Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochivska@rda.kh.gov.ua

 

 

Золочівська

                      райдержадміністрація Харківської області        

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та
історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Державні закупівлі
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
Децентралізація
Містобудування, архітектура та ЖКГ
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
Я маю право
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Законодавчі акти та позиційні матеріали Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

Архів повідомлень (01.01.2018 - 01.31.2018)


01.02.2018

Заняття для дітей від 3 до 18 років у центрі проводять у ігровій формі за новітніми методиками. У центрі працюють вчитель-логопед, дефектолог, психолог, вчитель з лікувальної фізкультури.

Центр має сучасне обладнання й розподілений на декілька зон. Так, у світлій сенсорній зоні є система шведських стінок з мотузковим набором, м’ячі-крісла, батут, ігровий куточок «сухий дощ», який стимулює тактильну систему, ігровий та масажний килимки, «масажні полусфери», які знімають м’язову напругу та покращують кровообіг, м’який модульний конструктор, що розвиває у дітей уяву та моторику.

«Також у центрі є темна сенсорна зона. Вона створена для психоемоційного відновлення дітей усіх вікових категорій, сприяє глибокій релаксації, активізує та мотивує пізнавальну активність. Спеціальне освітлення й кольорове оформлення сенсорної зони та її елементи сприяють заспокоєнню дитини та гармонізують емоційний стан, - розповіла начальник відділу освіти Балаклійської РДА Світлана Швід. - Ця зона обладнана світловою бульбашковою колоною, домашнім планетарієм, гойдалкою «гніздо-крапля». Також тут є сухий басейн з підсвічуванням, обладнання для пісочної анімації».

http://kharkivoda.gov.ua/36/90889

Схожий інклюзивно-ресурсний центр плануємо побудувати і в Золочеві!


01.02.2018

Триває процес написання Стратегії розвитку Золочівської ОТГ на 2018-2025 роки.
Із ходом роботи і напрацюваннями трудовий колектив управління соціального захисту населення ознайомив координатор робочої групи Ярослав Тімченко.


01.02.2018

«Мрія» – це українське слово. І український – а не російський – літак-рекордсмен.

Допитливий семирічний блогер Захар Лісковий про це знає. А завдяки його наполегливості – дізнаються ще більше людей в усьому світі.

Дякую, Захаре, що так щиро вболіваєш за Україну!

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/1196898450444545/


30.01.2018

В останню суботу січня в Золочеві пройшли районні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів Золочівського району.
У змаганнях взяли участь 14 команд з Калиновецького, Сковородинівського, Довжанського, Малорогозянського НВК, Гур`єво-Козачанської, Ряснянської, Удянської, Феськівської, Олександрівської, Одноробівської, Івашківської, Золочівських №2 та №3 ЗОШ, Золочівської гімназії №1.
Змагання проходили окремо серед шкіл Першої та Другої груп. До складів команд входило по троє юнаків та дівчат Серед команд другої групи третіми призерами стала команда Калиновецької філії, друге місце посіла команда Гур`єво-Козачанської ЗОШ, а перемогли юнаки та дівчата з Уд.
У Першій групі третє місце посіла команда Сковородинівського НВК, друге місце – за Золочівськими гімназистками, а переможцем змагань в загальнокомандному заліку стала команда Золочівської ЗОШ №2.
Змагання пройшли на високому рівні завдяки ghjatcsqyjve суддівству керівників спортивного клубу Ківіренка Олександра Борисовича та Шопена Олександра Борисовича.


29.01.2018

Щоб долучитися до створення основного документа Золочівської ОТГ - Стратегії розвитку, необхідно роздрукувати, заповнити цю анкету, здати її за адресою: пл. Слобожанська, 5, Райдержадміністрація, управління економічного розвитку і торгівлі, каб. № 5, телефон для довідок 5-01-45 або заповнити за посиланням


Для мешканців громади:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHfG-8sISB1nUo07uwdEXLNbheR-MYHNewBrKBTH8-P4WqWg/viewform


Для підприємців:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfH3KOVCBuZq-U0sjGx3iY1lrITQExnbwh-yeHv2OTLGnr8bA/viewform


Шановний мешканцю Золочівської об’єднаної територіальної громади!
В рамках розробки Стратегії розвитку Золочівської громади на 2018-2025 рр. Робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Золочівщини.
Заздалегідь дякуємо за активність і присвячений справагромаді час!

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ


29.01.2018

Урядовці планують, що до липня буде утворена та розпочне роботу Національна служба здоров’я.

«Підготовчий етап впровадження медичної реформи триває ще з минулого року. Тепер є законні підстави прийняти низку рішень, щоб вчасно реалізувати заявлений раніше план реформування первинної ланки охорони здоров’я», - зазначають урядовці.

Вже триває підготовка до створення Національної служби здоров’я України - національного страховика, який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення. «Тепер зможемо оголосити конкурс на посаду голови НСЗУ та двох його заступників. Плануємо, що до липня НСЗУ буде утворена та розпочне роботу», - обіцяють на урядовому порталі.

Також розпочався процес автономізації медзакладів – перетворення медичних закладів у комунальні некомерційні підприємства. У такому статусі вони зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету.

Для входження в реформу заклад первинної медичної допомоги має обрати медичну інформаційну систему (МІС) та під’єднатися до електронної системи охорони здоров’я, яка наразі працює в тестовому режимі, привести матеріально-технічне забезпечення закладу у відповідність до Табеля технічного оснащення.

Українці почнуть обирати лікаря первинної допомоги (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) і підписувати з ними декларації з квітня 2018 року. До цього часу підписання декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі.


29.01.2018

У 2017-му завод ім. Малишева збільшив прибуток у 100 разів, а ХАЗ запустив 4 цехи. Юлія Світлична

В інтерв’ю інтернет-виданню «Обозреватель» голова ХОДА підбила підсумки 2017 року для економіки Харківщини. Велику увагу керівник регіону приділила тогорічним показникам зростання промисловості та перспективам галузі.

Керівник області наголосила, що промисловість є та буде надалі одним із трьох головних секторів економіки регіону – поряд із сільським господарством та сферою послуг.

«Насправді, значення харківського промислового комплексу виходить далеко поза межі регіонального виміру. Воно має загальнонаціональний масштаб. Це у прямому сенсі питання економічної безпеки та обороноздатності України, - відзначила голова ХОДА. - Прийняті важливі стратегічні рішення. Забезпечено їхнє виконання. І є конкретний результат».

Наводячи приклади позитивних змін у промисловій сфері регіону, Юлія Світлична відзначила успіхи ДП «Завод імені Малишева»: «Зростання виробництва на заводі Малишева за останні три роки становить 350%. Торік підприємство реалізувало продукції на рекордну суму – 3 млрд грн, збільшило прибуток у 100 разів та завантажило роботою десятки підприємств-суміжників».

Серед успіхів року – відновлення виробництва на ХТЗ й Великобурлуцькому сироробному заводі (ТМ «Сири Бурлука») та завершення року з прибутком такими підприємствами, як «ФЕД» та ДНВП «Об’єднання «Комунар».

«Почалося відновлення ХАЗу, відремонтовані літаки вже експлуатуються в Україні, Казахстані, Єгипті та Туркменістані, - повідомила голова Харківської ОДА. - Також запрацювали чотири цехи, що не працювали майже п’ять років. Усе це – конкретні приклади того, як промислові підприємства починають повертати собі роль драйверів для цілих галузей та територій».

Юлія Світлична наголосила, що вважає такі позитивні тенденції лише початком перетворень у промисловій галузі регіону. Керівник області відзначила, що «сьогодні Харківщина є єдиним з промислово розвинених регіонів України, де виробництво зростає безперервно вже два роки поспіль».

Нагадаємо, зростання промислового виробництва в області в 2017 році склало понад 6%, підприємства галузі отримали 4,5 млрд грн прибутку, а чисельність працівників у промисловості зросла на 3,5 тисячі.


29.01.2018

Президент затвердив План проведення багатонаціональних військових навчань у 2018 році

Президент Петро Порошенко затвердив «План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2018 рік і про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях». Про це йдеться у відповідному Указі Глави держави.

Також Петро Порошенко підписав Закон № 2270-VIII «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних навчаннях».

Згідно з документами, в Україні цього року планується провести низку багатонаціональних навчань з підготовки підрозділів Збройних Сил: українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2018», українсько-американські навчання «Сі Бриз – 2018», багатонаціональні навчання «Світла Лавина – 2018», багатонаціональні навчання «Чисте небо – 2018» та українсько-румунські навчання «Ріверіан – 2018».

Реалізація положень Закону та Указу забезпечить виконання завдань у галузі безпеки і оборони в загальному контексті реалізації пріоритетного зовнішньополітичного курсу держави, підвищить ефективність реалізації національних програм щодо розвитку власних Збройних Сил та виконання зобов'язань нашої держави як учасниці програми «Партнерство заради миру», а також зобов'язання України як держави – учасниці Угоди між державами – учасницями Північноатлантичного Договору та іншими державами, які беруть участь у програмі «Партнерство заради миру», щодо статусу їхніх збройних сил, Додаткового і Подальшого додаткового протоколів до цієї Угоди, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою. Також проведення навчань дасть можливість збільшити фінансові надходження до національної економіки за рахунок надання відповідних товарів, робіт, послуг для підрозділів інших держав.

Відповідальність за підготовку і проведення у 2018 році багатонаціональних військових навчань на території України та забезпечення участі підрозділів Збройних Сил нашої держави у багатонаціональних навчаннях поза межами України у 2018 році покладається на Міністра оборони України.

Указ набирає чинності в порядку, передбаченому частиною п'ятою статті 8 Закону України «Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України», крім статті 1 та пункту 2 статті 4, які набирають чинності з дня опублікування Указу.

Закон набирає чинності з дня опублікування.


29.01.2018

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні Україна згадує тих, хто віддав за неї життя.


29.01.2018

 

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.
Нагадаємо, безоплатна вторинна правова допомога (далі – БВПД) полягає в отриманні захисту, представництва інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Її надають юристи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – центри), або бюро правової допомоги, а також адвокати, які співпрацюють із центрами. Послуги юристів та адвокатів оплачує держава.
Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають найбільш чутливі та соціально незахищені категорії осіб, такі як: діти-сироти, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (у том числі й учасники АТО), малозабезпечені, люди з інвалідністю, переселенці та особи, які претендують на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, біженці, та інші відповідно до ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».
Із внесеними законодавчими змінами право на всі види БВПД отримали й особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
Центри отримали нові повноваження щодо роботи із цією категорією, які полягають у:
 Забезпеченні надання безоплатної правової допомоги постраждалим особам, у тому числі на базі загальних та спеціальних служб підтримки постраждалих осіб;
 Взаємодії із іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;
 Звітування про результати здійснення повноважень у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», особою,
яка постраждала від домашнього насильства є будь-яка особа, яка зазнала домашнього насильства у будь-якій формі.
Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.
Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» зазначає, що
особою, яка постраждала від насильства за ознакою статі є особа, яка зазнала насильства за ознакою статі.
Насильство за ознакою статі – діяння, спрямовані проти осіб через їхню стать, або поширені в суспільстві звичаї чи традиції (стереотипні уявлення про соціальні функції (становище, обов'язки тощо) жінок і чоловіків), або діяння, що стосуються переважно осіб певної статі чи зачіпають їх непропорційно, які завдають фізичної, сексуальної, психологічної або економічної шкоди чи страждань, включаючи погрози таких дій, у публічному або приватному житті.
Крім того, згаданими законодавчими змінами розширено категорію дітей як суб’єктів права на БВПД.
Отримати її відтепер можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (як було дотепер), а усі діти.
Дізнайтеся адресу найближчого до Вас центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги, зателефонувавши за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги в Україні; цілодобово та безкоштовно в межах України).
 


29.01.2018

Голова ХОДА з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

У ці дні ми відзначаємо низку важливих історичних дат, що пов’язані з подіями Української революції 1917-1921 років. Від проголошення ІV Універсалом Української Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки до підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР пройшов лише рік. Проте такої кількості драматичних подій, які пережила молода незалежна українська держава за 1918-й, вистачило б і на кілька віків. І перша в цій низці подій очікувала новонароджену незалежну Україну в перші ж дні її існування.

29 січня минає 100 років з дня героїчного та трагічного бою під Крутами. Бою, в якому наступ московсько-більшовицької орди, сформованої з солдатів та балтійських матросів, змогли стримати старшини та курсанти київських військових шкіл та вишів. Їх було в рази менше, їм не вистачало досвіду, у них було лише 16 кулеметів… Проте справжні українські «спартанці» затримали ворога на кілька дуже важливих днів. Саме в ці дні Уряд УНР вперше за 150 років добився міжнародного визнання незалежної України на переговорах у Бресті.

Але історія бою під Крутами – не тільки про значущість моменту та історичну місію. Це, в першу чергу, історія мужності та сміливості, справжньої самовідданості та непідробного патріотизму української молоді. І ще – це історія про силу, яку дає впевненість у своїй правді.

Сьогодні, коли Україна знов змушена відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність у протистоянні з давнім ворогом, пам’ять Героїв Крут надає всім нам сил та підтримує віру в перемогу. Адже, як і тоді, 29 січня 1918-го, сьогодні правда - на нашому боці. Тож ми обов’язково вистоїмо!

Слава Україні!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична


29.01.2018

Запрошуємо переселенців та місцевих жителів смт. Золочів і Золочівського району Харківської області взяти участь у програмі Українського фонду соціальних інвестицій «Гідна Праця».
Програма спрямована на допомогу у працевлаштуванні та започаткуванні власної справи. В Харківській області виконавцем програми є Фонд «Професійний розвиток Харкова».
Програма «Гідна праця» передбачає проведення безкоштовних тренінгів, особистих консультацій, бізнес-курсів та індивідуальну допомогу на шляху пошуку роботи.
За результатами тренінгів є можливість отримати безкоштовні курси перекваліфікації, або підвищення кваліфікації за різноманітними напрямками.
Навчальні модулі буде проведено в приміщенні Золочівського районного центру зайнятості 5-7 березня 2018 року.
За додатковою інформацією можна звертатися до районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення, а також за телефоном (050)-303-13-40 Ірина Миколаївна

Реєстрація онлайн за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScreQUJ9O0XrKbJfJiVDMzwhGBZbqlDQ1e6-m2ADDh0Dlq20Q/viewform#УФСІ


23.01.2018

Загально-фізична підготовка – одна з складових тренувань юних велосипедистів перед початком весняно – літнього сезону.
Днями на базі тренажерної зали районного стадіону "Колос" відбулися змагання з силового багатоборства, в яких взяли участь вихованці Золочівської ДЮСШ.
Змагання дали можливість перевірити фізичну підготовку спортсменів, виявити слабкі місця, над якими ще є час попрацювати.


23.01.2018

На етапі відбору до збірної команди Харківщини золочівські велосипедисти показали кращий результат

Змагання проходили в Мерефі з техніки велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2002-2006 років народження.
У змаганнях взяли участь десять збірних команд районів Харківської області.
У загальнокомандному заліку наша команда стала кращою.
В особистій першості в різних вікових категоріях хороші результати показали Сухар Андрій, Бабенко Вадим, Івасюк Владислав, Юрченко Вікторія, Веретільник Дмитро, Сентюров Максим, Тесленко Владислав.


22.01.2018

Петро Порошенко

Ми всі різні, але нас об’єднують спільні цінності, спільні ідеали та устремління.

Ми – велика міцна родина всіх громадян України. Від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня – Україна неподільна соборна і єдина!

https://www.facebook.com/petroporoshenko/?hc_ref=ARRUp8cdqL5HlPGIBewD8ZPbib3UZlJec6ZyJxWFDiq9fvWzuE1-7_lZRjxBIEYJJ70&fref=nf


22.01.2018

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Згадаймо вислів геніального українця Івана Франка: «Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів…».
Тож будьмо ЄДИНІ, дружні і неподільні! Творімо Україну без кордонів! Зі святом усіх.


22.01.2018

З Водохрещем! Нехай щаслива зірка освітлює шлях, розтануть прикрість і розчарування, міцніє віра в добро!
Хай свята водиця скропить Ваші лиця, зцілить і тілесно і душевно! Всім теплої водиці в купелі.


17.01.2018

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 18 січня прогнозується суттєве ускладнення погодних умов.
Нас очікують сильні снігопади, хуртовини, ожеледь.
На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС голова райдержадміністрації Ігор Гурін повідомив, що в населених пунктах району створено 25 пунктів обігріву, техніка Райавтодору готова до роботи, заготивано посипковий матеріал. Особлива увага приділятиметься маршрутам руху шкільних автобусів.
Сільські старости відзвітували про наявність техніки сільгосппідприємств , яку планується використати для розчистки комунальних доріг.
Всі служби району на період нагоди будуть переведені на цілодобовий режим роботи.


16.01.2018

Щойно провів нараду з розвитку аграрного сектору і ми остаточно погодили механізми підтримки наших агровиробників, передусім тваринницького напрямку. Цього року ми виділяємо 4 млрд гривень на підтримку.

Це дозволить нашим фермерам наростити виробництво, а споживачам отримати ще більше якісної продукції.

https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/videos/651781621657422/


16.01.2018

В українському лексиконі не повинно залишитися слова «інвалід».

Підписав Закон, який приводить норми чинного законодавства України у відповідність до положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Запроваджуючи у вжиток термін «особа з інвалідністю», ми, перш за все, робимо акцент на людині, а не на її інвалідності.


16.01.2018

Державою виділено субвенцію для погашення заборгованості по виплаті субсидії на скраплений газ і вугілля
Всьго по району заборгованість складає 623 тисячі гривень. На початку січня з держбюджету профінансовано 490 тисяч.
Сільським старостам рекомендовано довести дану інформацію до населення.


16.01.2018

19 січня - християнське свято Богоявлення - Хрещення Господнього
У цей день планується провести обряди водоосвячення на дев`яти місцевих водоймах
Під час розгляду питання на апаратній нараді головою РДА поставлено завдання забезпечити під час проведення заходів присутність працівників ДСНС, охорони здоров`я, поліції.


16.01.2018

Про стан справ передачі документів сільських рад, що ліквідовані у зв`язку з добровільним об`єднанням громад, на апаратній нараді проінформувала начальник районного архіву Наталія Борох.
Вона наголосила, що необхідно всім радам більш активно включитися в роботу по впорядкуванню документів.
Голова райдержадміністрації Ігор Гурін дав доручення, за необхідності, провести навчання, скласти графік передачі документів.


16.01.2018

Шановні жителі Золочівського району!

Відповідно до графіку, затвердженого головою обласної державної адміністрації – керівником територіальної підсистеми Харківської області єдиної державної системи цивільного захисту, 17 січня 2018 року о 14 годині 25 хвилині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає: «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

 


15.01.2018

Оголошення

Відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348, усі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги, що надійшли, повинні прийматися та централізовано реєструватися у день їх надходження. На вимогу громадянина, який подав звернення до організації, на першому аркуші копії звернення проставляється штамп із зазначенням найменування організації, дати надходження та вхідного номера звернення. Така копія повертається громадянинові.
У разі виявлення порушень вищезазначених вимог чинного законодавства, просимо звертатися на «гарячу» телефонну лінію Держгеокадастру – 0-800-300-808
 


15.01.2018

Інформація щодо стану проведення заміни місця розташування земельних ділянок, які потрапили до смуги облаштування інженерних споруд на кордоні.

Протяжність лінії кордону по території Золочівського району складає 52 км. До смуги облаштування інженерних споруд на лінії кордону потрапило 152 земельних ділянки виділених в порядку розпаювання громадянам (членам колишніх колективних сільськогосподарських підприємств) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Станом на 25.12.2017 року повідомлено всім громадянам про проведення заміни місця розташування земельних ділянок, які потрапили до смуги облаштування інженерних споруд на кордоні. Вартість проведення землевпорядних, оціночних, реєстраційних та нотаріальних робіт складає 7000 грн. за одну ділянку. Золочівською РДА проведено кілько нарад за участю прикордонної служби, голів сільських рад та сільгосптоваровиробників. На нарадах досягнуто взаємопоразуміння між прикордонною службою та сільгосптоваровиробниками. Сільгосптоваровиробники виразили готовність прийняти участь у фінансуванні проведення землевпорядних, оціночних, реєстраційних та нотаріальних робіт.
Держгеокадастром зарезервовано 160 га земель державної власності, що на час складання проектних робіт забезпечує 100 відсотків потреби в необхідної площі.

Начальник Відділу Трофімов В. П.


12.01.2018

Масштабна святкова феєрія у різдвяно-новорічні свята проходить під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної.


11.01.2018

Педагогічний та батьківський колективи ЗОШ №2 обговорили варіанти будівництва нового корпусу навчального закладу
"Я сам був ініціатором цієї зустрічі. За результатами роботи, у діалозі з зацікавленими сторонами прийнято рішення про внесення змін до раніше затвердженого проекту. Ми будуємо для своїх дітей, а значить заклад повинен бути сучасним, комфортним і зручним", - зазначив голова райдержадміністрації Ігор Гурін після проведення зустрічі.


11.01.2018

Співпраця Золочівщини із Українським фондом соціальних інвестицій продовжуватиметься
Відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ігоря Гуріна і новопризначеного директора фонду Сергія Кадигроба.
У ході обговорювалися питання завершення будівництва соціального гуртожитку, участі в реалізації спільних проектів.


09.01.2018

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017 – 2019 роках», в рамках реалізації Плану заходів Міністерства юстиції України з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017 – 2019 роках, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.10.2017 № 3743/7 Золочівською районною державною адміністрацією створено рубрику «Я маю право!» з розміщенням інформаційних матеріалів.

              Я маю право!!!


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

62203 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2016 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochivska@rda.kh.gov.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64