Золочівська
 райдержадміністрація Харківської області
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна довідка
Історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

Одноробівська сільська рада


Сільський голова-Гой Людмила Миколаївна

Тел.:(057-64)9-32-45, (057-64)9-32-86

Село Одноробівка – центр сільради, розташоване в північній частині Харківської області за 13 км від райцентру.Сільраді підпорядковані села Борохи, Гресі, Ковалі, Мартинівка, Муравське, Петрівка, Постольне, Сніги, Стогнії, Цилюрики. На території села Одноробівка на 01.01. 2007 року проживає 1031  чоловік. Площа населеного пункту становить 105 га.

Село Одноробівка вперше згадується в документах в 1724 році як хутір Романівка.  У 1724 році золочівський сотник Роман Квітка захопив урочище Волноги в долині Дохни, заснувавши село Романівку (тепер Одноробівка).Тут оселилися  козаки.  У 1750 році село називалося Одноробівкою, в якому проживало 270 чоловік.

Ініціаторами утворення Ради і першими її працівниками були Яків Андрійович Кушнір, Петро Андрійович Чорний і Кузьма Андрійович Чорний.

Сьогодні на території Одноробівської сільської ради розміщені Одноробівський аграрний ліцей, Одноробівська загальноосвітня школа , Одноробівська сільська школа мистецтв, дитячий садок.Працює клініка сімейного лікаря; є кафе, магазини.

На території сільради працює фермерське господарство “Альфа”,СТОВ “Петрівське”.

Село багате традиціями та святами.Традиційними є змагання з футболу, настільного тенісу.

Щороку проводяться свята Івана-купала, День села, День перемоги.


Персональний склад Одноробівська сільська радаПроведення святкування новорічних свят на території Одноробівської сільської ради

В листопаді 2010 року на засіданні виконкому Одноробівської сільської ради було заслухано питання щодо підготовки та проведення святкування нового року на території сільської ради.

Була встановлена на вулиці в селі Одноробівка новорічна ялинка.

Проведені новорічні свята: в дитячому навчальному закладі с.Одноробівка - 29.12.2010р., Одноробівській ЗОШ І-ІІІ ст. – 28.12.2010р  , Одноробівському ПАЛ – 29.12.2010р., Одноробівській дитячій школі мистецтв – 27.12.2010р. , а також новорічні вечора відпочинку в Петрівському СБК 30 січня 2010 року та 31 січня 2010 року в приміщенні спортивного залу Одноробівської ЗОШ І-ІІІ ст. молебень за участю настоятеля Свято-Вознесенської церкви  протоієрея Богдана Іванчука і Новорічне свято-маскарад.

В підготовці та проведенні новорічних свят приймали участь ФГ»Альфа» (голова Бєлінський В.І.), СТОВ «Петрівське» (директор Шевченко П.Є.), приватні підприємці - Журкану А.М., Шамрай О.Л., Чайка Л.О.,Сірик  М.П.

Депутат Харківської обласної ради Бєлінський В.І. подарував музикальний центр Петрівському СБК.

Активну участь у святкуванні новорічних свят приймали депутати Одноробівської сільської ради: Обідник Олександр Петрович та Сергій Петрович, Дмитерчук Василь Дмитрович, Кузьмін Юрій Миколайович, а також Одноробівський ЖКП (керівник Малік В.І.).

 


21.06.2012

Сходи громадян

21 червня 2012 року в Петровському сільському будинку культури виконком Одноробівської сільської ради провів сход громадян села Петрівка по питанню розрахунки за оренду майнових паїв ТОВ «Сінтал-АгроТрейд».

На зборах були присутні заступник директора сільськогосподарського підприємства Ларін Ф.М. , який інформував присутніх про ситуацію, яка склалася на теперішній час по майну, про стан виплати орендної плати та про необхідність перегляду списків власників майнового паю колишнього КСП «Зоря» та переуточнення наявності майна, яке ввійшло до розпаювання.

На зборах також виступила Одноробівський сільський голова Гой Л.М., яка внесла пропозицію комісії по розпаювання майна колишнього КСП «Зоря» переглянути усі документи, а також списки власників майнових паїв та доповісти пайовикам на сході громадян про наявність майна та кількість власників майнового паю.

На сході громадян також були розглянуті питання:

«Про оформлення документів на виготовлення Державних актів на сінокоси та пасовища», «Про бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку ВРХ» та інші місцеві питання.

В цей день годиною пізніше аналогічний сход громадян був проведений в селі Постольне, де були підняті ще питання газопостачання та забезпечення електроенергією (постійне її відключення).


22.06.2012

Заходи до Дня скорботи  і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 2012 року на території Одноробівської сільської ради  проведені заходи до Дня скорботи  і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні: проведені траурні мітенги та покладання квітів на могили та до пам’ятників загиблих воїнів в роки Великої Вітчизняної війни в селах Одноробівка та Петрівка.

         В заходах взяли участь працівники бюджетної сфери та сільськогосподарські підприємства, ветерани ВВВ, пенсіонери


                                                                Вісті з сільських громад

За ініціативою виконкому Одноробівської сільської ради протягом двох місяців в селі Петрівка проводиться ремонт 500 метрів водомережі: заміна старих труб на пластикові, капітальний ремонт чотирьох колонок.

Ця робота проводилася за рахунок коштів громадян – водокористувачів, а також ТОВ «Сінтал-АгроТрейд» , які надавали допомогу технікою, паливно-мастильними матеріалами.

Роботу виконувало  ТДВ «Золочівське ПМК»

Активну участь у ремонті водопроводу брали депутати Одноробівської сільської ради: Обідник Олександр Петрович, Обідник Сергій Петрович та місцеві жителі Єфименко Георгій Іванович, Абдуллаєв Руслан Тагірович, Тупкаленко Володимир Іванович, Білоголовський Юрій Вікторович з сільським головою Гой Л.М.

На черзі тепер стоїть ремонт колодязів та водонапірних башт.

Сподіваємося на подальшу співпрацю керівництва ТОВ «Сінтал-АгроТрейд» у вирішенні спільних проблемних питань по сільській громаді «Петровське».

 

62200 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64