Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochivska@rda.kh.gov.ua

 

 

Золочівська

                      райдержадміністрація Харківської області        

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та
історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Державні закупівлі
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
Децентралізація
Містобудування, архітектура та ЖКГ
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
Я маю право
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
Оголошення
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Законодавчі акти та позиційні матеріали Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

Архів повідомлень (01.05.2019 - 31.05.2019)


31.05.2019

 

 У ході робочої поїздки на Золочівщину заступник голови обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко привітав учнівський та педагогічний колективи, батьків Ліцею №1 зі святом Останнього дзвоника.
 

 


31.05.2019

31 травня заступник голови обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко у рамках робочої поїздки перебував у Золочівському районі.
Керівник провів робочі наради на об’єктах ремонту та реконструкції. Зокрема ознайомився з ходом ремонту районної бібліотеки, ходом реконструкції музичної школи і їдальні КЗ «Удянський ліцей».
У ході роботи скориговано плани робіт, визначено джерела фінансування і терміни здачі об’єктів у експлуатацію.

 

 


30.05.2019

Харківщина знов очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України

Кабінет міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2018 рік.

Третій рік поспіль під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної наш регіон посів перше місце серед областей України та друге – після міста Київ.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України розрахувало загальну рейтингову оцінку регіонів за 62 показниками, що згруповані за 12 напрямами. За результатами оцінювання Харківщина підтвердила своє перше місце за напрямом «Доступність і якість послуг у сфері освіти», а також посіла другі місця за напрямами: «Розвиток малого та середнього підприємництва», «Відновлювана енергетика та енергоефективність» та «Соціальний захист і безпека».

Крім того, наш регіон продемонстрував відчутний прогрес за кількома ключовими напрямами. Так, за «Фінансовою самодостатністю» Харківщина піднялась за рік з 11-го на 4-е місце. За «Інвестиційно-інноваційним розвитком та зовнішньоекономічною співпрацею» область стала 7-ю (замість 16-го місця торік). Також на кілька сходинок у рейтингу область піднялась за «Розвитком інфраструктури», «Економічною та соціальною згуртованістю» й «Доступністю та якістю послуг у сфері охорони здоров’я».

За минулий рік Харківська область змогла покращити або підтвердити свої позиції по 42 з 62 показників, які враховувалися в рейтингу за 2018-й рік. Серед ключових показників, за якими регіон продемонстрував позитивну динаміку, – індекси обсягів сільськогосподарського та промислового виробництва, капітальних інвестицій та темп зростання обсягу прямих іноземних інвестицій. За темпом зростання доходів місцевих бюджетів Харківщина з 16-го місця за рік піднялася на 2-е, а за темпом зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла - з 13-го на 3-е місце.

При цьому область залишилась лідером у галузі освіти, розвитку альтернативної енергетики та енергоефективності. Харківщина має найнижчий рівень безробіття в Україні, найвищий у державі рівень охоплення населення соціальними послугами та є другою за рівнем зайнятості населення.

https://kharkivoda.gov.ua/news/98937?fbclid=IwAR2I33U_Q4rvV0tZ0IUV-TLr7amWZ8vr8q8rW1_HxlI-HhiftQTGHXQO_VA


24.05.2019

ПРОГРАМА USAID «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ»
З 22 квітня розпочала дію програма USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» що надає гарантовану підтримку малими та середніми підприємствами, які працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються та поширюється на всій території України. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак грантові заявки можуть подавати і підприємства інших галузей економіки.
Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.
Очікувана сума кожної грантової угоди буде від 250 000 грн до 40 000 000грн.
Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги складає 2 місяці.
З детальною інформацією про програму КЕУ можна ознайомитися за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y?fbclid=IwAR3AgdLuRYbIdInghZh9aVeIP51rjDCuiKqQEZAqNOliqsSV2gB2N6c8530


20.05.2019

Представники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Харківській області провели семінар з актуальних питань у сфері реєстрації актів цивільного стану, реєстрації громадських формувань, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
У семінарі взяли участь в/о старост старостинських округів, представники юридичної служби та державний реєстратор.
Учасники отримали консультації, інформаційні та методичні матеріали.


16.05.2019

З Днем вишиванки!


16.05.2019

З Днем вишиванки, земляки!!!
Наша вишита сорочка розказує про тепло материнських долонь, про міцну українську родину, про батьківську силу, бабусину казку і дідусеву пораду.
Кожна ниточка, кожен колір є символом:
• червона - розкаже про безмежне кохання до своєї землі,
• чорна – жалібно озветься материнською і дівочою сльозою за загиблим у сьогоднішні буремні дні на сході України сином та другом,
• зелена ниточка розкаже про долю – стежинку, яку прокладає кожна вишивальниця голкою для своєї дитини,
• жовта – проголосить про величність сонця, про багатство життя і рясне колосся, яке плекають невтомні хліборобські руки нашого краю.


16.05.2019

Ось таке оригінальне вітання з Днем вишиванки від нашого Ліцею №1))


16.05.2019

Нас єднає вишиванка!
Для мене вона не тільки одяг на свята.
В ній переплелися любов до Батьківщини, мудрість і традиції наших предків, вона наш оберіг і святиня, в ній генетичний код нашої нації.
Вишиванку з гордістю надягають мої діти.
Я бажаю вам піднесеного настрою, радості та миру, добра та злагоди кожній родині і Україні!

Ігор Гурін


15.05.2019

Друзі, вітаю вас і ваші родини зі святом! Сьогодні - Міжнародний день сім'ї.
Ми, українці, працелюбні, талановиті, з широкою душею, а родина - то наша сила. Вдома від нас діти набираються натхненняі досвіду, щоб долати вершини і перемагати.
Бажаю, щоб кожен родинний вогник розгорявся в багаття, щоб завжди тривало наше родинне щастя!
Давайте любити і цінувати свої половинки, батьків, дідусів і бабусь, дітей і внуків, сестер і братів, шанувати кожного брата-українця, бо ми всі – одна велика родина!

Ігор Гурін


15.05.2019

17 травня 2019 року з 10.00 до 13.00 буде проводитись особистий прийом громадян переміщених з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь за допомогою програмного забезпечення Скайп
Прийом проводить заступник прокурора АРК Ігор Поночовний.
Попередній запис за телефоном (044)5967357


15.05.2019

Шановні мешканці Золочівського району!

Золочівська районна державна адміністрація інформує, що 11 квітня 2019 року головою Харківської обласної державної адміністрації видане розпорядження № 200 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2019 року», яке зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 07 травня 2019 року за № 37/1744.
Згідно цього розпорядження з метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах області, враховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення 98% лісових пожеж, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України забороняється відвідування населенням хвойних лісів і в’їзд до лісів Харківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період високої пожежної небезпеки (при встановленні IV класу пожежної небезпеки за умовами погоди) протягом 2019 року.


15.05.2019

За температури повітря вище +28 рух великовантажного транспорту дорогами області обмежать

Заходи, які вживатимуть для запобігання руйнуванню доріг регіону, обговорили в ході наради під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

Робочу нараду з дорожниками області заступник голови ХОДА провів 15 травня. Він зазначив, що за останні роки в області проведено рекордні обсяги ремонтних робіт на дорогах. І зараз одне з пріоритетних завдань - зберегти інфраструктуру в якісному стані.

«Глава ХОДА Юлія Світлична загострює увагу на тому, що дороги потрібно не тільки будувати, але ще і зберігати. Основні причини руйнування автодоріг - перевантаження і рух великовантажних машин, особливо в літню пору за критичних погодних умов. Тому ми повинні обмежити рух. Крім того, була робоча нарада щодо проведення вагового контролю великовантажного транспорту. Ми також працюємо в цьому напрямку», - сказав Вадим Данієлян.

Під час наради прийняли рішення, що за температури повітря понад 28 градусів буде введено обмеження на пересування великовантажного транспорту (вагою понад 24 тонн) дорогами місцевого та державного значення - з 10:00 до 22:00.

«Ми пропонуємо водіям місця для відстою транспорту. В нас є 20 майданчиків, де можна спокійно і безпечно зупинитися і перечекати. Будуть встановлені відповідні позначальні знаки», - сказав заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг у Харківській області Михайло Богатир.

Вадим Данієлян нагадав, що в минулому році відремонтували близько тисячі об'єктів на дорогах місцевого та державного значення.

«У цьому році в нас теж серйозні плани. Серед основних напрямків, над якими працюватимуть дорожники, - Мерефа-Лозова-Павлоград, Дергачі-Козача Лопань, Чугуїв-Мілове. Також заплановано близько 94 об'єкти по дорогах місцевого значення», - сказав Вадим Данієлян.

https://kharkivoda.gov.ua/news/98757


15.05.2019

З 1 жовтня стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Про це повідомляють на урядовому порталі.

Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ «Ощадбанк».

«Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати», - говорять урядовці.

Пільги у готівковій формі призначатимуться усім охочим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення, які формуватимуть щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Після чого міністерство, опрацювавши отримані реєстри, надсилатиме їх до АТ «Ощадбанк» та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг.

Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час.

https://kharkivoda.gov.ua/news/98762


15.05.2019

Цього року на участь у ЗНО зареєструвались понад 21 тис. осіб

Питання підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в області обговорили під час розширеної наради в ХОДА.

Зустріч відбулась під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера. Він підкреслив, що це питання знаходиться на особистому контролі глави області Юлії Світличної.

«Ми повинні відповідно до вимог законодавства якісно організувати та провести ЗНО, забезпечити безпеку та охорону заходу. Наголошую, що голови райдержадміністрацій, міські голови та керівники ОТГ несуть персональну відповідальність за якість проведення ЗНО», - наголосив перший заступник голови ХОДА.

«Наше завдання - щоб кожен з учасників ЗНО отримав оцінку об’єктивну, чесну й прозору, а це забезпечується, в першу чергу, дотриманням нормативних документів. Наразі ЗНО переходить від того формату, з якого воно починалося, – відбір абітурієнтів - до формату основної форми державної атестації всіх тих, хто навчається», - підкреслив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Як зауважила директор Департаменту освіти і науки ХОДА Лариса Карпова, цього року ЗНО стартує 21 травня. На участь у проходженні оцінювання зареєструвались 21 тис. 228 осіб.

«Усього в Харківській області заплановано організувати роботу 93 пунктів тестування, з них 47 - на базі закладів загальної середньої освіти, 12 - професійно-технічних закладів і 34 - на базі закладів вищої освіти. У місті Харків – 65 пунктів тестування. Планується залучити до роботи 4,5 тис. педагогів», - надала дані Лариса Карпова.

Також вона зазначила, що кожен зареєстрований учасник ЗНО 2019 року має право скласти тести не більше ніж з 4 навчальних предметів. Результати ЗНО зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Для учнів закладів загальної середньої освіти - з трьох навчальних предметів: української мови й літератури, математики або історії за вибором учня та одного з навчальних предметів за вибором учня. Для студентів закладів професійної, професійно-технічної, вищої освіти - з двох навчальних предметів: української мови й літератури, а також з математики або історії за вибором студента.

Новим у 2019 році, за словами Лариси Карпової, є запровадження порядку організації проведення вступних випробувань, що проводяться за технологією ЗНО для вступу на магістерський рівень вищої освіти.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 2 липня, єдиного фахового вступного випробування - 4 липня.

«Звертаюсь до керівників закладів вищої освіти з проханням забезпечити організоване проведення всіх етапів іспитів у формі ЗНО і створити всі необхідні умови, відповідно до нормативних умов. Учасникам ЗНО з особливими освітніми потребами у разі запиту будуть створені спеціальні умови», - наголосила Лариса Карпова.

https://kharkivoda.gov.ua/news/98764


13.05.2019

Харківщина спільно з Польщею розширюватимуть присутність на азійському ринку

Такої домовленості досягли голова ХОДА та керівники Польсько-азіатської торгової палати під час зустрічі у Варшаві.

Юлія Світлична очолила делегацію Харківської області, до складу якої увійшло керівництво регіону, депутати обласної ради та представники бізнесу. Під час робочої поїздки до Варшави керівник області зустрілась з керівництвом Польсько-азіатської торгової палати.

Під час зустрічі з президентом Польсько-азіатської торгової палати Янушем Пєхоцінські та віце-президентом Ельжбєтою Бодьо обговорювали питання розширення бізнес-контактів Харківщини та Польщі, а також спільні дії на азійському ринку.

«Польща – найбільший партнер Харківської області у Євросоюзі, торгівля з яким динамічно розвивається. За 2018 рік експорт Харківщини до Польщі збільшився у 1,7 раза. Маємо багато спільного: розвинену промисловість та агропромисловий комплекс, сферу ІТ та широкі можливості залучення наукових установ і вишів до створення наукомісткого продукту з високою доданою вартістю. Тож цілком логічно об’єднувати наші зусилля для досягнення максимального ефекту», - сказала голова ХОДА.

Під час зустрічі сторони відзначили, що найбільший потенціал має співробітництво в аграрній сфері, адже за підсумками минулого року Україна ввійшла у ТОП-3 постачальників продовольства до ЄС. Також обговорили шляхи подальшого розширення постачання агропродукції на європейський ринок, можливості залучення інвестицій у переробну промисловість і виробництво готових харчових продуктів на території Харківщини. Одним з важливих інструментів у цьому процесі має стати спільний інтернет-майданчик для пошуку бізнес-партнерів аграріями обох країн.

Окремими темами зустрічі стали розвиток співпраці в галузі ІТ (домовились організувати у Польщі низку презентаційних заходів харківських ІТ-компаній), а також співпраця українських та польських промислових підприємств для реалізації спільних проектів на ринках Азії.

«В останні роки Харківщина активно виходить на азійський ринок та працює над залученням інвестицій, зокрема, з Китаю, Японії та Кореї. Так, у нас є офіс у китайській провінції Хейлунцзян. Ми неодноразово мали зустрічі з делегаціями цієї провінції – на одну з них чекаємо на Харківщині вже на цьому тижні. Також делегації провідних країн Азії на чолі з послами цих країн регулярно відвідують Міжнародний економічний форум у Харкові. Торік разом із дипломатами своїх країн Харківську область відвідали й представники бізнесу. Ми вже бачимо результати цієї роботи та розраховуємо на подальший розвиток. І в цьому є великі перспективи об'єднання можливостей, які мають Харківська область та Польща», - сказала Юлія Світлична.

https://kharkivoda.gov.ua


13.05.2019

Золочівець Микола Аванесов представлятиме Харківщину на Чемпіонаті України з шахів!
Наш земляк виборов це право в обласному турнірі, посівши перші місця у двох категоріях - "швидка гра" і "бліц". Вітаємо і пишаємось!


09.05.2019

Миру всім нам! 


09.05.2019

Пам’ять об’єднує нас. Юлія Світлична

9 травня на Національному меморіальному комплексі в Дергачівському районі відбуваються заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Першою подією дня стало покладання квітів до монументальної стели загиблим воїнам. У ньому взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на території інших держав, воїни АТО, громадськість та керівництво області. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після якої прозвучав військовий салют.

«Як завжди, 8 та 9 травня нас об’єднують. І сьогодні ми всі разом – ветерани Другої світової та діти війни, воїни ООС та АТО, учасники різних бойових дій, а також усі харків’яни об’єдналися, тому що пам’ять нас об’єднує: об’єднує один - з одним, покоління - з поколінням, українців - з усім світом. Ми можемо вірити в різних богів, спілкуватися різними мовами, можемо мріяти про різне, але об’єднати нас повинна мрія про будівництво нашого спільного майбутнього, тому єднаймося для того, щоб розвиватися та жити в мирі», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона подякувала ветеранам Другої світової війни та побажала всім присутнім українським воїнам усіх часів здоров’я, натхнення та сил.

9 травня урочисті заходи відбуваються в усіх районах Харківської області.

https://kharkivoda.gov.ua/news/98684


09.05.2019

Вітаю ветеранів Другої світової війни і вас, дорогі земляки, зі святом Перемоги над фашизмом!
Схиляю голову перед солдатами тієї війни, які йшли вперед всім смертям назло, поливаючи своєю кров'ю кожен клаптик визволеної землі.
Їх приклад сьогодні допомагає нашому поколінню долати труднощі і йти вже до нашої перемоги. І я вірю, вона буде!
Мирного неба вам та вашим родинам! Миру Україні!

Ігор Гурін


08.05.2019

Цього року виповнюється 80 років із початку найбільш нищівної війни всіх часів – Другої світової. Історія цієї війни живе в пам’яті кожного українця, адже події 1939 – 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі. У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув.

У ці дні дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі. Щиро бажаємо сил і здоров’я нашим ветеранам та дітям війни.

Скільки б не минуло років від тих подій, маємо пам’ятати їх завжди. Пам’ять об’єднує нас - одне з одним, покоління з поколінням, українців з усім світом.

І всі разом промовляємо ключові слова, які є наслідком нашої спільної пам’яті: «Ніколи знову!»


08.05.2019

 


08.05.2019

Золочівці-учасники бойових дій Другої світової війни - Володимир Іванович Соколовський, Іван Васильович Лисун, Григорій Петрович Скачко. Уклін і вітання нашим ветеранам!!!

 


08.05.2019

Привітали з Днем Перемоги земляка, учасника бойових дій Другої світової війни Володимира Никифоровича Пономарьова. Сьогодні він зустрічає весну, радіє цвіту бузку і сонцю.


08.05.2019

Золочів, покладання квітів до пам'ятних місць часів Другої світової. Ми разом з дітьми й ветеранами.

 


08.05.2019

8 травня в Україні День пам'яті та примирення.Пам'ять про полеглих захисників - у граніті, вона звучить у піснях хору ветеранів, живе в наших серцях.

 


08.05.2019

На сесії районної ради розглянули ряд питань. Підтримую депутата облради Віктора Коваленка - все важливе для золочівців треба обговорювати разом і вирішувати спільними зусиллями.

 


06.05.2019

Плануємо тиждень.Продовжуємо роботи на об'єктах будівництва. На цьому тижні переходимо до зведення огорожі музичної школи, завершуємо фасад районної бібліотеки, працюємо над благоустроєм двору біля соцгуртожитку.
Завтра відбудеться сесія районної ради, на розгляд якої виносимо питання про внесення змін до програм соцекономрозвитку і соцзахисту, призначення головного лікаря КП "Золочівська ЦРЛ", передачу майна у власність селищної ради.
Своєю чергою, у встановлені терміни іде весняний призов на дійсну строкову службу.
На цьому тижні відзначаємо 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня, в День пам'яті та примирення, о 9.00 в райдержадміністрації проведемо зустріч із ветеранами і громадськими активістами.
О 9.30 почнеться традиційний об'їзд пам'ятних місць. О 9.45 біля пам'ятника Невідомому Солдату духовенство району проведе панахиду.
9 травня з 9.00 на площі Слобожанській формуватимуться колони, початок мітинга біля Кургану Безмертя о 9.45. З 10.15 у парку Софіївський працюватиме торгівля і атракціони для дітей.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

62203 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2016 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochivska@rda.kh.gov.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64