненський с.о Затірка Анатолій Зосимович 98-1-42
Удянський с.о Столяренко Сергій Олександрович 97-2-25
97-2-74
Феськівський с.о Глух Людмила Григорівна 95-5-48
95-4-31

<< На початок сторінки

Заклади освіти


Заклад Прізвище, ім 'я, по батькові керівника Телефон
КЗ "Золочівська Ліцей №1" Федорова Валентина Миколаївна 5-15-79
КЗ "Золочівський Ліцей №2" Бондаренко Тетяна Анатолівна 5-13-70
КЗ "Золочівський Ліцей №3" Світлична Вікторіяі Миколаївна 5-00-48
КЗ "Івашківський Ліцей " Сіра Вікторія Василівна 98-6-26
КЗ "М-Рогозянський Ліцей " Іншин Олексій Петрович 94-3-56
КЗ "Одноробівський Ліцей " Гой Василь Петрович 93-2-48
КЗ "Олександрівський Ліцей " Дмитренко Микола Семенович 96-6-49
КЗ "Писарівська філія " Рябуха Марія Василівна 99-5-19
КЗ "Ряснянський Ліцей " Світличний Олег Миколайович 90-6-32
КЗ "Удянський Ліцей " Наговіцина Валентина Олександрівна 97-2-93
КЗ "Лютівська гімназія Ковальова Тетяна Геннадіївна 94-2-47
КЗ "Феськівський Ліцей " Вєтрова Наталія Володимирівна 95-5-30
КЗ "Макарівська гімназія" Багач Наталя Олександрівна 98-1-17
КЗ "Калиновецька філія" Анадруцька Світлана Іванівна 97-3-10

<< На початок сторінки

НВК


Заклад Посада Телефон
Довжанський НВК Стародубцева Вікторія Анатоліївна 99-2-16
Калиновецький НВК Кулманова Валентина Володимирівна 97-3-10
Лютівський НВК Ковальвова Тетяна Генадіївна 94-2-47
Сковородинівський НВК Фесунова Валентина Василівна 94-1-34

<< На початок сторінки

 

Позашкільні заклади


Заклад Посада Телефон
БДЮТ Артеменко Вікторія Володимирівна 5-30-15
ДЮСШ Стогній Олександр Іванович 5-12-26
Дитячий будинок змішаного типу Олійник Вікторія Олександрівна 5-27-63
5-13-93

<< На початок сторінки

Дошкільні заклади


Заклад Посада Телефон
ДНЗ №1 смт Золочів Рябченко Олена Владиславівна 5-10-92
ДНЗ №2 смт Золочів Тішкова Люмила Степанівна 5-11-82
ДНЗ №3 смт Золочів Москаленко Валентина Григоріївна 5-00-48
ДНЗ с.Івашки Шматченко Вікторія Володимир. 98-6-47
ДНЗ с.Одноробівка Попова Тетяна Яківна  
ДНЗ с.Олександрівка Заєць Тетяна Василівна  
ДНЗ с.Сковородинівка Ємельянова Ірина Анатоліївна 94-1-34
ДНЗ с.Уди Островська Тетяна Юріївна  
ДНЗ с.Феськи Онищенко Галина Павлівна  
ДНЗ с.Цапівка Кротченко Наталія Миколаївна 90-4-46

<< На початок сторінки

Д О В І Д Н И К відповідальних осіб ОДА за облаштування громадян, що прибувають з АР Крим і м. Севастополь на тимчасове перебування до регіонів України


Інформація

для громадян, які приїхали
з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь
 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном «гарячої лінії»: 0800 507 309

Крім того, для отримання допомоги ви можете звернутися на «гарячу лінію»: 

Пенсійного фонду

0800 503 753

Державного центру зайнятості

0800 505 060

730 – з мобільного телефону

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

0800 501 892

Телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

0800 501 383

 Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України: www.mlsp.gov.ua 

Координати Штабу з питань розміщення сімей військовослужбовців, які перебувають на території АР Крим та м. Севастополя

Контактні телефони для сімей військовослужбовців, які перебувають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь:  

Міністерство оборони України

(044) 454-44-51,  454-43-37 (цілодобово) 

Громадська приймальня Міністерства оборони України

(044) 253-04-71 (цілодобово) 

Генеральний штаб Збройних сил України

(044) 235-82-31 (цілодобово) 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

(044) 207-18-04, 207-18-79 (цілодобово) 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

(044) 284-06-65, 284-06-73, 284-06-67 (з 9 до 18 години в робочі дні)

Пряма телефонна гаряча лінія Міністерства юстиції України для надання правової допомоги жителям Автономної Республіки Крим

486-71-56 


 

62200 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64