Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochivska@rda.kh.gov.ua

 

 

Золочівська

                      райдержадміністрація Харківської області        

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та
історична довідка
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Законодвачи акти та Позиційні матеріали Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

        

Архів повідомлень (01.03.2016 - 31.03.2016)


31.03.2016

Віримо, надіємося, любимо!

Із цими словами у листі звертаються до воїнів, що відстоюють територіальну цілісність нашої держави, викладачі та учні Золочівської дитячої школи мистецтв.

Педагоги принесли продукти, які завжди стануть у нагоді, до кожної банки домашньої консервації прикріпили записки із щирими побажаннями захисникам.

Діти передали воякам свої роботи. На них – козаки-захисники держави, мальовничі краєвиди Слобожанщини, засіяні лани, розсипи квітів, сюжети щасливого мирного життя. Таким вони бачуть наше майбутнє.

Дякуємо педагогічному колективу закладу, який очолює Наталія Кучеренко! Вони люблять свою країну і передають це почуття вихованцям. Не зі слів, а на прикладі допомагають зрозуміти маленьким золочівцям, що кожен може стати творцем добрих справ.!                                                                

 

                                   


30.03.2016

 

Захистимо Вітчизну разом

29 березня 2016 року в приміщенні Будинку культури міста Дергачі відбувся ярмарок вакансій. Мета заходу - залучення громадян на військову службу за контрактом. За сприяння Золочівського районного центру зайнятості на захід було запрошено 150 мешканців району, з них 62 - клієнти служби зайнятості, 23 випускники - Одноробівського професійного аграрного ліцею та 65 – представники зайнятого населення. За сприяння районної державної адміністрації було організовано підвіз.

Учасники ярмарку отримали консультації щодо працевлаштування на службу до Збройних Сил України за контрактом, ознайомилися з актуальними вакансіями на посади рядового, сержантського, старшинського складу, з пільгами та гарантіями соціального захисту при вступі на військову службу за контрактом.

Переважна частина присутніх зацікавилася пропозиціями військової частини, а 5 осіб з числа безробітних, що знаходяться на обліку в Золочівському РЦЗ погодилися підписати контракт на проходження військової служби.


30.03.2016

Смачного!

Бажають співробітники Служби у справах дітей Золочівської районної державної адміністрації учасникам антитерористичної операції.

Дівчата одними з перших долучилися до акції по збору продуктів харчування для захисників Вітчизни.

Нехай домашні заготовки, крупи, овочі, вирощені власними руками, нагадають хлопцям, що ми про них турбуємося, бажаємо здоров’я і чекаємо вдома!


29.03.2016

У зональних змаганнях із футзалу Золочівські спортсмени кращі!

Обласні зональні змагання з футзалу за програмою Спартакіади з видів спорту серед районів та міст Харківської області проходили 27 березня в смт Солоницівка Дергачівського району.

У стартовій грі наші хлопці перемогли господарів із рахунком 3:2. Потім була впевнена перемога над командою Богодухівського району з рахунком 12:2. У фінальній грі хлопці обіграли збірну командою Вовчанського району.

У складі збірної команди району грали Філоненко Артем, Носков Владислав, Калюжний Іван, Сойко Денис, Калюжний Станіслав. Капітан команди - Віталій Садовий, зумів об’єднати спортсменів і націлити їх на перемогу. Бажаємо хлопцям вдосконалення спортивної майстерності і підкорення нових висот!


29.03.2016

Золочівські волейболістки - на п’єдесталі пошани відкритого турніру «Кубок весни – дівочої краси» у місті Дергачі, а Анна Корнієнко визнана кращим гравцем турніру

Збірна команда волейболісток Золочівського району у складі Несвітайло Наталії, Лавріненко Ольги, Федорової Олени, Корнієнко Анни, Рубцевої Надії, Пасічник Тетяни, Шварьової Ліди, Гученко Вікторії взяли участь у відкритому турнірі серед жіночих команд «Кубок весни – дівочої краси», який проходив 26 березня на базі Дергачівської загальноосвітньої школи №1. Відбулися змагання за підтримки колишніх учнів - випускників цього навчального закладу.

У турнірі змагалося вісім команд дівчат. Наша команда продемонструвала злагоджену гру і посіла третє місце. А Корнієнко Анна визнана кращим гравцем турніру.

Готував команду до змагань досвідчений тренер – викладач ДЮСШ Микола Шарага, представник команди – Вадим Шевякін.


24.03.2016

Чужого болю не буває

Так вважає депутат обласної ради Віктор Коваленко. Тому під час своїх особистих прийомів він намагається допомогти кожному, хто прийшов поділитися власними проблемами.

Золочівці довіряють своєму депутату і сподіваються на підтримку. На останньому прийомі було близько тридцяти чоловік.

В першу чергу Віктор Миколайович намагається вирішити питання, які стосуються здоров’я - сприяння у проведенні обстежень, лікування, хірургічних операцій. Багато людей прохають про матеріальну підтримку. Частина звернень стосується громадських справ.

«Приємно, коли приходять люди з активною життєвою позицією – депутати, громадські активісти. Якщо бачиш, що люди не сидять, склавши руки, дбають про розвиток своїх населених пунктів, є бажання їх підтримати. Покращення вуличного освітлення, проведення ямкового ремонту доріг, будівництво дитячих майданчиків, встановлення автобусних зупинок – проекти, які легше реалізувати у співпраці. Разом ми зробимо для розвитку Золочівщини більше добрих справ.», - відзначив Віктор Миколайович після чергової зустрічі з мешканцями району.


24.03.2016

Щорічно 24 березня відзначається Всеукраїнський День боротьби з туберкульозом

Спеціалісти центру спільно з головою районної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяною Гур`євою провели інформаційно-просвітницькі заходи у загальноосвітніх школах району, Одноробівському професійно-аграрному ліцеї, Золочівському районному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області.

Учнів та молодь проінформували про сучасний стан справ щодо розповсюдження та лікування цієї хвороби, що туберкульоз — це інфекційне захворювання, що викликається специфічними збудниками (мікобактеріями). Характеризується хвороба переважно ураженням легенів, але можливе ураження інших органів людини. Рання діагностика туберкульозу має дуже велике значення, так як на ранніх стадіях лікування менш тривале та більш ефективне. Спеціалісти надали відповіді на запитання.

Також слухачі мали можливість відповісти на питання опитувальника та визначити найперші ознаки захворювання, щоб за потреби вчасно звернутися до лікаря для обстеження та лікування. Було проведено профілактичні бесіди та лекції «Що необхідно знати про туберкульоз», «Профілактика туберкульозу». Усі присутні отримали інформацію та буклети відповідної тематики.


24.03.2016

Економічне відродження України починається з Харківщини. Президент

Під час зустрічі з колективом ПАТ «Турбоатом» Глава держави високо оцінив промисловий потенціал Харківської області.

У ході робочого візиту в Харківську область Президент України разом з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом і головою ХОДА Ігорем Райніним відвідав ПАТ «Турбоатом».

«Для мене Харків є пріоритетом, - підкреслив Петро Порошенко, звертаючись до колективу підприємства. - Це вже мій четвертий візит до Харкова як Президента України. Харківські танки і бронетранспортери, харківські турбіни, харківські наукові дослідження... Мені приємно чути, що економічне відродження України починається з Харкова».

Президент зазначив, що пріоритетом для нього є й конкретно завод «Турбоатом» як флагман енергетичного машинобудування України.

«Це приклад того, як можна працювати в дуже непростих умовах», - сказав Глава держави.

Він повідомив, що зараз триває активна робота над новими замовленнями для харківського промгіганту. Вже дві американські компанії - Westin-house і Holtec - уклали контракти з «Турбоатомом».

«Зараз проходить аудит, у мене немає ні найменшого сумніву, що цей аудит буде пройдений ефективно», - зазначив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що економічне відродження країни є одним з найважливіших пріоритетів у даний момент: «Війна більше не є приводом для того, щоб не проводити реформи і не забезпечувати економічне зростання. Сьогодні ми повинні зробити все, щоб збільшити ефективне завантаження української економіки».

http://kharkivoda.gov.ua/36/79770


23.03.2016

Рішенням У сесії районної ради УІІ скликання дано дозвіл ВАТ «Восток» на встановлення одного дня на тиждень для перевезень пільгових категорій населення на автобусних маршрутах Золочівського району безкоштовно

 Директор автоперевізного підприємства ВАТ «Восток» Євген Шатохін проінформував депутатів, що у 2016 році підприємство продовжуватиме надання пільгових послуг на рівні минулого року.

Тобто, по вівторках здійснюватимуться перевезення пільгових категорій населення із наданням пільг на проїзд за маршрутами: Золочів – Уди; Золочів – Жовтневе; Золочів – Сот Козачок; Золочів – Івашки; Золочів – Довжик.

По середах – за маршрутами: Золочів – Леміщено; Золочів – Малижине; Золочів– Олександрівка; Золочів– Сковородинівка.

Цей вимушений захід не стосуватиметься інвалідів війни, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції І та ІІ категорій, дітей – інвалідів, круглих дітей – сиріт, яким пільга надаватиметься щоденно

Золочівській селищній та сільським радам рекомендовано довести дане рішення до населення та провести роз’яснювальну роботу щодо доцільності його прийняття.


22.03.2016

Депутати районної ради заслухали звіт голови про роботу районної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку району та виконання делегованих повноважень у 2015році

Ігор Миколайович наголосив, що протягом року зусилля влади спрямовувалися на виконання бюджету, забезпечення соціальних стандартів, належного життєвого рівня населення, діяльності закладів освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, галузей, підприємств і організацій виробничої сфери і житлово-комунального господарства, залученню капітальних інвестицій у економічний та соціальний розвиток району, насиченню ринка товарами і послугами.

Так у порівнянні з попереднім роком надходження до загального фонду бюджету району зросли на 38млн. 509,2 тис.грн., або на 37,0 %.

На утримання закладів освіти району з бюджету було виділено 47 180,4 тис. гривень коштів, що на 16,8 відсотка перевищує показник 2014 року.


Заклади охорони здоров’я 2015 році отримали 18209,4 тис. гривень бюджетних коштів, що на 17,4% більше у порівнянні з минулорічними показниками.


На соціальний захист населення (з урахуванням субвенцій з державного бюджету) виділено 43 278,8 тис. гривень, що на 38,4 відсотка перевищує суму витрат 2014 року, або на 12 011,0 тис.грн..

Далі >>>


23.03.2016

Відбулася п’ята сесія Золочівської районної ради

Депутати внесли зміни до Регламенту ради, і підрахунок голосів при прийнятті рішень з питань порядку денного сесії здійснювався поіменно.

Серед ключових питань - звіт голови районної державної адміністрації Ігоря Гуріна про виконання програми соціально – економічного розвитку Золочівського району Харківської області на 2015 рік та делегованих повноважень. Рішенням ради звіт взято до відома та роботу голови РДА І.Гуріна визнано задовільною.

Рада взяла до відома звіт про виконання районного бюджету на 2015 рік та внесла зміни до головного фінансового документу району на поточний рік.

Заслухано також звіти про виконання ряду районних програм, термін дії яких закінчився, прийнято відповідні рішення.

Терміном дії на 2016 – 2018 роки затверджено районну програму інформатизації Золочівського району.

Районна рада не погодила звільнення Гамбарашвілі Т.С. з посади директора комунального підприємства «Земельно – кадастрове бюро Золочівського району».

Розглянуто ряд питань, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища Золочівського району.

В роботі сесії взяв участь депутат Харківської обласної ради Євген Шатохін.


21.03.2016

Інформаційні листівки із роз’ясненнями процедури створення патронатних сімей розповсюджували співробітники Служби у справах дітей серед мешканців Золочева

Що таке патронатна сім’я? Сімейний патронат –це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту, в сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Хто такі патронатні вихователі?
Патронатний вихователь -це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю (від 3 до 6 місяців), та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя –це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі; проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю; пройшли курси спеціальної підготовки; відповідають іншим вимогам, визначеним у чинном у законодавстві.

Особи, які не можуть бути патронатними батьками
Патронатними батьками можуть бути працездатні особи, які перебувають у шлюбі, крім випадків, коли хоча б одна з них:
не пройшла курс підготовки потенційних кандидатів у патронат
ні батьки;
-визнана в установленому порядку недієздатною або обмежено дієздатною;
-позбавлена батьківських прав;
-була усиновлювачем, опікуном, піклувальником, прийомним батьком,
батьком
-вихователем іншої дитини, але усиновлення було скасовано або визнано недійсним,
опіку, піклування чи діяльність прийомної сім'ї або дитячого будинку
сімейного типу було припинено з її вини;
-за станом здоров'я не може виконувати обов'язки щодо виховання дітей
(інваліди I і II групи, які за висновком медико
-соціальної експертної комісії
потребують стороннього догляду, особи, в яких офіційно зареєстровані асоціальні
прояви, нахили до насильства);
-перебуває на обліку або на лікуванні у психоневрологічному чи
наркологічному диспансері;
-зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами;
-страждає на хвороби, перелік яких затверджений МОЗ щодо осіб, які не
можуть бути усиновлювачами;
-була засуджена.

Не можуть бути патронатн ими батьками особи, з якими на спільній житловій площі проживають члени сім'ї (у тому числі малолітні та неповнолітні діти), які мають глибокі органічні ураження нервової системи, хворі на СНІД (крім сімей, які беруть на виховання дітей, уражених ВІЛ
-інфекцією), відкриту форму туберкульозу,
психотичні розлади, в яки х офіційно зареєстровані асоціальні прояви, нахили до насильства, а також особи, які не мають постійного місця проживання та постійного заробітку (доходу).
Середньомісячний сукупний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу за
попередні шість місяців, що передували місяцю звернення із заявою про утворення
патронатної сім'ї, не може бути менший ніж розмір прожиткового мінімуму, встановлений законом для відповідних соціальних і демографічних груп населення.

Що потрібно, щоб створити патронатну сім’ю?
Кандидати у патронатні батьки подають до Служби такі документи:
-заяву кандидатів у патронатні батьки про утворення патронатної сім'ї;
-копії паспортів кандидатів у патронатні батьки;
-довідку про склад сім'ї (форма No 3);
-копію свідоцтва про шлюб;
-довідку про стан здоров'я кандидатів у патронатні батьки
та членів сім'ї, які проживають разом з ними (довідка про відсутність хронічних захворювань, обстеження нарколога, венеролога, психіатра);
-довідку про доходи потенційної патронатної сім'ї за останні шість місяців або копія декларації про доходи, засвідчен у в установленому порядку;
-довідку про проходження навчання кандидатів у патронатні батьки
і рекомендаці ю центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо включення їх у банк даних про сім'ї потенційних усиновителів, опікунів, піклувальників,прийомних батьків, батьків
-вихователів, патронатних батьків;
-письмову згоду всіх повнолітніх членів сім'ї, які проживають разом з
кандидатами у патронатні батьки, на утворення патронатної сім'ї, засвідчену нотаріально.

Грошове забезпечення
Патронатним батькам виплачується винагорода за надані послуги у розмірі чотирьох тисяч грн та двох прожиткових мінмумів надитину.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК 5-03-45


21.03.2016

Вихованці тренера – викладача з легкої атлетики Золочівської ДЮСШ Віктора Ломакіна стали переможцями та призерами Чемпіонатів України

В місті Київ на Чемпіонаті України з легкоатлетичного п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2001-2002р.р.н. Плужник Ілля став чемпіоном, а Кривша Дарина виборола бронзову нагороду.

У місті Суми на Чемпіонаті України Білик Тетяна стала бронзовим призером в легкоатлетичному п»ятиборстві серед юніорок.

На Чемпіонаті України серед дорослих, який також проходив у Сумах, Марченко Юлія показала восьмий результат у штовханні ядра.

Катерина Нікіта у складі національної збірної команди України взяла участь у змаганнях на Кубок Європи серед молоді до 23 років у Румунії, показавши сьомий результат у метанні диска. Її результат - 50м. 23см.


21.03.2016

 

Вітаємо спортсменів і бажаємо нових перемог!

19 березня на базі спортивного комплексу «Зірка» Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім»я» за програмою Спартакіади з масових видів спорту серед районів та міст Харківської області.

До заліку змагань було включено чотири спортивні естафети. Від нашого району в змаганнях взяла участь сім»я Касянів: тато – Костянтин Олександрович, мама - Ірина Ігорівна та син Артьом – учень другого класу Золочівської ЗОШ №2.

Хоча Артьом виявився на два роки меншим за своїх суперників, це не завадило нашим спортсменам достойно представити Золочівщину. Сім’я Касянів виступила успішно, і виборола третє загальнокомандне місце.


21.03.2016

Житлові субсидії в регіоні оформили понад 378 тисяч сімей

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

За даними на 18 березня, субсидіями користуються 378 тис. 200 сімей (з них 148 тисяч проживає в місті Харків, решта - мешканці районів області). В оперативному опрацюванні місцевих управлінь соціального захисту населення перебуває 386,5 тис. справ громадян, які звернулися за призначенням субсидій.

На даний момент, за інформацією Юрія Шпараги, Харківська область на 9% перевищила базовий показник, визначений Кабінетом Міністрів України (згідно з цим прогнозом, за оформленням субсидій в регіоні повинні були звернутися 346 тис. сімей).

«На сьогодні жодної копійки заборгованості по виплаті субсидій в області немає», - підкреслив директор Департаменту соцзахисту.

За його даними, за минулий рік сума, яка нарахована в погашення субсидії, становила 1 млрд 346 тис. грн. З початку 2016 року субсидії нараховані на 1 млрд 57 млн 900 тис. грн.

«Динаміка зростання звернень за нарахуванням субсидій, як бачимо, суттєва. При цьому відмовлено тільки 1% громадян - в основному, через покупки товарів на суму, яка перевищує 50 тис. грн», - зазначив Юрій Шпарага.

Він також назвав середній розмір субсидії, який в березні склав 1 тис. 420 грн, що майже втричі більше за минулорічний показник.

http://kharkivoda.gov.ua/36/79547


21.03.2016

В Украине установлен первый памятник воинам АТО

19 марта в Кривом Роге прошла церемония открытия первого в Украине памятника украинским бойцам, погибшим во время боевых действий на Донбассе.

Как сообщает "Радио Свобода", в церемонии участвовали жители города, участники боевых действий с семьями, представители власти.

С инициативой открытия памятника воинам в городе выступили демобилизованные бойцы, родственники погибших военных, волонтеры.

Прототипом памятника стал реальный минометчик- "киборг" Евгений Абросимов, который участвовал в защите Донецкого аэропорта.

Скульптура "киборга" помещена между двумя символическими крыльями самолета, которые символизируют трагедию Ил-76, сбитого вооруженными сепаратистами под Луганском в июне 2014 года. В нем погибло 49 украинских военных, среди которых были днепропетровцы и криворожане. На монументе высечены имена земляков, погибших во время военной операции на востоке Украины. Кривой Рог в боевых действиях на Донбассе потерял сто воинов.


18.03.2016

Відбулося чергове засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У цьому році взяти участь у конкурсі виявили бажання 15 осіб, із них 5 керівників та 10 спеціалістів. Усі вони допущені до участі в конкурсі.

Організаційний комітет розпочав роботу по розробці вимог та критеріїв оцінки щодо складання учасниками Конкурсу тестових завдань, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов`язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад.


18.03.2016

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця нелегка, але потрібна всім нам! Ви дбаєте про охайність і чистоту вулиць, їх благоустрій і освітлення, надаєте необхідні побутові послуги. Це все – невід’ємна частина нашого повсякденного життя, і від вашого відношення до роботи залежить затишок і комфортні умови життя, наш добрий настрій.

Дякуємо вам за нелегку працю і бажаємо міцного здоров’я, наснаги, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди! Нехай слова вдячності від земляків зігрівають ваші серця!

З повагою

Голова районної державної                                                                 Голова
адміністрації                                                                                                   районної ради

І.М.Гурін                                                                                                            Л.В.Канівець


17.03.2016

Спрортсменки-велосипедистки Золочівщини показали високі досягнення на Чемпіонаті України

Вихованки секції велоспорту – маунтенбайк вдало стартували на Чемпіонаті України, який проходив нещодавно у Закарпатській області.

Богдан Аліна святкувала перемогу в двох гонках – у спринті та в груповій гонці серед дівчат.

Алтухова Марина стала бронзовим призером в груповій гонці та фінішувала четвертою в спринті серед юніорок.


Обидві спортсменки тільки розпочинають свої спортивні кар’єри, тож бажаємо їм та їх тренерам нових спортивних рекордів!


16.03.2016

На прохання голів ветеранських організацій району пройшла зустріч із підрозділом груп швидкого реагування патрульної поліції

Начальник патрульної поліції району, майор поліції Сергій Мірошник розповів, що до новоствореного підрозділу входить 28 співробітників. Територія району поділяється на зони, на яких вони здійснюють цілодобове патрулювання.

До повноважень поліцейських належить робота по попередженню правопорушень, документування адмінправопорушень, здійснення нагляду за дотриманням правил дорожнього руху, співпраця з населенням, з особами, що відбували покарання в місцях позбавлення волі.

«Мешканці району повинні знати, що поліція завжди порч, і можна розраховувати на допомогу в будь-якому випадку», - сказав звертаючись до ветеранів Сергій Мірошник. Він надав присутнім контактні телефони, закликав не бути байдужими до проявів порушення правопорядку.


16.03.2016

Пройшла зустріч керівників району із ветеранським активом

У роботі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Попов, заступник голови Ігор Шмітько, голова районної ради Леонід Канівець, керівники підрозділів і служб, які надають послуги ветеранам.

Із підсумками роботи по соціальному забезпеченню ветеранів у 2015 році ознайомила начальник управління соціального захисту населення Валентина Лівець. Вона розповіла про різні види допомоги, передбачені державою для незахищених верств населення, надала роз’яснення щодо пільгового проїзду ветеранів війни та праці у приміському транспорті, здійснення обов’язкових платежів користувачами субсидій.

Багато питань стосувалося роботи телекому. На них відповів начальник філії Сергій Жоров. У ході зустрічі обговорювалися питання внесення змін до графіка руху автобусів, проведення ремонту доріг, активізації роботи закладів культури, зокрема, бібліотек.

По завершенню заступник голови Ігор Шмітько подякував ветеранам за активну громадську позицію, запевнив, що районна влада зробить все, щоб люди старшого віку відчували себе захищеними.


16.03.2016

 

13 березня на базі Золочівської ДЮСШ пройшов дванадцятий турнір з міні–футболу серед чоловічих команд – ветеранів спорту пам’яті земляка Віктора Клименка

 

Віктор Михайлович все своє життя присвятив розвитку фізичної культури та спорту в районі, виховав не одне покоління спортсменів, сам був майстром спорту з пожежно-прикладного багатоборства. У цей день Віктору Михайловичу мало б виповнитися 75 років.

У змаганнях взяло участь шість команд двох вікових категорій з сіл Феськи, Гуринівка, Довжик, Уди та селища Золочів. Переможцями турніру стали команди «Нива» Гуринівка ( вікова категорія 45 років та старші) і «Легенда» Феськи ( вікова категорія 35 років та старші). Кращими гравцями турніру визнано ЧУяса Анатолія та Рудіка Олександра з феськівських команд.

Турнір відбувся за підтримки райдержадміністрації, районної ради, депутатів обласної ради, сільськогосподарських товаровиробників, рідних та друзів Віктора Михайлови.


16.03.2016

У Золочівського Казначейства – 20-річний ювілей.

Історія створення та розвитку управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі розпочинається з призначення керівником відділення Державного казначейства у Золочівському районі 21 березня 1996 року Попової Тетяни Анатоліївни. Біля витоків разом з Поповою Т.А. стояли: головний бухгалтер Міщенко Ніна Василівна, головний казначей Гур’єва Лідія Василівна, головні спеціалісти Борох Галина Кузьмівна, Богдан Надія Вікторівна, які в 2005-2007 роках. вийшли на заслужений відпочинок, але любов до казначейської справи передали молодшому поколінню.

У 2004-2005 роках колектив поповнився молодими кадрами, які сумлінно і наполегливо опановували казначейську справу.

Сьогодні в управлінні працюють 9 фахівців, стаж роботи шести з них більше десяти років. Це заступник начальника управління Лохман М.В., головні спеціалісти Вигуляр Т.В., Рева В.В., Манченко В.В., провідні спеціалісти Обідник Я.О., Пасічник О.О..

Понад 15 років у Золочівському казначействі працює Клименко І. М., яка розпочинала в 1997 році з посади спеціаліста 2 категорії, а тепер працює начальником відділу-головним бухгалтером. Головний казначей Савченко Т.О. працює з 1999 року, провідний спеціаліст Міщенко С.В. - з 2000 року.

З квітня 2004 року управління очолює Світлична Людмила Валеріївна.

Із 2005 року казначейство розміщується у відремонтованму приміщенні в центрі селища за адресою вул. Правди, 8, де спеціалісти працюють з клієнтами у комфортних і зручних умовах. Послуги надаються 71 розпоряднику і одержувачу бюджетних коштів, для якии відкрито 13214 рахунків.

Керівництво управління та профспілковий комітет вітають колектив Казначейства з ювілеєм і висловлюють вдячність всім працівникам за їхню відданість справі, високий професіоналізм. Окрема щира подяка колишнім працівникам за сумлінну працю, особистий внесок у становлення, розвиток і зміцнення Державного казначейства.
Бажаєм усім казначеям нестримного руху вперед, досягнення нових високих цілей та здійснення усіх задумів. Миру, злагоди, добробуту та міцного здоров’я вам та вашим близьким!


15.03.2016

Увага! Шановна молодь! Чоловіки та жінки від 18 до 60 років!

Запрошуємо вас на Ярмарок вакансій за військовими та цивільними професіями на контрактній основі. Пропонуватиметься майже тисяча вільних вакансій. Оплата праці від 7 тис. грн. Служба за контрактом - це унікальний шанс отримати стабільну роботу, заробітну плату, кар’єрний ріст, соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей.

Ярмарок відбудеться 29.03. 2016 року.

Від’їзд о 10 год. від Золочівського РЦЗ , що знаходиться за адресою смт.Золочів вул. Центральна 45.
Проїзд в обидві сторони безкоштовний!

Не упустіть унікальний шанс знайти офіційну роботу з високою оплатою праці! Ми чекатимемо на вас!
Організатор заходу Золочівський центр зайнятості.

 Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 0 264 50816 ,0 264 50804.


15.03.2016

За дорученням Харківської ОДА  29.03.2016 р. 11-00 год. в м. Дергачі буде проведений масовий інформаційний захід  щодо залучення на військову службу за контрактом

На заході присутнім будуть надані консультації  щодо працевлаштування на контрактну службу, ознайомлення з актуальними вакансіями. Від Золочівського районного центру зайнятості, для всіх бажаючих прийняти участь в заході, організований підвіз до місця проведення ярмарку вакансій в м. Дергачі.

На військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського, старшинського складу, приймаються громадяни:

 - віком від 18 до 60 років;

- жінки, які мають медичну освіту;

- особи, які не мають судимостей;

                -особи, які не мають обмежень відповідно до Закону України                       «Про очищення влади (люстрація)».

 

Перевага надається громадянам, які мають цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностями та не мають обмежень за станом здоров’я, а саме:

 

-         водій автотранспортних засобів;

-         вулканізаторник;

-         електрозварник;

-         ынструктор з індивідуального навчання водінню;

-         кухар;

-         машиніст екскаватора;

-         машиніст крана (кранівник);

-         механік;

-         радіотелеграфіст;

-         радіотелефоніст;

-         слюсар-електрик з ремонту електроустаткування;

-         слюсар-ремонтник;

-         токар

 

Пільги та гарантії соціального захисту

при вступі на військову службу за контрактом

-         стабільна грошова винагорода (від 7000 грн.) та поетапне її зростання (рядовому складу - вісім, сержантам та старшинам - дев’ять, офіцерам - десять мінімальних заробітних плат);

-         речове забезпечення у відповідності до визначених норм і термінів;

-         безоплатна медична допомога військовослужбовцям та членам їх родин;

-         право на санаторно-курортне лікування;

-         можливість отримати безкоштовне житло за рахунок держави;

-         щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів;

-         можливість отримання первинного офіцерського звання;

-         отримання права на пенсійне забезпечення незалежно від віку;

-         можливість укласти контракт на строк шість місяців (під час особливого періоду).


15.03.2016

Кабінетом Міністрів України затверджено Правила етичної поведінки державних службовців

Основні положення постанови Кабінету Міністрів до учасників апаратної наради довела завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації Інна Ільченко.

Ці Правила регулюють моральні засади діяльності державних службовців та полягають у дотриманні принципів етики державної служби.

Державні службовці у своїй діяльності повинні керуватися принципами служіння державі, реалізації прав та законних інтересів людини, доброзичливості і запобігання виникненню конфліктів у стосунках з громадянами.

Особливу увагу, тактовність, ввічливість необхідно проявляти під час спілкування з людьми із особливими потребами.

Принципом доброчесності передбачається неприпустимість використання державного майна в особистих цілях; нерозголошення інформації, що стала відома у зв’язку з виконанням державним службовцем своїх обов’язків, недопущення виявлення прихильності до окремих осіб, політичних партій, громадських і релігійних організацій.

Інформація про діяльність державних службовців повинна бути відкритою і доступною. Чиновники повинні виявляти творчий підхід до роботи, постійно дбати про підвищення рівня професійної компетентності.

Під час прийняття на державну службу претенденти ознайомлюються з цими Правилами та зобов’язані їх дотримуватися у своїй подальшій службовій діяльності.

За порушення Правил накладається дисциплінарна відповідальність відповідно до закону.


15.03.2016

Колективно-договірним регулюванням на території Золочівського району охоплено 98,9% від загальної кількості працюючих

Під час апаратної наради, звертаючись до присутніх у залі керівників, начальник управління соціального захисту населення Валентина Лівець нагадала, що необхідно внести до існуючих договорів доповнення, і подати їх на повідомну реєстрацію до 31 березня.

До документа обов’язково включити пункти, що стосуються застосування попереджувальних заходів при масових звільненнях, врахування встановлених розмірів мінімальної заробітної плати, стимулювання впровадження енергозберігаючих технологій, запровадження режиму праці з неповним робочим днем лише у виключних випадках.

Слід звернути особливу увагу на пункт щодо надання додаткових пільг та компенсацій учасникам АТО. У минулому році кошти для даного виду виплат передбачалися державою, а з 1 січня 2016 року, згідно з чинним законодавством, їх виплата покладається на роботодавців.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов дав доручення довести нововведення щодо укладання договорів до широкого загалу через місцеві засоби масової інформації.


15.03.2016

Об’єднання окремих управлінь в одну юридичну особу покращить доступність пенсійних послуг

Наголосила у своєму виступі на апаратній нараді начальник управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Тетяна Юхно.

У грудні 2016 року уряд ухвалив рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь, в тому числі, і на території Золочівського району. Послуги пенсіонерам надаватимуться Дергачівським об’єднаним управлінням А їх зміст і якість залежить від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи.

Фахівці Золочівського управління залишуться на своїх робочих місцях, оптимізовано буде тільки керівний склад. Цим працівникам буде запропоновано вакантні місця.

Дана реформа є ще одним кроком до створення нової системи пенсійного забезпечення, і головна її мета – схвальна оцінка і задоволення потреб громадян.


14.03.2016

 

 


14.03.2016

Сільгосппідприємства усіх форм власності готові до проведення весняно-польових робіт

На даний час господарства забезпечені насінням ярих культур з урахуванням можливого пересіву озимих зернових, і це становить 1365 тонн. в тому числі придбано 50 тонн насіння еліти ( 36 тонн ячменю, 2 тонни гречки, 11.5 тонн гороху, 0.5 тонн проса).

Також сільськогосподарські підприємства придбали необхідну кількість зернової кукурудзи та соняшнику.

Для проведення комплексу весняних робіт закуплено та завезено 720 тонн дизпалива (103 % від потреби), та 147 тонн бензину - 104 % від потреби.

Господарствами придбано 5,8 тисяч тонн мінеральних добрив, що більше ніж планувалось( 4,9 тисяч тонн).

Робота по придбанню матеріальних та інших ресурсів продовжується.

Сільськогосподарські підприємства усіх форм власності провели підживлення озимих зернових на площі – 7,4 тисяч га, що становить 87 % від плану. На даний час деякі сільськогосподарські підприємства вже проводять друге підживлення озимих зернових культур.

Розпочато роботи по прикриттю вологи. Із запланованих 40,6 тисяч гектарів вологу прикрито на площі 1399 га.


11.03.2016

 

Визначено терміни завершення газифікації населених пунктів Жовтневої сільської ради

 

Під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Гуріна відбулася нарада по завершенню робіт з газифікації сіл Карасівка, Чорноглазівка, Жовтневе.

У ході проаналізовано хід робіт, визначено завдання служб і підрядної організації.

Ігор Миколайович дав завдання закінчити всі роботи по здачі об’єкта в експлуатацію до 18 березня.


09.03.2016

Щороку на початку весни українці по всьому світу вшановують пам’ять Тараса Шевченка

9 березня минає 202 річниця з дня його народження, а 10 березня – 155 роковини смерті.

Значимість постаті Шевченка в історії, літературі і мистецтві важко переоцінити. Його слова дають нам запал патріотизму. У складні, переломні для української нації часи рядки Кобзаря ставали рупором, що закликав до боротьби. Його вірші були гімнами революцій, плекали надію і віру у перемогу.

Тарас Шевченко, без перебільшення, є духовним лідером нації. Його поезія знаходить відгук у серцях людей, а безсмертний „Кобзар“ читають і знають у багатьох країнах світу. До його настанов ми прислухаємось і сьогодні.

«Хто зневажає рідний край – той серцем немічний каліка». Сьогодні ці слова Тараса Григоровича Шевченка набувають особливої актуальності і наповнюються новим змістом.

Нехай прикладом його синівської любові до рідної землі надихаються все нові і нові покоління. Хай справдиться найбільша його мрія – збудеться незалежна і сильна Україна.


09.03.2016

Гострою залишається проблема зростання правопорушень серед дітей та осіб молодіжного віку

Саме тому в рамках взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і служби у справах дітей було проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково.

Його мета - попередження вчинення в подальшому правопорушень та злочинів повторно.

Відбулося безпосереднє знайомство працівників служби та молодої людини, що вчинила злочин, налагодження партнерських взаємин, що, відповідно, стане підґрунтям майбутньої співпраці.

Під час бесіди обговорювалися основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку та шляхи їх вирішення. Зокрема, серед факторів, які стають причиною вчинення злочинів молоді люди назвали низьку трудову зайнятість, зловживання алкоголем, слабкі соціальні та сімейні зв’язки, відсутність позитивної життєвої позиції, асоціальне коло спілкування. Було проведено аналіз індивідуальних ситуацій, розглядались можливі варіанти подальших дій.

Основною метою роботи із даною категорією є виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, профілактика злочинності серед молоді.

Важливою є допомога в усвідомленні помилок, визначення шляхів та методів їх подолання, напрямків роботи в індивідуальному порядку. А найголовніше - пробудження інтересу до своєї особистості, власних позитивних якостей, осмислення свого життям та майбутнього.


09.03.2016

 

Із Днем 8-го Березня жінок привітали в районному будинку культури

 

Керівники району, депутат Верховної Ради Олександр Біловол сказали на адресу золочівських жінок багато теплих слів і побажань.

Дружня підтримка, відповідальність, кропітка праця на роботі і вдома – всі ці риси відрізняють наших жінок. Завдяки жінці розквітає і наповнюється дитячим сміхом наш край, проявляються кращі риси чоловіків.
Сьогодні, враховуючи реалії сьогодення, ми бачимо, що жінка є справжньою берегинею роду, забезпечуючи захисникам краъни надійний тил.

Усіх присутніх у залі привітали місцеві аматори сцени, за сприяння Олександра Біловола прозвучали пісенні вітання від лауреата національних та міжнародних конкурсів Віталія Лашка.

По завершенню свята присутні в залі жінки отримали від депутата солодкі подарунки.


09.03.2016

 

У Сковородинівці, на території Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди святкували Масляну

 

На святі були присутні директор департаменту культури і туризму облдержадміністрації Олег Яцина, Великорогозянський сільський голова Анатолій Єлісеєв.

Дотримувалися давніх українських традицій в усьому: стравах, що споживаються у цей день, обрядах, автентичних іграх і танцях. Не спалили зиму-мару, як це зазвичай роблять наші сусіди, а за давньою українською традицією втопили опудало у ставку аби задобрити духів води.

Традиції наших предків відтворював автентичний гурт «Воріття» з Краснокутська.

Назва «Воріття» - це не лише ворота, якими гості заходять у двір, у неї є ще й глибинний зміст.

Раніше ворота знаменували межу, але сакральний смисл цього слова – повернення.

Пісні, танці, обряди допомагають перейти межу між минулим та сучасним. Коли людина потрапляє в потрібний резонанс, то дуже швидко освоює мистецтво пращурів.

Масляна знаменує початкох християнського Великого посту, але в ній збереглося чимало дохристиянских традицій – містичних і тих, які супроводжували життя українця. Скажімо, одруження, хрестини, кумівство у тому найкращому значенні спілкування людей.

Всі ці традиції й склали народну виставу в якій наряджали поліно-колодку, вшановували хрещених, прив’язували стрічкою до руки колодку тим парубкам, хто не встиг одружитися, а мав би це неодмінно зробити. Іноді в’язали цю річ не лише хлопцям, як колись, а й дівчатам. Мабуть, це тому, що тепер не лише чоловіки, а й емансиповані дівчата, буває, виявляють ініціативу стосовно одруження. Від колодки, яка символізує чоловіче начало, походить й інша назва Масляної — Колодій. Героєм свята, звісно, був вареник. Він має форму Місяця, але є символом жіночого начала.

– Ми планували Колодій як інтерактивний захід на півсотні чоловік,– говорить директор музею Наталія Мицай,– а приїхало до Сковородинівки з півтисячі людей, мешканці нашого й сусіднього районів, харків’яни, студенти іноземці, учні художньої школи імені Іллі Рєпіна, які все старанно замальовували. Окрім місцевих колективів приїхали гурти з інших районів, скажімо з села Лиман, що в Зміївському районі.

За матеріалами Леоніда Логвиненка


04.03.2016

Шановні наші землячки!

Вітаємо вас зі святом весни! У наших серцях – найніжніші почуття до вас, зачарованість вами і вдячність за вашу турботу і підтримку!

Бажаємо щоб завжди було поряд надійне чоловіче плече, щастям сяяли очі, в усмішці розквітали уста!

Нехай невдачі розтануть як сніг, весняною повінню розливається щастя! А вашим оберегом буде любов – щира і вірна, турботлива і надійна, висока і мудра!

З глибокою повагою


Голова районної державної                                                                                 Голова
адміністрації                                                                                                                   районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                             Л.В.Канівець


04.03.2016

Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші та добрі вітання з Вашим яскравим весняним святом!

8 Березня - свято не тільки для жінок, але й для всіх чоловіків, які вас люблять. Цей день - ще один привід говорити вам компліменти, висловлювати захоплення, дарувати квіти.

Традиційно 8 Березня вам дякували за любов, турботу й ніжність. Зараз сміливо можна додати: за вашу сміливість, рішучість, за той надійний тил, який ви забезпечуєте своїм чоловікам у непрості для нашої країни дні.

У цей весняний день хочеться побажати вам тільки приємних емоцій, яскравих вражень, щастя й успіхів. Нехай рідні завжди будуть поруч, а небо над головою буде тільки ясним і мирним. Зі святом, дорогі жінки!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін


04.03.2016

1 березня 2016 року відбулась виїзна зустріч представників Золочівського РЦЗ з трудовим колективом ДП «Івашківський спиртзавод»

У даний час підприємство не працює. До працівників з роз’ясненнями щодо не простої ситуації в якій опинилося підприємство, звернувся директор заводу Олексій Мельник.

Про послуги, які надає служба зайнятості в разі втрати робочого місця, підтримку держави у разі вивільнення докладно розповів директор Золочівського РЦЗ Юрій Заболотний. Зустріч пройшла у вигляді дискусії, працівники отримали відповіді на хвилюючі питання. Після зустрічі кожен бажаючий мав можливість індивідуально поспілкуватися з представниками центру зайнятості.


04.03.2016

Державні прапори для захисників Краматорська

Чергову посилку захисникам східних кордонів відправили співробітники сільських рад і державні службовці.
На їх прохання придбали державні прапори, запчастини для бензопилки.

Сподіваємося, що чай і кава допоможуть хлопцям зігрітися, а печиво і цукерки додадуть доброго настрою.
Дякуємо трудовим колективам районної ради, райдержадміністрації, сільських рад за турботу про золочівців-захисників Вітчизни!                                                                


02.03.2016

На базі Золочівської ДЮСШ пройшли районні змагання з шахів серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл району

У змаганнях взяли участь учнівські команди Олександрівської, Феськівської, Золочівських №2, №3 ЗОШ, Гімназії №1, Довжицького і Сковородинівського НВК.

До складу кожної з команд входило три юнаки та дівчина. Змагання для Першої групи складалися з п’яти турів.

Впевнену перемогу з результатом 17,5 очок здобули представники Сковородинівського НВК (Стешенко Володимир, Фартушний Олег, Грінченко Артем, Томенко Тетяна). Другими призерами стала команда Гімназії №1 – 13,5 очок (Вигівський Владислав, Самойлович Владислав, Полумисна Дар’я, Саргісян Мушег). Третє місце посіли представники Золочівської ЗОШ №2 – 11,5 очок (Козиренко Євген, Артеменко Євген, Світличний Андрій, Клименко Світлана).

По другій групі кращими стали представники Олександрівської ЗОШ.
Суддівство провів студент ХДАФК Садовий Віталій.


02.03.2016

«22 лютого на території Золочівського району почали працювати групи швидкого реагування патрульної поліції»

- До складу новоствореного підрозділу входять 28 співробітників, у кожній групі – по двоє поліцейських, - розповідає начальник Золочівського відділення поліції, підполковник поліції Юрій Юрченко. - Групи несуть службу у цілодобовому режимі, у 2 зміни по 12 годин кожна.

Територія району поділена на зони забезпечення правопорядку, кожна група швидкого реагування закріплюється за відповідною зоною і здійснює безперервне патрулювання за певним маршрутом. Вся інформація про правопорушення на території обслуговування надходить керівнику чергової зміни відділення поліції, який оперативно направляє на місце події групу швидкого реагування, закріплену за цією зоною.

Окрім цього, патрульні поліцейські займаються попередженням порушень, співпрацюють з населенням та вивчають їх проблемні питання, виявляють та документують адміністративні правопорушення, забезпечують нагляд за дотриманням Правил дорожнього руху, проводять профілактичну роботу з раніше судимими та іншими особами, які перебувають на спеціальних обліках.

- Такий спектр повноважень дозволить максимально наблизити поліцейський сервіс до населення, - підкреслив Юрій Юрченко. – В кожному населеному пункту громадяни повинні розуміти, що поліція завжди поруч і надасть допомогу за будь-яких обставин.

До речі, на початку тижня автомобільний парк Золочівського ВП поповнився новим автомобілем «Рено», який був виділений особистим розпорядженням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

- Сподіваюсь, що ця техніка допоможе поліцейським оперативно реагувати на повідомлення про злочини, швидко прибувати на місце події та розкривати злочини, - зазначив Юрій Юрченко.

Отже, шановні жителі Золочівського району, просимо Вас не бути байдужими до стану правопорядку на території району і, якщо Вам стало відомо будь-що про скоєні правопорушення або ті, що готуються, своєчасно повідомляти за телефоном: 0509140151, за адресою: смт. Золочів, вул.. Комсомольська, буд.26 або будь-яким зручним способом.


01.03.2016

Медична допомога, що надається закладами охорони здоров’я району, повинна бути ефективною і кваліфікованою

Відзначив голова райдержадміністрації Ігор Гурін під час проведення спільного засідання координаційної ради з питань охорони здоров’я та надання медичної допомоги населенню і постійної комісії з питань охорони здоров’я районної ради. Розглядалося питання доцільності функціонування пологового відділення районної лікарні.

Виходячи з мінімальної необхідності для відділення медичного обладнання, треба витратити 312,2 тисяч гривень для його поповнення і оновлення. Фонд заробітної плати додаткового штату медпрацівників складає 563, 3 тисяч гривень.

За статистичними даними, наданими КП «Золочівська ЦРЛ», у пологовому відділенні закладу останні три роки переважно лікуються жінки з патологією вагітності, а не породіллі.

Враховуючи необхідність раціонального використання бюджетних коштів, викладені обставини, координаційною радою прийнято рішення про перепрофілювання пологового відділення в гінекологічне із ліжками для лікування патологій вагітних.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Слобожанська 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2016 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochivska@rda.kh.gov.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64