Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochivska@rda.kh.gov.ua

 

 

Золочівська

                      райдержадміністрація Харківської області        

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та
історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Державні закупівлі
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
Децентралізація
Містобудування, архітектура та ЖКГ
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
Я маю право
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Законодавчі акти та позиційні матеріали Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

Архів повідомлень (01.08.2018 - 31.08.2018)

31.08.2018

У перший день початку нової сесії зустрівся з керівниками фракцій і груп Верховної Ради.

Хочу подякувати тим з вас, хто мали можливість брати участь у військовому параді на честь 27-ї річниці Незалежності. У виступі під час військового параду я ще раз наголосив, що я збираюся внести пропозиції, проект змін до Конституції, які закріплюють незворотність цивілізаційного вибору українського народу – нашого руху в Європейський Союз та інтеграцію євроатлантичну. Вони передбачають зміни в преамбулу, в три статті і перехідні положення.

Преамбула фіксує, як я вже сказав, з одного боку цивілізаційний вибір України, її місце як члена європейської ради. І друге – наш курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію. На сьогоднішній день левова частина українського народу – більше 70% - підтримує європейську інтеграцію. І я думаю, що це буде цілком справедливо.

І буду дуже вдячний, якщо після обговорення ми зможемо, не затягуючи, дати можливість парламенту обговорити, спрямувати до Конституційного суду і визначитися. Наголошую, що складений був цей проект за участю провідних юристів-конституціоналістів. І думаю, що це ми маємо зробити якомога швидше.


31.08.2018

Щиро вітаю всіх присутніх з Днем знань!
Початок нового навчального року ー це завжди зустріч із друзями. Для першачків ー знайомство з тими, хто буде поруч найближчі 12 років, а
можливо ー й усе життя.
Для всіх вас сьогодні розпочинається дуже цікава дорога, що відкриє світу кожного як особистість. Адже ваш успіх у школі ー це перший і найважливіший крок до успіху в житті.
Усім школярам ー цікавих уроків, відкриттів кожен день та тільки перемог. Усім учителям ー наснаги й терпіння, сил та натхнення. Усім батькам ー віри у своїх дітей. Ваша підтримка для них важливіша за всі підручники та зошити.
З днем знань!
Навчайтеся добре – допоможе у житті!
Юлія Світлична


28.08.2018

В області буде встановлено максимальний рівень заохочувальних виплат для педагогів. Голова ХОДА

Зміни набудуть чинності з початку цього навчального року. Про це Юлія Світлична повідомила під час обласного педагогічного форуму.

Цьогоріч форум, що проходить у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна, зібрав понад 600 учасників. Це вчителі, керівники закладів освіти, представники відділів освіти з усіх районів та міст області. Разом з керівником області участь у заході бере перший заступник Міністра освіти та науки України Володимир Ковтунець.

Значну частину обговорень та панельних дискусій на форумі присвятили питанням реформування освіти та, зокрема, реалізації «Нової української школи». Про плани обласного керівництва щодо розвитку галузі педагогам розповіла у своїй доповіді голова ХОДА Юлія Світлична. Вона наголосила, що всі напрями подальшої роботи супроводжуватимуться необхідними інвестиціями в освітню сферу області.

«Перше – це інвестиції в людину, у самі педагогічні кадри, - сказала голова ХОДА. - Починаючи з цього навчального року, в Харківській області буде встановлено максимальний рівень усіх заохочувальних виплат та передбачених законодавством доплат за престижність праці. І ми будемо ретельно слідкувати за тим, щоби місцеві органи влади працювали над подальшим посиленням соціальних стандартів для вчителів та викладачів».

Продовжать інвестувати й у безпеку, комфортність та функціональність освітніх закладів регіону.

«Ця робота на Харківщині вже набрала темп. Ми ремонтуємо, реконструюємо і навіть будуємо нові школи. Розвиваємо спортивну складову. Проводимо енергомодернізацію будівель. І, зважаючи на ту динаміку, яка сьогодні є, вже за два роки у Харківській області не залишиться жодної школи, куди б держава та місцева громада не зробили необхідних капітальних вкладень», - підкреслила Юлія Світлична.

Щодо вкладень у засоби навчання керівник області поставила завдання: «2021-й рік – ось рубіж, до якого Харківщина має виконати основний обсяг робіт». До цього часу планують оновити комп’ютерну техніку в школах, завершити роботу із забезпечення закладів освіти новими меблями та інвентарем, лабораторним та іншим обладнанням для вивчення природничо-математичних дисциплін.

«Окремий великий напрям, за який ми взялися за підтримки Президента України та Першої леді, – розвиток інклюзивної освіти. А це пристосовані класи, медіатеки, інклюзивні ресурсні центри та кімнати, - відзначила керівник Харківської ОДА. - Також вже починаємо відчувати необхідність в оновленні парку шкільних автобусів, тому що вік деяких з них нараховує вже по 20 років. Все це питання, які будуть вирішуватись у першу чергу».

Юлія Світлична наголосила, що освіта не лишатиметься єдиною сферою, в розвиток якої вкладатимуться значні кошти.

«Інвестуватимемо в інфраструктуру. Не лише в освітню, а й у транспортну, інженерну, житлово-комунальну, соціальну інфраструктуру населених пунктів області, де ми піднімаємо освіту на новий рівень. Це дороги. Це вуличне освітлення. Це медичне обслуговування. Це упорядкування публічних місць, - пояснила голова ХОДА. - Саме так – вкладаючи кошти системно – ми зможемо підвищити привабливість населених пунктів області для молодих фахівців та бізнесу, а також зробити якість освіти однією з тих конкурентних переваг, за яку місцеві громади будуть боротися. Так це працює у розвинених країнах, і так буде працювати у нас».

https://kharkivoda.gov.ua/news/94547


29.08.2018

НАБРАЛИ ЧИННОСТІ ЗМІНИ У ПОРЯДКУ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН ДІТЕЙ З НЕПОВНИХ РОДИН

28.08.2018 року набрав чинності ЗАКОН УКРАЇНИ від 03.07.2018 № 2475-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», яким Міністерство юстиції удосконалило норму щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.
Відповідно до зазначених змін до частини п'ятої статті 157 Сімейного кодексу України той з батьків, який проживає з дитиною, може самостійно вирішувати питання тимчасового виїзду дитини за кордон за наявності заборгованості зі сплати аліментів іншого з батьків більше 4 місяців.
При цьому, зміни передбачають можливість виїзду дитини за кордон строком до 1 місяця з тим із батьків, з ким проживає дитина, не лише на лікування, навчання і відпочинок, але й з метою її участі в дитячих змаганнях, фестивалях, учнівських олімпіадах та конкурсах за кордоном, в тому числі у складі організованої групи дітей.
Раніше для цього треба було отримати нотаріальний дозвіл, чим часто користувалися боржники і шантажували колишню дружину чи колишнього чоловіка, вимагаючи відмовитися від аліментів.
Водночас, права обох батьків збалансовано. Тобто, право виїхати ненадовго за межі України з малюком також отримає той з батьків, який не проживає з дитиною. Однак – лише у випадку, коли він є добросовісним платником аліментів. Для цього йому необхідно звернутися з письмовою заявою до того з батьків, який проживає з дитиною. Дозвіл має бути наданий впродовж 10 днів. У іншому випадку за спрощеним порядком в наказному провадженні таке рішення виносить суд.
Разом з тим, за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України передбачена адміністративна відповідальність.
Якщо на громадянина накладено адміністративне стягнення за вчинення такого правопорушення, він тимчасово обмежується у праві на виїзд за кордон з дитиною. Строк такого обмеження становить 1 рік, крім випадків наявності нотаріально посвідченої згоди на виїзд дитини другого з батьків.


28.08.2018

Незалежність… Для кожної людини це слово має власний сенс. Однак 24 серпня всі ми знаходимо спільне у його розумінні. День Незалежності України – це результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного культурного і політичного розвитку суспільства.
У далекому 1991 році українська громада свідомо «повстала» за свою незалежність. Нарешті втілилося те прагнення, та ідея, котра палахкотіла у душі кожного українця.
Процес зародження й розвитку цієї ідеї виявився довготривалим, складним, а на деяких етапах й вельми суперечливим. Це великою мірою зумовлено надзвичайно непростою історичною долею українського народу, численними перешкодами на шляху становлення його етичної самосвідомості, жорстокими переслідуваннями тих, хто намагався підняти національне питання в умовах чужоземного поневолення.
Так склалося, що ми, звертаючи погляд на свою історію, знаходили переважно події сумні. Пам’ять наша міцно зафіксувала такі сторінки, як зруйнування золотоглавого Києва, битву під Берестечком, драматизм Полтавського бою, підступне нищення Січової Запорізької республіки, Емський указ і Валуєвський циркуляр про заборону української мови. А з недавніх історичних подій – розстріляне Відродження 20-х, голодомор тридцять третього, чорна наруга тридцять сьомого, операція "Вісла", чорнобильська трагедія.
Називаючи важкі сторінки нашої історії, зовсім не хочеться закреслити те велике і світле, яке підносить наш народ до вершин цивілізації, визначає його заслуги перед людством. Адже на нашому славному історичному шляху були і могутня Київська держава Володимира Великого, Ярослава Мудрого, і перша християнська республіка в Європі – Запорізька Січ, і відчайдушний порив до свободи часів Івана Мазепи, і започаткування власної державності в Українській Народній Республіці.
Відродження національної свідомості – складний і багатоступеневий процес втілення в життя національної ідеї створення дійсно економічного заможного соціально здорового суспільства. Зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок перед попередниками, які були корінням, джерелом української державності, які залишили нам у спадок любов до Батьківщини, вивірені часом і випробуваннями кращі риси народної душі, національного характеру.
У наші дні, День Незалежності набув справжнє значення і став правдивим святом для всіх патріотів України, адже кілька місяців поспіль на Сході України точаться військові дії.
Знову українська громада постала перед проблемою порушення територіального суверенітету країни. Однак єдність українців доводить торжество правди і добра над злом, яке не може перемогти гордий український дух, залишений у спадок славними предками.
День Незалежності — це данина поваги борцям за свободу, результат становлення прекрасної країни Україна. Це наше національне свято, що дає кожному українцю впевненість в завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві, можливість ростити нове покоління в мирі та злагоді.


28.08.2018

Выборы не за горами: к теме ребрендинга и другой малозаметной деятельности

Уже в начале следующего года Украину охватит новый ажиотаж – выборы президента Украины, а так же парламентские «гонки». Сегодня мы поговорим о том, какими есть главные нарушения при выборе народных избранников и на что уже сейчас следует обратить внимание.
Как отмечалось, выборы стартуют в следующем году, но ажиотаж накапливается. Вместе с ним растёт и желание народных избранников, которое потихоньку пропихивается на любые, людьми замеченные, места. Уже сегодня мы можем наблюдать старт политической пропаганды, которой, при правильном раскладе событий, быть не должно. Дело в том, что начало агитации до официального старта предвыборной кампании – это нарушение. Пропаганда всегда была коварным средством, ведь с одной стороны все на равных и серьёзных запретов в этом нет, но с другой стороны – деньги, ведь позволить себе масштабную рекламную деятельность может не каждый кандидат. В данном случае, заранее начатая политическая пропаганда – это ещё один козырь в карман тем, у кого и так есть деньги на PR. Выходит, что на одной только рекламе кто-то может получить два козыря сверху, и это как минимум, не говоря уже о, разного рода, чёрных схемах. Поскольку заметить такой нюанс можно раньше, чем все остальные, то и более серьёзные действия избранников также видны на самых первых стадиях.
Наверняка, каждый замечал, как быстро человек может измениться. К тому же, не всегда в худшую сторону. Вопрос в следующем: измениться, или, всё-таки, поменять образ? Речь идёт о ребрендинге - так сказать, быстром перевоплощении одного из кандидатов. Именно перед выборами это происходит чаще всего, но, похоже, вина всему звёзды, ведь то, что избранник вдруг стал на правильный путь накануне выборов - чистое совпадение. А для того, чтобы не стать «праведником» перед выборами, стоит развивать политическую пропаганду раньше начала предвыборной гонки. Таким образом, и люди хорошо запомнят, и на верный путь станешь ещё задолго до выборов. Как пример не обязательно наводить кого-то из политиков, достаточно самому включить телевизор и внимательно присмотреться к «новым-старым» лицам.
Выборы - это очередной шанс прийти к власти, и если в 2014 году достичь этой цели было достаточно сложно для тех, кого, так сказать, «спалили», то сейчас вернуться к власти «старым знакомым» стало намного легче. Конечно, и сегодня пророссийские взгляды не приветствуются, но спустя почти пять лет вся проблематика с бежавшим президентом Украины, его партии и, в общем, идеи предательства, утихла. Сейчас стоит вопрос о спасении Украины, как таковой, а прошлое становиться на второй план. Это не значит, что забыли, просто появились новые вопросы и трудности, которые перекрыли ажиотаж к этой теме. Именно поэтому важно всматриваться под маски украинских патриотов, возможно, удастся вывести наружу пророссийские идеи. Не стоит забывать, что многим политикам времени Януковича хотелось бы взять «реванш», но последствия такой деятельности уже известны.
К теме ребрендинга. Ещё одним примером ненастоящей картины действий можно назвать сегодняшний конфликт с Россией. Но речь не только о том, как агрессор может вмешаться в выборы президента Украины, но и том, что конфликт может сыграть на руку избраннику под тем предлогом, что, в случаи проблемы в базе данных, первым подозреваемым выступит РФ. Об этом рассказал председатель центральной избирательной комиссии Михаил Охендовский: «Главные угрозы будут традиционно появляться с территории самой Украины. К сожалению, никто не способен сильнее дискредитировать украинские выборы и подорвать доверие общества к их результатам, чем украинские политики». Помимо опасности перед кибератаками, следует опасаться иного, что, опять-таки, будет традиционно появляться с территории нашей страны: «Пожалуй, ни один штаб не будет гнушаться возможностью искажения информационного пространства путем распространения фейковых новостей и дезинформации относительно других кандидатов», – сказал Охендовский. Не всерьёз, это можно назвать так званым «относительным ребрендингом», ведь нельзя сказать за чьей спиной могут проявляться подобного рода махинации. Иногда и достаточно серьёзного агрессора можно переделать в более мощную машину, если это понадобиться украинскому политику.
Дабы развеять стереотипы о коварности украинских политиков, следует отметить и то, что в нашей стране есть люди, которые по-настоящему пытаются «поднять» свою родину. Им не нужны игры в «переодевание», ведь репутация не только в этом не нуждается, но и не позволяет. Проблема этих кандидатов, в большинстве случаев, в одном – они малоизвестны гражданам собственной страны. Если у человека хватило денег баллотироваться на выборы президента Украины, это ещё не значит, что на PR хватит средств. Здесь и ещё одна проблема – финансовая частица предвыборной деятельности. Слишком много денег нужно для того, чтобы народ всего-навсего знал всех своих кандидатов. Если граждане не ориентируются во всех именах выборного бюллетеня, то о каких справедливых выборах может идти речь. Путь к успеху может лежать только через осознанное представление всего происходящего. В этом и полагается специфика выборов, которую нам, украинскому народу, нужно преодолевать.


28.08.2018

На фестивалі «Весілля в Малинівці - плюс» чекають на фольклорні колективи з Грузії, Вірменії та Греції

Гості фестивалю зможуть ознайомитися з весільними обрядами усіх районів Харківщини, а також з традиціями національних меншин, які проживають на території області.

Про подробиці заходу розповіли під час брифінгу в ХОДА 28 серпня.

Як зазначив начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина, фестиваль «Весілля в Малинівці» був започаткований у 2001 році й проходив не системно, загалом 10 разів. Останні п’ять років фестиваль не проводили.

«До мене постійно зверталися мешканці Чугуївського району з проханням відновити фестиваль. У цьому році це питання порушила Малинівська ОТГ, для якої масштабне свято – можливість привернути увагу, розвивати туризм, знайти нових друзів та партнерів, - розповів голова Чугуївської РДА Микола Шошин. - Ми звернулися за підтримкою до голови ХОДА Юлії Світличної – і вона відгукнулася та підтримала ініціативу громади. Під патронатом Юлії Олександрівни ми не тільки відновлюємо традицію проведення фестивалю, а й робимо його дуже масштабним».

За словами керівника району, бажання взяти участь у фестивалі вже виявили колективи з різних країн, зокрема, Грузії, Вірменії, Греції, Білорусі. Також вже підтвердили свою участь у заході близько 200 народних майстрів з усієї України.

На території фестивалю, який проходитиме в Малинівці 8 вересня, діятимуть 16 локацій та 5 сцен.

Так, на локації «Весільні ворота» можна буде побачити ретрофотовиставку зі світлинами 19 сторіччя та виставку гігантських весільних вінків. На локації «Дитяче містечко» працюватимуть атракціони, аквагрим, солом’яний лабіринт, малеча зможе взяти участь у конкурсах та іграх. На майданчику «Цирк» можна буде побачити вистави від циркових артистів та погратися з тваринами контактного зоопарку. На «Галявині весільних оберегів» гості матимуть можливість придбати сувенір та поворожити на кохання в чарівника - мольфара. У «Весільному містечку» всі райони області та представники національних меншин представлятимуть свої весільні обряди.

Головна «родзинка» фестивалю – можливість укласти шлюб на добу в «Арці закоханих». Крім того, тут відбудеться парад молодят, які справді одружилися у цей день, а також пар, які побралися на фестивалі у різні часи.

На чотирьох малих сценах фестивалю проводитимуться конкурси «Слобожанська Яруня», «Богатир Чугуївщини», виступатимуть народні колективи, шоу весільних оркестрів, проходитиме майстер-клас весільного танцю.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться о 14:00 на головній сцені. Ввечері тут пройде концерт за участю зірок української естради - Ольги Цибульської та Олега Вінника.

Для охочих потрапити на свято в Малинівці зі ст. м. Індустріальної в Харкові та від центрального автовокзалу Чугуєва ходитимуть автобуси з логотипом фестивалю.


27.08.2018

Змагання з міні-футболу на Кубок незалежності виграли золочівські поліцейські.
Спортивно налаштовані золочівці відсвяткували День незалежності на спортивному майданчику ДЮСШ, взявши участь у змаганнях з міні – футболу на Кубок Незалежності серед команд державних службовців, посадовців місцевого самоврядування, правоохоронців, військових формувань, депутатів всіх рівнів.
Привітали спортсменів керівники району і селища Ігор Гурін і Леонід Канівець.
У запеклій боротьбі за третє місце молодіжна команда МНС перемогла команду райдержадміністрації. А в матчі за перше місце команда районного відділу поліції перемогла збірну селищної ради.


23.08.2018

Вітаю всіх земляків з подвійним святом. Головне місто нашої області – Харків – традиційно святкує свій день народження в День Державного Прапора України.

Багато харків’ян – волонтери та військові, науковці та підприємці, діячі мистецтва та спортсмени – своєю працею створювали славу та велич Українського прапора. Саме Харківщина в найскладніші часи виявила незламність духу й захистила своє право жити під синьо-жовтим прапором. І сьогодні, як і 365 днів на рік, синьо-жовті стяги на вулицях нашого міста ще раз наголошують: Харків – це Україна!

Синьо-жовтий прапор – не лише наш державний символ. Він - свідчення зв’язку десятків поколінь українців, яке наш народ проніс від часів Галицько-Волинського князівства крізь роки бойових звитяг Війська Запорозького та буремні часи Української революції 1917 - 1921-го. До тієї самої миті, 23 серпня 1991 року, коли внесений до сесійної зали Верховної Ради синьо-жовтий стяг остаточно позначив становлення нашої держави.

За наших часів, як і в козацькому минулому, як і під час визвольної боротьби українців ХХ століття, синьо-жовтий прапор – це бойове знамено, яке гордо несуть захисники України.

У цей день, підіймаючи на флагштоки та вивішуючи на будівлях синьо-жовті прапори, ми висловлюємо повагу нашому минулому, шануємо героїв сьогодення та несемо віру в майбутнє. Віру в Україну. Слава Україні!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична


23.08.2018

Це мій прапор, а Україна - моя країна! Державним святом, дорогі земляки!


23.08.2018

Державний Прапор України – священний оберіг, символ єдності та непереможності нашого народу.


23.08.2018

У Харкові відзначили День прапора масштабним флешмобом

У модульному арт-шоу на площі Конституції взяли участь понад 700 харків’ян. Разом з ними - голова ХОДА Юлія Світлична.

Загалом захід зібрав близько 5000 чоловік.

Юлія Світлична привітала всіх присутніх з Днем Державного Прапора, 75-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників та Днем міста.

«Дуже символічно, що такі великі свята ми відзначаємо в один день, - сказала керівник області. - Адже багато харків’ян - промисловців і підприємців, волонтерів і військових, діячів науки і спортсменів - творили велич нашого державного прапора. І в найважчі часи саме Харківщина виявила характер, дала відсіч агресору, зберегла незалежність та територіальну цілісність країни і заслужила право жити під жовто-синім прапором».

Під час арт-шоу його учасники, вдягнені у національне вбрання, підіймали догори таблички жовтого та блакитного кольорів і вишиковувалися у формі прапору України, жовто-блакитного серця та літер UA. Змодельовані символи були зафіксовані квадрокоптером та виведені на великий екран, встановлений на площі.

«День Державного Прапора - це свято всіх поколінь. І ця акція об’єднала всіх харків’ян. Вона показує, наскільки ми любимо Україну, - підкреслила Юлія Світлична. - Символ України єднає серця. І свою єдність та любов до України ми доводимо щодня».

Голова ХОДА повідомила, що громадськість прийняла рішення зробити модульне арт-шоу до Дня Державного Прапора щорічним.

«Ми започаткуємо гарну традицію, яка буде викликати у харків’ян почуття патріотизму та гордості за свою державу», - зазначила Юлія Світлична.


22.08.2018

Золочівські сільгоспвиробники герої всієї Харківщини! Результат їх праці - це не тільки хліб на нашому столі, а й добробут золочівців, вчасні розрахунки за паї і сплачені податки, внесок у ремонт доріг і об'єктів соцсфери, допомога дитсадкам і школам, допомога у проведення свят. Наші аплодисменти, вдячність і низький уклін вам, дорогі хлібороби!!!


22.08.2018

Виходячи з абсолютної важливості освіти для нашої держави, я, як Президент, вважаю абсолютно неприпустимим зволікання з реалізацією освітньої реформи.

Дуже важливо, щоб і обласні адміністрації, і обласні ради, і об’єднанні громади, і виконкоми якнайшвидше вирішували питання матеріально-технічного забезпечення, насамперед Нової української школи.


22.08.2018

Як допомогти людям адаптуватися в повсякденному житті після відбування терміну покарання?
Над цим працювали на засіданні спостережної комісії під головуванням першого заступника голови РДА Юрія Реви.
До присутніх були доведені вимоги законодавства щодо роботи з такою категорію громадян.
Зокрема, держава дбає, щоб звільненим надавалося сприяння в працевлаштуванні, отриманні медичних послуг, виготовленні документів.
За результатами роботи Юрій Олександрович дав доручення до наступного засідання комісії визначити перелік осіб, що проживають на території району і потребують підтримки.

 

22.08.2018

З нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в Золочеві відбудеться ряд святкових заходів.

23 серпня о 9.30 біля будівлі райдержадміністрації відбудеться урочисте підняття Державного Прапора.
З 15.00 розпочинають роботу дитячі майданчики і атракціони.
О 18.00 відбудеться урочистий прийом керівників райоу і селища.
З 18.30 на площі Слобожанська розпочнеться святковий концерт за участю місцевих артистів,.
У 19.50 гостей свята привітають керівники, після для золочівців співатиме народна артистка України Ірина Білик.
По завершенню виступу зірки відбудеться святковий феєрверк.
Працюватиме торгівля.


20.08.2018

Слава нашим аграріям!!!За підсумками збирання ранніх зернових по урожайності Золочівщина впевнено займає перше місце в області! Намолочено 70 тисяч тонн зерна з урожайністю 42,7 центнерів з гектара, що майже на 5% більше від найближчого "суперника". Наші хлопці перемогли і втому, і дощ, і спеку. Пишаємось земляками!


10.08.2018

  

Допис від Петро Порошенко

 

Неймовірно сильні фото з навчань українських десантників "Маруновий берет 2018". На полігонах хлопці демонструють, що не дарма їх називають елітою Збройних Сил.

Бійці, зокрема, відпрацьовують рейдові дії в тилу умовного противника, а також десантування мобільної армійської техніки та тактичного повітряного десанту.

Пишаюся нашими десантно-штурмовими військами!

 


15.08.2018

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

 

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.


10.08.2018

 Шановні мешканці Золочівського району!


З 28 серпня по 6 вересня 2018 року відбудуться військові навчальні збори з територіальної оборони. Пропонуємо всім бажаючим та небайдужим мешканцям району долучитися до цих навчань. На термін проведення зборів за вами зберігаються робочі місця, ви отримуєте від держави компенсацію в розмірі вашої середньої зарплатні. Кожному учаснику зборів буде виплачено грошове забезпечення, гарантоване українським законодавством. Всі учасники зборів будуть повністю забезпечені нормальними побутовими умовами, триразовим харчуванням, зброєю, обмундируванням. 
Про те, як долучитись до зборів Ви можете дізнатись в Золочівському РВК, або звернувшись в приватному повідомленні, а також зателефонувавши за номером 5-15-64

      З повагою,
      Голова територіальної оборони Золочівського району, 
      голова Золочівської РДА 

       Ігор Гурін


10.08.2018

 

До уваги мешканців Золочівського району!!! Аналогове телебачення в Харківській області відкулючатися не буде. Все й надалі працюватиме в штатному режимі, як і зараз..

 


10.08.2018

  

Допис від Петро Порошенко

 

Україні вдалося поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів для ЗСУ на серійний потік.

Хоча хтось і хотів поставити нас на коліна, бо з-за кордону нам боєприпаси не продавали, а луганський завод був захоплений, обладнання вивезено до РФ, розграбовано і зірвано. Таким було ставлення окупантів.

Однак, нині Державний концерн "Укроборонпром" готовий до серійного випуску тих видів, які донедавна були дефіцитними.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/1365544910246564/.

 


10.08.2018

  

Допис від Петро Порошенко

 

Вітання "Слава Україні" стане офіційним вітанням Збройних сил України

 

24 серпня вперше пролунає вітання "Слава Україні - Героям слава!"  як частина офіційної церемонії на честь параду до Дня Незалежності

 


10.08.2018

  Звичайний день, звичайний виїзний прийом та незвичайні проблеми мешканців с. Івашки. Хід вирішення цих проблем мав два напрямки: мінімум та максимум.
До першого можна віднести усунення аварійності на заводському очисному колекторі, який обслуговує жителів села. На даний час існує певна незручність його експлуатації.
До програми ж максимум відноситься усунення повністю залежності мешканців села у водопостачанні та водовідведенні від ДП "Івашківський спиртзавод".

 


08.08.2018

  Допис від Петро Порошенко

 

Перший експериментальний корпус бронетранспортера БТР-4 вже збирають на заводі ім. В.О. Малишева у Харкові. Наразі триває складання та зварка нижньої частини корпусу військової машини. Загалом зварювальники, слюсарі та інструментальники заводу мають з’єднати понад 1700 деталей, з них більше 400 – броньованих.

У разі успішного проходження тестових випробувань, завод отримає дозвіл на виробництво і зможе приступити до серійного випуску корпусів бронетранспортерів

 https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/1363197260481329.

 

 


08.08.2018

  

Перевірено хід виконання робіт в дошкільному підрозділі комунального закладу "Макарівська гімназія". Виявлено ряд недоліків, що потрібно усунути і доопряцювати підрядній організації. Роботи продовжуються.

 


06.08.2018

 З 75-ою річниці визволення Золочева від нациських окупантів привітали ветеранів керівники району, Золочівського РВК та творчі колективи районного будинку культури. Дійсно, у цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

 


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

62203 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2016 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochivska@rda.kh.gov.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64