Золочівська
 райдержадміністрація Харківської області
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна довідка
Історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

Депутати районної ради


Список депутатів

Золочівської районної ради УІІ скликання 

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

 

1

Балюк Володимир Валентинович

 

2

Бєлінський Юрій Вікторович

 

3

Вінник Олексій Іванович

 

4

Галицька Ірина Вікторівна

 

5

Гладков Юрій Олексійович

 

6

Головань Сергій Олександрович

 

7

Гончаренко Олександр Вікторович

 

8

Гурова Капіталіна Дмитрівна

 

9

Гусаченко Олександр Віталійович

 

10

Єзерська Світлана Вікторівна

 

11

Заболотний Юрій Миколайович

 

12

Залєський Анатолій Павлович

 

13

Зубов Олександр Іванович

 

14

Іванов Євген Геннадійович

 

15

Ковтун Олексій Олексійович

 

16

Костенко Олександр Миколайович

 

17

Куценко Микола Іванович

 

18

Лавріненко Наталія Петрівна

 

19

Лівець Валентина Володимирівна

 

20

Лохман Вадим Юрійович

 

21

Медяник Микола Миколайович

 

22

Оберемок Наталія Вікторівна

 

23

Рева Володимир Олександрович

 

24

Рудік Тетяна Михайлівна

 

25

Рябовол Ніна Петрівна

 

26

Свир Віктор Іванович

 

27

Світлична Вікторія Миколаївна

 

28

Світличний Руслан Сергійович

 

29

Світличний Юрій Олександрович

 

30

Хапенков Валерій Сергійович

 

31

Цилюрик Анатолій Васильович

 

32

Чалий Анатолій Олександрович

 

33

Шмітько Ігор Вікторович

 

34

Юхно Роман Миколайович

 

 


Виборчі округи по виборах депутатів районної ради 

Назва ради

№ виборчого округу

Перелік населених пунктів та вулиць, що входять до складу виборчого округу

ПІБ депутата

1

Золочівська районна рада

34 в/о

 

Шмітько Ігор Вікторович

Балюк Володимир Валентинович

2

Золочівська селищна

1

смт Золочів- вул.Золочівська, вул.Клари Цеткін: № 33-123; 38-118; пров.Бродівський, пров.Вергуна, пров.Дуванський, пров.Клари Цеткін, пров.Клубний, пров.Ковальський, пров.Середній, пров.Сухий, пров.Полярний, с.Бугаї Другі, с.Розсохувате, с.Сніги

Костенко Олександр Миколайович

 

2

смт Золочів - вул.Дачна, вул.Клари Цеткін:№1-31;     № 2-36, вул.Матлаєва, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Тельмана, вул.Руднєва, вул.Чалого: 51–74; вул.Щорса, вул.1-го Травня (багатоквартирні будинки №57,59,61,63), пров.Ленський, пров.Матлаєва, пров.Підгірний,

 

 

3

смт Золочів - вул.Ворошилова,  вул.Корольова, вул.Коника: 50–131 та багатоквартирні будинки 368,68а,70, 70а,71,72,74; вул.Радянська, пров. Ворошилова,  пров.Льодяний,

Світлична
Вікторія
Миколаївна

 

4

смт Золочів - вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Комсомольська: 1–23, 32, 34, 36, 42, вул.Мічуріна, вул.Нансена, вул.Правди, вул.Світличного, пл.Леніна, пров.Космічний, пров.Лермонтова,

 

 

5

смт Золочів: вул.Зінченка, вул.Коника: 1–49; , вул.Островського, вул.Піонерська: 1–12, 16, 19; вул.Танкістів, вул.Толстого, вул.1-го Травня: 4–26А, 28, 30–32, 34, 38; пл.Леніна, пров.Земляний, пров.Островського, пров.Родніковий, пров.Сінний, пров.Шкільний

Оберемок Наталія Вікторівна

Світличний Юрій Олександрович

 

6

смт Золочів: вул.Богдана Хмельницького, вул.Пугачова, вул.6 Серпня, пров.В’їздний, пров.Гагаріна, пров.Північний, пров.Пугачова, пров.Радянський,

Головань Сергій Олександрович

 

7

смт Золочів: в'їзд Разіна, вул.Боброва, вул.Вокзальна, вул.Комсомольська: 31, 33, 35, 37–41, 50–108; вул.Корчагіна, , вул.Лобаса, вул.Онуфрієнко, вул.Привокзальна, вул.Разіна, вул.8-го березня, пров.Вокзальний, пров.Богдана Хмельницького, пров.Комсомольський, проїзд Разіна, с.Зрубанка

Галицька Ірина Вікторівна

 

8

смт Золочів – в'їзд Воровського, вул.Воровського, вул.Войкова № 45-85; 36-68; вул.Дзержинського № 49-75; 52-80;  вул.Карла Маркса, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Парижських Комунарів № 47-75; 54-80 , вул.Подільська, вул.Сковороди, пров.Воровського, пров.Сковороди, пров.Спортивний,

Медяник Микола Миколайович

 

9

смт Золочів - вул.Комарова, вул.Літвінова: 1–41, 47, 51, 53, 55, 59–63; вул.Матросова, вул.Парижських Комунарів №1-45; 2-52; вул.Терешкової, вул.Філатова, вул.Фрунзе, пров.Жовтневий, пров.Новий, пров.Новоселівський, пров.Спортивний, пров.Фрунзе

 

 

10

смт Золочів- в'їзд Дзержинського, вул.Академіка Павлова, вул.Будьонного, вул.Войкова, №1-43;2-34; вул.Дзержинського № 1-47; 2-50; вул.Шевченка: 1–53; пров.Парижських Комунарів,

 

 

11

смт Золочів – в'їзд Молодіжний, вул.Каденюка, вул.Калініна, вул.Конституції, вул.Літвінова: 44–46, 48–50, 52, 54, 56–58, 71–137; вул.Л.Українки, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Шевченка: 54–138; вул.40 років Жовтня, вул.3-х Комунарів, пров.Левченко, пров.Молодіжний, пров.Серьогіна, пров.Сквозний, пров.Чапаєва, пров.Шевченко,

Лівець
Валентина
Володимирівна

 

12

смт Золочів – вул.Стрижака, вул.50 років Жовтня, пров.Літвінова, пров.Макарівський, пров.Постишева, с.Литвинове, с.Макариха, с.Орішанка

 

 

13

смт Золочів – вул.Артема, вул.Б.Потьомкіна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Кірова, вул.Кравченко, вул.Кренкеля, вул.Кущова, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Піонерська: 15, 17, 20–38; вул.Пушкіна, вул.Чалого: 1–49; вул.Чернишевського, пров.Артема, пров.Квартальний, пров.Охотничий, с.Березівка

 

Гусаченко Олександр Віталійович

Юхно Роман Миколайович

 

14

село Цапівка: вулиці:  Б.Хмельницького, Л.Українки, Лугова, Матросова, Набережна, Перемоги, П.Тичини, Степова, Садова, Шевченко, 1 Травня,  8 Березня, Тополина

Провулки: Вишневий, Космічний, Молодіжний, Нагорний, Підгірний, Польовий, Тихий, Шкільний

Лохман Вадим
Юрійович

3

Великорогозянська сільська

15

Села: Сковородинівка,  Велика Рогозянка, Гуринівка

Куценко Микола
Іванович

4

Гур. Козачанська сільська

16

Гурїв Козачок, Сотницький Козачок, с. Андріївка, Баранівка

 

Гончаренко Олександр Вікторович

Залєський Анатолій Павлович

5

Довжицька  сільська

17

с.Довжик – вул.Горького, вул.Зелена, вул.Леніна: 32–102; вул.Матросова, вул.Мирошника, вул.Польова, вул.Правди, вул.Садова, вул.Чорноглазівська, вул.3-х Комунарів, вул.40 років Перемоги, пров. Горького, пров.Лєбєдєва

 

18

с.Довжик – вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Леніна: 2–31; вул.майдан 3-х Комунарів, вул.Нитянська, вул.Островського, вул.Петровського, вул.Підгірна, вул.Радгоспна, вул.Стрижака, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, с.Вікнине, с.Рідний Край

 

6

Жовтнева  сільська

19

с.Миронівка, с.Чорноглазівка с-ще Жовтневе, с.Карасівка

Цилюрик Анатолій
Васильович

7

Лютівська  сільська

20

с.Лютівка,

с-ще Відродженівське

Вінник Олексій Іванович

8

Малорогозянська  сільська

21

с.Мала Рогозянка, с.Вільшанське, с.Зіньківське, с-ще Перемога

Зубов Олександр Іванович

9

Одноробівська Перша  сільська

22

с-ще Одноробівка, с.Басове, с.Івашки, с-ще Перовське

Бєлінський Юрій
Вікторович

10

Одноробівська   сільська

23

с.Одноробівка, с-ще Муравське, с.Стогнії, с.Цилюрики

 

24

с.Борохи, с.Гресі, с.Ковалі, с.Мартинівка, с.Петрівка, с.Постольне, с-ще Сніги

Іванов Євген
Геннадійович Світличний Руслан Сергійович

11

Олександрівська  сільська

25

с.Олександрівка, с.Завадське, с.Скорики, с.Широкий Яр

 

 

26

с-ще Тимофіївка, вулиці села Олександрівка: вул. Крупської, вул. Чадунелі, вул. 40 років Перемоги, вул. Набережна, Парковий в’їзд

12

Писарівська   сільська

27

с.Писарівка, с.Малижине, с.Мерло

Свир Віктор Іванович

Ковтун Олексій Олексійович

28

с.Гур’їв, с.Рясне с.Леміщине, с.Морозова Долина

Чалий Анатолій Олександрович

13

Світличненська   сільська

29

с.Світличне, с.Дуванка, с.Соснівка с.Макарове, с.Турове

Рева Володимир
Олександрович

14

Удянська   сільська

30

с.Уди, с.Костянтинівка, с.Окіп, с.Червона Зоря

Хапенков Валерій
Сергійович

15

Феськівська  сільська

31

с.Жовтневе, с.Маяк, с-ще Першотравневе

Рябовол Ніна Петрівна Єзерська Світлана
Вікторівна

 

Гладков Юрій Олексійович

32

с.Феськи – вул.Молодіжна, вул.Рогозянська, вул.Трудова, вул.Хорошкова, вул.50 років радгоспу, вул.60 років СРСР, пров. Механізаторів, с-ще Пролетар

33

с.Феськи –вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Зарічанська, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Пролетарська, вул.Річна, вул.Семафорна, вул.Торгова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Шоферська

Гурова Капіталіна Дмитрівна

Рудік Тетяна
Михайлівна

34

с.Феськи  - вул.Берестки, вул.Дергачівська, вул.Садова, вул.Сумська, с.Головашівка, с.Чепелі

Лавріненко Наталія Петрівна

 


Графік прийому громадян депутатами районної ради УІІ скликання
       

 п/п
Прізвище, ім’я, по батькові  Місце День Час 
1 Балюк Володимир Валентинович смт.Золочів, пл.Леніна, 5, мала зала засідань районної ради друга, четверта середа місяця  9.00-12.00
2 Бєлінський Юрій Вікторович c.Одноробівка, приміщення ФГ "Альфа" перший вівторок місяця 9.00-12.00
3 Вінник Олексій Іванович с.Лютівка, приміщення Лютівської сільської ради другий, четвертий четвер місяця  10.00-12.00
4 Галицька Ірина Вікторівна смт.Золочів, вул.Комсомольська, приміщення Золочівської гімназії №1 перший, третій вівторок місяця 15.00-17.00
5 Гладков Юрій Олексійович с.Феськи, приміщення Феськівської сільської ради перша, третя п’ятниця місяця 13.00-15.00
6 Головань Сергій Олександрович смт.Золочів, пл.Леніна, 5, мала зала засідань районної ради кожна субота 9.00-12.00
7 Гончаренко Олександр Вікторович смт.Золочів, пл.Леніна, 5, мала зала засідань районної ради перший понеділок місяця 11.00-12.00
8 Гурова Капіталіна Дмитрівна с.Феськи, приміщення Феськівської сільської ради перший вівторок місяця 15.00-17.00
9 Гусаченко Олександр Віталійович смт.Золочів, пл.Леніна, 5, мала зала засідань районної ради перша, третя середа місяця 9.00-12.00
10 Залєський Анатолій Павлович с.Гур’їв Козачок, приміщення ТОВ "Козачанське" друга, четверта п’ятниця місяця 9.00-12.00
11 Іванов Євген Геннадійович c.Одноробівка, приміщення ФГ "Альфа" друга середа місяця 9.00-12.00
12 Заболотний Юрій Миколайович смт.Золочів, пл.Слобожанська, 5, мала зала засідань районної ради середа 8.00-12.00
13 Ковтун Олексій Олексійович с.Писарівка, приміщення Писарівської сільської ради перший, третій четвер місяця 9.00-12.00
14 Костенко Олександр Миколайович смт.Золочів, пл.Леніна, 5, мала зала засідань районної ради друга середа місяця 9.00-12.00
15 Куценко Микола Іванович с.Сковородинівка, приміщення ПРаТ агрофірма ім.Сковороди понеділок 9.00-12.00
16 Лавріненко Наталія Петрівна с-ще Пролетар, приміщення Пролетарського сільського будинку культури перший, третій четвер місяця 10.00-12.00
17 Лівець Валентина Володимирівна смт.Золочів, пл.Леніна, 2, приміщення Управління соціального захисту населення РДА вівторок, середа 13.00-17.00
18 Лохман Вадим Юрійович смт Золочів, вул.Кірова, 107, приміщення СТОВ "Карат - Агро" друга, четверта середа місяця  9.00-12.00
19 Медяник Микола Миколайович смт.Золочів, пл.Леніна, 5, мала зала засідань районної ради перша, третя середа місяця 9.00-12.00
20 Оберемок Наталія Вікторівна смт.Золочів, пл.Леніна, 5, мала зала засідань районної ради перша, третя п’ятниця місяця 9.00-12.00
21 Рева Володимир Олександрович с.Світличне, приміщення СТОВ "Перше травня" перший четвер місяця 10.00-12.00
22 Рябовол Ніна Петрівна с-ще Пролетар, приміщення Пролетарський сільський будинок культури перший, третій вівторок місяця 10.00-12.00
23 Свир Віктор Іванович с.Писарівка, приміщення СВК ім.Фрунзе третій вівторок місяця 9.00-12.00
24 Світлична Вікторія Миколаївна смт Золочів, приміщення Золочівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 друга, четверта п’ятниця місяця 12.00-15.00
25 Світличний Юрій Олександрович с.Довжик, приміщення Довжанського НВК перша, третя п’ятниця місяця 9.00-12.00
26 Хапенков Валерій Сергійович с.Баранівка, приміщення ТОВ агрофірма "Басове" друга середа місяця 9.00-12.00
с.Уди, приміщення Удянської сільської ради третій вівторок місяця 9.00-12.00
27 Цилюрик Анатолій Васильович с.Жовтневе, приміщення Жовтневої сільської ради другий вівторок  місяця 10.00-12.00
28 Чалий Анатолій Олександрович с.Рясне, приміщення Ряснянської ЗОШ перша, третя п’ятниця місяця 10.00-12.00
29 Шмітько Ігор Вікторович смт.Золочів, пл.Леніна, 5, приміщення районної ради, каб.№13 друга, четверта  середа місяця 9.00-12.00
30 Юхно Роман Миколайович смт Золочів, вул.Комсомольська, приміщення Золочівської друкарні (кабінет ВО "Батьківщина") перша, четверта п’ятниця місяця 13.00-16.00

 


 

62200 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64