Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Вибори 2012
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

                  

     Архів повідомлень (02.10.2012 - 28.12.2012)       


28.12.2012

Дорогі земляки!  

            Ось і закінчується 2012 рік. Підводячи підсумки року, що минає, ми можемо сказати, що для кожного з нас він був наповнений подіями, справами, досягненнями.

            Ми щиро дякуємо вам, шановні мешканці району, за підтримку і розуміння. Разом ми можемо зробити багато добрих справ на благо рідної Золочівщини.

            Напередодні Нового року бажаємо всім міцного здоров'я і довголіття, життєвої наснаги і оптимізму.

         Хай залишаться у минулому всі ваші турботи, а кожен день Нового року дарує радість і тепло.

         Нехай свята принесуть у ваші будинки радість, затишок та добробут, а наступаючий 2013 рік стане для Золочівщини роком миру, злагоди, впевненого руху вперед.

         Щасливого Нового року та різдвяних  свят! 

З повагою  

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


28.12.2012

На Золочівщині вже традиційними стали волейбольні турніри за участю команд Харкова та області 

            В селищі Золочів при підтримці районної державної адміністрації, відділу у справах молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації, дирекції Золочівської загальноосвітньої школи № 2 23 грудня 2012 року пройшов новорічний турнір з волейболу серед чоловічих команд. В змаганнях взяли участь команди «Медин» Харківського медичного університету, ХІІТу, «Приход», ХПІ, ХІСІ, ХНУ імені Каразіна, «Зліт» місто Харків, «Південний» місто Харків, а також команда районного центру.

      Ігри проходили у новій спортивній залі Золочівської загальноосвітньої школи № 2 та спортивній залі Золочівської дитячої спортивної школи.

         Команди змагалися у трьох підгрупах. Переможці кожної з підгруп зустрілися у фіналі. Третіми призерами стали представники Харківського медичного університету, друге місце посіла команда Харківського інституту інженерів транспорту, а переможцем турніру стала команда «Приход» Харківського патентно-комп’ютерного коледжу.

       Всі учасники, призери і переможці нагороджені грамотами, кубками та цінними призами.


28.12.2012

Вивчали Закон «Про зайнятість населення»

            25 грудня 2012р. в Золочівському районному центрі зайнятості  пройшов семінар голів селищної та сільських рад , директорів та керівних спеціалістів організацій Золочівського району за темою «Актуальні питання діяльності державної служби зайнятості на етапі впровадження нового Закону України «Про зайнятість населення» ,який вступить в дію з 1 січня 2012 року.

            Відкрила семінар заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська.

            Про зміни у законодавстві про зайнятість проінформували начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Лівець,директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний.

            На виконання нової редакції Закону України «Про зайнятість населення» будуть прийняті урядом ще близько 20 супроводжуючих документів, що регламентуватимуть порядок дій спеціалістів служби зайнятості у разі надання тієї чи іншої послуги шукачу роботи чи працедавцеві. Однак, незважаючи на цілковите оновлення законодавчої основи й відсутність практики її застосування, головне завдання кожного фахівця – завжди бачити перед собою людину.

            Слухачі були залучені до колективного опрацювання проектів нормативно-правових актів, що будуть прийняті Кабінетом Міністрів України для застосування положень нового Закону. Це, зокрема, порядки щодо: реєстрації осіб в центрах зайнятості та призначення матеріального забезпечення; організації та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру; стимулювання роботодавців, які працевлаштовують безробітних на нові робочі місця; організації професійного навчання та видачі старшим за 45 років ваучерів для перепідготовки й підвищення кваліфікації та інше.

            Головним завданням державної служби зайнятості було і залишається  працевлаштування незайнятої людини в найкоротші терміни. Доповідачі висловили  сподівання, що закладені в новому Законі механізми сприятимуть якнайшвидшому досягненню цієї мети.


25.12.2012

Про забезпечення населення скрапленим балонним газом 

         Про стан справ по даному питанню учасників апаратної наради райдержадміністрації проінформував головний спеціаліст управління економіки Ярослав Тімченко.

         Станом на 25 грудня роботи по складанню реєстру користувачів проведено на територіях селищної та сімох сільських рад.

         Доповідач зазначив, що на виконання вимог листа ТОВ «Харківрегіонгаз» виконкомам місцевих рад необхідно прискорити роботу щодо складання та погодження списків жителів громад-споживачів балонного газу.


25.12.2012

Підвели підсумки, намітили перспективи

 Із інформацією по виконанню пріоритетних напрямків роботи Золочівської райдержадміністрації у 2012 році на апаратній нараді райдержадміністрації виступила виконуюча обов’язки начальника управління економіки райдержадміністрації Ірина Богдан.

Діяльність Золочівської районної державної адміністрації за звітний період була зосереджена на виконанні Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»,  Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2012 рік, Програми економічного та соціального розвитку Золочівського району на 2012 рік та реалізації пріоритетних напрямів роботи:

Здійснено реконструкцію дитячого садка у селі Жовтневе – на реконструкцію з районного бюджету виділено 97тис.грн. Було зроблено переобладнання будівлі школи під дитячий садок, замінено вікна на  металопластикові, замінені електропроводка, водопостачання та каналізація.

Проведено капітальний ремонт житлових будинків по вул. І Травня, 63 в смт Золочів та по вул. Молодіжній, 13 в селі Одноробівка – зроблено ремонт покрівлі будинку по вул. І Травня, 63 на суму 145 тис.грн.

       Реконструйовано систему водопостачання в селищі Золочів та облаштовано колодязі на вулицях Карла Маркса, Толстого, Зінченка на загальну суму 909,634 тисяч гривень.

Ремонтні та відновлювальні роботи, заплановані у будинках культури і сільських клубах проводилися в межах коштів, передбачених у районному, селищному та сільських бюджетах.

У поточному році відновлено і стабільно працює державне підприємство «Івашківський спиртовий завод», до кінця року планується випустити продукції на 34267,3 тисяч гривень.

     У листопаді, після 3 років перерви, відновлено роботу Золочівського хлібозаводу.

     Досягнуто стабілізації поголів’я великої рогатої худоби, збільшується виробництво молока. Проведена робота по цільовому та ефективному використанню коштів державного бюджету, що спрямовується на розвиток тваринництва. У 2012 році населення отримало дотації на суму 307,8 тисяч гривень.

     Підсумовуючи сказане, голова райдержадміністрації Ігор Горішній відмітив вагомі досягнення Золочівщини у 2012 році. Наголосив, що у наступному році зусилля районної влади будуть спрямовуватися на реалізацію не закінчених проектів, закріплення позитивних тенденцій розвитку району, а спільна праця влади і мешканців району сприятиме досягненню високих показників.

 


25.12.2012

Про порядок реєстрації нерухомого майна

             Про зміни у законодавстві щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно на апаратній нараді райдержадміністрації проінформувала начальник реєстраційної служби районного управління юстиції Юлія Богач.

         З 1 січня наступного року реєстрацію речових прав на нерухоме майно на території району буде здійснювати реєстраційна служба. У спрощеному вигляді процедура реєстрації складається з трьох кроків:

- подання документів і отримання картки прийому заяви;

- проведення державної реєстрації прав;

- отримання документів про державну реєстрацію прав заявником.

         Юлія Іванівна проінформувала учасників наради про графік роботи установи, перелік документів, необхідний громадянам для державної реєстрації, залишила контактні телефони.


20.12.2012

         Вручили солодкі подарунки 

         Напередодні Нового року на території району, вже третій рік поспіль, відбулася акція «Подаруймо радість дітям». У акції взяли участь трудові колективи організацій та установ районного центру, державні службовці, вчителі, медики, працівники банківських установ, депутати, школярі. Суттєвий внесок зробила рада сільгоспвиробників району.

         За зібрані та бюджетні кошти придбано 790 солодких подарунків. Усього на придбання цукерок витрачено 18 тисяч гривень.

         Дякуючи небайдужим золочівцям, у День Святого Миколая подарунки отримали діти-інваліди, сироти та позбавлені батьківського піклування, діти, що виховуються у прийомних сім’ях, діти з малозабезпечених сімей, обдаровані діти.

         У районному будинку культури відбувся святковий концерт. Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, Музичної школи, колективи Будинку культури підготували для своїх ровесників яскраву і цікаву концертну програму. Ведучі підіймали настрій маленьким глядачам, залучаючи їх до колективних ігор. Зі сцени дітей привітали голова райдержадміністрації Ігор Горішній та голова районної ради Леонід Канівець. Керівники побажали дітям здоров’я, веселих зимових розваг, незабутніх вражень, щоб у чарівні передноворічні дні збулися найзаповітніші бажання. Кожна дитина, присутня у глядацькій залі, включаючи артистів, отримала подарунок.

         У цей день керівники району разом із Дідом Морозом і Снігуронькою побували в гостях у дошкільних закладах районного центру. Діти готувалися до зустрічі – прочитали віршики, проспівали новорічну пісеньку. Усім дошкільнятам також було вручено набори цукерок. Не залишилися поза увагою і діти, що перебувають на лікуванні у районній лікарні – візит гостей з подарунками став для них приємним сюрпризом.

         До Нового Року на маленьких золочівців чекає ще чимало цікавих несподіванок. Влаштувати свято – це завдання дорослих, про яке вони подбали заздалегідь.


19.12.2012

         Шановні працівники органів внутрішніх справ та ветерани!

 Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем міліції. Від вас значною мірою залежить стабільність та безпека у нашому суспільстві!

Щоденно стояти на варті Закону та Справедливості, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, іноді ризикуючи власним життям, – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

З найкращими побажаннями звертаємося до ветеранів органів внутрішніх справ, дякуємо матерям та дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян. Ваша підтримка, душевне тепло і повсякденна турбота допомагають витримувати усі негаразди міліцейської служби.

Бажаємо всім щастя, міцного здоров’я, невичерпних душевних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!.

З повагою  

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


19.12.2012

Основний фінансовий документ прийнято

          Відбулося засідання ХХУІ сесії Золочівської районної ради УІ скликання.

         Депутати внесли зміни до бюджету цього року, затвердили бюджет на 2013 рік. З доповіддю виступила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Канівець. Попередньо питання розглядалися на засіданнях постійних комісій, тому було враховано побажання і поправки. За проект бюджету депутати проголосували одноголосно.


18.12.2012

Відбулися позачергові вибори Золочівського селищного голови     

         Із переконливим результатом - 78,6% голосів виборців перемогу отримала Тетяна Бондаренко. За найближчого суперника переможниці виборчих перегонів проголосувало 12,62% виборців, останні кандидати отримали від 2,34% і менше голосів.

         Особливістю виборів стала невисока активність виборців. Своє волевиявлення на дільницях засвідчило 30% мешканців Золочева.

         Золочівці впродовж багатьох років знають Тетяну Анатоліївну як досвідченого керівника, людину цілеспрямовану в досягненні поставленої мети. Вона добре зарекомендувала себе працюючи на посадах директора Золочівської Гімназії №1, заступника голови райдержадміністрації, директора Будинку дитини.  

         Бажаємо новообраному меру здоров’я, сил, наполегливості для втілення у життя намічених планів і задумів!


18.12.2012

Упередити виникнення позаштатних ситуацій у зимовий період 

По даному питанню на апаратній нараді райдержадміністрації доповідав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Андрій Садовий. З метою забезпечення безперебійного та безпечного руху транспорту на автомобільних дорогах в районі розроблено відповідне розпорядження голови райдержадміністрації, створена районна комісія з координації та забезпечення безперебійного і безпечного руху автотранспорту під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм Асєєвим.

На даний час в сільськогосподарських підприємствах району є 40 одиниць транспорту, який може використовуватись для боротьби з сніговими заметами.

Враховуючи недостатню кількість снігоочисної техніки та пального у філії «Золочівський райавтодор» і неможливість спрацювати відразу по всіх населених пунктах, селищній та сільським радам необхідно терміново визначити на своїх територіях власників техніки (сільгосппідприємства або приватна техніка), яку можна використовувати для очищення територій від снігу, та заключити з ними угоди на проведення цих робіт.

Аналізуючи стан справ голова райдержадміністрації Ігор Горішній відмітив, що необхідно вжити заходи, щоб не повторити події минулих років. Щоб у результаті сильних снігопадів населені пункти не виявилися відрізаними від сполучення, головам селищної та сільських рад вже сьогодні необхідно вирішити питання щодо розчищення доріг на своїх територіях. З настанням сильних морозів також необхідно звернути увагу на сім`ї, що опинилися у складних життєвих умовах. Знайти можливість для забезпечення їх дровами, подбати про пункти обігріву.

         Керівник району звернув увагу всіх присутніх керівників на необхідності забезпечення виконання комплексу заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних подій та ситуацій на дорогах району в зимовий період.


18.12.2012

Про зміни у земельному законодавстві  

         Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» змінюються повноваження щодо розпорядження землями.

         З 1 січня 2013 року селищна та сільські ради зможуть передавати у власність або користування земельні ділянки із земель комунальної власності, районні ради - із земель спільної власності, районні державні адміністрації – із земель державної власності, відділення Держкомзему – земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

         Згідно з Законом, передати ділянку у власність чи користування можна тільки після виготовлення селищною чи сільською радою технічної документації.

         Земельне законодавство удосконалюється, будуть прийматися нові законодавчі акти. Щоб уникнути помилок, перш ніж приймати рішення, необхідно проконсультуватися із спеціалістами відділення Держкомзему або юристом районної державної адміністрації. .        


17.12.2012

Відбулися районні заходи з нагоди  Дня вшанування   учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 

         Ліквідаторів вітали голова райдержадміністрації Ігор Горішній, заступник голови Наталія Зашаловська, начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Лівець, голова районної ради ветеранів Володимир Соколовський, член районної спілки «Союз «Чорнобиль України» Олександр Кирилішин.

         Ігор Іванович проінформував  про заходи, що вживаються державою, розповів,  що зроблено на території району на виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи». Він подякував ліквідаторам за те, що вони з  честю виконали свій громадянський обов’язок. Не шкодуючи власного  здоров’я  зробили все можливе, щоб вберегти всіх  від смертельної небезпеки. За мужність і героїзм та з нагоди свята трьом ліквідаторам вручено почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, квіти.

         Відбувся концерт, підготований артистами районного будинку культури.

         Після заходів відбулося покладання квітів  до Меморіальної плити, що увічнює пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.


14.12.2012

Виїзний прийом у селі Уди

 

Відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Андрієм Асєєвим у селі Уди. Також у прийомі взяли участь представники КП «Золочівська ЦРЛ», відділень Пенсійного фонду України та Держкомзему, телекому.  

Мешканцями села підіймалися  питання автобусного сполучення, пільгового проїзду, укомплектування амбулаторії сімейного лікаря стоматологом,  грошових  виплат дітям війни.

По всіх питаннях надано вичерпні відповіді і роз’яснення.  


14.12.2012

Шановні золочівці!                       

         14 грудня  в Україні  відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  

         Наше покоління стало свідками героїчних зусиль співвітчизників, які врятували майбутнє не тільки для своїх нащадків, а й для багатьох народів близького і далекого зарубіжжя .

          Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

         У  ліквідації аварії взяло участь 174 наші земляки. Вони з честю виконали свій громадянський обов’язок. Не шкодуючи власного  здоров’я  зробили все можливе, щоб вберегти всіх нас від смертельної небезпеки.

          Щиро бажаємо вам, шановні ліквідатори, всім вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!  

З повагою  

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


11.12.2012

Охорона здоров’я  - здобутки і проблеми галузі 

         Про вдосконалення медичної допомоги населенню Золочівського району у 2012 році та завдання на 2013 рік на апаратній нараді районної державної адміністрації доповідав головний лікар комунального підприємства «Золочівська центральна районна лікарня» Мирослав Сметанюк.

         Протягом звітного періоду медична допомога населенню спрямовувалась на забезпечення   доступної кваліфікованої медичної допомоги мешканцям району, запровадження ефективних механізмів фінансування та управління у сфері охорони здоров’я .

         Проводиться  систематична робота    по виконанню районних програм. профілактичні огляди, поліпшуються методи діагностики.

         Фактичне фінансування галузі охорони здоров’я  за одинадцять місяців 2012 року  на 22,5% більше, ніж у минулому році.  Залучено майже 409 тисяч гривень позабюджетних коштів.

         Вживаються заходи по підготовці молодих кадрів – у цьому році до медичного університету вступило 10 випускників загальноосвітніх шкіл району.

         Багато зроблено для покращення  матеріально-технічної бази. Проведено  капітальний ремонт даху головного корпусу  районної лікарні, замінено віконні блоки, відремонтовано дахи Олександрівського, Чорноглазівського, Відродженівського медичних закладів. З метою підготовки до роботи в осінньо-зимовий період  проведено поточні ремонти в усіх закладах охорони здоров’я.

         Отримано і встановлено нове, сучасне обладнання – рентгенапарат,  наркозно-дихальний апарат, дві стоматологічні установки, електрокардіограф, фізіотерапевтичне обладнання. Продовжується капітальний ремонт 3-х фізіотерапевтичних кабінетів.

         Поряд з цим, залишаються не вирішені проблеми - встановлення системи  автономного опалення будівель ЦРЛ,  поповнення автопарку санітарним автомобілем,  асфальтування території КП «Золочівська ЦРЛ», як це  було заплановано. Для вирішення цих питань будуть вживатися заходи у наступному році.

         Про рівень роботи галузі у поточному році  свідчать рейтингові показники – за пісумками роботи  лікувально-профілактичних закладів області за дев’ять місяців Золочівський район займає четверте  місце.


11.12.2012

Ще раз про оформлення субсидій 

          Про зміни,  що відбулися у оформленні субсидій за минулий тиждень на апаратній нараді звітувала начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Лівець.

         За результатами розгляду питання голова райдержадміністрації Ігор Горішній відмітив недостатню активність сільських рад. Не зважаючи на те, що дане питання  щотижня розглядається на апаратних нарадах, кількість громадян, яким призначено субсидії   залишається на рівні минулого року. Така ж ситуація і з оформленням  субсидій на газ.

         У цьому році держава збільшила розмір виплат, у середньому, до 750 гривень.  Селищній та сільським радам дано доручення за наступні  два тижні вжити заходи для того, щоб громадяни скористалися коштами, які для них передбачила держава.


11.12.2012

На території району  продовжується робота по оформленню громадянами газобалонних установок 

         У зимовий період,  коли зменшується попит на скраплений газ, необхідно провести роботу по складанню реєстру мешканців населених пунктів які ним користуються.  Реєстрація однієї точки коштує 100 гривень

         Завдання сільських голів пояснити людям, що після реєстрації  буде можливість отримувати балонний газ  на 40% дешевше, ніж на заправній станції.

         Голова райдержадміністрації Ігор Горішній дав доручення сільським головам до 25 грудня скласти реєстри громадян і  виявити осіб, які потребують забезпечення балонним газом. На підставі оформлених заявок  постачальник, Богодухівський підрозділ  ТОВ «Харківрегіонгаз», зможе  забезпечити наше населення у відповідності з потребами.  

 


06.12.2012

Державні службовці вивчали законодавство 

 

         4 грудня на базі райдержадміністрації відбувся тематичний семінар за темою «Процесуальні норми застосування Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Перед слухачами виступили викладачі ХаРІ НАДУ при Президентові України Микола Тучак - доцент кафедри права та законотворчого процесу та Сергій Головань - головний спеціаліст факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

         У семінарі взяли участь керівники самостійних управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, посадові особи місцевого самоврядування, кадровий резерв, начальники територіальних управлінь

         Слухачі ознайомилися з практичними аспектами реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», задали ряд питань на які отримали вичерпні відповіді.

      Кожен учасник семінару отримав набори методичних посібників для вивчення антикорупційного законодавства.

 

 

 


06.12.2012

Соціальні ініціативи в дії 

       Одне з питань порядку денного апаратної наради – виконання соціальних ініціатив Президента України у 2012 році.

         Як реалізовуються ініціативи на території району, області, держави розповіли начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Лівець, начальник Пенсійного фонду України в Золочівському районі Тетяна Юхно, начальник Золочівського відділення ощадбанку Тетяна Овчаренко.


04.12.2012

У законодавстві про зайнятість – зміни 

      З основними нововведеннями Закону України «Про зайнятість населення» на апаратній нараді райдержадміністрації проінформував директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний.

         Новий Закон набирає чинності з 1 січня 2013 року. Він спрямований на комплексне вирішення проблем у сфері зайнятості населення. Зокрема, передбачає заходи щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць , сприяння розвитку підприємницької ініціативи населення до самозайнятості, спрощення переходу молоді від навчання до трудової діяльності, мотивації до роботи у сільській місцевості.

         Керуючись даним Законом, Служба зайнятості матиме змогу зосередити діяльність на активній політиці зайнятості, що стимулюватиме працевлаштування наших співвітчизників.


04.12.2012

     Змагання з шахів та шашок в Золочівському районі 

            У Золочівському районі пройшли змагання з шахів та шашок серед чоловічих та жіночих команд сільських та селищної рад. В змаганнях взяли участь команди Золочівської селищної, Лютівської, Одноробівської, Феськівської та Одноробівської Першої сільських рад.

           У змаганнях із шахів перемогла команда Одноробівської сільської ради, другими стали представники Золочівської селищної ради, третіми – команда Лютівської сільської ради. В особистій першості серед чоловіків чемпіоном району став Аскарян Валерій, друге місце посів Куніч Володимир, а третім призером став Добренюк Анатолій. Серед жінок перемогла Морозова Марина, друге місце посіла Олійник Зоя, а третє – Кулікова Ірина.

             В змаганнях із шашок перемогла команда Одноробівської сільської ради, друге місце посіли представники Лютівської сільської ради, а третім призером стала команда Золочівської селищної ради. В особистій першості серед жінок перемогла Несвітайло Наталія, друге місце посіла Мартинова Любов, третє – Олійник Зоя. Серед чоловіків чемпіоном району став Добренюк Анатолій, друге місце посів Куніч Володимир, а третім призером став Садовий Віталій.

               Змаганнями з шашок завершилась районна Спартакіада з видів спорту серед команд сільських, селищної рад та спортивних клубів Золочівського району, до заліку якої входило одинадцять змагань.   


03.12.2012

Шановні працівники органів місцевого самоврядування !

         Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ви забезпечуєте реальну участь людей у розв'язані життєво-важливих проблем територій, налагоджуєте зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюєте умови для реалізації суспільних та приватних інтересів.

Якою б досконалою не була державна влада в центрі, вона ніколи не стане ефективною, якщо не буде організованою на місцях.

Спільна, злагоджена діяльність сільських, селищної, районної рад, діяльність кожного депутата допомагають вирішувати повсякденні питання, сприяють змінам на краще в економічному та соціальному розвитку Золочівщини.

Дякуємо вам за плідну працю! Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть настрою, надихане на нові звершення задля розвитку рідної України!

 З повагою  

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


03.12.2012

Відсвяткували ювілейну дату

          На базі Обласного комунального закладу «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди» відбулися урочистості з нагоди 290- річчя видатного філософа. У святкових заходах взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, народний депутат України Олександр Біловол, заступник голови обласної ради Людмила Давидова, начальник департаменту культури і туризму обласної державної адміністрації Дмитро Кузнєцов, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, ректор Харківського педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Іван Прокопенко, ректор гуманітарно-педагогічної академії Галина Пономарьова, учнівська молодь, громадськість.

         Для присутніх проведено екскурсію, продемонстровано відреставровані експонати. У кімнаті, якою за життя користувався Григорій Сковорода, почесні гості запалили свічку пам’яті.

         Біля могили, де покоїться прах філософа, відбулася панахида і покладання квітів. Напередодні ювілею за проектом скульптора Сейфаддіна Гурбанова могила набула оновленого вигляду – тритонну кам’яну брилу замінено на білу мармурову плиту, яка лежала на могилі з 1874 по 1972 рік. Оновлення надгробка здійснене за розпорядженням голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна, яке він дав після відвідування музею.

         Філософські погляди видатного мислителя залишаються близькими і зрозумілими й сьогоднішньому поколінню українців. Основне спрямування його праці зводиться до дослідження людини, її існування. Щастя людського буття він вбачав у чистоті серця, в духовній рівновазі і радості.

         У день ювілею його прозаїчні і віршовані твори прозвучали у виконанні послідовників - поетів, студентів, слухачів духовної семінарії.


29.11.2012

Відбувся ярмарок вакансій

Золочівським районним центром зайнятості за підтримки Харківського обласного центру, Золочівської райдержадміністрації за участю підприємств Харкова та району 27 листопада в районному будинку культури проведено ярмарок вакансій. На ярмарок завітали 19 роботодавців, серед яких підприємства, установи та організації району та обласного центру.

Захід відкрили перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Асєєв, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний.

Майже 100 вакансій було презентовано до уваги присутніх. В тому числі, водіїв, підсобних робітників, слюсарів-ремонтників, машиніста екскаватора,комірника,бухгалтера, медичну сестру,машиніста з прання та ремонту спецодягу, соціального працівника,організатора культурнодозвіллєвої діяльності.

Спеціалісти служби зайнятості надали консультації з питань вибору професії, виявлення індивідуальних здібностей та нахилів до різних видів професійної діяльності, активного пошуку роботи, побудови професійної кар’єри, адаптації на новому робочому місці, можливості відкриття власної справи.   Учасники заходу отримали інформацію щодо послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості, написання професійного резюме для шукачів роботи, проходження співбесіди.

Більше трьохсот безробітних та майбутніх випускників шкіл у неформальному спілкуванні з роботодавцями дізнались про специфіку та умови роботи в тій чи іншій компанії, мали можливість знайти місце для проходження виробничої практики, стажування, працевлаштування. Увазі шукачів роботи були представлені вакансії по Харкову та області, у тому числі, близько п’ятисот вакансій для осіб з інвалідністю.

Презентував свої професії та спеціальності Одноробівський професійний аграрний ліцей. Бажаючі мали можливість подивитися майстер-класи у виконанні учнів навчального закладу.

Такі ярмарки вакансій є взаємовигідними для шукачів та для роботодавців, одні мають змогу працевлаштуватись, а інші - заповнити поточні та перспективні вакансії.

Постійно співпрацюють із службою зайнятості ВАТ «Восток», Золочівське РЖКГ, ТОВ Золочівське ХПП, Комунальна установа «Малиженський психоневрологічний інтернат», ТДВ «Золочівська пересувна механізована колона», ТОВ «Сінтал Агро Трейд»,ТОВ «АФ «Басово», Одноробівський професійний аграрний ліцей.

Робота спеціалістів центру зайнятості щодо укомплектування вакансій є головним чинником підвищення якості задоволення потреб клієнтів. Раціональна організація цієї роботи визначає ступінь заповнення вакансій, тривалість безробіття, а отже - економічний розвиток селища та району.


27.11.2012

        Підготовка до 70-річчя Перемоги 

      Про заходи, щодо підготовки до відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в Золочівському районі на апаратній нараді райдержадміністрації розповів голова районної ради ветеранів Володимир Соколовський.

         Ветеранські організації у населених пунктах проводять значну роботу по вихованню підростаючого покоління у дусі патріотизму, сприяють у проведенні пошукових робіт. У загальноосвітніх школах створені куточки бойової слави, в музеях - експозиції на військову тематику. Співробітники Золочівського історико-краєзнавчого музею проводять екскурсії, під час яких знайомлять школярів із подіями Великої Вітчизняної війни.

         За результатами розгляду питання голова райдержадміністрації Ігор Горішній наголосив, що підтримання у належному стані пам’ятників часів Великої Вітчизняної війни справа, яка не потребує значних фінансових витрат. Це наш святий обов’язок. Керівник дав доручення сільським головам у бюджетах на 2013 передбачити видатки для відзначення 70-ї річниці визволення району від фашистських загарбників. З часом все менше ветеранів війни залишається поряд з нами, тому наше завдання  - привітати кожного, оточити увагою і турботою.


27.11.2012

Довести справу до кінця 

         Про підсумки проведення Дня довкілля на території району на апаратній нараді райдержадміністрації доповідала начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Тетяна Ясиньова.

         На більшості закріплених територій наведено належний лад. Але деякі організації та установи не  довели справу до кінця – не вивезли зібране сміття і купи листя.

         Що стосується сільських рад, не всі організували роботи на своїх територіях. А там, де такі роботи і були організовані, виконані не значні обсяги робіт.

         З 26 по 30 листопада обласними інстанціями проводяться рейди-перевірки санітарного стану населених пунктів. Перед керівниками поставлено завдання якнайшвидше закінчити прибирання закріплених ділянок та прилягаючих територій.


27.11.2012

      Продовжується передплатна кампанія 

       На території району працює 15 відділень поштового зв’язку. Їх обслуговує 54 листоноші. Одним з основних завдань працівників Золочівського відділення «Укрпошти» є забезпечення виконання плану передплати періодичних видань на 2013 рік. На сьогоднішній день планові показники виконано на 47 %.

         «Щоб провести передплатну кампанію на належному рівні необхідно працювати з населенням. В першу чергу це завдання співробітників пересувного поштового відділення зв’язку, листонош. До роботи необхідно долучитися і сільським головам», - наголосив голова райдержадміністрації Ігор Горішній під час проведення чергової апаратної наради.


23.11.2012

         Вшанували память 

         23 листопада у районному центрі біля Меморіалу Пам’яті відбулися урочисто-траурні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів – мітинг, панахида, покладання квітів.

         У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступники голови райдержадміністрації, державні службовці, представники організацій та установ, школярі, громадськість.


23.11.2012

Реалізація права громадян на доступ до інформації – першочергове завдання органів влади 

         З метою систематизації роботи райдержадміністрації щодо виконання положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» відбувся семінар для начальників структурних підрозділів та відповідальних осіб.

         Семінар провела керівник апарату районної державної адміністрації Валентина Дмитренкова.

         До відома присутніх доведено інформацію за результатами проведення вебінару за темою «Система обліку публічної інформації: проблемні питання та шляхи врегулювання», організованого Держкомітетом телебачення і радіомовлення України.

         Учасники семінару отримали роз’яснення щодо виконання окремих пунктів розпорядження голови райдержадміністрації, що стосується Системи обліку публічної інформації, розпорядником якої є районна державна адміністрація.

         Також слухачів семінару проінформовано про зміни форми щомісячної звітності, наголошено на необхідності дотримання встановлених термінів надання інформації.


20.11.2012

До літнього оздоровлення підготуватися завчасно 

         Підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії на території району у 2012 році розглядалися на колегії райдержадміністрації.

         Влітку дошкільні заклади району були переведені на санаторний режим роботи, працювало 16 таборів з денним перебуванням, спортивно-оздоровчий табір, профільний табір на узбережжі Азовського моря. В оздоровчому таборі «Берізка» за три зміни оздоровлено 453 дитини. Талановиті діти, діти пільгових категорій мали змогу відпочити у дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія», інших дитячих здравницях. Дітей пільгових категорій оздоровлено стовідсотково.

         Для проведення цьогорічної оздоровчої кампанії з різних джерел фінансування використано 1830,1 тисяч гривень.

         В цілому літня оздоровча кампанія в районі проведена на достатньому рівні. Поряд з цим, треба завчасно починати працювати над організацією оздоровчої кампанії-2013: поновити банки даних на дітей пільгових категорій, передбачити бюджетні кошти для придбання путівок у табір «Берізка», провести рекламну акцію щодо переваг відпочинку в місцевому оздоровчому таборі, забезпечити належну підготовку пришкільних, профільних таборів району.


20.11.2012

Про стан виконання бюджету району

          Про стан справ з даного питання на колегії райдержадміністрації доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Асєєв.

         На початок листопада поточного року до загального фонду зведеного бюджету району зараховано 16736.5 тисяч гривень, що становить 118.5% до показників, затверджених місцевими радами.

         Найвагомішим джерелом надходжень власних і закріплених доходів є податок на доходи фізичних осіб. З початку року виконання становить 113%. В той же час, не виконано заплановані показники Довжицькою, Одноробівською, Олександрівською сільськими радами.

         Для забезпечення виконання річного плану надходжень є достатні резерви. Насамперед це погашення сільгосппідприємствами заборгованості по податку земельних та майнових паїв, плата, що надходить за оренду земель запасу.

         Селищному та сільським головам рекомендовано проаналізувати стан виконання бюджету за поточний рік, вжити дієвих заходів для виконання місцевих бюджетів, задіяти всі можливості для одержання додаткових доходів.


20.11.2012

  Одне з питань порядку денного колегії райдержадміністрації – про виконання вимог Закону України «Про охорону праці»

         Управлінням праці і соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації постійно проводиться робота з вивчення стану безпеки та охорони праці, аналізу травматизму, дотримання законодавства з охорони праці на підприємствах, організаціях, установах.

         Станом на 10 листопада управлінням проведено 28 перевірок, 24 з них спільно з органами державного нагляду. Виявлено 417 порушень, з них на сьогодні усунуто 306.

         Питання охорони праці є одним із найважливіших, так як від цього залежить життя та здоров’я наших громадян. Переважна більшість керівників добре це розуміють і проводять необхідну роботу. В цей же час, у ПСП «Патріот», директор – Анатолій Тільнов, стан справ залишається незадовільним. Колегією прийнято рішення про проведення у грудні поточного року управлінням праці і соціального захисту населення  повторної перевірки дотримання законодавства з охорони праці по ПСП «Патріот» та КП «Золочівське РЖКГ». Про результати перевірки голову райдержадміністрації буде проінформовано особисто.

         Контроль за виконанням рішення колегії покладено на заступника голови райдержадміністрації Наталію Зашаловську.


20.11.2012

         Робота з кадрами потребує системності

          На колегії райдержадміністрації розглядалося питання стану кадрової роботи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, дотримання вимог антикорупційного законодавства.

         Всіма структурними підрозділами проводиться робота щодо вдосконалення кадрової політики, вживаються заходи щодо надання роботі з кадрами системного характеру. Належна увага приділяється питанням навчання та підвищення кваліфікації державних службовців, виконанню заходів антикорупційного законодавства.

         У той же час, відділу культури та туризму, службі у справах дітей райдержадміністрації необхідно усунути недоліки у веденні кадрового діловодства.

         З метою забезпечення виконання вимог законодавства, удосконалення роботи з добору та розстановки кадрів, забезпечення навчання і підвищення кваліфікації державних службовців, колегією райдержадміністрації прийнято рішення направити довідку про стан справ з даного питання структурним підрозділам райдержадміністрації.

          За результатами розгляду питання сектором кадрової роботи буде підготовано проект розпорядження голови райдержадміністрації.        


19.11.2012

З робочою поїздкою на території району перебував народний депутат України Олександр Біловол 

         Олександр Миколайович зустрівся з мешканцями Жовтневої сільської ради. З-за невиконання фінансових зобов’язань НАК «Нафтогаз України» виникли труднощі із завершенням будівництва підвідного газопроводу до сіл Миронівка, Чорноглазівка та Жовтневе. Депутат пообіцяв громаді взяти дане питання на контроль і сприяти його вирішенню.

         Також народний обранець виконав приємну місію. Батьки дошкільнят з сіл Світличне та Макарове зверталися до благодійного фонду «З добром до людей» із проханням щодо встановлення обладнання для дитячих майданчиків. Таке обладнання було передане, а Олександр Миколайович відкрив майданчики у обох населених пунктах.

         Ідучи назустріч побажанням мешканців громади народний депутат надав сприяння у ремонті дороги, що з’єднує села Макарове та Турове.

         Медичним закладам сіл Одноробівка та Олександрівка за сприяння Олександра Біловола презентовано сучасне стоматологічне обладнання. Тепер жителі цих населених пунктів та навколишніх сіл матимуть можливість отримувати якісні стоматологічні послуги на місцях.

         Аматори сільського будинку культури в Олександрівці отримали нові сценічні костюми, в яких відтепер будуть дарувати глядачам своє мистецтво і святковий настрій.

         У переддень Дня працівників сільського господарства Олександр Миколайович привітав аграріїв ТОВ «Перше травня», фермерського господарства «Альфа», ЗАТ «Золочівське ХПП» із професійним святом. Побажав щедрої хліборобської долі, нових трудових звершень на благо Золочівщини і Харківщини.


19.11.2012

Напередодні Дня працівників сільського господарства в районному будинку культури відбулося свято для аграріїв Золочівщини 

Наші трудівники ланів завжди відзначаються умінням вирощувати високі врожаї, мають успіхи у тваринницькій галузі, підтримують хліборобські традиції, вчаться новому.

У цьому році не зважаючи на погодні умови, господарствам вдалося зібрати пристойний урожай ранніх зернових і отримати п’ятий результат серед районів області. Покращується матеріально-технічна база сільгосппідприємств, впроваджуються сучасні технології, збільшуються витрати на придбання добрив, засобів захисту рослин.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, народний депутат України Олександр Біловол привітали працівників та ветеранів сільського господарства зі святом, подякували за наполегливу, повсякденну працю, любов до рідного краю, побажали наснаги та успіхів.

Кращим представникам професії вручено почесні грамоти та відзнаки обласної та районної адміністрацій, Міністерства АПК, профспілкових організацій. Районна спілка роботодавців подбала, щоб кожен з присутніх у залі ветеранів праці отримав солодкі сувеніри. Крім того, у якості подарунку, для них оформлено передплату районної газети «Зоря» на наступний рік. Усім учасникам заходів від районної спілки вручено кондитерські набори.

У святковій концертній програмі взяли участь солісти і колективи районного будинку культури. Високим рівнем виконавської майстерності, яскравими художніми номерами порадували сільгоспвиробників артисти Зооветеринарної академії, виступ яких для своїх колег організувала Районна спілка роботодавців.


16.11.2012

Шановні працівники села! 

         Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року!

         Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району. Аграрний сектор економіки тому й називається базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

         Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню ми маємо високі досягнення в сільському господарстві. Дякуючи вашим зусиллям на полицях магазинів є якісні українські продукти, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

         Із святом вас! Хай не знають утоми ваші натруджені руки, рясно колосяться щедрими врожаями ниви, а ваші родини живуть у щасті та благополуччі! 

         З повагою 

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


16.11.2012

Проведено дні довкілля 

      14-16 листопада у районному центрі проведено дні довкілля. Трудові колективи організацій та установ селища прибрали прилягаючі території, попрацювали на закріплених ділянках.

         Селищною радою попередньо було проведено роботу із головами вуличних комітетів щодо організації населення для участі в акції «За чисте довкілля». Помітно деякі позитивні зрушення, але в цьому напрямку треба працювати постійно.

         До участі в прибиранні активно долучилися учні загальноосвітніх шкіл Золочева.

         Боролися за чистоту і в сільських населених пунктах. Доки дозволяють погодні умови, заходи з благоустрою будуть продовжуватися.


13.11.2012

У населених пунктах району продовжується акція «За чисте довкілля» 

         Протягом тижня буде проведено санітарні дні та прибрані закріплені за організаціями і установами території. На адреси керівників надіслано телефонограми із вказаними ділянками роботи.

         Сільським головам рекомендовано організувати прибирання на підвідомчих територіях.

         Після запровадження планового збору твердих побутових відходів, проведення санітарно-екологічних двомісячників вулиці, парки, лісосмуги району стали значно чистішими. Це наше спільне досягнення. Але після наведення ладу його треба підтримувати, тоді чистота буде нашим постійним супутником.


13.11.2012

Встановлення приладів обліку електроенергії 

         З метою впорядкування використання електроенергії у населених пунктах району розпочинається робота по впорядкуванню вуличного освітлення, встановленню приладів обліку.

         У найближчі терміни буде проведено роз’яснювальну роботу з населенням щодо доцільності проведення вказаних робіт.

         Селищній та сільським радам рекомендовано підготувати гарантійні листи на адресу Золочівської агенції Енергозбуту щодо встановлення лічильників на підвідомчих територіях. По кожному населеному пункту необхідно визначитися з пріоритетами і придбати прилади. Їх установку будуть здійснювати спеціалісти Енергозбуту.


13.11.2012

Заклади культури потребують уваги

         Про матеріально-технічне забезпечення клубних закладів району на апаратній нараді доповідала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Сопіна.

         Всі заклади району потребують покращення матеріально-технічного стану: ремонту приміщень, заміни одягу сцени, оновлення сценічних костюмів, заміни звукопідсилюючої апаратури.

         Голова райдержадміністрації Ігор Горішній підкреслив, щоб забезпечити рівень та якість культурного обслуговування населення треба докласти чимало зусиль. В районі є приклади успішного вирішення питання. В Олександрівській та Феськівській сільських радах відремонтовано заклади культури, встановлено енергозберігаюче опалення. вказані роботи проведено за співфінансування. Залучалися як бюджетні так і позабюджетні кошти.

         Тому при формуванні бюджету 2013 року селищній та сільським радам необхідно передбачити фінансування для потреб галузі культури.


13.11.2012

Про стан справ у дошкільному вихованні 

         На виконання рішення колегії райдержадміністрації від 21 серпня поточного року щодо формування мережі дошкільних закладів, в рамках виконання районної Програми, на території району створено три навчально-виховні комплекси. У 2013 році у НВК буде перепрофільовано ще два начальних заклади.

         У поточному році 685 малюків відвідують дошкільні навчальні заклади. У Золочівській селищній, Одноробівській Першій, Одноробівській, Феськівській сільських радах необхідно розширювати мережу груп, щоб повноцінну підготовку до школи могли отримати усі бажаючі.

         В той же час, відділу освіти, завідуючим дошкільних установ треба працювати над відвідуванням. Є випадки коли заповнюваність груп становить лише 60%. Якщо ситуація не зміниться на краще, кошти з таких закладів будуть перенаправлені в інші дитячі садки. Адже завдання влади не просто утримувати заклади, а забезпечити якісну дошкільну освіту.


07.11.2012

Привітали із сторіччям

          У селі Довжик столітній ювілей відсвяткувала Ганна Кирилівна Кушнір. Привітати жінку з днем народження приїхали голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, сільський голова Валентина Коник, представники місцевої ветеранської організації.

         Ювілярка зустріла гостей у доброму здоров’ї, в охайній теплій оселі за святковим столом. Живе вона разом із онукою, яка з теплом і увагою піклується про бабусю.

         З роками здоров’я не додається. Вітаючи ювілярку, гості бажали ще довго зберігати бадьорість духу і оптимізм. Керівники району вручили привітальний адрес за підписом Президента України Віктора Януковича, грошову допомогу. У цей день було ще багато привітань і квітів. Найдорожчі, звичайно, від рідних людей – двох онучок, трьох правнуків, і маленького праправнука Романа.

 

 


06.11.2012

Про передплату основних періодичних видань  

         За даними Золочівського відділення поштового зв’язку по району обслуговується 117 юридичних організацій. Всі організації до кінця 2012 року забезпечили себе передплатними виданнями, передплативши всього 1117 екземплярів.

         15 відділень поштового зв’язку та 54 листоноші, які обслуговують населення на дому, надають послуги по оформленню передплати періодичних видань. План по передплаті на 2013 рік на сьогоднішній день виконано на 11%.

         Щоб провести передплатну кампанію на належному рівні керівникам необхідно провести роботу в своїх трудових колективах, а листоношам та співробітникам відділень зв’язку – більш активно працювати з населенням.


06.11.2012

         Про розвиток тваринництва району

         На виконання рішення колегії від 17 липня поточного року «Про підсумки в галузі         тваринництва та виконання заходів. передбачених Програмою розвитку тваринництва в господарствах району на 2011-2015 роки» управлінням агропромислового розвитку проводилося ряд системних заходів. Зокрема, збільшується поголів’я великої рогатої худоби, розвивається кормова база господарств, проводиться ремонт та реконструкція тваринницьких приміщень. За 10 місяців поточного року поголів’я ВРХ збільшилось на 141 голову, підвищилися надої молока, його валове виробництво. Тваринництво району повністю забезпечено кормами для зимівлі.

         В рамках виконання Постанови Кабінету Міністрів України щодо нарахування спеціальної бюджетної тваринницької дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби  нараховано дотацію 272 фізичним особам на суму 240 тисяч гривень.

         По району 62% населення, яке вирощує молодняк, подало документи для отримання дотації. Підводячи підсумки розгляду питання голова райдержадміністрації Ігор Горішній наголосив, що це низький показник, тому треба активізувати роботу з даного питання. Дано доручення спеціалістам управління агропромислового розвитку разом із службою ветмедицини та сільськими головами об’єднатися і докласти зусилля для  отримання кращого результату.


06.11.2012

Оформлення субсидій продовжується

          Про стан справ з даного питання на апаратній нараді райдержадміністрації доповідала начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Лівець.

         На 1 листопада з передбачених державою для Золочівського району 450,5 тисяч гривень призначено виплат на суму 274,4 тисяч гривень. За допомогою звернулася 441 сім`я, з них допомогу призначено 392.

         Прийом документів спеціалістами управління здійснюється щоденно.

         Кошти, виділені державою, необхідно використати до кінця року. Ще багато наших односельців мають право на нарахування субсидій, особливо це стосується мешканців селища Золочів. Селищній раді необхідно залучати для проведення роз’яснювальної роботи з населенням депутатський корпус, голів вуличних комітетів. На територіях сільських рад суттєву допомогу можуть надати соціальні працівники.

         Через два тижні дане питання буде розглядатися на апаратній нараді райдержадміністрації в порядку контролю.   


02.11.2012

Відбулася нарада керівників сільгосппідприємств  

         Нараду провів голова райдержадміністрації Ігор Горішній. Підведено підсумки ходу осінньо-польових робіт на території району. Продовжується збирання цукрового буряка, сої, кукурудзи. Завершуються роботи по оранці зябу. Станом на 1 листопада оброблено 95% площ.

         Сільгосппідприємства продовжують розрахунки за оренду земельних паїв. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України у цьому році виплати збільшилися у порівнянні з минулим роком, і виплачуються з коефіцієнтом 1.75. Перед господарниками поставлено завдання розрахуватися з орендодавцями до кінця поточного року.

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 164 «Про затвердження нормативів оптимального співвідношення культур у сівозмінах у різних природно-сільськогосподарських регіонах» аграріями району, які мають в обробітку більше 100 гектарів землі, виготовлятимуться проекти землеустрою. У цьому документі буде викладене еколого-економічне обґрунтування сівозмін, передбачатимуться заходи з охорони земель.


02.11.2012

У селі Писарівка відбувся сход громадян з питання газифікації

 

З громадою села зустрілися голова райдержадміністрації Ігор Горішній, сільський голова Ігор Гнатишин, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації Тетяна Ясиньова.

Всім, хто бажає газифікувати свої помешкання, необхідно об’єднатися у кооператив. Ігор Іванович проінформував учасників зустрічі, що значну частину витрат по будівництву візьме на себе держава. За кошти державного бюджету буде побудовано підвідний газопровід високого тиску. Також громадянам буде надано всі необхідні консультації і допомога з боку органів влади і відповідних служб.

На наступному тижні відбудеться сход громадян  за участю всіх членів кооперативу для більш предметної розмови.


02.11.2012

У Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників соціальної сфери 

         Всіх, хто причетний до цієї професії привітали голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська. Звертаючись до присутніх у залі, керівники відзначили, що робота соціального працівника наповнена гуманізмом, милосердям і теплом, завжди була і залишається однією з найблагородніших у світі.

За сумлінну і плідну працю, професіоналізм і людяність та з нагоди професійного свята кращим за професією вручено почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради. Начальника управління праці і соціального захисту населення Валентину Лівець та директора Малиженського психо-неврологічного інтернату Ольгу Коник відзначено почесними грамотами обласної організації профспілки працівників соціальної сфери.


01.11.2012

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

         На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави.

 До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. Та в чому б не полягала ваша робота, основна мета – допомога людям. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла

          Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

         Служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі повертається подякою та пошаною людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

         Бажаємо вам доброго здоров’я, родинних гараздів, душевної щирості й щедрості на багато років! Хай і надалі глибоке усвідомлення необхідності вашої праці додає вам натхнення у благородній справі служіння людям!

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради 

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


30.10.2012

Вибори відбулися

         У неділю, 28 жовтня, в нашій державі відбулися вибори народних депутатів України. Про попередні підсумки на апаратній нараді райдержадміністрації інформувала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

         Вибори проводилися за змішаною, пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обиралися за списками політичних партій, 225 – по мажоритарних округах.
         По виборах за партійними списками до бюлетеню було включено 21 політичну силу.
         На ранок 30 жовтня опрацьовано 86,7% бюлетенів. Явка виборців по Україні складає 58 %. Голоси виборців розподілилися:

ПР -31,86
БЮТ – 24,19
КПУ – 13,89
УДАР – 13,46
«Свобода» - 9,6


         На території району у день виборів своє волевиявлення засвідчило 52% виборців. За політичні сили проголосувало:


ПР – 47,2
КПУ – 23,2
БЮТ – 13,5
УДАР – 6,5
«Свобода» - 2,3


         По мажоритарних округах у масштабах держави до Верховної ради проходить 117 кандидатів від ПР, 44 – від БЮТ. На Харківщині по всіх чотирнадцяти округах лідирують кандидати від ПР.
         На території району переконливу перемогу отримав Олександр Біловол, за якого проголосувало 55,35 % виборців. Його найближчі суперники Анатолій Дмитрієв, Віталій Логінов, Олександр Пелехатий отримали 14,1, ,9,8, та 9,5 відсотків відповідно.
         «Вибори на території району пройшли на належному рівні», – відзначив голова райдержадміністрації Ігор Горішній. Цьому передувала значна організаційна робота. Добре спрацювали всі районні підрозділи – районний відділ міліції, район електромереж, Цех електрозв'язку №16, ВАТ «Восток».
         Вибори закінчилися, але виборчий процес ще триває. Дільничним комісіям необхідно впорядкувати і здати до архіву документацію, передати на зберігання уповноваженим особам обладміністрації програмно-апаратні комплекси.
         Реєстру виборців райдержадміністрації у співпраці з селищним та сільськими головами необхідно і надалі працювати над уточненням списків виборців. Під час проведення виборів було значно менше нарікань на його якість, ніж минулі роки. Дане питання у порядку контролю буде розглядатися
на апаратних нарадах райдержадміністрації один раз у квартал.
 


26.10.2012

З метою організованого проведення виборів

 26 жовтня проведено навчання керівного складу дільничних комісій району. Роз’яснено норми виборчого законодавства щодо ходу голосування та підрахунку голосів, доведено зміст постанов ЦВК щодо окремих аспектів організації виборчого процесу та порядку транспортування документації до окружної виборчої комісії. Учасники навчання отримали інструктаж по роботі з програмно-апаратними комплексами.


26.10.2012

Присвоєно почесне звання

          Згідно з Указами Президента України від 1 жовтня № 571 та № 572 восьми матерям багатодітних родин Золочівського району присвоєно почесне звання матері-героїні.

         В урочистій обстановці голова райдержадміністрації Ігор Горішній та голова районної ради Леонід Канівець вручили жінкам посвідчення, нагрудні знаки і квіти. Матері–героїні народили, виховали і виростили достойних громадян своєї держави. Згідно з чинним законодавством їм передбачено виплату коштів у розмірі десяти прожиткових мінімумів. Також держава подбала про достойне пенсійне забезпечення жінок, яким присвоєне це почесне звання – їм буде нараховано пенсію за особливі заслуги.


26.10.2012

         До Дня визволення України

 У великій залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

 В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, голова районної ради ветеранів Володимир Соколовський, настоятель Золочівського Свято-Вознесенського храму отець Богдан, актив району, ветерани.

Повертаючись до подій Великої Вітчизняної війни, ми віддаємо данину шани і поваги захисникам Вітчизни які врятували свою землю від фашистського поневолення і подарували можливість нам, нашим дітям і внукам жити під мирним небом. Учасники заходів вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

У виконанні хору ветеранів війни і праці районного будинку культури прозвучали пісні часів Великої Вітчизняної війни.

Після урочистих заходів відбулося покладання квітів до Кургану Безсмертя.


25.10.2012

Відбувся автопробіг Золочів – Олександрівка - Грайворон – Бєлгород – Золочів        

         Напередодні 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників за сприяння райдержадміністрації організовано автопробіг по місцям бойової слави Бєлгородської області Російської Федерації за участю ветеранів війни і праці.

         На території Росії, у місті Грайворон, золочівці зустрілися з представниками місцевої районної ветеранської організації. Біля пам’ятника воїнам-визволителям відбувся урочисто-траурний мітинг. Ветерани вклонилися своїм полеглим побратимам, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. У міській гімназії проведено зустріч із учнями цього навчального закладу, хор ветеранів війни і праці Золочівського районного будинку культури виконав пісні на військову тематику. Голова районної ради ветеранів Володимир Соколовський вручив колегам-росіянам почесну грамоту за підтримання дружніх зв’язків і вагомий внесок у патріотичне виховання молоді.

         У Бєлгороді зустрічаючою стороною для наших ветеранів було організовано екскурсію до історико – краєзнавчого музею, вони поклали квіти до Меморіалу Слави, відвідали музей-діораму битви на Курській дузі.

         Господарі презентували нашій делегації символічний подарунок - книгу-літопис життя ветеранів Бєлгородщини.

         Влітку цього року планується візит-відповідь росіян на Золочівщину.


24.10.2012

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Шановні земляки!  

         Сердечно вітаємо вас із 68-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.

         Ми вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни, ветеранам Великої Вітчизняної, за їх героїзм і воїнську доблесть.

          Складаємо шану підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам.

         Ми щиро вітаємо з Днем визволення України всіх, хто пережив відчай і приниження окупації, чиїм девізом були слова «Все – для фронту, – все для перемоги!».

         Шановні ветерани! Ви пройшли страшну і сувору школу війни, у повоєнні роки відбудували зруйновані міста та села, ви і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої держави.

         З днем визволення України, дорогі жителі району!

З повагою 

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


18.10.2012

Система відеоспостереження пройшла тестування  

         17 жовтня відбулася передача програмно-апаратних комплексів уповноваженими особами обласної державної адміністрації головам дільничних комісій. На всіх тридцяти виборчих дільницях, що створені на території Золочівського району, підписано акти передачі технічного обладнання.

         Всі програмно-апаратні комплекси підключені до електромережі, перевірку якої проведено спеціалістами РЕМ.

            З метою забезпечення безперебійного відеоспостереження у день виборів на засіданнях виборчих комісій визначено відповідальних осіб за роботу ПАКів. Їх забезпечено інформаційно-методичними матеріалами.


18.10.2012

         В області відкрито ще один спорткомплекс  

         17 жовтня делегація району на чолі з головою райдержадміністрації Ігорем Горішнім та головою районної ради Леонідом Канівцем взяла участь у робочій нараді з питань відродження фізичної культури та розвитку спортивної інфраструктури області, що проходила у селищі Борова. Нараду провів голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

         Учасники заходу також взяли участь у відкритті нового фізкультурно-оздоровчого комплексу .


17.10.2012

Святкувала Писарівка

 13 жовтня День села відзначали у Писарівці. У святковому концерті взяли участь місцеві самодіяльні артисти, колективи з Одноробівки і Сковородинівки. Гості свята - голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, депутат Верховної Ради України ІІІ-ІУ скликань Олександр Біловол, депутат обласної ради Віктор Бєлінський привітали писарівців із святом. Сільський голова Ігор Гнатишин вручив пам’ятні подарунки довгожителям села, багатодітним сім`ям, родинам, що уклали шлюб цього року, дітям, що народилися за рік.

Депутати сільської ради пригощали своїх односельців запашним кулішем, фольклорний колектив «Берегиня» - варениками власного виробництва. Всі бажаючі взяли участь у розіграші безпрограшної лотереї, організованої за фінансової підтримки СВК «Фрунзе», директор – Віктор Свир.

Про святковий феєрверк для своїх земляків подбали місцеві підприємці.

 

 

 

 

 


16.10.2012

Житло для дітей-сиріт 

         На території району ведеться системна робота, спрямована на реалізацію соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З даного питання учасників апаратної наради інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Римма Ісайченко.

         Із загальної кількості дітей вказаної категорії (84 чоловіка) у сім’ях опікунів і піклувальників проживає 40 дітей. Вживаються заходи щодо забезпечення захисту житлових та майнових прав дітей. Згідно із чинним законодавством за житлом дітей даної категорії закріплені відповідальні за його збереження. По чотирьом з чотирнадцяти рад відсутні відповідні рішення.

         Станом на 1 жовтня житло не закріплене за п’ятьма дітьми. У Писарівській сільській раді напрацьовано досвід щодо виявлення і оформлення права власності на безгоспне житло. Такі помешкання після проведення всіх необхідних формальностей можна закріпляти за дітьми-сиротами.

         Сільським головам рекомендовано вжити всі заходи, для позитивного вирішення питання.


16.10.2012

Опалювальний сезон розпочато

          На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 жовтня 2012 року №581 «Про початок опалювального сезону» видане відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.

         За даними начальника відділу освіти, відділу культури і туризму, головного лікаря КП «Золочівська ЦРЛ» у підвідомчих закладах опалювальний сезон розпочався вчасно і підтримується належний температурний режим.

         На апаратній нараді райдержадміністрації керівникам підрозділів, організацій та установ рекомендовано у разі виникнення позаштатних ситуацій інформувати голову райдержадміністрації та районної ради для їх оперативного вирішення.


16.10.2012

Контролю – належну увагу 

         Про стан виконавської дисципліни         у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах селищної та сільських рад на апаратній нараді проінформувала завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Світлана Жижко.

         Аналіз свідчить, що в цілому організація виконання документів та здійснення контролю носить системний характер. За 9 місяців поточного року здійснювався контроль за термінами виконання 925 документів, що на 6,2 % більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

         Відмічено позитивні зрушення в удосконаленні форм і методів організації контролю, але поряд з цим, у структурних підрозділах виявлені характерні недоліки. Не всі документи стоять на контролі, документи мають поверхневий зміст, папки контролю оформлюються із запізненням. Такий стан справ спостерігається у відділі освіти, службі у справах дітей, відділі Держкомзему в Золочівському районі.

         Виконавська дисципліна селищного та сільських голів також потребує активізації та покращення.

         При райдержадміністрації створено робочу групу з проведення оцінки ефективності здійснення підрозділами контролю за виконанням завдань, визначених Законами України та іншими розпорядчими документами.          .        За результатами розгляду питання видано відповідне доручення голови райдержадміністрації.


16.10.2012

Продовжується робота над списками виборців

        З інформацією про внесення змін до попередніх списків виборців на апаратній нараді райдержадміністрації ознайомила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Людмила Слинько.

         З 5 по 15 жовтня до відділу ведення Державного реєстру виборців звернулося 78 осіб. З них на включення до Реєстру із заявою звернулося 27 осіб, на зміну персональних даних у Реєстрі (виправлення неточностей) -28, з проханням тимчасово змінити місце голосування надійшло - 14.

         Щодо виборців, які народилися в 1992 - 1994 роках, і не включені у попередній список, 17 жовтня відомістю періодичного поновлення до Реєстру буде внесено 185 чоловік.

         На відділ реєстрації актів цивільного стану надіслано за звітній період два запити на 28 осіб, отримана відповідь на 18 осіб. Підтверджено 11 записів про смерть.

         На РВ ГУМВС України (паспортний стіл ) направлено 4 запити на уточнення персональних даних виборців на 94 чоловіка. Відповідь отримано на 2 запити (32 чоловіка).

         До виборів залишається не так багато часу. Тому необхідно попрацювати, щоб кожен, хто має право голосу, знайшов своє прізвище у списках і зміг засвідчити своє волевиявлення.


11.10.2012

Відбувся виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Ігорем Горішнім у Олександрівській сільській раді.

 На попередньому прийомі громадян в Олександрівці підіймалося питання автобусного сполучення між цим населеним пунктом. Районним керівництвом було вжито заходи для покращення ситуації. На сьогодні мешканці громади задоволені графіком руху автобусів, і висловили подяку на адресу керівників району.

За сприяння районної та місцевої влади, із залученням спонсорських коштів, вирішено ще одне наболіле питання - завершується капітальний ремонт покрівлі місцевого фельдшерсько-акушерського пункту, проведено заміну дверних блоків на енергозберігаючі. Суттєву підтримку у проведенні ремонтних робіт надає депутат обласної ради Віктор Бєлінський.

Мешканці села Завадське поскаржилися на постійні перепади електричного струму в мережі. Керівник району пояснив, що електромережі, встановлені кілька десятиліть тому, не були розраховані на сучасні навантаження. З подібними проблемами стикаються і мешканці інших населених пунктів. Для вирішення питання райдержадміністрацією буде направлено листа на адресу обленерго.

Було піднято питання щодо введення в дію нового водогону, належного його оформлення та взяття на баланс комунальним підприємством «Олександрівське ЖКП». Сільським головою Оленою Рибаковою роз’яснено, що за умови виконання бюджету, сільською радою буде придбано більш потужний насос та інші необхідні матеріали, і водогін почне працювати. Інші питання буде вирішено в робочому порядку.

Кілька громадян, мешканців Олександрівки, поскаржилися, що не працюють стаціонарні телефони. Ігор Іванович зателефонував начальнику Цеху № 16 Телекому Сергію Жорову. За результатами телефонної розмови керівник проінформував, що наступного дня ремонтна бригада буде працювати над усуненням несправностей.

Після прийому громадян голова райдержадміністрації ознайомився з готовністю об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, станом приміщення для голосування на виборчій дільниці в селі Олександрівка.


10.10.2012

Підготовці кадрів – належна увага 

         Відбулося навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників організацій та установ селища.

         Заступник директора ХарРІНАДУ, політолог Володимир Нікітін розповів про суспільно-політичну ситуацію в країні напередодні виборів народних депутатів України, ознайомив з тенденціями і процесами у політичному житті. Він відповів на питання присутніх.

         Така зустріч відбулася не вперше. У рамках співпраці з ХарРІНАДУ викладачі академії запрошуються для участі у семінарах, нарадах, інших заходах. Державні службовці Золочівського району, кадровий резерв постійно підвищують кваліфікацію у цьому навчальному закладі. Адже належна увага до підготовки кадрів – запорука якісної роботи органів влади.

 

 


09.10.2012

Уточнення списків виборців

         Про хід виконання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації статті 22 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний реєстр виборців» на апаратній нараді райдержадміністрації інформувала Людмила Слинько - начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Людмила Слинько.  

Детальніше >>>  


09.10.2012

Субсидії всім, хто має право 

         У порядку контролю до порядку денного апаратної наради райдержадміністрації було включено питання стану оформлення населенням району субсидій на тверде паливо та скраплений газ.

          За минулий тиждень управлінням праці і соціального захисту населення оформлено 48 заяв. 9 з них надійшло під час виїзного прийому спеціалістів до Малорогозянської сільської ради. Значно більше сімей, що проживають у Золочівському районі мають право на допомогу держави.         Перед органами влади стоїть завдання – до початку опалювального сезону забезпечити вказаним видом допомоги всіх, хто на неї має право.

 

 

 

 


09.10.2012

Футбольний сезон завершено

         7 жовтня на районному стадіоні «Колос» відбулося підведення підсумків Першості Золочівського району по футболу сезону 2012 року.       Протягом травня – жовтня поточного року на футбольних полях сіл та селища району відбулися матчі Першості, в яких приймали участь слідуючі команди: «Колос» Писарівка, «Кристал» Олександрівка, «Золочівське» Золочів, «Вікторія» Гуринівка, «Старт» Сковородинівка, «Колос» Довжик та «Нива» Сковоодинівка. Нагородження переможців та призерів провели голова Золочівської райдержадміністрації, голова районної федерації футболу Ігор Горішній, голова Золочівської районної ради Леонід Канівець.

       Третім призером Першості району з футболу стала команда «Кристал» Олександрівка під керівництвом тренера В.Перова. Команда набрала 26 очок. Значна фінансова та організаційна підтримка здійснювалась Олександрівським сільським головою Оленою Рибаковою, а також жителями села, які не байдужі до футболу.

      Срібним призером стала команда «Золочівьке» Золочів, яка набрала 28 очок. Команда «Золочівське»  тренується при фінансовій підтримці директора СТОВ «Золочівське» Анатолія Цілюрика. Тренерський склад – С.Марєнко. та Ю.Овчаренко.

         Переможцем стала команда «Колос» Довжик, яка набрала 30 очок. Тренер команди – В.Носков. Значна фінансова підтримка здійснювалась Довжицьким сільським головою Валентиною Коник, керівником сільськогосподарського підприємства Миколою Борохом, приватними підприємцями.

          Кращим бомбардиром Першості району з футболу сезону 2012 року став гравець команди «Кристал» Олександрівка Віктор Перов. Цим гравцем забито 15 м’ячів.   

          Команди переможці та призери нагороджені кубками, грамотами, медалями.

        Відбулися змагання на «Приз закриття футбольного сезону 2012 року», в яких прийняли участь команди «Золочівське» Золочів, «Колос» Писарівка, «Старт» Сковородинівка, «Колос» М.Шараги, О.Лебединця, Д.Морозова. Другим призером змагань стала команда «Золочівське» Золочів. А володарем «Призу закриття футбольного сезону 2012 року на Золочівщині» стала  команда «Колос» Довжик, яка і отримала Кубок з рук голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього та голови районної ради Леоніда Канівця. 

        Футбольний сезон завершено. Бажаємо командам відпочити і чекаємо пропозицій від представників команд щодо подальшої участі в зимових турнірах та новому футбольному сезоні.                                                                                

 


08.10.2012

Свято для педагогів

 

          На День учителя на центральній площі селища відбулися урочисті заходи. Зі святом освітян району привітали голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, депутат Верховної ради України ІІІ-ІУ скликань Олександр Біловол, голова обласної профспілки працівників освіти Лідія Дулуб.

         За сумлінну багаторічну працю, професіоналізм і майстерність у справі виховання підростаючого покоління педагогам було вручено почесні грамоти та подяки Харківської обласної ради, обласної профспілки працівників освіти, райдержадміністрації та районної ради, квіти, подарунки.

         Святковим подарунком для всіх педагогів району став концерт зірки Української естради Катерини Бужинської.

         Працювала торгівля, атракціони для дітей.

 

 


05.10.2012

Створити належні умови для проведення виборів 

 

         5 жовтня у великій залі районної державної адміністрації відбулося навчання керівного складу дільничних комісій Золочівського району, організоване окружною виборчою комісією.

         Присутнім роз’яснено порядок організації роботи дільничних комісій, надано консультації щодо ведення документації, доведено норми матеріально-технічного забезпечення.

         Також учасників навчання проінформовано про порядок здійснення відеоспостереження під час виборчого процесу.

         Надано вичерпну інформацію щодо роботи комісій по уточненню попередніх списків виборців

         Представники комісій отримали попередні списки виборців на свої дільниці та іменні запрошення, комплекти канцелярських товарів.

 


04.10.2012

Заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Моченков провів виїзний прийом громадян у Золочівському районі, ознайомився з роботою державного підприємства «Івашківський спиртовий завод»

 

            Мешканець селища Золочів Віктор Жмінько звернувся з питанням щодо перегляду розміру пенсії. У призначенні пенсії за віком, відповідно до Закону України «Про державну службу», йому було відмовлено. Віктор Іванович 8 років працював на посаді начальника відділу райдержадміністрації і має 26 років стажу служби в Збройних силах СРСР та України. Вже під час прийому було дано доручення начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Віктору Ачкасову вивчити стан справ і проінформувати заявника.

         Жовтневий сільський голова Олексій Соломаха попрохав сприяння у виділенні коштів для завершення будівництва газопроводу до сіл Карасівка, Жовтневе, Чорноглазівка. Силами мешканців громад прокладено мережу низького тиску та проведена врізка домоволодінь. Для завершення робіт необхідно 4,6 мільйонів гривень. Про фінансування заключено додаткову угоду з національною державною компанією «Нафтогаз України». За умови надходження коштів будівельні роботи буде розпочато.

         У районному центрі разом з головою райдержадміністрації Ігорем Горішнім заступник губернатора відвідав товариство з обмеженою відповідальністю «Євротехпласт», яке виробляє профілі для виготовлення вікон. Андрій Володимирович поцікавився технологією виробництва, умовами праці робітників. На підприємстві працює 150 чоловік, вони отримують заробітну плату вище середньорайонного показника.

         На попередньому виїзному прийомі в нашому районі, що відбувся 1 серпня цього року, Андрій Володимирович зустрічався з директором державного підприємства «Івашківський спиртзавод» Михайлом Захаренком. Керівник звернувся з проханням сприяти відновленню роботи підприємства. Заступник губернатора пообіцяв зробити все від нього залежне, щоб, вирішити питання позитивно. У серпні завод почав працювати і випускати продукцію. Погашено заборгованість по заробітній платі, створено нові робочі місця, проводяться відрахування в бюджет. Заступник губернатора ознайомився з роботою підприємства, провів зустріч із трудовим колективом, побажав успіхів у роботі.


04.10.2012

Шановні освітяни та мешканці Золочівського району!

         З нагоди Дня працівників освіти 7 жовтня о 17.00 на центральній площі селища відбудуться урочисті заходи та святковий концерт за участю зірки Української естради Катерини Бужинської.

         Працюватиме торгівля, передбачено роботу атракціонів для дітей.

         Запрошуємо всіх разом із сім’ями взяти участь у святкових заходах.

                                                                                    Оргкомітет

 


03.10.2012

Шановні освітяни ! 

         Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

 Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, людяністю.

         Щира подяка вам за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

         Бажаємо вам, дорогі вчителі, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани.          Нехай ваші серця зігрівають успіхи учнів, а у всіх починаннях буде супутником успіх! 

З повагою

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець


02.10.2012

 Для ветеранів війни і праці

 

У районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня ветерана.

В залі зібралися ветерани війни і праці, представники організацій і установ селища. Усіх присутніх привітали голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, секретар Золочівської селищної ради Світлана Федорова.

Керівники привітали ветеранів зі святом, вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради, пам’ятні подарунки.

На адресу людей, що присвятили кращі роки свого життя роботі в різних сферах народного господарства району, вихованню молоді в дусі патріотизму, які сьогодні передають свої знання і досвід підростаючому поколінню, прозвучало багато теплих слів і привітань.

Свої музичні вітання їм присвятили солісти і творчі колективи районного будинку культури.


02.10.2012

Вшанували героя

          У селі Довжик з нагоди 90-річчя Героя Радянського Союзу Павла Григоровича Стрижака відбулися урочисті заходи.

         Вшанувати пам'ять ветерана Великої Вітчизняної війни разом із мешканцями села і школярами приїхали голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, депутат Верховної Ради ІІІ-ІУ скликань Олександр Біловол, рідні героя.

         У загальноосвітній школі відбулася урочиста лінійка, потім учні провели екскурсію по музею, де про життя та подвиг Павла Григоровича розповідає окрема експозиція.

         Учасники заходів поклали квіти до погруддя героя.

         У сільському будинку культури відбувся концерт, підготований місцевими аматорами сцени та хором ветеранів війни і праці районного будинку культури.

 

 


02.10.2012

Готуємось до виборів

          З інформацією про організаційні заходи щодо підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території Золочівського району на апаратній нараді райдержадміністрації інформувала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

         В районі вживається ряд системних заходів щодо забезпечення організованого проведення чергових виборів народних депутатів України.

         Завершується ремонт приміщень виборчих дільниць № 630457 у селі (с. Чорноглазівка та № 630464 у селі Олександрівка.

          Цехом № 16 Укртелекому встановлено телефони на всіх виборчих дільницях.

         З 26 вересня проводяться роботи по встановленню камер відео спостереження. Станом на 1 жовтня встановлено 15 програмно-апаратних комплексів

         27 - 28 вересня здійснено поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. 1-2 жовтня Центральна виборча комісія формує попередні списки виборців та іменні запрошення. 3 - 5 жовтня відділ Реєстру виборців виготовлятиме їх, 6 та 7 жовтня відбуватиметься передача попередніх списків виборців на виборчі дільниці району.

         Постановою окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 180 від 26 вересня 2012 року № 16 затверджено персональні склади дільничних виборчих комісій і визначено керівний склад.

         29 вересня 2012 року в усіх виборчих комісіях пройшли перші засідання, на яких члени комісії прийняли присягу. 1 жовтня дільничні виборчі комісії отримали від окружної комісії вивіски та печатки.

            Окружною виборчою комісією вживаються заходи щодо забезпечення дільничних виборчих комісій канцелярськими товарами, тканиною.

         Заплановано проведення навчання для керівного складу дільничних виборчих комісій окружною виборчою комісією.

         Питання ходу підготовки до виборів на території району буде розглядатися на черговій апаратній нараді.


02.10.2012

  Оформити субсидії вчасно

          Про оформлення субсидій на тверде паливо учасників апаратної наради райдержадміністрації інформувала начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Лівець.

         Субвенцією державного бюджету для фінансування субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу в 2012 році передбачено у сумі 450,5 тисяч гривень. За 9 місяців поточного року даний вид субсидії призначено на суму 192, 5 тисяч гривень.

         Прийом документів спеціалістами управління здійснюється щоденно. У селищній та сільських радах визначені відповідальні за оформлення документів працівники. З метою повного освоєння передбачених коштів проводяться виїзні прийоми у населених пунктах району для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, прийому документів громадян на місцях. Добре цю роботу організовано на території Лютівської сільської ради. Там на даний час документи для отримання субсидії оформили 36 сімей.

         До початку опалювального сезону залишилося мало часу, тому як мешканцям району, так і відповідним посадовим особам необхідно активізувати роботу по оформленню житлових субсидій.


02.10.2012

   Підготовка до перепису населення продовжується

          Про проводження підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення інформувала начальник відділу статистики в Золочівському районі Ніна Стеценко.

         У червні-вересні проведено повторні перевірки стану адресного господарства у селищі Золочів, повноту та правильність обліку населення у сільських населених пунктах. Виконуються повторні обстеження районного центру щодо упорядкування стану адресного господарства та оснащення вулиць, провулків, в’їздів, покажчиками з назвами, оснащення будинків табличками з номерними знаками.

         Якщо погосподарські книги сільських рад впорядковано, то по селищу, як і раніше, залишається багато недоліків.

         Не на всіх центральних вулицях можна побачити їх назви, на деяких адміністративних установах є номерні знаки, але немає табличок з назвами вулиць.

         За результатами розгляду питання Золочівській селищній раді рекомендовано у десятиденний термін провести роботу по усуненню недоліків, оснащенню адмінбудівель покажчиками з назвами вулиць і нумерацією. Також необхідно більше уваги приділяти роз’яснювальній роботі з населенням щодо оснащення своїх помешкань табличками, в тому числі, мешканцями багатоквартирних будинків.


Архів повідомлень(05.03.2012 - 30.04.2013) >>>

Архів повідомлень(28.12.2012 - 26.02.2013) >>>

Архів повідомлень(01.08.2012 - 27.09.2012) >>>

Архів повідомлень(26.04.2012 - 31.07.2012) >>>

Архів повідомлень(01.02.2012 - 26.04.2012) >>>

Архів повідомлень(04.01.2011 - 31.01.2012) >>>

 

62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - zolochev_rda@ukrpost.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64