Золочівська
 райдержадміністрація Харківської області
Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна довідка
Історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 
 

Корисні посилання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Феськівська сільська рада


Сільський голова-Глух Людмила Григорівна

Тел.:(057-64)9-32-45, (057-64)9-32-86

В мальовничій місцевості недалеко, від річки Уди розкинулось село Феськи. Простяглось воно на 3 км в довжину і на 2 км в ширину. Добротні будинки, обсаджені садами, демонструють високий рівень життя феськівців. Село велике, багате і красиве. Коли дивитись на село з най­вищої точки, то можна помітити всю його красу і велич. Весною воно ніби покрите білою ковдрою вишневого і яблуневого цвіту, влітку бушує в зеленому морі, а восени покривається золотистим багрянцем. Чудове село, чудові люди живуть в цьому селі.

Історія: Але не завжди село Феськи було таким. Його історія починається з початком будівництва залізниці Харків-Суджа-Брянськ, до якої стікається розорене селянство. Обабіч залізниці створюються невеличкі хутірці, одним з яких був хутір Жеретії. До 1900 року це був маленький хутірець, в якому було 19 будинків. Говорять, що заснований хутір був ще в ХVІІІ столітті. До цих сімей приєднувались інші, яких приваблювало сюди вигідне положення: за 16 км було селище Золочів, в якому був торгівельний центр Харківської і Бєлгородської губернії, за 45 км знаходиться м.Харків, поблизу хутора проходить залізниця, за 3 км знаходиться ліс і річка Уди.З 1922 року село стало називатись Феськи, а офіційне переймену­вання хутора Жеретії на село Феськи відбулося в І924 році. У даний час до складу Феськівської територіальної громади входять сім населених пунктів : села Феськи, Головашівка, Чепелі, Жовтневе, Маяк та селища Пролетар і Першотравневе . Площа всієї сільської ради становить :5525,7 км, населення складає 1090 осіб . Центр сільської ради – село Феськи , яке розташоване за 16 км на південний схід від районного центру –смт Золочів

Площа села Феськи становить 185 га

Кількість населення 3080 чол.

Важливі події: 8 серпня 1943 року – звільнення села Феськи від німецько- фашистських загарбників .

Сучасність: на території села Феськи здійснюють свою діяльність ряд сільськогосподарських та фермерських господарств з вирощування сільськогосподарських культур та їх переробки.

 Інфраструктура : медичні заклади - Феськівська амбулаторія , Чепелянський ФАП ; заклади освіти – Феськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню, у якій навчається 250 учнів та дошкільний навчальний заклад на 100 місць ; заклади культури – Пролетарський сільський будинок культури та Чепелянський сільський клуб , Феськівська та Пролетарська сільські біліотеки ; заклади торгівлі – 14 торгівельних точок , у тому числі на березі Рогозянського водосховища .

Рогозянське водосховище площею 650,6 га – одне з наймальовничіших куточків району .З 2007 року започатковано проведення фолькльорного свята –Івана Купала з участю фолькльорних колективів району та області.


Виконавчий комітет Феськівської сільської ради

Персональний склад Феськівська сільська рада


62200 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - mail@zolochivska-rda.gov.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64