Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochivska@rda.kh.gov.ua

 

 

Золочівська

                      райдержадміністрація Харківської області        

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та
історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Державні закупівлі
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
Децентралізація
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Законодавчі акти та позиційні матеріали Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

        

Архів повідомлень (01.03.2017 - 31.03.2017)


30.03.2017

Сільські голови Вадентина Коник, Людмила Гой та Людмила Глух з материнською любов`ю проводжали хлопців на cтрокову службу.


03.04.2017

Урочисті проводи призовників на строкову службу до Збройних Сил Україн

"Будемо ділитися новинами, тримати руку на пульсі, чекати на вас - сильних і змужнілих", - сказав голова райдержадміністрації Ігор Гурін звертаючись до майбутніх солдатів.
Щоб мати постійний зв`язок керівник і хлопцям, і їх батькам вручив свою візитну картку.


30.03.2017

За підсумками обласної Спартакіади з масових видів спорту за 2016 рік Золочівський район зайняв друге місце серед районів Першої групи.

До заліку обласної Спартакіади ввійшли слідуючі залікові змагання: обласна Спартакіада «Козацькі розваги» ( за район виступили Оганісян Едуард та Касян Максим), обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім»я» (сім»я Касянів – Ірина, Костянтин та син Артьом), обласна Спартакіада фізкультурних працівників (Чуяс Анатолій, Лавріненко Юрій, Чалий Анатолій, Садовий Віталій, Олійник Зоя, Завадський Віктор, Куліков Павло, Горденко Віталій), обласна Спартакіада «Спортивна рибалка» (Клименко Владислав, Клименко Андрій), обласна Спартакіада серед допризовної молоді (Мирошник Станіслав, Лукачинець Олександр, Пономаренко Ілля, Гнатишин Олексій, Оберемок Денис). Дякуємо всім учасникам, тренерам та керівникам за підготовку і достойні виступи на обласному рівні.

   

30.03.2017

На обласній Спартакіаді «Мама, тато, я – спортивна сім`я» наші учасники ввійшли до п’ятірки кращих

Всього змагалося 23 сімейні команди. Золочівський район представляла дружна сім`я Борох: тато - Сергій Анатолійович, мама – Інна Сергіївна та їх донька – Вероніка, учениця Золочівської загальноосвітньої школи № 2.
Змагання включали чотири окремі естафети: «Комбінована естафета», «Сімейна переправа», «Естафета спритна» та «Дружна родина».
У запеклій боротьбі наші учасники на всіх етапах показали хороші результати і продемонстрували волю до перемоги, виборовши почесне четверте місце.


30.03.2017

 

У рамках європейського співробітництва Золочівщина продовжує співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій та його міжнародними партнерами

Роботи по двох проеках в нашому районі - по соціальному гуртожитку і Гімназії №1, на стадії реалізації.
У цьому році експерти німецької компанії Management4health GmbH Мігран НАЗАРЕТЯН та Саша РУСГІАРТО спільно з представниками УФСІ розпочали підготовку до реалізації проекта у сфері охорони здоров`я.
В нашому районі вони ознайомилися з роботою Центру первинної медичної допомоги, ФАПів у селах Калинове, Чорноглазівка, Феськи.
Гості цікавилися матеріальною базою закладів, професійним рівнем персоналу, кількістю пацієнтів, переліком послуг, що надаються. Під час спілкування підкреслювалося, що для них важлива думка мешканців району щодо пріоритетів реформування і подальшого розвитку медичної галузі.
Мета проекту - наближення послуг до пацієнтів і оснащення сучасним обладнанням закладів охорони здоров`я первинної ланки.


29.03.2017

Привести торгівлю свіжою рибою в районному центрі у відповідність до санітарних норм

Поставив завдання голова райдержадміністрації Ігор Гурін у ході робочої наради.
Він дав доручення провести роз`яснювальну роботу серед орендарів водних об`єктів щодо доцільності відновлення риборозведення і реалізації риби з перших рук, відвести місця для торгівлі на території ринку.


28.03.2017

"Працюємо над залученням коштів для розвитку Золочівщини з різних джерел фінансування

Районна бібліотека - один з 43 об`єктів, роботи в якому планується провести за рахунок фінансів Європейського інвестиційного банку. Наше завдання - створити тут комфортні умови для персоналу і відвідувачів", - сказав голова райдержадміністрації Ігор Гурін під час виїзної робочої наради.
 


29.03.2017

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін подякував за добре налагоджену роботу начальнику Золочівського РЖКГ Віталію Костенку

Не зважаючи на економічні труднощі Віталій Вікторович зумів зберегти і згуртувати колектив. На відміну від попередніх років, зараз мешканці районного центру забезпечені безперебійним водопостачанням, надаються якісні послуги з водовідведення.
Роботу керівника та членів колектива
відзначено Почесними грамотами Департаменту ЖКГ.


29.03.2017

Завдання, поставлені державою на перший квартал по набору на військову службу за контрактом виконано

Про це керівникам району і учасникам апаратної наради відзвітував заступник військового комісара Золочівського РВК Ігор Рощук. Він подякував селищному та сільським головам за результат, рекомендував активізувати роботу по підготовці до весняного призову на строкову військову службу.


28.03.2017

Старість його вдома не застане

З нагоди 30-річчя започаткування ветеранського руху керівники району вручили голові районної ради ветеранів Володимиру Соколовському Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної.
Володимир Іванович вже близько 25 років очолює ветеранську організацію, яка налічує дев`ять тисяч членів і складається з 80 первинок.
Під його керівництвом ветерани займаються патріотичним вихованням молоді, вони активні учасники волонтерського руху, а наш хор ветеранів війни і праці - частий гість у закладах освіти і трудових колективах району.


28.03.2017

31 березня - останній день подання електронних декларацій

Про це нагадала суб`єктам декларування завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Інна Ільченко.
На сьогодні в Золочівській райдержадміністрації е- декларації заповнили 95% осіб, уповноважених на виконання функцій держави.


28.03.2017

Створення опорних шкіл забезпечить рівний доступ до якісної середньої освіти кожній дитині

Щорічні результати ЗНО показують значне відставання оцінок дітей з сільської місцевості від результатів дітей з міста. Це свідчить не про здібності учнів, а про неможливість отримати належний рівень знань у малокомплектних закладах. Хоча їх утримання обходиться державі дорожче.
За даними МОН, в Україні 613 шкіл І-ІІ ступенів (1-9-й класи), у яких навчається менше 25 дітей. Вартість навчання одного учня тут обходиться державі понад 50 тис. грн на рік, при середній - 9 тис. грн.
"Самі цифри говорять про необхідність змін. Опорна школа - це базовий навчальний заклад, у який вкладаються кошти для створення належних умов навчання і отримання високого рівня знань. Зазвичай слово "реформа" лякає людей, тому нам треба самим вивчити доцільність і переваги запропонованих змін і пояснювати їх людям. Це буде одним з напрямків роботи районної робочої групи", - підкреслив голова райдержадміністрації Ігор Гурін під час розгляду питання на апаратній нараді.


27.03.2017

Учасники громадських слухань у Золочеві одностайно проголосували за створення в межах району єдиної об`єднаної територіальної громади.
За даними лічилької комісії "за" проголосувало двісті сімдесят вісім чоловік, "проти" - жодного, "утрималися" - один.
Слідуючий етап реформи - проведення громадських слухань у кожній з тринадцяти сільських рад району.
З успішним стартом реформи золочівців привітала директор "Центру розвитку місцевого самоврядування" Діана Баринова.


24.03.2017

Дякуємо золочівцям, що відгукнулися на заклик голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної щодо збору гуманітарної допомоги для мешканців Балаклії.
Збір речей першої необхідності продовжується. Потрібні ліки, питна вода, засоби гігієни, продукти харчування.
Телефон для довідок 5-15-64.


24.03.2017

Згідно з Указом Президента України чеговий призов громадян на строкову військову службу проводитиметься у квітні - травні поточного року.
Голова районної призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов провів засідання комісії, під час якого узгоджено дії між службами, погоджено план роботи з Військовим комісаріатом, створення військово-лікарської комісії.


24.03.2017

На засіданні оргкомітету з проведення першого етапу конкурсу державних службовців голова райдержадміністрації дав доручення передбачити для учасників та переможців кошти на преміювання.
У цьому році в районному конкурсі беруть участь представники всіх підрозділів райдержадміністрації. Всього учасників п`ятнадцять, десять спеціалістів і п`ять керівників.


24.03.2017

До ліквідації наслідків НС у Балаклії залучено понад 1300 осіб та 210 одиниць техніки

Такі дані станом на 7:00 24 березня навели в Державній службі з надзвичайних ситуацій України.
«До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 1 тис. 302 особи та 210 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 362 чол. особового складу та близько 90 одиниць спеціальної та пожежної техніки, 9 піротехнічних розрахунків. Приведено у готовність резервні сили та засоби. На залізничній станції чергує два пожежних потяги», - відзначається в оперативній інформації ДСНС.
Станом на 7:00 24 березня на території військового арсеналу спостерігаються вибухи різної інтенсивності. На території призупинена робота потенційно-небезпечних об’єктів. Працівниками Національної поліції проводиться патрулювання вулиць для забезпечення правопорядку та охорони осель евакуйованих осіб.
Тимчасово припинено рух потягів через станцію Балаклія та автомобільного транспорту. Введено заборону на використання повітряного простору в радіусі 40 км від місця надзвичайної ситуації.


23.03.2017

Наші діти потребують нашої уваги!

У березні в загальноосвітніх школах району було проведено позапланові медичні огляди.
Під час обстеження дітей особлива увага зверталася на виявлення тілесних ушкоджень та специфічних малюнків. На щастя, ніяких зазначених ознак виявлено не було.
Але всім батькам треба більше уваги звертати на те, як проводять діти своє дозвілля. Цікавитися, скільки часу вони сидять біля комп`ютера, які сайти відвідують.
Родина завжди повинна знайти час, щоб поспілкуватися з дітьми, займатися з ними спортом, жити їх інтересами, шукати спільну мову. У таких сім`ях діти довіряють батькам і в них немає потреби шукати уваги у сумнівних віртуальних спільнотах чи компаніях.


23.03.2017

У Балаклії триває евакуація населення

На місці розгорнуто штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на чолі з головою ХОДА Юлією Світличною.

«Жителів міста Балаклія та прилеглих сіл, які постраждали від вибухів на базі озброєння, тимчасово розселять в установах сфер освіти та соцзахисту на території району, - повідомила глава ХОДА. - На засіданні оперативного штабу мною було поставлено завдання щодо підготовки установ до прийому людей. Також зараз вирішується питання виділення матеріальної допомоги постраждалим. Про проведення відновлювальних робіт зможемо говорити після того, як пожежу буде локалізовано».

На даний момент евакуюють населення самого міста та найближчих до бази озброєння сіл - Вербівка та Яковенкове. Уже евакуйовано близько 20 тисяч осіб.

На місці події від ДСНС задіяно 55 автоцистерн, 24 одиниці допоміжної техніки та 362 людини особового складу. Також працює 25 автомобілів «швидкої» допомоги, понад 100 співробітників «швидкої» допомоги, від Національної поліції - 40 автомобілів і поняд 150 чоловік особового складу.

На залізничній станції чергують два пожежних потяги.

Нагадаємо, пожежа на базі озброєння почалася о 2 годині 56 хв. 23 березня і викликала детонацію танкових і артилерійських боєприпасів.

http://kharkivoda.gov.ua/36/85605


22.03.2017

Відбулося засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

У ході роботи намічено шляхи активізації діяльності, затверджено робочий план.
Начальник Золочівського районного відділу РАГС Вікторія Слинько ознайомила членів комісії з пілотними проектами, що впроваджуються Мінюстом "Шлюб за добу", "Реєстрація народження в пологових будинках".


22.03.2017

У відділі прикордонної служби "Тимофіївка" новий керівник

Підрозділ очолив капітан Лопатнюк Володимир Альбертович.
Представив очільника прикордонників перший заступник начальника Харківського прикордонного загону-начальник штаба, полковник Лебедєв Володимир Іванович.


22.03.2017

Мешканцям Малої Рогозянки буде виділено земельні ділянки під городи

Роками люди користувалися земельними наділами, на які не мали оформлених документів. Сьогодні ці ділянки єдиним масивом виділено учасникам антитерористичної операції. Голова райдержадміністрації Ігор Гурін провів зустріч із представниками соцсфери села. Керівник заспокоїв селян, і повідомив, що на території ради є вільні землі. Після визначення потреби Золочівським відділом Держгеокадастру буде підготовано документи для подальшого їх оформлення.


22.03.2017

Золочівській районній державній адміністрації потрібен юрист.

20 березня 2017 року на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби в рубриці «Вакансії державної служби» за № 12018 було опубліковано оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста юридичного сектору апарату районної державної адміністрації. Телефон для довідок 5-15-64.


16.03.2017

Голова районної державної адміністрації Ігор Гурін у складі делегації Харківщини взяв участь у роботі Ради Регіонального Розвитку в столиці нашої держави.


20.03.2017

11 березня до районної лікарні було доставлено 32-річного мешканця району з чисельними тілесними ушкодженнями
На місце, де сталася подія, виїхали працівники Золочівського відділку поліції. По "гарячих слідах" було встановлено людину, причетну до скоєння цього кримінального правопорушення. Ним виявився 45-річний чоловік, земляк потерпілого. Зловмисник, якому інкримінується умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості, затриманий і перебуває під вартою.


17.03.2017

Будівництво соціального гуртожитку в Золочеві знаходиться під особистим контролем голови райдержадміністрації.
Керівник району провів нараду за участю представників Українського фонду соціальних інвестицій, проектної організації, служби технагляду
Роботи проводяться у відповідності з проектом, у встановлені терміни.
У ході роботи намічено шляхи вирішення проблемних питань, внесено окремі зміни до проекту.


16.03.2017

Підведені підсумки Першості району з футболу серед команд сільських, селищної рад та спортивних клубів Золочівського району.
У змаганнях взяли участь команди Феськівської, Удянської, Довжицької, Калиновецької, Великорогозянської сільських та Золочівської селищної рад.
Нагородження переможців провели голова Золочівської районної державної адміністрації Ігор Гурін і заступник голови Ігор Шмітько.
Третім призером стала команда «Іскра» Удянської сільської ради. Друге місце посіла команда «Колос» Довжицької сільської ради.
Переможець Першості - команда «Легенда» Феськівської сільської ради.


16.03.2017

На черговому засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення підприємцям було надано роз`яснення щодо новацій в оплаті праці та відповідальності за використання нелегальної праці.
Директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний розповів присутнім про послуги, передбачені державою для підприємців, що створюють нові робочі місця.


16.03.2017

Лютівський сільський голова Абдулкадир Міхрабов приймав вітання із ювілєєм.
Керівники району, колеги, вся місцева громада поважають і цінують Абдулкадира Магомедовича. Щирий, доброзичливий, завжди готовий простягнути руку допомоги. Ця людина живе інтересами громади, тому має підтримку і довіру.
Ми приєднуємося до вітань і бажаємо ювіляру здійснення задумів, процвітання Лютівській землі. А добро, з яким ви йдете до людей, шановний Абдулкадире Магомедовичу, нехай повертається Вам сторицею!


15.03.2017

У Золочівському районі розпочинається санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою

За час його проведення планується привести в належний стан населені пункти, лісосмуги, навести лад на кладовищах, ліквідувати сміттєзвалища, очистити від сміття береги водойм, впорядкувати природні джерела.
У нашому районі за останні роки скоротилася кількість зелених насаджень. Тому особлива увага приділятити озелененню населених пунктів і створенню зелених зон відпочинку.


15.03.2017

Переможець і призер чемпіонатів України з велосипедного спорту, член юнацької збірної України Марина Алтухова - наша землячка!

Свій спортивний шлях дівчина розпочала на Золочівщині, під керівництвом досвідченого тренера з маунтенбайку Зої Олійник.
У тендітної дівчинки виявивилися неабиякі здібності, воля до перемоги і бійцівський характер.
Перспективну спортсменку помітили і два роки тому запропонували навчатися у Харківському училищі фізичної культури №1. Сьогодні її наставник - старший тренер відділення велоспорту, мастер спорту міжнародного класу Сергій Трофімов.
Він впевнений, що у дівчини велике майбутнє і її найголовніші перемоги ще попереду.
Цілеспрямованості Марині не займати, але для кращих результатів і успішної кар`єри спортсменці потрібно придбати велосипед більш високого класу. Коштує він від 35 тисяч гривень.
Усі разом ми можемо допомогти Марині здійснити мрії про нові спортивні вершини і пишатися тим, що в її перемогах є і наша участь!


15.03.2017

Колективний договір - найважливіший документ, який захищає трудові права і гарантії працівників

У Золочівському районі колективно-договірним регулюванням охоплено 99,4% працюючих.
У лютому-березні щороку проводиться двомісячник укладання колективних договорів підприємствами, оранізаціями. установами району.
На апаратній нараді голова райдержадміністрації Ігор Гурін закликав присуніх керівників врахувати вимоги законодавства, внести корективи в існуючі документи і провести роботу у встановлені терміни.


13.03.2017

У Золочеві керівники району привітали ветеранів війни і праці з тридцятою річницею започаткування ветеранського руху в Україні.
Депутат обласної ради Віктор Коваленко з-за робочого графіка не зміг особисто бути присутнім на святі, але передав землякам свої вітання і подарунки.
 


14.03.2017

Тридцятиріччя ветеранського руху України

Голова районної державної адміністрації Ігор Гурін із ветеранами: Другої світової війни - Володимиром Соколовським, війни в Афганістані - Леонідом Канівцем.


13.03.2017

6 березня у Одноробівській дитячій школі мистецтв відбувся чудовий концерт з нагоди 8 Березня. Підготувала його Шамрай Ірина Олексіївна разом з учнями школи. Діти виготовили рідним матусям цікаві подарунки - дерев"яні дощечки, які вони розмалювали під керівництвом Постольної Інни Леонідівни. Даруємо ми вам, кохані неньки.
Любов сердець своїх маленьких.
Прийміть цей подарунок невеличкий,
Й до нього ніжний поцілунок в щічку.
Море пісень, віршів, танців – дарунок мамам, бабусям, викладачам за піклування.


13.03.2017

Як учасниці районного конкурсу "Громадський лідер року" школярці з Феськів Насті Пивовар було надано право провести робочий день із головою районної державної адміністрації.
Настя ознайомилася з роботою відділів, стала учасницею профільних нарад, попрацювала з головою РДА Ігорем Гуріним під час робочих зустрічей в Одноробівці.
Під час отримання пам`ятного сертифіката про стажування вона запевнила, що утвердилася в рішенні побудувати кар`єру держслужбовця. Бажаємо дівчині успіхів і наполегливості в досягненні мети!


13.03.2017

Одноробівський сільський будинок культури восени і сьогодні.
Це результат підтримки всіх наших починань головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною, депутатами обласної ради Віктором Бєлінським і Віктором Коваленком, всією громадою.


13.03.2017

11 березня на базі Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи пройшов тринадцятий турнір з міні–футболу серед чоловічих команд – ветеранів спорту, присвячений пам”яті нашого земляка Віктора Михайловича Клименка.
Все своє життя він присвятив спорту. Працював учителем фізичної культури, очолював районний спортивний комітет, районну раду „Колос”. Віктор Михайлович – майстер спорту з пожежно–прикладного багатоборства. Останні вісім років працював на посаді директора Золочівської міжгосподарчої дитячо – юнацької спортивної школи „Колос”.
За ініціативи учнів та друзів на районному стадіоні встановлена меморіальна дошка, а сам стадіон носить його ім`я. У 2016 році його ім’ям названо вулицю, на якій жив тренер.
З вітальним словом до учасників та гостей турніру звернулися голова районної державної адміністрації Ігор Гурін, заступник голови Ігор Шмітько, друг та колега по роботі Василь Лавріненко
У турнірі взяли участь команди Феськівської, Довжицької, Одноробівської, Удянської сільських та Золочівської селищної рад.
Бронзовими призерами стала команда з селища Золочів, друге місце посіли представники Довжицької сільської ради, а перемогу святкувала команда «Легенда» Феськівської сільської ради.


13.03.2017

Микола Аванесов вкотре продемонстрував високий професіоналізм у грі в шахи.
На базі шахово – шашкового клубу Харківського Національного університету радіоелектроніки 5 березня пройшов обласний рапід – турнір з шахів серед ветеранів пам`яті засновника Клубу Юрія Борисенка.
У змаганнях взяли участь 32 спортсмени в категорії – ветерани.
Наш земляк Микола Аванесов успішно виступив на цих змаганнях, посівши друге місце в особистій першості.


10.03.2017

На Золочівщині виріс ще один юний чемпіон області!

На базі Олімпійської підготовки зимових видів спорту «Темп» у Харкові 4-5 березня пройшов Чемпіонат Харківської області з лижних гонок серед юнаків та дівчат ДЮСШ та СДЮШОР.
Наш земляк, вихованець відділення велоспорту, учень Золочівської загальноосвітньої школи №2 Лисянський Андрій став чемпіоном області на дистанції 3 км вільним стилем серед юнаків 2005-2006р.р.н. з результатом 10хв.18 сек.
Вітаємо тренерів і сім`ю Андрюші з перемогою, бажаємо вдалої спортивної кар`єри!


10.03.2017

Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов ознайомився з ходом робіт по будівництву соціального гуртожитку, узгодив питання підключення об`єкта до водомережі.
Тут розпочато роботи по утепленню фасаду, завозяться матеріали для проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.

 

 


10.03.2017

До 25 травня завершити внутрішні ремонтні роботи та благоустрій прилягаючої території ЗОШ №3.
Таке завдання поставив голова райдержадміністрації Ігор Гурін на виїзній робочій нараді директору закладу Вікторії Світличній.

 

 


09.03.2017

З повагою до Кобзаря.

З нагоди 203-ї річниці народження золочівці вшанували знаного в усьому світі сина українського народу.
 

 

 

 


09.03.2017

Сьогодні виповнюється 203 роки від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.
Український майстер Микола Сядристий створив найменшу у світі книжку "Кобзар", розміром трохи більше половини квадратного міліметра. Це майже у 19 разів менше від найменшої японської книги. Сторінки настільки тонкі, що перегортати їх можна лише кінчиком загостреного волоска. Зшито книгу павутинкою, а обкладинка зроблена з пелюстки безсмертника.
Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, вільно працювавший як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю. Не важко здогадатися, що за народженням він був таким же рабом, як і його батьки, які незабаром покинули його, залишивши цей світ на суд Божий.
Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям цього хлопчиська колись стануть називати деякі кораблі, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому розкішні пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати всілякі премії? Але так вже влаштований цей грішний світ ...
Про його біографію написано немало і ми не будемо повторюватися про це. Зауважимо лише, що за своє коротке життя, а прожив він чимало, 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.


09.03.2017

Нагородив видатних українок: військовослужбовців Збройних Сил, волонтерів, представниць мистецтва і культури, лікарів, вчителів та науковців.
Орден «За мужність» отримала розвідниця 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ молодший сержант Ольга Терещенко. 13 листопада 2015 року вона із замаскованої снайперської позиції виявила диверсійно-розвідувальну групу незаконного збройного формування. Розвідниця влучними пострілами знищила двох бойовиків, чим змусила противника відступити. Завдяки її професіональним діям обстріли на цьому напрямку припинились на тривалий час.
Орден княгині Ольги отримала Валентина Самардак - фельдшер-рятувальник армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ. Незважаючи на ризик для життя, прапорщик здійснила понад 30 бойових вильотів в складі медичної команди. Завдяки її вмілим та професійним діям було врятовано життя понад 100 поранених військовослужбовців Збройних Сил.
Медаллю «За військову службу Україні» нагороджено санітара механізованого взводу 92-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ молодшого сержанта Ольгу Коротку. Молодший сержант, не зважаючи на обстріли, неодноразово надавала першу медичну допомогу не лише військовослужбовцям, а й цивільному населенню, яке зверталося до неї.


07.03.2017

Наші землячки під час урочистого прийому голови райдержадміністрації Ігоря Гуріна.


 

 

 


07.03.2017

 

Пишаємося нашими галантними керівниками! Напередодні 8-го Березня вони влаштували золочівським жінкам ранковий сюрприз і подарували масу весняних емоцій!
 

 

 

 


04.03.2017

Вітань ніколи не буває забагато. Особливо, коли це 110-річний ювілей.


04.03.2017

Свої виступи, вкладаючи в них часточку душі, школярі дарували гостям і рідній Івашківській школі.

 

 

 

 


04.03.2017

Під час екскурсії по Івашківській школі кожен подумки повернувся у шкільні роки, згадав вчителів і друзів, свої перші пермоги і поразки.

 

 

 

 


04.03.2017

Сьогодні у Івашківській загальноосвітній школі святкували ювілей.

На 110-річчя закладу з'їхалося багато гостей - колишні випускники, вчителі і директори, керівники району, селищний та сільські голови, депутати, профспілкові лідери.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Попов і профільний заступник Ігор Шмітько привітали присутніх у залі, поділилися планами щодо розвитку закладу, вручили подарунковий сертифікат на 50 тисяч гривень.
У цей день школа отримала ще багато подарунків - відзнаки, грошові премії і спонсорську допомогу, мультимедійне обладнання, пам'ятні сувеніри.
І гості і господарі хочуть бачити школу успішною і сучасною, комфортною для навчання, з великою кількістю розумних і талановитих дітей. І разом нам це по силах!


03.03.2017

Наш земляк Микола Аванесов вчергове став призером обласних змагань з шахів.

У шахово – шашковому клубі Харківського Національного університету радіоелектроніки відбулося кілька змагань з шахів: 23 лютого бліц-турнір «Спринт на шаховій дошці» та 25-26 лютого - відкритий рапід – турнір з шахів пам»яті Заслуженого тренера України Олександра Мацкевича.
Микола Олександрович досить успішно виступив у обох турнірах, ставши двічі бронзовим призером та покращивши свої результати у рейтингу шахістів України.


03.03.2017

У 2016 році в населених пунктах району було реалізовано 43 різнопланових проекти.
Для їх втілення в життя з різних джерел фінансування залучено більше 45 мільйонів гривень.
У цьому році плани не менш амбітні, тому в роботі семінару-тренінгу "Управління проектами - від ідеї до результату " взяли участь сільські голови, представники підрозділів райдержадміністрації, громадські активісти, керівники закладів соцсфери.
Провели семінар фахівці департаменту конкурентоспроможності і розвитку регіону облдержадміністрації.


03.03.2017

3 березня 2017 року в Україні оголошено день жалоби за загиблими шахтарями «Шахта «Степова»

Президент днржави Петро Порошенко підписав Указ №52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» у зв'язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля».
Відповідним Указом, з метою вшанування пам'яті загиблих, 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні.
Згідно документу, у цей день о 12:00 хвилиною мовчання буде вшановуватись пам'ять загиблих на всій території України.
На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущений Державний Прапор України.
Також в цей день скасовуються всі розважально-концертні заходи, задля чого мають бути внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.


02.03.2017

1 березня 2017 року закінчилося навчання механізатоів району, які перебувають на обліку в Золочівському районному центрі зайнятості.
У подальшому вони будуть працевлаштовані на таких підприємствах, як СТОВ «Перше Травня», ТОВ «Козачанське», СТОВ «Золочівське», ФГ «Альфа».
Навчання провели кваліфіковані спеціалісти ДНЗ «Харківський обласний навчальний центр АПК» за напрямом "Особливості будови та експлуатації сучасних комбайнів та тракторів".Основне завдання курсів - навчити трактористів, які працюють або залучаються до роботи в напружені періоди сільськогосподарських робіт, більш продуктивно використовувати нову техніку, виконувати роботу з високою якістю, економити витрачання паливно-мастильних матеріалів, оволодіти сучасними технологіями виробництва сільськогосподарської продукції. Трьохденна програма навчання була погоджена з ДНЗ «Харківський обласний навчальний центр АПК» та СТОВ «Перше Травня», де проходила практична частина вивчення нової вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки.
Навчання закінчилося заліком та отриманням сертифікатів.
Сільськогосподарські підприємства Золочівського району кожного року оновлюють парк новітніми тракторами та сільськогосподарськими машинами і тому є постійна потреба в підвищенні кваліфікації кадрів працівників. Золочівським центром зайнятості постійно перед початком весняно-польових робіт проводяться заняття для працівників сільського господарства. Курси підвищення кваліфікації спрямовані на вивчення основ безпеки праці на підприємстві, вивчення особливостей будови та експлуатації тракторів і сільськогосподарських машин нових марок, їх технічного обслуговування. Співпраця з навчальними закладами області, підприємствами дає змогу підготувати нові кадри для роботи в сільськогосподарських підприємствах, підвищити рівень знань та кваліфікацію водіїв і трактористів.


02.03.2017

На святковому концерті голова райдержадміністрації Ігор Гурін передав Золочівській дитячій музичній школі баяни
" Ці три нових інструменти повністю задовольнять наші потреби, дозволять долучитися до прекрасного світу музики більшій кількості обдарованих дітей. Дякуючи турботі керівників району і області, депутатам обласної ради Віктору Коваленку і ВІктору Бєлінському за останній рік в нашій школі сталося багато змін на краще, ще більше плануємо разом зробити в цьому році", - сказала директор закладу Наталія Кучеренко звертаючись до дітей та їх батьків.


02.03.2017

Команда вихованців Золочівської ДЮСШ - краща в області!

25 лютого 2017р. в легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» відбувся відкритий Кубок області з легкої атлетики, в рамках якого проводився Кубок Федерації легкої атлетики Харківської області серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших.
У змаганнях взяло участь 324 легкоатлети з СДЮШОР та ДЮСШ Харківської області.
У командній першості змагалося 14 ДЮСШ.
Команда Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи перемогла в загальнокомандному заліку, набравши 122 очка, друге місце посіла команда Зміївської ДЮСШ ( 106 очок), третім призером стала команда Богодухівської ДЮСШ ( 75 очок).
У нашій команді змагалося 22 юних спортсмени під керівництвом тренерів викладачів Золочівської ДЮСШ Ломакіна В.М., Ковтун О.М. та Чуяс О.М.
Переможці в особистих першостях отримали сертифікати на оздоровлення від управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. Серед них і вихованці нашого району – Кривша Дарина та Балюк Максим.
Вітаємо наших спортсменів і тренерів!


02.03.2017

Координатор програм Фонду належного управління Міністерства з питань міжнародного розвитку Великобританії Бен Чалліс повідомив, що цього року буде реалізований проект від Європейського банку реконструкції та розвитку щодо підтримки агропромислового комплексу.

«Мені дуже приємно, що Великобританія зробить свій внесок у цей проект, і він буде сприяти розвитку агропромислового комплексу Харківської області. ЄБРР надає фінанси, Великобританія надає технічну допомогу для розвитку малого та середнього бізнесу», - пояснив Бен Чалліс.

Юлія Світлична нагадала, що в 2016 році в Харківській області було відкрито офіс ЄБРР, що стане додатковою перевагою при реалізації програми розвитку АПК у регіоні.

«Ми сподіваємося, що цією можливістю скористається малий і середній бізнес Харківщини, - підкреслила Юлія Світлична. - Також розраховуємо, що з вашою допомогою на території області буде реалізовано ще низку нових проектів».
http://old.kharkivoda.gov.ua/36/85209


02.03.2017

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Шмітько відвідав мешканців Золочівського відділення територіального центру.
Він поспілкувався з персоналом і підопічними, передав до чаю бабусям і дідусям запашний коровай.


02.03.2017

Вихованці фольклорного зразкового колективу "Джерело Слобожанщини" з обрядовим дійством закликання весни!


02.03.2017

 

Переможці в обласній виставці - конкурсі "Різдвяна писанка"


02.03.2017

28 лютого 2017 року на базі Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар керівників навчальних закладів «Компетентнісний підхід у навчанні - вимога часу»


01.03.2017

Районною поліцією затримано зловмисника, який пограбував свою матір

25 січня 44-річний чоловік, мешканець району, проник у приміщення флігеля, розташованого на території домоволодіння одного з населених пунктів району. Звідти він викрав майно господарів.
Під час проведення поліцією пошукових заходів крадія затримано.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2016 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochivska@rda.kh.gov.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64