Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochivska@rda.kh.gov.ua

 

 

Золочівська

                      райдержадміністрація Харківської області        

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та
історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Державні закупівлі
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
Децентралізація
Містобудування, архітектура та ЖКГ
Управління соціального захисту населення
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
Я маю право
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
Оголошення
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Законодавчі акти та позиційні матеріали Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

Архів повідомлень (01.07.2019 - 31.07.2019)


29.07.2019

 


26.07.2019

 Як самостійно встановити пандус? Чи існують вимоги до будівництва пандусу? Чи можливо встановити пандус за рахунок місцевого бюджету?
Про це - у черговому буклеті системи безоплатної правової допомоги "Встановлення пандусу для людини з інвалідністю".


 


25.07.2019

До відома громадян: за безоплатною первинною правовою допомогою можна звернутися до Громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 26.
Графік роботи: вівторок та четвер з 10.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 13.45.
Консультації надаються в межах повноважень Головного територіального управління юстиції у Харківській області.
 


25.07.2019

НОВАЦІЇ В РОБОТІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
Щоб покращити сервісне обслуговування клієнтів і забезпечити працевлаштування громадян, необхідно поєднувати їхні інтереси, реальні знання та навички з вимогами сучасного ринку праці. З цією метою у службі зайнятості введено концептуально новий, індивідуальний підхід для кожного шукача роботи – інститут кар’єрного радника.
Кар’єрний радник – це працівник центру зайнятості, який надає послуги особам, які шукають роботу та зареєстрованим безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування. Тобто радник консультує шукачів роботи щодо наявності вакантних посад, надає інформацію про заходи для самостійного працевлаштування або започаткування підприємницької діяльності. Також можна отримати допомогу у складанні резюме, отримати інформацію про можливу професійну підготовки або перепідготовку відповідно до потреб ринку праці, а у разі необхідності – пройти профдіагностику із використанням спеціалізованих тестів, які дозволять визначити професійні схильності .
Новим Порядком також закріплено профілювання безробітних і шукачів роботи. Профілювання – це система оцінки ступеню мотивації до праці особи, яка шукає роботу, чи зареєстрованого безробітного, попиту на професію на ринку праці, можливості працевлаштування, ризику тривалого безробіття та визначення обсягу і видів послуг, що надаватимуться з метою повернення таких осіб на ринок праці.
За результатами первинного профілювання кар'єрний радник разом з шукачем роботи складає індивідуальний план надання послуг. По суті йдеться про комплекс заходів щодо пришвидшення працевлаштування особи, строки та періодичність їх надання, зобов’язання сторін щодо виконання цього плану.
Індивідуальний план працевлаштування має стати програмою дій зареєстрованого безробітного та кар’єрного радника, який забезпечує його супровід та організацію надання послуг із визначенням шляхів забезпечення подальшої зайнятості особи.
Інститут кар’єрного радника підвищує ефективність співпраці центрів зайнятості з роботодавцями, оскільки працівники, працевлаштовані за сприяння кар’єрних радників, відповідатимуть потребам та запитам конкретних роботодавців.
На практиці новації працюють з 1 січня 2019 року, дозволяють удосконалити та покращити сервісне обслуговування клієнтів, забезпечуючи їхню активну участь у пошуку роботи, прискорюють працевлаштування громадян, а також сприяють підвищенню конкурентоспроможності безробітних на ринку праці та успішній побудові їхньої кар’єри.


25.07.2019

24 липня в Золочеві з робочою поїздкою перебували заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Данієлян і перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Керівники проінспектували хід реконструкції Золочівської дитячої музичної школи і шкільної їдальні в селі Уди.
Нагадаємо, що ремонтні роботи в мистецькому закладі розпочато у 2017 році за кошти субвенції держбюджету місцевим бюджетам для здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій.
У процесі проведення реконструкції виникла потреба в додаткових роботах, які потребували повторного проведення експертизи та переговорної процедури у системі Прозорро, що призвело до збільшення терміну їх проведення.
Під час робочої наради на об’єкті було наголошено на необхідності активізації робіт і їх контролі з боку влади і громадськості.
Після реконструкції заклад зможе прийняти до 160 дітей. Відкриття з нетерпінням чекають і вихованці, і батьки, і педагоги. У школі обдаровані діти матимуть можливість навчатися у класах балету, фортепіано, домри, гітари, бандури. Також працюватимуть групи художнього напрямку, театрального мистецтва, піщаної анімації.

 


25.07.2019

У ході робочої поїздки на Золочівщину перший заступник голови обласної Ради Віктор Коваленко зустрівся із педагогічним колективом Будинку дитячої та юнацької творчості.
Влітку, дякуючи реалізації проекту «Творчисть-дитина-комфорт» у рамках конкурсу «Разом в майбутнє», в закладі замінено вікна на енергозберігаючі. До створення комфортних умов для занять долучилася і Золочівська селищна рада – з бюджету було виділено 112 тисяч гривень для облицювання зовнішніх і внутрішніх відкосів.
Але існують і невирішені проблеми. Директор Закладу Вікторія Артеменко розповіла, що у 2017 році на базі БДЮТ відкрито гуртки раннього розвитку. Батьки із задоволенням приводять малечу на заняття, але необхідно обладнати внутрішній туалет для дошкільнят. Потребує ремонту і дах будівлі.
Вирішення цих питань і є завданням для владних інстанцій різного рівня, зауважив Віктор Миколайович. Вручаючи сертифікат, який засвідчує завершення проекту, керівник відзначив, що пишається успіхами гуртківців. Одне з останніх досягнень – отримання гран-прі на міжнародному дитячому фестивалі в Болгарії. Як подарунок, він пообіцяв організувати для педагогів і вихованців екскурсію до обласного центру.

 


25.07.2019

У Світличному реалізовано вже шостий мініпроект у рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє».
У селі працює дитячий садочок, за останні роки встановлено дитячий і спортивний майданчики, урни для сміття, організовано спортивне дозвілля для населення, центр прикрашають клумби. Зараз проводиться ремонт ділянки дороги Світличне-Козача Лопань, якого так чекали світличани.
«Це кращий приклад співпраці мешканців громади з владою, участі у розвитку території місцевого сільгоспвиробника», - відзначив, спілкуючись з мешканцями села, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.

 


23.07.2019

Підведено попередні підсумки голосування на позачергових виборах народних депутатів України по Золочівському району.
Всього на вибори прийшло 49% виборців.
У голосуванні за політичні сили маємо такий резуьтат:
Слуга народу 5391 - 49, 06 %
Опозиційна платформа - за життя 3071 - 27,95%
Опозиційний блок 573 - 5,21%
Радикальна партія 354 - 3,2%
Європейська солідарність 344 - 3,13%

Батьківщина 299 - 2, 72%
Голос 112 - 1,02%

Серед мажоритарників голоси розподілилися наступним чином:
Красов О.І. 4,699 - 43,21%
Біловол О.М 3,840 - 35,31%
Плетньов В.В. 792 - 7,28%
Воскобойніков В.В. 720 - 6,62%


23.07.2019

Цьогорічний урожай ранніх зернових на Золочівщині не поступається показникам минулого року

Станом на 22 липня ранні зернові та зернобобові культури зібрано на 15026 гектарах, що складає 80 % площ. Середня урожайність - 44,1 центнерів з гектару, що на рівні минулого року.
Господарства вже зібрали озимий ячмінь на площі 320 га. з урожайністю 41,7 центнерів.
Також зібрано горох, якого намолочено 1560 тонн, урожайність - 24.6 центнерів з гектару.
Озиму пшеницю зібрано на 86% площ з урожайністю 47,7.
Продовжується збір ярого ячменю, вже зібрано 77% площ з урожайностю 37,1 центнерів.
Після збиральних робіт на полях проводиться лущення стерні.
Вже сьогодні господарства району почали підготовку до посіву озимих культур під урожай 2020 року.
На вивільнених площах ведеться оранка на зяб.


23.07.2019

У 170-річній будівлі Золочівської музшколи завершують реконструкцію

Зараз будівельники оздоблюють фасад та проводять внутрішні роботи.

«Будівля музичної школи в Золочеві зведена 170 років тому. Вона була дуже занедбана. І батьки, й вихователі, й діти дуже чекали, коли в них з’явиться сучасна «музикалка». Ми відгукнулися на пропозиції громади, і нам вдалося не тільки зберегти цю будівлю, а й зробити сучасну музичну школу», - відзначає голова ХОДА Юлія Світлична.

Ще восени 2017-го займатися в будівлі музичної школи дітям було просто небезпечно.

«Покрівля була наполовину згоріла, сходи на другий поверх – завузькі (80 см – ще й під дуже гострим кутом). Була відсутня система вентиляції, пожежного захисту. Усі перекриття були дерев'яні та наполовину згнилі», - описує стан будівлі до початку відновлення директор компанії-генпідрядника ТОВ «Спецпроєктмонтаж» Наталія Гишко.

Для реконструкції школи залучили кошти бюджетів усіх рівнів: державного, обласного, районного та місцевого. За неповні два роки, що минули з початку реконструкції, старовинну будівлю посилили, створивши 3 монолітні пояси. Тут замінили покрівлю, зробили вентиляцію в усіх приміщеннях. Зараз будівельники одночасно працюють над фасадом будівлі та всередині, де створюють концертну залу з професійною акустикою й звукоізольовані класи.

«Було прийняте рішення робити класи з використанням спеціальних звукоізоляційних матеріалів. Цей ефект підсилюємо подвійним шаром гіпсокартону. Це дасть можливість дітям займатися в кабінетах, не заважаючи один одному», - відзначає Наталія Гишко.

Після завершення робіт учні матимуть ще й додаткову сцену для проведення заходів просто неба. Територію навколо школи також упорядкують.

На повернення до стін рідної «музикалки» зараз чекають близько 130 учнів.

«У Золочівській музичній школі працюють класи баяну, фортепіано, домри, гітари. У 2019 році відкрився клас бандури, - розповідає т.в.о. завідувачки сектору культури Золочівської РДА Яніна Завадська. - До реконструкції в школі навчалося 80 дітей, зараз їх кількість збільшилася до 130. Заняття відбуваються поки що в приміщенні Будинку культури. І діти, і їх батьки дуже чекають на відкриття».

За інформацією Юлії Світличної, запрацює оновлена школа вже восени цього року.

«Діти нарешті дочекаються кращих умов для того, щоб займатися музикою. Окрім музичних класів, плануємо відкрити тут ще й театральну школу для того, щоб діти могли розвивати свої таланти», - повідомила керівниця Харківської ОДА.

https://kharkivoda.gov.ua/news/99654


18.07.2019

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції спільно з Центральною виборчою комісією розпочинає новий етап всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу».


 


 


17.07.2019

Президент доручив харківським правоохоронцям припинити вирубку лісів у області

Питанню боротьби з незаконною природно-ресурсною діяльністю було присвячено нараду, що відбулась в Українському науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації імені Г. М. Висоцького в Харкові 17 липня.

Участь у заході взяла голова Харківської ОДА Юлія Світлична. Також на захід були запрошені представники Держлісагентства, Державної екологічної інспекції, лісгоспів районів області та правоохоронних органів. На початку наради про ситуацію в лісгоспах області Главі держави розповів директор ДП «Жовтневе лісове господарство» Руслан Чагаровський, який нещодавно вийшов на роботу з вимушеної декретної відпустки та намагався притягти до відповідальності попередніх керівників підприємства. Він заявив про організацію злочинного угруповування, що займається випилюванням цінних порід дерев (зокрема, дубів) на території лісгоспу, та назвав прізвища людей, які, на його думку, причетні до цього.

«Ми зверталися до правоохоронних органів, починаючи з 27 червня, тому що з 18 червня я вийшов виконувати обов’язки після декретної відпустки. Від вчорашнього дня почалася реакція. Подзвонили з НАБУ, - розповів Руслан Чагаровський. - У жовтневому лісогосподарстві ми зробили 10% ревізії від усієї площі, ми знайшли 80 млн грн збитку. Це більше 8 тисяч кубічних метрів дерев. За нашими підрахунками, коли пройде ревізія всіх територій, то приблизно це складе 500 млн грн».

Під час наради про ситуацію в лісгоспах області також доповіли представники Держекоінспекції та правоохоронці. Зокрема, в.о. начальника Державної екологічної інспекції України Ігор Яковлєв заявив про недопуск інспекторів до перевірок керівництвом окремих лісгоспів.

Начальник ГУ Національної поліції України в Харківській області Валерій Сокуренко навів дані про низку відкритих кримінальних проваджень та оголошені підозри.

«Колишньому начальнику Держкомзему міста Харкова Саніну повідомлено про підозру. Також повідомлено про підозру в.о. начальника управління Держкомзему в місті Харкові Ковальовій, старості села Черкаська Лозова, начальнику управління Держкомзему в Дергачівському районі Харківської області Мірошниченку. Усі ці події стосуються Харківської лісової науково-дослідної станції НІІ лісового господарства та агролісомеліорації. Відкриті кримінальні провадження по Жовтневому лісгоспу (12,4 млн – збиток, 23,4 га вирубки лісу). Гутянський лісгосп – на площі 81 га, майже 15 млн збитку. Куп’янський лісгосп – майже 5 га, збиток – майже 3 млн. Це ті провадження, які зареєстровані. Ми продовжимо працювати», - запевнив Валерій Сокуренко.

Інформацію про роботу в напрямку боротьби з незаконними рубками лісу надали прокурор Харківської області Юрій Данильченко та начальник Управління СБУ в Харківській області Андрій Носач.

Підводячи підсумки наради, Президент України звернувся до правоохоронців з проханням звернути пильну увагу на справу вирубки лісів.

«Ті прізвища, які сьогодні називав пан Чагаровський, будь ласка, перевірте. Особливо: Сиса, Санін, Антипенко. Вам потрібно з цим розібратися та припинити вирубку лісу на Харківщині, тому що в нас тільки один вихід: якщо ви цього не зможете зробити, то на ваших місцях з’являться інші люди», - попередив Володимир Зеленський.

https://kharkivoda.gov.ua/news/99600


17.07.2019

Шановні жителі Золочівського району!

Уривчасте звучання електросирен означає: «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA. Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
17 липня 2019 року о 14 год. 25 хв. Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.


16.07.2019

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 1 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

Завідувачем Золочівського сектору обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Філоненко В.В. проведено зустріч з трудовим колективом Золочівської райдержадміністрації, під час якої висвітлено питання щодо перерахунку пенсій, який проведено відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 543.
Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1497 до 1564 гривень.
При цьому, постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №543, яка набирає чинності з 01.07.2019 змінено розміри державної адресної допомоги інвалідам війни та передбачено, що пенсіонерам, які одержують пенсію за Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», які мають страховий стаж не менше 35 років у чоловіків та 30 років у жінок, розмір пенсійної виплати (з урахуванням надбавок і підвищень) з 01.07.2019 року не може бути меншим за 2000 грн. Пенсія за особливі заслуги перед Україною також виплачується понад встановлений мінімальний розмір пенсійної виплати для таких осіб.
Ще одній категорії осіб проведено перерахунок пенсій, а саме: військовозобов’язаним, призваним на військові збори, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження військової служби (військових зборів) і внаслідок цього стали особами з інвалідністю, таким особам пенсія по інвалідності обчислюється з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року, за визначеною Кабміном формулою (нагадаємо, що з 01.01.2018 такі перерахунки за Законом 2148 були проведені лише особам, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших ядерних випробуваннях під час проходження дійсної строкової військової служби).


10.07.2019

Відбулося спільне засідання штабу районної державної адміністрації та селищної ради по підготовці господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період. Розглянуто такі питання: встановлення модемного зв’язку для передачі даних газових лічильників в бюджетних установах та підготовка об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства до роботи взимку.


10.07.2019

Сьогодні відділом ведення Державного реєстру виборців відбулася передача іменних запрошень та попередніх списків виборців дільничним виборчим комісіям для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів, що відбудуться 21липня 2019 року.


04.07.2019

Відбулася зустріч з представниками компанії «Укренергочорметінтер», яка пропонує комплекс з підвищення енергоефективності підприємств: встановлення сучасного котельного обладнання на альтернативному паливі, виробництво теплової та електроенергії в районі з альтернативних видів палива. На разі ці пропозиції обмірковуємо для подальшої реалізації.

 


04.07.2019

Шановні співробітники поліції Золочівщини!
Той хто обирає професію поліцейського,безсумнівно, хоче зробити наш світ кращим. Я вітаю Вас зі святом. Нехай цей день принесе Вам трохи спокою і радості. Нехай здоров’я не підведе Вас і Ви завжди будете в хорошій формі. Бажаю менше небезпеки та екстриму у вашій нелегкій професії!

З повагою,
Голова Золочівської районної
державної адміністрації Ігор Гурін


04.07.2019

7 липня у Харкові стартує V Національна вчительська (не)конференція EdCamp Ukraine 2019

Гостями заходу, який триватиме до 9 липня, стануть Міністерка науки й освіти України Лілія Гриневич та голова ХОДА Юлія Світлична.

Також серед почесних гостей – уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, зіркові гості – Тарас Тополя (лідер гурту «Антитіла»), телеведучі Наталя Мосейчук, Слава Фролова та Євген Клопотенко.

У (не)конференції візьмуть участь близько 1000 освітян та експертів з суміжних галузей з усієї України та ще 20 країн світу.

Місце проведення – Єврейський культурний центр «Бейт Дан» (вул.Тобольська, 46).

Для участі у заході необхідно акредитуватися за телефонами: (063) 222-25-83 - Тетяна Ландесман, tetyana.landesman@gmail.com, (067) 251-95-09 - Тетяна Реуцька, reutskatata@gmail.com.

Ключові питання (не)конференції – як зберегти та розвинути реформу Нової української школи, підвищити статус вчителів для суспільства та самих себе, початок впровадження SEE Learning в Україні тощо.

Початок заходів – 7 липня о 7:45 (реєстрація ЗМІ перед воротами у «Бейт Дан»).

Повна програма V Національної вчительської (не)конференції EdCamp Ukraine 2019

Довідка. Ініціатива EdCamp народилася в 2010 році в США. Американські вчителі вирішили створити альтернативний державному спосіб підвищення кваліфікації та професійного розвитку педагогів. Відтоді рух EdCamp поширився у 44 країнах, однією з перших країн, яка приєдналася до цієї ініціативи, стала Україна. У 2019 році формат EdСamp увійшов до світового рейтингу HundrED.

Громадська організація«ЕдКемпУкраїна» (або Спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine) має на меті покращення кваліфікації шкільних педагогів, підвищення статусу вчителів та загалом реформування системи освіти України. Сьогодні EdСamp Ukraine є найбільшим незалежним освітянським рухом у країні, до нього вже приєдналися 20000 прогресивних педагогів.

https://kharkivoda.gov.ua/news/99436


03.07.2019

Сьогодні відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Золочівського району, на якому були присутні члени комісії та керівники сільськогосподарських підприємств району. Розглядалися питання щодо проведення протипожежних заходів на звалищі «Лисиця» та про стан забезпечення протипожежного захисту під час збирання врожаю.
В результаті роботи комісії обговорено причини загоряння звалища, рекомендовано розробити план заходів по його ліквідації, районному відділенню поліцію проводити рейди щодо виявлення осіб,які вивозять сміття на даний об’єкт з притягненням їх до відповідальності згідно чинного законодавства. Керівникам сільськогосподарських підприємств рекомендовано забезпечити дотримання всіх протипожежних вимог під час збирання врожаю, не допускати спалювання стерні та пожнивних решток.

 


01.07.2019

На черговій апаратній нараді були підведені підсумки роботи за минулий тиждень та намічені основні завдання на поточний час: контроль за ходом ремонтних робіт, хід збирання урожаю ранніх зернових культур, підготовка до проведення позачергових виборів народних депутатів України та свята Івана-Купала в Сковородинівці...


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

62203 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2016 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochivska@rda.kh.gov.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64