Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochivska@rda.kh.gov.ua

 

 

Золочівська

                      райдержадміністрація Харківської області        

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та
історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Державні закупівлі
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
Децентралізація
Містобудування, архітектура та ЖКГ
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
Я маю право
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Законодавчі акти та позиційні матеріали Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

Архів повідомлень (01.11.2018 - 30.11.2018)


30.11.2018

Управління економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації інформує!
Від проектної ідеї до конкретної дії: написання проектів та пошук ресурсів на їх реалізацію?
Democracy Reporting International (DRI), Berlin (Офіс зі сприяння демократії), в рамках Школи практичної демократії DRI, запрошує представників та представниць громадських організацій до участі в дводенному тренінгу по написанню проектів, який проведе Михайло Кашин, голова HR відділу «Карітас Україна».
Тренінг відбудеться 15- 16 грудня, 2018 року у місті Харків.
Питання, які будуть розглянуті під час тренінгу:
• Що таке проект і які його складові
• Як правильно визначити та сформулювати проблему проекту, його цільові групи, мету, завдання та методи виконання проекту
• Які ресурси потрібні аби виконати проект
• Як розробити план виконання проекту та окреслити очікувані результати реалізації проекту
• Практичні вправи, які навчать визначати та формулювати цілі, завдання, очікувані результати та потенційні ризики для реалізації проекту.
Щоб взяти участь у тренінгу потрібно:
• бути віком від 20 років та представником громадської організації чи громадським активістом в Україні (регіон не має значення),
• надіслати нам до 5 грудня 2018р. свою проектну пропозицію (спеціальна форма _DRI). У вас буде можливість доопрацювати проектні пропозиції під час тренінгу в співпраці з тренером.
Лише найкращі проектні пропозиції отримають від DRI підтримку на їх реалізацію.
Максимальна сума підтримки – до 15 000 грн.
• заповнити до 5 грудня 2018р. ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ (всі поля є обов’язковими для заповнення)
• Брати активну участь у двох днях тренінгу.
Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА!
Проїзд та проживання покриваються організаторами тренінгу. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням (умови та деталі після отримання підтвердження від організатора про участь).
Час проведення:
15 грудня (субота) 10:00 – 18:00
16 грудня (неділя) 10:00 – 17.00
Тренінг організовує Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії в Україні) в рамках проекту «Вихід за межі Києва: посилення регіональних суб’єктів змін для сприяння ключовим політичним реформам» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Про точне місце проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.
За додатковою інформацією звертайтесь: Мар’яна Кузьо-Рюче, координаторка проекту DRI в Україні, m.kuzio-ruetsche@democracy-reporting.org


28.11.2018

Начальник управління соцзахисту Валентина Лівець повідмила, що робота по виконанню програми "Житлові субсидії" продовжується до 15 грудня.
Управління соціального захисту чекає заявників, які ще не встигли звернутися за оформленням субсидії. Мешканцям Золочева необхідно прийти особисто, мешканцям старостинських округів - через уповноважених осіб за місцем проживання.
Повідомлення про призначення субсидій за листопад мешканці районного центру можуть отримати в управлінні з 03 грудня.
Телефон для довідок - 5-02-03


27.11.2018

Земляки! З 9.00 28 листопада набуває чинності Указ Президента про запровадження воєнного стану в Україні терміном на 30 днів.
Під дію Указу підпадають території Вінницьеої, Луганської, Миколаївської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, Херсонської областей та внутрішні води Азово-Керченської акваторії.
Збройні сили держави переведені в стан бойової готовності, у посиленому режимі працює нацполіція.
Указ передбачає забезпечення захисту української землі у разі ескалації конфлікту.
На сьогодні ситуація повністю контрольована, а нам всім зараз потрібні не спекулювання власними чи політичними амбіціями, а розуміння і рівновага, підтримання миру і спокою у власному домі. Впевнений, разом ми справимось.

Ігор Гурін


27.11.2018

Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено. Юлія Світлична

Голова ХОДА запевнила, що через запровадження на території регіону воєнного стану конституційні права жителів Харківщини обмежувати не будуть.

«Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Транспорт, у тому числі залізничний, аеропорт, заклади громадського харчування й торгівлі працюють у штатному режимі. Ніяких заходів, що обмежуватимуть конституційні права жителів регіону, не впроваджуватиметься. Усі заходи, які проводяться в регіоні, спрямовані на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Ми не скасовуватимемо спортивних змагань та масових свят. Наголошую: жоден ворог не порушить наші плани. Ми продовжуємо системно працювати, будувати та розвивати регіон. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено», - підкреслила Юлія Світлична.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні». Воєнний стан запроваджено в низці регіонів країни, в тому числі Харківській області.

https://kharkivoda.gov.ua/news/96174?fbclid=IwAR0AcWrHM3jrhGWm1U1Kv0A_oijhK3Ec0jjR3v4lxmZ_LAtzPuKNAkXhdao


27.11.2018

Сільгосппідприємства району готові долучитися до до боротьби зі сніговими заметами.
За господарствами закріплено дороги загального користування. На підтримку райавтодору вони готові, за необхідності, виділити близько тридцяти одиниць техніки.
За результатами апаратної наради голова райдержадміністрації Ігор Гурін доручив скласти перелік техніки підвищеної прохідності, яку можна застосувати для екстренного транспортування медичних працівників, енергетикам - забезпечити створення резервів пального та матеріалів.


27.11.2018

Розпорядженням голови Золочівської районної державної державної адміністрації від 14 листопада поточного року №119-к призначено заступника голови Вадима Набоку.
Вадим Миколайович має вищу юридичну освіту, вчений ступінь кандидата соціологічних наук.
Він майже двадцять років працював у правоохоронних органах, займався підприємницькою діяльністю.
До посадових обов'язків заступника входить взаємодія з правоохоронними органами, оборонна і мобілізаційна робота, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, транспортне сполучення і зв'язок, підвищення рівня безпеки на дорогах.


27.11.2018

Начальник Золочівської філії райавтодору Ігор Гудиря повідомив, що підрозділ готовий до роботи взимку.
Він забезпечений кадрами, в повному обсязі заготовлено протиожеледну суміш, відремонтовано техніку.
Ігор Леонідович акцентував увагу на тому, що розчистка і орбробка автошляхів проводитиметься із врахуванням значення їх для життєдіяльності району.
Позачергово розчищатимуться дороги державного значення, ті, по яких пролягають автобусні маршрути та маршрути шкільних автобусів.


27.11.2018

Управління економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації інформує!
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).
У рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток» планує надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн. гривень. Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів.
Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім фондів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового технологічного устаткування та модернізації їх виробництва) повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.
Завдання проектів:
1. Розвиток несільськогосподарського бізнесу, в тому числі вдосконалення надання комунальнопобутових послуг (як приклад, розвиток туризму і гостинності, поводження із твердими побутовими відходами, швейні майстерні тощо).
2. Розвиток аграрної маркетингової інфраструктури (як приклад, створення та/або оновлення потужностей для переробки місцевої сільськогосподарської продукції, виробництва місцевих продуктів харчування, створення та управління оптово-роздрібними та локальними ринками для збуту місцевої сільськогосподарської продукції, переробка відходів сільського господарства (зокрема, переробка відходів на тваринницьких фермах і комплексах) тощо).
3. Впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ (як приклад, розвиток зеленої енергетики, виготовлення альтернативного палива (пілети, брикети), застосування новітніх технологій (автоматизація виробництва, контроль використання ресурсів і ін. тощо).
Можливими напрямками отримання фінансування від проекту «Агросільрозвиток» у рамках цієї програми можуть бути:
• закупівля нового обладнання;
• проектування, розробка документації; проведення інженерних вишукувань;
• залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, а також розробка інформаційно-комунікаційних рішень;
• впровадження нових IT-технологій;
• інформаційні та публічні заходи тощо.
Більш детальна інформація за посиланням https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/04/APS-02_ARDS.pdf?fbclid=IwAR0uZE_3VCYRF8ejbYDmYSmPAKZjg7PYU7-mHNGKTx8ItTuSkXdCOdaJfBs


27.11.2018

З положеннями Указу Президента України Петра Порошенка щодо введення в державі воєнного стану, з особливостями правового режиму учасників апаратної наради ознайомив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Олександр Кузьменко.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 390/2018
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні"

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:
1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні" (додається, таємно, без пункту 12 - нетаємно).
2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО 26 листопада 2018 року
РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України
від 26 листопада 2018 року
Щодо надзвичайних заходів із забезпечення
державного суверенітету і незалежності України та
введення воєнного стану в Україні
У зв'язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим та частини Донецької і Луганської областей, з метою адекватного реагування на ескалацію збройної агресії Російської Федерації проти України, враховуючи відсутність інших, передбачених Конституцією та законами України, можливостей для відсічі збройній агресії, забезпечення національної безпеки, припинення поширення терористичної загрози, що становить небезпеку незалежності України, її територіальній цілісності, для створення умов із здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відвернення загрози і забезпечення територіальної цілісності України, її національної безпеки Рада національної безпеки і оборони України вирішила:
1. Констатувати, що дії Російської Федерації проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мали важкі наслідки, становлять злочин збройної агресії і підпадають під пункти "с" і "d" статті 3 Резолюції 3314 (XXIX) Генеральної Асамблеї ООН від 14 грудня 1974 року.
2. Визнати за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз державній незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України.
3. Запропонувати Президентові України ввести з 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року воєнний стан в Україні строком на 60 діб до 14 години 00 хвилин 25 січня 2019 року.
4. Міністерству закордонних справ України:
звернутися до держав, що підписали Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, з пропозицією негайно організувати консультації з приводу акту збройної агресії Російської Федерації проти України;
невідкладно ініціювати скликання засідань Ради Безпеки ООН, Постійної Ради Організації з питань безпеки і співробітництва в Європі;
організувати консультації Президента України, Міністра закордонних справ України з лідерами союзницьких і партнерських держав, Європейського Союзу, керівництвом ООН, ОБСЄ, інших міжнародних організацій.
5. Міністерству закордонних справ України, Міністерству інформаційної політики України невідкладно організувати інформаційну кампанію щодо доведення до керівництва іноземних держав, впливових міжнародних політичних, економічних, громадських кіл об'єктивної інформації про черговий акт збройної агресії Російської Федерації проти України.
6. Міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних Сил України невідкладно в установленому порядку уточнити Мобілізаційний план Збройних Сил України, зокрема обсяги призову резервістів оперативного резерву першої черги.
7. Генеральному штабу Збройних Сил України невідкладно:
1) подати Президентові України пропозиції щодо введення в дію документів з питань застосування Збройних Сил України та інших військових формувань;
2) організувати протиповітряну оборону України з метою прикриття важливих державних об'єктів, промислових районів, адміністративних центрів держави та угруповань військ (сил) від ударів з повітря;
3) внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо залучення інших військових формувань та правоохоронних органів до здійснення заходів правового режиму воєнного стану;
4) передбачити заходи часткової мобілізації, організувати та провести навчальні збори з резервістами оперативного резерву у необхідних обсягах.
8. Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України вжити невідкладних заходів з метою забезпечення громадського порядку, охорони і оборони об'єктів критичної інфраструктури, охорони іноземних дипломатичних представництв.
9. Службі безпеки України вжити невідкладних заходів щодо посилення контррозвідувального, антитерористичного та контрдиверсійного режиму, інформаційної безпеки.
10. Службі безпеки України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, іншим суб'єктам забезпечення кібербезпеки вжити заходів щодо забезпечення кібербезпеки.
11. Адміністрації Державної прикордонної служби України посилити охорону державного кордону з Російською Федерацією та адміністративної межі з Автономною Республікою Крим.
12. Таємно.
Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ТУРЧИНОВ


27.11.2018

Дякую українським депутатам за підтримку мого Указу про запровадження воєнного стану в Україні терміном на 30 днів.

Запровадження воєнного стану передбачається виключно у випадку наземної операції регулярних військ РФ за межами ОСС та незаконно анексованого Криму в областях, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Харківська, а також Чернігівська, Херсонська області та внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Саме там, де може бути нанесено удар.

Якщо нам вдасться уникнути цього сценарію, права і свободи громадян України не будуть обмежуватися. Указ передбачає право Президента, як тільки російський солдат перетне кордон, не втрачати жодної секунди для того, щоби забезпечити захист української землі.

https://www.facebook.com/


26.11.2018

Президент звернувся до Верховної Ради з пропозицією про запровадження воєнного стану в Україні

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка схвалила рішення запропонувати Президенту України запровадити воєнний стан строком на 60 діб. РНБО визначила за необхідне ввести в Україні особливий правовий режим для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз для незалежності та територіальної цілісності України.

«У нас була ретельна дискусія Воєнного кабінету. Воєнний кабінет звернувся до мене з пропозицією винести на засідання Ради національної безпеки і оборони одну пропозицію – це підготовка рішення про запровадження воєнного стану і звернення до Верховної ради України для того, щоб вона, завтра по можливості, і відповідні консультації з Головою ВРУ вже проведені, розглянула проект рішення на своєму позачерговому засіданні», - повідомив Президент.

Глава держави зазначив: «Я хочу окремо наголосити, що ми маємо всі неспростовні докази відносно того, що ця агресія, цей напад на військові кораблі ВМС України був не помилкою, не випадковістю, а цілеспрямованими діями. В тому числі, і щодо застосування зброї проти українських моряків. Застосування зброї мало важкі наслідки, шестеро моряків за попередньою інформацією поранено – частина поранено, частина травмовано. В тому числі, двоє моряків важко поранені».

Президент наголосив, що українські моряки позбавлені можливості вийти в ефір і зв’язатися зі своїм командуванням, їх доля не відома. Він зазначив: «На жаль після кваліфікації дій РФ, підрозділів чорноморського флоту, підрозділів прикордонної служби ФСБ РФ як агресії, на жаль ми не виключаємо і інших операцій, в тому числі наземних проти суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України».

«Тому я як Президент і як Верховний Головнокомандувач ЗСУ відповідно до Конституції приймаю рішення підтримати пропозицію Воєнного кабінету. Винести на засідання Ради національної безпеки і оборони відповідне рішення і звернутися з ним до Верховної Ради України», - сказав Петро Порошенко.

«Воєнний стан не означає оголошення війни. Україна ні з ким не планує воювати. Він запроваджується виключно для оборони, захисту української землі, нашої території, територіальної цілісності, суверенітету і незалежності країни. Воєнний стан водиться винятково з метою посилення оборони України на фоні зростаючої агресивності і акту неприхованої агресії відповідно до міжнародного права з боку Російської Федерації. Воєнний стан не означає нашої відмови від політико-дипломатичного врегулювання звільнення української території», - сказав Президент та додав, що Україна має намір продовжувати дотримуватися всіх міжнародних зобов’язань, включно з Мінськими угодами.

«Я хотів би звернутися до народних депутатів завтра прибути в Київ на позачергове засідання Верховної Ради для того, щоб ми провели у закритому режимі обговорення проекту рішення і відповідального прийняття необхідного рішення для забезпечення оборони держави», - сказав Глава держави.

Він додав: «Я звертаюся до народних депутатів уважно поставитися, зібратися на позачергову сесію. Повірте сьогодні є всі підстави для того, щоб саме так реагувати… І сподіваюся завтра Верховна Рада прийме не відкладаючи відповідальне рішення».

Президент також підкреслив, що запровадження воєнного стану жодним чином не означає, що Україна буде проводити будь-які наступальні дії. «Україна буде проводити дії виключно щодо оборони своєї території, захисту і безпеки своїх громадян», - підкреслив він.

«Також це не означає зміну положення на лінії зіткнення в окремих районах Донецької і Луганської областей та на інших ділянках. Але ми маємо бути напоготові для того, щоб не допустити сценарію, який Російська Федерація практикувала в інших державах», - наголосив Президент.

Президент України звернувся до керівництва Російської Федерації з вимогою негайно звільнити українських військовослужбовців, яких в порушення міжнародного права брутально було затримано і доля яких невідома. Президент також зазначив, що Україна вимагає терміново їх передати українській стороні разом із кораблями. Він закликав до деескалації ситуації як в Азовському морі, так і по іншим напрямкам. Глава Української держави очікує швидкої реакції на це звернення.

https://kharkivoda.gov.ua/news/96129


23.11.2018

У "Книзі пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні" приведено імена померлих золочівців, життя яких забрав голод. У Цапівці це 71 чоловік, у Довжику - 94, у Писарівці - 117, у Сотницькому Козачку - 317, в Удах - 397.
Їм присвятив ці рядки наш земляк, мешканець Уд Володимир Ціпцюра.


23.11.2018

На запрошення Будинку дитячої та юнацької творчості взяв участь у роботі круглого столу, присвяченого дослідженню Голодомору на Золочівщині. Вражений і дослідниками, і змістом самих досліджень.
Зачепили за живе творчі есе довжан. На душі тяжко.
Але тепло від того, що є в нас дорослі, які допомагають дітям відкривати сторінки української історії, аналізувати і робити висновки.

23.11.2018

04 грудня 2018  року з 10год.00 хв. до 12год.00хв. в кабінеті №1 Відділу  у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області за адресою смт Золочів, вул. Центральна, будинок 22 відбудеться  виїзний особистий прийом  громадян в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області В.І. Саранчею.

 


23.11.2018

 https://www.facebook.com/


22.11.2018

Беремо на себе амбітні зобов'язання по створенню на території району та ОТГ нових робочих місць, теплого інвестиційного клімату, працюватимемо над підвищенням зарплат, як у бюджеті, так і в бізнесі.
Ще один важливий напрямок - повернення надходжень платників податків, що працюють на Золочівщині, до місцевого бюджету.

22.11.2018

ПІДГОТОВКА ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.
Сьогодні на нараді-навчанні відповідальні особи ознайомилися з процедурами оформлення електронного цифрового підпису, перевірки електронних адрес, методикою оформлення щорічного оцінювання, підготовкою програми підвищення кваліфікації держслужбовців за результатами щорічного оцінювання.


21.11.2018

Коментар з нагоди Дня Гідності та Свободи голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної

Жити в цивілізованій країні. Йти однією дорогою зі світом і Європою. Повернути Україну до європейської родини. Це бачення майбутнього для себе й своєї країни, з яким 5 років тому вийшли на Майдан перші учасники майбутньої Революції Гідності. 5 років у масштабах історії – зовсім незначний проміжок часу. Проте сьогодні вже можемо говорити про зміни, які відбулися в Україні.

Шлях України до Європи, з якого протягом років незалежності намагалися сходити неодноразово, сьогодні став незворотнім. І це розуміють не тільки українці, але й світова спільнота. Навіть більше – на цьому шляху ми довели свою силу та вміння перетворювати виклики на можливості. Замість пророкованого нам економічного занепаду маємо стабільне зростання обсягів виробництва та експорту до країн ЄС. А замість обіцяної втрати цікавості з боку міжнародних партнерів – приймаємо на Міжнародному економічному форумі в Харкові делегації 35 країн світу та 18 послів.

За 5 років, що минули, Україна здолала більший шлях до Європи, ніж за всі попередні роки незалежності разом. Маємо чинну Угоду про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Маємо «безвіз». Маємо підтримку європейської спільноти. Маємо перспективи.

Тож триматимемося обраного курсу. Йтимемо далі шляхом, визначеним Революцією Гідності. І саме ця незворотність обраного шляху є та буде кращою шаною Героям цієї Революції.


21.11.2018

КЗ Днем Гідності та Свободи, друзі!
Гідність не купиш, вона або є, або її немає.
Тому події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 тривають досі.
Я вірю в здоровий глузд, порозуміння, згуртованість, у майбутнє свого народу і України!

Ігор Гурін


21.11.2018

У Золочівській музичній школі відновлюють фасад

Будівельники обіцяють максимально зберегти історичний вигляд будівлі, побудованої 170 років тому.

Реконструкція Золочівської дитячої музичної школи розпочалася в листопаді минулого року. За цей час тут провели демонтажні роботи та укріпили стіни, наразі на об’єкті ведуться фасадні роботи.

«Ремонту будівля школи потребувала вже давно: штукатурка зі стін відвалювалася, кроквяна система згнила, та покрівля протікала, підлога провалювалася. Дуже небезпечні сходи на другий поверх, були випадки, коли діти травмувалися. Були відсутні вентиляція та звукоізоляція, - розповіла директор підрядної організації Наталя Гишко. – Ми провели багато демонтажних робіт. Сьогодні працюємо над фасадом, намагаємося максимально відтворити стиль будівлі, зберегти елементи декору. Також вже повністю замінена кроквяна система, покрівля готова під покриття. Зроблено ізоляцію, посилено мембрани, виконано обрешітки».

Також вже змонтували конструкції для облаштування нової актової зали школи, яка займе більшу частину другого поверху. Така велика зала – бажання батьків учнів закладу.

«Це була мрія батьків – мати красиву музичну школу. Важливо, що при створенні проекту наші побажання враховували, ми багато радилися з будівельниками та керівництвом району, - зазначила мама учениці Аліна Назаренко. - Нам хотілося велику актову залу, бо багато людей приходить на концерти, а стара зала була маленька. Тепер майже весь другий поверх буде облаштовано під залу з великою сценою, кулісами, баневим дахом».

Загалом у Золочівській музичній школі навчаються 130 учнів, і кількість їх постійно збільшується.

«Ще в минулому році в нас було 120 учнів, а три роки тому - 78. Тобто потреба в мистецькій освіті зростає, і нова школа, пристосована до занять та виступів, була нам дуже потрібна, - підкреслила директор закладу Наталя Кучеренко. – Поки йде ремонт, діти займаються в районному Будинку культури, там звикли до великої сцени, тож добре, що тепер у нас буде й своя велика актова зала».

Зараз у музичній школі є класи гітари та домри, фортепіано, баяна, акордеону. Після реконструкції планується відкрити додаткові класи - сольного співу та театральну студію.

«Важливо, що це будо виключно мистецька школа. Раніше у будівлі була і бібліотека, і бухгалтерія, і орендовані приміщення», - розповів голова Золочівської РДА Ігор Гурін.

За його словами, кошти на проведення масштабної реконструкції музичної школи були виділені з державного бюджету, завдяки підтримці голови ХОДА Юлії Світличної, яка у квітні цього року була на об’єкті та перевіряла хід робіт.

«Також за ініціативи Юлії Олександрівни частина коштів була виділена з обласного бюджету. Ми надзвичайно вдячні за таку увагу до розвитку району, адже сьогодні в нас проводяться ремонти та реконструкції на близько 40 об’єктах – такого не було ніколи», - зазначив голова РДА.

https://kharkivoda.gov.ua/news/96032?fbclid=IwAR1vceUxL92-E81gQcQI4_Y8V5Fse5aRnBV7pkvq-2f4-RXO8zsqz1CPEP4


20.11.2018

Золочівські спортсмени на п'єдесталі!
На Обласній Спартакіаді сeрeд фізкультурних працівників районів, міст та ОТГ Харківськоі області змагалося шістнадцять команд у п'яти видах спорту - легкоатлетична естафета, міні футбол, перетягування канату, теніс, армспорт.
Наша збірна виборола перше місце у естафеті і посіла третє загальнокомандне місце.
Щирі вітання спортсменам і тренеру!


19.11.2018

Знову про медичну реформу. Задоволений темпами будівництва амбулаторії в Довжику. Кошти, шість мільйонів гривень, держава виділила в повному обсязі. Тепер справа за будівельниками.

Ігор Гурін


19.11.2018

Завершено ремонт дороги М-03

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

«Відтепер усі 130 км від Харкова до Донецької області комфортні та безпечні. Дорога М-03 відновлена повністю!», - відзначила керівник області.

https://kharkivoda.gov.ua/news/95998?fbclid=IwAR3StrSSs1r9gg7JmB1c70oGuROWOKBRP9UNKXMkUpr_4mQPZZm6vVNeLQw


19.11.2018

Вітаю результати сьогоднішнього засідання Ради ЄС із закордонних справ, які підтвердили пріоритетну увагу ЄС до підтримки України у відсічі російської агресії та відновленні територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

Вперше Рада ЄС обговорила питання агресивних дій Росії в Азовському морі. Вдячний за схвалення ініціативи щодо посилення допомоги з боку ЄС на соціально-економічний розвиток українського Приазов’я.

Високо ціную тверду позицію Ради ЄС щодо засудження незаконних виборів на тимчасово окупованих Росією територіях Донбасу та готовності запровадити додаткові санкції за цинічне порушення Мінських домовленостей та суверенітету України.

https://www.facebook.com


16.11.2018

Цікава та досить відверта розмова про ситуацію з перспективами розвитку волейболу в Золочеві . Обговорили також можливість створення своєї федерації. Дякую за небайдужість активістів від цього виду спорту . Я вірю в вас , все буде ОК!!!\

Ігор Гурін


15.11.2018

Мали честь привітати наших сільгоспвиробників. І є з чим, бо стабільно маємо високі показники.
В цьому році - третє місце по валовому збору і перше по урожайності.
За цими цифрами досвід і праця багатьох поколінь хліборобів і тваринників Золочівщини.

Ігор Гурін


15.11.2018

Цього року гравці харківського клубу «Олімп» RC Olimp Kharkiv Rugby Club у 14-е перемогли на чемпіонаті України з регбі-15 та стали 9-разовими володарями Кубку України в цьому виді. Також команда є 9-разовим чемпіоном України та 6-разовим володарем Кубку України з регбі-7. До Харкова регбісти щойно повернулися з Угорщини, де в складі збірної України (на 80% складається з харківських спортсменів) перемогли збірну цієї країни.

https://www.facebook.com


15.11.2018

Управління економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації інформує!
«Відкривай Україну» - освітній проект для учнів 7-11 класів з усієї України
Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.
Навчальний процес буде проходити на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого!
Освітній проект «Відкрвиай Україну»- проект, який доводить суспільству, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Для цього їм просто необхідна наша з вами підтримка.
Освітній проект Відкривай Україну– це потужна ресурсна база, яка сприяє формуванню необхідних компетенцій сучасної молодої людини, розвиває життєстійкість молодих людей, формує навички критичного мислення, для вміння визначення проблем у своїх громадах та запропонувати інноваційні рішення для їх вирішення, а громадам отримати максимум переваг від пропозицій молоді.
Місія проекту формувати нову генерацію соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді!
Мета проекту створити умови для набуття практичного проектного досвіду; розширити обізнаність щодо налагодження ефективних комунікацій, командної роботи, розуміння суспільних потреб, бачення місцевого культурного розвитку та можливостей фінансового самозабезпечення; сформувати необхідні компетенції у молоді для створення можливостей до самореалізації у містах, районах, регіонах України.
Ціль проекту- сприяти розвитку громадянського суспільства в регіонах через реалізацію молодіжних соціальних та культурних проектів.
Цільові групи- учасники – учні шкіл з 7-11 клас, ментори команд - вчителі шкіл. Проектна діяльність направлена на всі регіони України та здійснюється з метою залучення молоді із різних куточків в тому числі молоді із числа ВПО та інших маргінальних груп з метою налагодження взаємодії та рівних можливостей для всіх категорій молодого покоління.
Структура проекту
Реєстрація – на сайті www.vidkruvai.com.ua реєструються всі потенційні учасники проекти: школярі загальноосвітніх шкіл 7-11 класу, вчителі, наставники.
Команду можуть створювати по 2 учні з кожного класу, загальна чисельність команди 10 осіб: 1 капітан + 9 командних гравців та ментор.
Більш детальна інформація на Веб-сайті: vidkruvai.com.ua . Дедлайн: 25.11.2018.


14.11.2018

Маю добру новину для волейболістів. Після ініційованої нами зустрічі з представниками Обласної Федерації волейболу народилася ідея створення районної федерації.
Стартуємо! Запрошую на зустріч любителів цього виду спорту. П'ятниця, 14.00.


14.11.2018

 

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Це Петро Порошенко наголосив під час Ради регіонального розвитку.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос у реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх з суспільством і громадами і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

Глава держави додав, що кожен член громади повинен мати можливість володіти інформацією про те, що буде зроблено у 2019, 2020 та 2021 році і куди підуть зароблені кошти громади.

«Наявність таких перспективних планів із затвердженими громадою проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи територій. І виграє той, хто буде першим», - сказав він. Президент зауважив, що і держава знайде можливість співфінансувати багато з цих проектів. «Тому, закликаючи вас до ухвалення планів розвитку, ми не зазіхаємо на кошти місцевого самоврядування. Це кошти, які ви будете самі визначати як використовувати. Навпаки – пропонуємо фінансову допомогу в реалізації особливо значущих проектів. Підставимо державне плече», - сказав Глава держави.


16.11.2018

ПрАТ "АФ ім. Г.С.Сковороди" дякуючи директору Миколі Куценку одне з небагатьох на Золочівщині, яке зберегло і розвиває тваринництво.
Але, виявляється, душа Миколи Івановича тягнеться зовсім до інших представників фауни.


14.11.2018

На фініші черговий проект - завершується будівництво другої черги водогону в Сковородинівці.
Врахували побажання і рекомендації нашого губернатора Юлії Світличної - не залишити поза увагою жодного абонента. Піідключаємо всі домоволодіннія і об'єкти соцсфери, всього 65 абонентів.


14.11.2018

Президентська програма підвищення доступності та якості медичного обслуговування у селі в дії.
Почали будівництво двох амбулаторій - в Довжику і Великій Рогозянці.
На нараді спілкуємось із в/о сільського старости Анатолієм Єлісеєвим і підрядником. Терміни будівництва стислі, але реальні.


13.11.2018

Соціальний гуртожиток у Золочеві, плануємо безпечне прокладення комунікацій. Мій заступник Ігор Шмітько координує роботу учасників процесу.
 


12.11.2018

Петро Порошенко
Під час тристоронньої зустрічі у Парижі за участі Президента Франції Emmanuel Macron та Канцлера Німеччини Angela Merkel лідери країн висловили тверду позицію щодо засудження фейкових «виборів» на Донбасі і підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Наголосили, що ці «вибори» - факт брутального порушення Росією взятих на себе зобов’язань у рамках Мінських домовленостей. У той же час, відзначено відповідальне ставлення України до виконання Мінських домовленостей.

https://www.facebook.com


08.11.2018

8 листопада в райдержадміністрації відбувся семінар для підприємців та тих, хто хоче започаткувати власну справу. Учасники ознайомилися з новинами законодавства, правами підприємців та повноваженнями контролюючих органів, можливостями фінансової підтримки підприємців, отримали консультації практикуючих юристів. Проводився семінар за сприяння Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва спільно з АБ "Укргазбанк". Взяло участь до 25 чоловік.


08.11.2018

Управління економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації інформує!
Грантовий конкурс UKRSIBBANK для молодих екологів
Зміни у кліматі потребують позитивних змін у діях суспільства. Двигуном таких трансформацій завжди була інтелектуальна молодь, яку ми запрошуємо до участі у грантовому конкурсі. UKRSIBBANK BNP Paribas розпочинає пошук талановитих студентів, молодих вчених та спеціалістів, які кожного дня працюють над вирішенням непростих викликів по збереженню екології.
Якщо ви вважаєте, що ваш проект здатен змінити на краще або ж допоможе позитивно вплинути на екологію в Україні та світі, надсилайте свої заявки для участі. Наша програма дозволить молодим науковцям зробити новий крок на шляху до відкриттів та реалізації важливих для навколишнього середовища проектів. Фіналістів та авторів найкращих проектів ми з радістю познайомимо з нашими клієнтами та партнерами, а переможці отримають гранти.
Напрямки конкурсних робіт: Земля, Вода, Повітря, Людина, Радіація, Відходи.
Технічна підтримка CASERS: support@casers.org, (066) 269 88 31
(099) 01 30 666.
Веб-сайт: casers.org
Фіналісти, які пройдуть модерацію будуть додані до підбірки провідних молодих екологів України
Автори найкращих рішень отримають можливість презентувати свої проекти комітету з екології BNP Paribas Group
Грантовий фонд складає 70 000 грн. Переможці конкурсу отримають грант на розвиток своєї наукової діяльність від UKRSIBBANK


08.11.2018

Харківська обласна державна адміністрація
Загалом на Харківщині цього року ремонтують близько 30 об’єктів медичної сфери.
Серед лікарень, у яких цього року проводять масштабні відновлювальні роботи, – Красноградська ЦРЛ.
За словами головного лікаря закладу Олександра Колодяжного, медичний комплекс протягом 2018-го нагадував один суцільний будівельний майданчик – роботи тривали одночасно на декількох об’єктах. Так, було зроблено капітальний ремонт харчоблоку, гінекологічного відділення, придбано сучасне медичне обладнання. Також на території лікарні облаштовано нове асфальтове покриття.

У нас теж хороші новини! На Золочівщині почали будівництво двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини - у Великій Рогозянці і в Довжику.


07.11.2018

Класно, коли день починається з добрих новин.Реконструкція районної бібліотеки йде швидкими темпами - проводиться заміна даху, завершується утеплення фасаду, вже закуплено якісні вікна, завезено будівельні матеріали.


07.11.2018

Напередодні відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу провели зустріч із представниками Харківської обласної ліги професійного боксу України. Маємо цікаві пропозиції щодо облашутвання, забезпечення обладнанням, залучення професійних тренерів.


07.11.2018

07.01.2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». На виконання закону вийшла постанова Кабміну «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».
Станом на 01.10.2018 року до УСЗН від Національної поліціїнадійшло 29 повідомлень щодо домашнього насильства, з них 27 стосовно жінок і 2 стосовно чоловіків. В порівнянні з минулим роком кількість зареєстрованих випадків збільшилась на 7.
Основними завданнями у сфері протидії насильству є:
- ефективне виявлення та узгоджене реагування на факти вчинення насильства з урахуванням ризиків, що загрожують постраждалій особі;
- дієва допомога і захист постраждалих, забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної насильством;
- належне розслідування фактів насильства, своєчасне та ефективне вжиття щодо кривдника спеціальних заходів, передбачених законом.

Взаємне інформування між задіяними службами про факти насильства проводиться не пізніше однієї доби за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти з подальшим письмовим підтвердженням, а після запровадження Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі - шляхом внесення інформації до нього;
Визначено заступника голови райдержадміністрації, який координує роботу. Це Шмітько Ігор Вікторович. Уповноважена особа, яка приймає та реєструє заяви і повідомлення про вчинення насильства – головний спеціаліст управління соціального захисту населення Бондаренко Марина Володимирівна, контактний телефон – 5-16-78.


07.11.2018

До уваги підприємців та тих, хто хоче започаткувати власну справу!
Запрошуємо взяти участь у семінарі для представників малого та середнього бізнесу.
Учасники ознайомляться з новинами законодавства, правами підприємців та повноваженнями контролюючих органів, можливостями фінансової підтримки підприємців, отримають консультації практикуючих юристів.
Семінар відбудеться 8 листопада о 14.00 у малій залі райдержадміністрації.
Проводиться за сприяння Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва спільно з АБ "Укргазбанк".


06.11.2018

Юлію Світличну вдруге обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу регіональних влад Ради Європи

Таким став результат таємного голосування депутатів Палати, що відбулось 6 листопада.

Посаду Віце-президента Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Юлія Світлична обійматиме до 2021 року.

«Продовжуємо відстоювати інтереси України», - сказала керівник Харківської області.

Нагадаємо, вперше Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Юлію Світличну обрали в жовтні 2016 року. Вона також увійшла до складу Бюро Конгресу, в якому представлені члени Палати місцевих влад і Палати регіонів, та до Моніторингового комітету.

https://kharkivoda.gov.ua/news/95793?fbclid=IwAR0Dv11TmoJQxCGWTkprrEzt__-O3XZxmCLZI_PNUetK6gyqBvTStsj0UQA


06.11.2018

Огорожа в ліцеї №1 - один з останніх цьогорічних проектів, що реалізуємо в рамках конкурсу "Разом в майбутнє", на другому плані - дитячий майданчик, ще один міні-проект, реалізований у 2017.
Бажаю закладу успіхів і амбітних планів!
 


06.11.2018

Тримаю реальні ключі від реальної кімнати у соціальному гуртожитку. Скоро матимемо привід разом із родинами з Донецька і Луганська святкувати новосілля. Час шукати кота.
До речі і до уваги, вранці мій керівник апарату Валентина Дмитренкова пропонувала чудове кошеня.


06.11.2018

10 вересня стартувала передплатна кампанія-2019.
Вона триватиме 3 місяці і завершиться для загальнодержавних видань 15 грудня, для обласних та районних – 20 грудня 2018 року.

На апаратній нараді керівник апарату Валентина Дмитренкова прінформувала, що передплату здійснюють всі поштові відділення, включаючи пересувні, а також листоноші за місцем проживання. Можна запросити листоношу в організацію, за місцем роботи..

Що стосується конкретних видань:

Газета «Вечерний Харьков» - передплатний індекс 61160 – виходить тричі на тиждень; вартість на рік 588,84 + 12,50 – (послуга);
Газета «Вечерний Харьков» - передплатний індекс 09409 – виходить щосуботи; вартість на рік 277,20 + 12,50;

Газета «Слобідський край» - передплатний індекс 35049 – виходить двічі на тиждень; вартість на рік 388,48 + 12,50 – (послуга);
Газета «Слобідський край» - передплатний індекс 08755 – виходить щосуботи; вартість на рік 257,64 + 12,50 – (послуга);

Районна газета «Зоря» - індекс 61796 – для індивідуальних передплатників; вартість на рік 210,00 +12,50;
Районна газета «Зоря» - індекс 94505 – для підприємств, установ та організацій - вартість на рік 228,00 +12,50.

Газета «Слово ветерана Харківщини» - передплатний індекс 60301 – виходить щотижня – вартість на рік 239,88 + 12,50 (послуга); Газета


06.11.2018

Зараз в Україні триває акція з благоустрою "Золота осінь". Кожен з нас теж може посприяти тому, щоб наше довкілля стало чистішим.
Запрошуємо золочівців 7-8 листопада долучитися до прибирання біля своїх будинків, на вулицях, дитячих майданчиках, у скверах
Трудові колективи організацій і установ селища працюватимуть на закріплених територіях. На яких саме, учасників апаратної наради проінформувала начальник відділу архітектури Тетяна Ясиньова.


06.11.2018

Управлінням соціального захисту населення вживаються заходи щодо проведення обрахунку розмірів субсидій на опалювальний період по кожному домогосподарству. Результати можна дізнатися через уповноважених осіб або зателефонувавши в управління за телефоном 5-02-03

З 1 травня 2018 року постановою КМУ №329 від 27.04.2018 року затверджено оновлений порядок призначення та надання населенню субсидій, до якого 17 жовтня 2018 року постановою КМУ №841, внесено зміни .
А саме:
З 1 травня 2018 року отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. Визначено, що заява і декларація не можуть бути розглянуті, коли до них не внесено у повному обсязі всі передбачені формами дані.

Змінами в порядку призначення субсидій передбачено, що субсидія з 1 жовтня не може бути призначена, у тому числі за рішенням комісії, у випадку, якщо опалювальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування); а також у випадку, якщо у складі домогосподарства, або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря).

На загальних підставах субсидія не призначається, але можливо звернутися на розгляд комісії для призначення, як виняток в наступних випадках, якщо:

- будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда);

- протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності перевищує 50 тис. гривень;

- наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії (340 грн);

- право на субсидію втратили домогосподарства, у складі яких або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку, в яких відсутні доходи, або доходи менше мінімальної заробітної плати та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії. Передбачені обмеження не стосуються осіб, які навчалися за денною формою навчання, зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Нормативно врегульовано питання призначення субсидії офіційно працевлаштованим особам, за яких роботодавцем не сплачено єдиний соціальний внесок. ( субсидія їм призначається на загальних підставах за умови підтвердження заборгованості роботодавця із виплати зар.плати та сплати ЄСВ.
Нововведення, які ввів уряд стосуються родин у яких є особи , які перебувають за кордоном протягом більше 60 днів, та за даними ДФС у них відсутні доходи. Такі сімї не мають права на субсидію та заяви не можуть бути розглянуті на комісії . Надано право отримувати субсидію лише у випадку перебування таких осіб за кордоном на навчанні , у відрядженні, на лікуванні, та які легалізовано працевлаштовані. Субсидія за рішенням комісії може призначатись, якщо члени домогосподарства в період, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, документально підтвердили набуття страхового стажу в інших країнах , з якими укладено договори про соціальне забезпечення.

Для розрахунку житлової субсидії середньомісячний сукупний дохід осіб враховується:
за І-II квартали поточного календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону;
за III-IV квартали попереднього календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;
за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії, – у разі, коли житлова субсидія призначається після початку опалювального (неопалювального) сезону.

Змінено перелік доходів, які враховуються та які не враховуються при розрахунку розміру субсидії.

Вирішено питання врахування доходів розлучених батьків.У випадку, коли батьки розлучені, при розрахунку розміру субсидії доходи одного з батьків дитини не враховуються у разі документального підтвердження проживання дитини з одним із батьків.
До доходів будуть враховуватись грошові перекази, отримані із-за кордону.
До доходів не будуть враховуватись сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби.
Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. Внесеними змінами з 1 жовтня 2018 року передбачено, якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги.

Субсидія призначається з місяця звернення до закінчення опалювального періоду та розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний періоди.
Тобто домогосподарствам, яким було призначено субсидію на неопалювальний період, в тому числі у нульовому розмірі, додатково звертатися до управління не потрібно. Таким сім'ям розрахунок розміру субсидії на опалювальний період буде проведено в автоматичному режимі. Решті громадянам необхідно надати заяву та декларацію.

Процес призначення субсидій триває постійно і звертатися можна в будь-який місяць.

Субсидія на придбання твердого палива призначається один раз на календарний рік і сплачується готівкою. Розрахункова норма 2 тонни для домоволодіння та розрахункова ціна 2424,16 грн. за 1 тонну. Середній розмір субсидії на придбання твердого палива становить 2930,8 грн.. Враховуючи , що до кінця року залишається небагато часу прохання пришвидшити подання до управління заяв громадян для призначення субсидії на придбання твердого палива, щоб не втратити можливість скористатися даним видом державної підтримки.


06.11.2018

Переходимо до облаштування території навколо фізкультурно-оздоровчого комплексу.
Вдячний всім активним землякам, хто супроводжував і допомагав словом, ділом, слушними порадами на всіх етапах будівництва.
Запрошуємо тренерів, спортсменів, майбутніх відвідувачів спорткомплексу, громадських активістів долучитися до робіт з благоустрою. Зустріч на місці 9 листопада о 12.00. Граблі чи лопата будуть не зайві. Думаю, впораємось години за півтори-дві.


06.11.2018

З 1 січня починається черговий етап подачі електронних декларацій.
Декларантам вже зараз необхідно перевірити дійсність свого електронного цифрового підпису і відсутність в електронній адресі російських доменів.
Всі, хто отримував ключі в ДФС і термін дії яких не закінчився до 7 листопада, зможуть отримати їх на місці. Вперше прийнятим і тим, у кого термін діїї ключів закінчився, необхідно їхати до Центру і одержати їх особисто.
Консультації і роз'яснення можна отримати у завідувача сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Інни Ільченко.


05.11.2018

На цьому тижні тісно співпрацюватимемо з підрядниками на об'єктах, щоб встигнути закінчити будівельні роботи по ФОКу і музичній школі до нового року, далі вже говоритимемо про внутрішнє облаштування закладів.
8-9 листопада наводитимемо лад на вулицях, райавтодору поставив завдання скосити узбіччя по Харківській трасі.
Сьогодні проведемо виїзну нараду в майбутньому інклюзивно-ресурсному центрі - ознайомимося із станом реконструкції будівлі.
Дав доручення управлінню соцзахисту разом із уповноваженими особами в селах продовжувати роботу по роз'ясненню змін у законодавстві щодо нарахування субсидій.
Продовжуємо роботу по написанню програми соцекономрозвитку району на наступний рік, працюватимемо з пропозиціями від управління АПК і культури.
Держгеокадастру разом із АПК доручив підготувати довідку про наявність у районі невитребуваних паїв. Щоб на законних засадах передати їх тим, хто цього потребує.


05.11.2018

Управління економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації інформує!
Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” запрошує зацікавлені школи до участі у четвертій хвилі
Демократична школа це:
• активні та відповідальні учні,
• мотивовані та прогресивні вчителі,
• відкрита адміністрація, зацікавлені та задіяні батьки,
• заангажована та розуміюча громада.
Збудуємо демократичну школу разом! Долучайтеся!
На початку 2019 року 60 відібраних шкільних команд пройдуть вступний тренінг з демократичного розвитку школи. Після цього тренери Програми допожуть школі здійснити оцінку потреб для демократичних змін, розробити й реалізувати шкільні проекти у 2019/2020 н.р., а також сприятимуть обміну досвідом між школами із різних областей України
Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні. Програма фінансується МЗС Норвегії.
Програма сприяє зміні української школи, щоб вона виховувала активних громадян, які поважають права людини. Ми робимо це,
• будуючи школу на культурі демократії та прав людини
• навчаючи вчителів та адміністрацію школи
• залучаючи батьків до всього, що робить школа
• інтегруючи школу та громаду
• налагоджуючи контакти між школами України з різних областей.
Більше на вебсайті програми: http://www.schools-for-democracy.org та у Фeйсбуці: www.facebook.com/schoolsfordemocracy
Кінцевий термін подання заявок: 11 листопада 2018 року, 23:59. Результати відбору будуть повідомлені обраним кандидатам до 17 грудня 2018 року.
У випадку додаткових запитань чи уточнень пишіть на електронну адресу sfd@theewc.org, або зв’язуйтеся з координаторкою Програми Оленою Шинаровською (+38 050 376 88 10, у робочий час).
Веб-сайт: http://www.schools-for-democracy.org


05.11.2018

Відповідно до пункту 51 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 публікуємо на офіційному веб-сайті протокол засідання конкурсного комітету від 31.10.2018 року та рішення Золочівської районної державної адміністрації з приводу конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Золочівського району Харківської області, відповідно до умов конкурсу, офіційно розміщених в міжрайонній газеті «Зоря» від 29.09.2018 року, аркуш 9.

Рішення конкурс і протокол конкурсу.


02.11.2018

Управління економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації інформує!
У вас є неймовірна інноваційна ідея, що буде корисною для спільноти? Вас оточують однодумці, які готові пройти тернистий шлях від брейн-шторму до реалізації проекту, але ви не знаєте, з чого почати та де взяти кошти? Запрошуємо на Idea Boot Camp, який відбудеться у Харкові з 29 по 30 листопада.
Учасниками можуть стати НУО та ініціативні групи з усієї України — команди від 2 до 5 осіб — усього 30-50 команд. Впродовж двох днів вони працюватимуть над розробкою та покращенням ідей під керівництвом 16 експертів із США, Великобританії, Австрії, Куби, Хорватії, Македонії, Тунісу, Сербії та України. Ідеї можуть стосуватися культури та мистецтва, урбаністики, боротьби з корупцією, ЗМІ, підприємництва, технологій тощо.
Перший день кемпу буде присвячено роботі над загальними темами: організаційним та особистим менеджментом, ефективними бізнес-моделями, перетворенням ідей на концепти, а концептів на проекти, масштабуванням проектів для успішного імпакту. Другий — конкретними питаннями, пов’язаними із вашими ідеями, під наглядом експертів у вашій галузі.
Критерії відбору ідей для Idea Boot Camp такі:
▪️користь для спільноти,
▪️інноваційність,
▪️креативність,
▪️організаційна спроможність команд,
▪️релевантність ідеї для більш широкого соціального контексту.
Команди-автори п’ятьох найкращих ідей представлять їх на головній сцені фестивалю Plan B (30 листопада — 2 грудня), а також на особистій зустрічі з потенційними донорами. Організатори покривають витрати на дорогу, харчування та проживання під час Idea Boot Camp та ще двох днів фестивалю.
Чекаємо ваші заявки до 6 листопада включно. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму — http://bit.ly/2EeB19D або https://docs.google.com/…/1wLO1xShc_UZ_TfULOvev27…/viewform…
Результати повідомимо до 21 листопада.


02.11.2018

Золочівщина підтримала ініціативу Марини Поршенко і голови облдержадміністрації Юлії Світличної по створенню інклюзивного освітнього середовища.
Чергова зустріч-консультація з по облаштуванню нашого інклюзивно-ресурсного центру з радником губернатора Аллою Ройтблат.


01.11.2018

ВІКТОР КОВАЛЕНКО: ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НАДАДУТЬ МЕШКАНЦЯМ ОБЛАСТІ

За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
На розгляд комісії було винесено понад 580 звернень громадян, які опинилися у скрутному матеріальному положенні чи потребують допомоги у вирішенні складних життєвих ситуацій.
Усього, за результатами розгляду заяв, адресна грошова допомога громадянам буде направлена у розмірі близько трьох мільйонів гривень. Виплати здійснюватимуться з обласного бюджету.

За словами Віктора Коваленка, допомогу отримають громадяни, які потребують вартісного лікування, в тому числі онкозахворювань, а також хірургічного втручання, зокрема, із заміни кришталика при катаракті та ендопротезуванні.

«Крім того, одноразову матеріальну допомогу буде надано трьом сім’ям загиблих у зоні АТО, дев’яносто трьом учасникам антитерористичної операції й мешканцям області для вирішення соціально-побутових питань. Максимальний розмір одноразової адресної грошової допомоги складає 20 тис грн.», – повідомив керівник.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

62203 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2016 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochivska@rda.kh.gov.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64