Електронна пошта: mail@zolochivska-rda.gov.ua, zolochev-rda@ukr.net

 

 

Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

  

Архів повідомлень (01.01.2016 - 31.01.2016)


28.01.2016

Про підсумки зимового Чемпіонату спортсменів-велосипедистів

На базі спортивного комплексу «Динамо» в місті Харкові досить успішно виступили вихованці відділення велоспорту ДЮСШ на Чемпіонаті області з загально-фізичної підготовки.

Програма змагань включала стрибок з місця, згинання і розгинання рук, легкоатлетичний крос та силові вправи.
Всі наші спортсмени ввійшли до шістки кращих у своїх вікових категоріях.


28.01.2016

На районному стадіоні «Колос» працює льодова ковзанка

І малеча і доросле населення має можливість насолодитися катанням на ковзанах та грою в хокей.

До послуг відвідувачів працюють тепла роздягальня і кімната відпочинку.

У вечірній час забезпечується освітлення ковзанки.

Підготовка льодового майданчика здійснювалася за підтримки відділу молоді та спорту райдержадміністрації, районної організації ФСТ «Колос», підрозділ МНС, РЖКГ, фізкультурно-спортивного активу району, приватних підприємців, Золочівського підрозділу РЕМ.


28.01.2016

Управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі Харківської області інформує

В органах казначейства надається можливість запровадження системи дистанційного обслуговування (СДО) клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства - Казначейство», який призначений для надання розпорядникам, одержувачам бюджетних коштів та іншим клієнтам віддаленого доступу за допомогою мережі Інтернет до інформаційних ресурсів ДКСУ для автоматизації процесу виконання бюджетів усіх рівнів.

СДО дозволяє:
- отримувати виписки в електронному вигляді в режимі on-line (за всіма рахунками);
- оплачувати платіжні доручення з рахунків 37 розділу.

Інформація для клієнтів щодо можливості та умов підключення до ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство» розміщена в розділі «Електронні сервіси», «АЦСК» на сайті ДКСУ за адресою http://www.treasury.gov.ua.


28.01.2016

Добре, коли слово не розходиться з ділом!

Нерідко в сучасному світі зустрічаються люди, які будують життя лише на обіцянках і лестощах. Особливо, це стосується обіцянок під час виборчих кампаній. Та ще трапляються люди, що вміють тримати Слово, і дарують не лише обіцянки, а діють, допомагають і дотримуються сказаного.

Новий Рік – це свято, а свято – це подарунки. Ось і в Івашківській школі кожна дитина отримала смаколики, і щирі оплески та вдячність за казковий вечір від депутата районної ради Бєлінського Юрія Вікторовича та його дружини. Педагогічний колектив теж не залишився без уваги ФГ «Альфа» і отримав неабияку спонсорську допомогу у вигляді сучасного ноутбуку для проведення уроків та виховних заходів на інноваційному рівні.

Слово не розходиться з ділом і у Віктора Івановича Бєлінського. І під час скрутного становища в селі Івашки, коли потрібно відремонтувати водо насосну станцію, і під час свят, і в будні ми відчуваємо його надійне плече та підтримку. А на дорогах під час хуртовин чи ожеледиць тільки й видно техніку ФГ «Альфа», яка тричі на день розчищає дороги для безперебійного руху транспорту. Адже до школи діти добираються і з сіл Басове, Перове, також здійснюється під’їзд до с. Олександрівка, а місцевий ФАП мав можливість надавати медичні послуги.

Отже, хочеться сказати дякуємо, саме за Слова , що не розходяться з ділом!

Адміністрація Івашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів


28.01.2016

Щоб оперативно ліквідувати наслідки стихії

У з`вязку з погіршенням погодних умов,сильними снігопадами районним центром зайнятості на тимчасові роботи було влаштовано 16 осіб.

До філії «Золочівський райавтодор» працевлаштований тракторист, у ПСП Горизонт – 5 підсобних робітників, у СТОВ «Перше травня» - 10 осіб. Щоб розчистити дороги від сніжних заметів техніка і люди працювали в посиленому режимі.


28.01.2016

 

 

Виїзний прийом громадян у селі Рясне провів заступник голови районної державної адміністрації Ігор Шмітько

 

У сільському клубному закладі зібралося до п’ятдесяти мешканців села, які хотіли поспілкуватися, почути відповіді на питання, що  їх хвилюють.

Учасники зустрічі подякували керівнику місцевого сільгосппідприємства Анатолію Тільнову за допомогу в розчистці доріг по центральних вулицях села та за його межами, попрохали продовжити ці роботи. Ігор Вікторович порадив сільському голові Ігорю Гнатишину передбачити у бюджеті сільської ради кошти для цих потреб. Так за складних погодних умов громада убезпечить себе від виникнення надзвичайних ситуацій.

Для проведення робіт по розширенню мережі вуличного освітлення у селі було визначено двомісячний термін, так як необхідно виготовити і затвердити проектно-кошторисну документацію і пройти певні інстанції.

Щодо питання забезпечення дровами сім`ї учасника антитерористичної операції заступник голови запевнив, що дане питання знаходиться на постійному контролі у голови райдержадміністрації.

Щоб з’ясувати питання, що стосуються діяльності місцевої школи, Ігор Вікторович заїхав безпосередньо до навчального закладу. Він поцікавився у директора станом відвідуванням дітей, температурним режимом у класних кімнатах. Питання харчування порекомендував вирішувати разом із сільською радою і керівником сільгосппідприємства, які також були присутні під час розмови. Із начальником відділу освіти буде з’ясовано можливість проведення заміни димової труби для покращення тяги і збереження чистого довкілля.


28.01.2016

Нашій землячці Ользі Федорівні Таіровій присвоєно Почесне звання «Мати-героїня»

Медаль і посвідчення жінці, що народила і виховала п’ятеро дітей, на апаратній нараді райдержадміністрації вручили голова райдержадміністрації Ігор Гурін та голова районної ради Леонід Канівець.

Ольга Федорівна – любляча і турботлива мати і бабуся. Четверо її доньок працюють, і за місцем роботи характеризуються як відповідальні, старанні працівники. Всі заміжні, менша має трьох дітей.

Сама мати-героїня сьогодні весь свій час присвячує вихованню сина-третьокласника.

Ми вітаємо Ольгу Федорівну з високою нагородою, бажаємо здоров’я, миру, довгих літ життя, тепла і затишку в оселі!


27.01.2016

Необхідно покращити рівень надання телекомунікаційних послуг населенню

Під час особистих та виїзних прийомів громадян часто надходять звернення щодо сприяння у ремонті стаціонарних телефонів і радіоточок. Багато нарікань звучить і від сільських голів та депутатів.

Тому питання звіту про роботу Золочівської станційно-лінійної дільниці було включено до порядку денного апаратної наради.

За результатами голова райдержадміністрації Ігор Гурін вказав на недоліки в роботі начальнику дільниці Сергію Жорову, дав доручення першому заступнику голови Олексію Попову підготувати відповідного листа на адресу обласної дирекції .


27.01.2016

Згідно з графіком, відбулося навчання секретарів селищної та сільських рад

Про порядок ведення погосподарських книг проінформувала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

Нововведення у законодавстві України щодо передачі повноважень з реєстрації місця проживання фізичних осіб до органів місцевого самоврядування було доведено начальником Золочівського районного сектору головного управління Державної міграційної служби Валентиною Сосновик.

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Лариса Іванова розповіла про організацію діловодства в органах місцевого самоврядування, наголосила на необхідності дотримання виконавської дисципліни.

Секретарі звітували про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 851 «Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету» на територіях сільських рад.

Обговорювалося питання виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».


27.01.2016

Про правовий режим укладання договорів оренди водного фонду

Начальник відділу Держгеокадастру в Золочівському районі Віктор Трофімов наголосив на апаратній нараді, що водні об’єкти надаються в користування за договором оренди земель водного фонду на земельних торгах разом із земельною ділянкою за наявності водно-господарського паспорта. Термін дії такого паспорта становить 5 років.

У ході роботи голова райдержадміністрації Ігор Гурін зазначив, що орендна плата за користування водними об’єктами є одним з джерел наповнення бюджету, тому сільським головам необхідно провести інвентаризацію щодо наданих в оренду водойм, привести договори до відповідності з чинним законодавством, а про результати проінформувати його особисто.


27.01.2016

Про функціонування сектору надання адмінпослуг та зміни у законодавстві на апаратній нараді інформувала завідувач сектору Валентина Заікіна

Сектор надання адміністративних послуг районної державної адміністрації почав працювати у жовтні 2014 року. На сьогодні ним надається 71 адміністративна послуга.

З метою забезпечення якісного надання адмінпослуг, Верховною Радою України прийнято ряд законодавчих актів щодо передачі центральними органами влади функцій державної реєстрації прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, реєстрації місця проживання фізичних осіб райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування.

У відповідності до чинних нормативних актів територіальні органи Міністерства юстиції припиняють свою діяльність у зазначеній сфері не пізніше 30 квітня.


27.01.2016

Для забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про очищення влади» районною державною адміністрацією вживається ряд системних заходів

Визначено відповідальних осіб, проведено ряд навчань і семінарів, постійно надавалася методична і практична допомога структурним підрозділам райдержадміністрації.

За результатами направлених у відповідні органи запитів виявлено, що в Єдиному державному реєстрі осіб, до яких застосовано положення вказаного Закону, інформація про державних службовців, що підлягали перевірці, відсутня. На сьогоднішній день планова перевірка завершена.

Підводячи підсумки розгляду питання на апаратній нараді голова райдержадміністрації Ігор Гурін подякував керівникам підрозділів, які добросовісно віднеслися до підготовки необхідних для перевірки документів, подякував за добре організовану роботу завідувача сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації Інні Ільченко.


26.01.2016

У рамках декомунізації

На виконання рекомендацій робочої групи із забезпечення виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території району організовано роботу щодо перейменування населених пунктів та об’єктів топоніміки.

Станом на 26 січня, після проведення громадських слухань, прийнято рішення про перейменування двох населених пунктів на території Феськівської сільської ради.

На територіях сільських рад, у тринадцяти населених пунктах, прийнято рішення про зміну назв 28 об’єктів топоніміки.

У Золочівській селищній та Удянській сільській радах проходить процес прийняття остаточних рішень.


26.01.2016

Ситуація під контролем

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що пройшло під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Попова було дано позитивну оцінку роботі служб району в складних погодних умовах. Всі вони спрацювали оперативно і злагоджено.

Особливе навантаження лягло на підрозділ райавтодору. Щоб розчистити дороги від сніжних заметів техніка і люди працювали в посиленому режимі. Суттєве навантаження по розчистці комунальних доріг та під’їздів до населених пунктів взяли на себе керівники сільгосппідприємств.

Ще одне важливе питання – ситуація щодо захворюваності населення району на грип та ГРВІ протягом зимового періоду 2015-2016 років. Медики відзвітували, що ситуація знаходиться під контролем, показники захворюваності не перевищують епідемічного порогу. З метою недопущення поширення хвороби було продовжено канікули для учнів загальноосвітніх шкіл, рекомендовано використання засобів індивідуального медичного захисту, особливо в місцях масового перебування людей.

Продовжується інформаційно-роз’яснювальна та санітарно-освітня робота серед населення щодо профілактики і захисту від простудних та вірусних захворювань.


26.01.2016

На різдвяні свята молодь Золочівщини здійснила туристсько-краєзнавчу поїздку до Закарпатської області

Частина учасників групи вперше потрапила на Західну Україну, тож із захопленням милувалася полонинами і гірськими масивами, стрункими смереками, знайомилися із місцевими звичаями, куштувала національні страви.

Всім припали до вподоби запашна юшка з білих грибів, блинці із чорничним варенням, фіто-чай із запашних гірських трав. Наш господар Павло пояснив, що влітку особисто займався збиранням грибів і ягід та заготівлею трав, щоб пригостити нас взимку.

Туристам випала нагода стати свідками різдвяного дійства, яке розіграли перед гостями зі Слобожанщини учні місцевої школи.

Запам’яталася екскурсія по зимовому лісу, незвичний смак газованої мінеральної води, яку куштували просто з джерела, що б’є обабіч стежки.

Та найбільше вражень залишилося після катання на гірських лижах. Дякуючи тренерським навичкам Зої Олійник всі, в тому числі, шестирічний Єгор, вже на другий день безстрашно випробовували схили лижної траси у селі Верхній Студений. Відточували майстерність вже на гірсько-лижному курорті Жденієво.

Нам випала нагода пересвідчитися, який тісний світ - під час екскурсійної поїздки на водоспад Шипіт доля подарувала зустріч із земляками. Ми випадково зустрілися з двома групами золочівців. Одна відпочивала в селі Пилипець, інша в місті Воловець. Шипіт - один з наймальовничіших водоспадів України. Звичайно, не Ніагарський, однак враження залишає незабутнє. Кажуть, він прекрасний і повноводний у любу пору року, тож вирішили приїхати влітку, щоб пересвідчитися в цьому на власні очі.25.01.2016

По велінню серця

У День Соборності України представники Ініціативної групи цивільного корпусу «Азов» віддали данину поваги козакам- засновникам Золочева.

Хлопці власними силами розчистили пам’ятник від снігу, поклали квіти до його підніжжя.

Дане громадське об’єднання з’явилося у Золочеві влітку. Поки що воно налічує не так багато прихильників, але це юнаки і дівчата які люблять свою державу, мають активну життєву позицію і відкрито відстоюють свої погляди.

На їх рахунку – створення патріотичних сторінок у соціальних мережах, пропагування і розвиток волонтерського руху серед молоді, організація акцій по наданню допомоги учасникам антитерористичної операції, пораненим у військовому шпиталі. Вони проводять зустрічі із школярами в сільській місцевості, знаходять час і кошти щоб по спілкуватися і зробити сюрпризи вихованцям Золочівського інтернату.

Їм до всього є справа. Днями організували збір підписів за закриття цеху по виробництву алюмінію.

Значно спокійніше і тепліше було б сидіти вдома і порсатися в соціальних мережах, як це і робить більшість з нас.

Але поряд є люди, які не шукають легких шляхів, і теплом своїх сердець зігрівають і запалюють вогники наших душ. Після спілкування з ними з’являється віра в те, що все буде добре .


22.01.2016

З нагоди Дня Соборності України

У день державного свята в районному центрі пройшов мітинг біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Керівники району, представники органів місцевого самоврядування, організацій та установ селища, громадські активісти вшанували засновників держави, згадали етапи становлення незалежної України. Відбулося покладання квітів.

Протягом січня у загальноосвітніх закладах проводяться тематичні уроки, години інформування, що знайомлять учнів з історією України, прищеплюють повагу до минулого країни, виховують почуття гідності, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

У бібліотечних закладах оформлено книжкові виставки відповідної тематики.

Співробітниками Золочівського історико-краєзнавчого музею проводиться цикл лекцій з історії державотворення для учнівської молоді.

                                                                

 

 


22.01.2016

Чутки і страхи про програму субсидій

Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали ширитись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги, доведеться повертати субсидію укінці опалювального сезону

Розмір субсидії розраховується виходячи з об'ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яку органи соціального захисту населення переказують на  рахунки  виконавців/виробників комунальних послуг для оплати  їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

Більше інформації про субсидії можете знайти тут: http://www.mdi.org.ua/805.


22.01.2016

Дорогі жителі району!

Вітаємо вас із Днем Соборності України!

Це свято нагадує, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ.

А наше майбутнє залежить від спільних зусиль, усвідомлення відповідальності за власну долю, долю своїх дітей та онуків.

Будьмо гідними місії, покладеної на нас долею! Підтримавши й продовжити героїчні досягнення наших предків, ми виправдаємо сподівання і станемо гордістю для наших нащадків.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас! Наша діяльність позначається справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Бажаємо всім здоров'я, злагоди в родинах, миру в нашій державі!

З вірою і найкращими побажаннями

Голова районної державної                                                                        Голова
адміністрації                                                                                                          районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                    Л.В.Канівець


21.01.2016

На апаратній нараді звітував архівний відділ

Одним із основних завдань архівного відділу Золочівської районної державної адміністрації є вчасне формування та належне зберігання документів Національного архівного фонду – саме тих документів, що відображають історію духовного і матеріального життя народу, мають культурну цінність і є надбанням української нації. Дані справи повинні зберігатися в спеціальних картонажах (коробках, які виготовляються із цупкого картону), що оберігають документи від сонячних променів, пошкоджень різними шкідниками тощо.

В архівному відділі утворено 212 фондів, куди входять близько 27 тисяч одиниць зберігання документів історичного значення. В 2013 році створено трудові архіви при Золочівській селищній, Гур’єво-Козачанській, Довжицькій, Одноробівській, Олександрівській, Писарівській, Удянській, Феськівській сільських радах. В ці архіви передано близько 15 тисяч справ з особового складу ліквідованих підприємств, які знаходились до цього на зберіганні в архівному відділі. Нарешті з’явилися вільні полиці на стелажному обладнанні в архівосховищах і в подальшому архівний відділ матиме змогу виконувати свої основні функції - налагодити роботу щодо приймання документів Національного архівного фонду. Так, з початку 2015 року вже прийнято більше тисячі одиниць зберігання, а в 2016 році планується посилити дану роботу.

В архівному відділі дуже суттєвою є робота експертної комісії, майже щомісяця проводяться її засідання. В 2015 році її експертами розглянуто описи справ на управлінську документацію двадцяти установ Золочівського району (2012 од. збер.), описи справ з особового складу двадцяти трьох установ (591 од. збер.), номенклатури справ на 2015 та 2016 роки двадцяти установ та організацій, одинадцять Положень про архівні підрозділи та експертні комісії установ та інше.

Попереду нас чекає велика низка реформ. В наш час кожен керівник намагається зберегти документи, що створилися під час діяльності ввірених їм організацій та мають історичну цінність, бо розуміє, що створена нами історія належить нашим нащадкам. Тому, відповідно до доручення голови Золочівської районної державної адміністрації від 07 липня 2015 року, щодо впорядкування документів на підприємствах, в установах та організаціях району, за два останні квартали цього року вже 15 установ повністю описали свої документи та підготовили їх для передачі на зберігання до архівного відділу, і це робота тільки розпочалася…

Поряд з кропіткою роботою працівників архіву є ряд проблем, які не дають можливості відділу працювати з повною віддачею. Звісно, це недостатнє фінансування відділу, приміщення відділу, яке потребує ремонту, «неспокійна» порожня сусідня будівля тощо.

Дякуючи керівництву Золочівської районної державної адміністрації та районної ради в 2015 році вирішені деякі проблемні питання відділу. На виконання районної Програми розвитку архівної справи на 2011-2015 роки придбано 140 картонажів. Нині у відділі всі документи закартоновано. Також виділено кошти на погашення заборгованості за охоронні послуги.

Щороку до архівного відділу звертаються сотні громадян за різними довідками. У зв’язку з передачею документів з особового складу до трудових архівів, в 2015 році показник звернень громадян за довідками соціально-правового характеру (підтвердження трудового стажу, підтвердження відомостей про заробітну плату) значно зменшився, але значно зросла кількість звернень за довідками щодо підтвердження майнових прав - це довідки про відведення земельних ділянок під будівництво об'єктів господарства, установ, закладів, житлових будинків, допоміжних приміщень, гаражів; надання дозволу на реконструкцію, перебудову існуючих споруд; закріплення прибудинкової території за будинковолодіннями; введення в експлуатацію будівель та господарчих споруд; надання житла; продаж домоволодінь тощо.

Для обслуговування такої кількості запитів, необхідно мати добре організовану систему обліку, вести відповідні журнали, дбати про належне зберігання документів. Тож ми, працівники архівних установ, не маємо права на недбале ставлення до надбань минулого, втрату чи псування документів. Адже архіви – це єдине місце, де зберігаються важливі для всіх поколінь джерела інформації.


20.01.2016

 

У районній державній адміністрації відбувся семінар по написанню міні-проектів у рамках проведення конкурсу «Разом у майбутнє»

Відкриваючи семінар для селищного та сільських голів, представників територіальних громад голова районної державної адміністрації Ігор Гурін відзначив, що у районі існує досвід участі в проектах, але слід підвищити активність і масовість, особливо в сільській місцевості.

Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко наголосив, що в поточному році для фінансування проектів обласного конкурсу «Разом у майбутнє» в обласному бюджеті передбачено 26 мільйонів гривень. Перевага надаватиметься впровадженню енергозберігаючих технологій, збереженню екологічно чистого довкілля, покращенню добробуту громад. Готуючись до участі, необхідно передбачити кошти для співфінансування, залучити до роботи депутатів всіх рівнів, активістів громадського руху.

Радник президента Асоціації органів місцевого самоврядування Галина Пронькіна ознайомила учасників семінару із нововведеннями бюджетного законодавства, із перевагами, які отримали місцеві бюджети після змін у оподаткуванні.

Про умови та порядок проведення конкурсу присутнім розповіла начальник відділу міжнародних та міжрегіональних зв’язків, моніторингу проектів і програм Харківської обласної ради Маргарита Камаса.

Представники громадської організації «Центр права та посередництва» надали методичні рекомендації щодо реалізації проектів, створення довгострокових перспективних взаємовідносин.
 


19.01.2016

Рівень захворюваності на грип на Харківщині

не перевищує епідеміологічного порогу

 

Про це 18 січня повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк під час прес-конференції, присвяченої епідеміологічній ситуації в області.

За інформацією Михайла Черняка,  ситуація щодо захворюваності в регіоні відповідає середньосезонним показникам.

Але на території району  вживаються  заходи щодо попередження поширення захворювання. Постійно здійснюється моніторинг поширення хвороби, призупинено заняття в школах, працівників організацій та установ, що працюють з людьми, забезпечено пов’язками. 

Рекомендації  щодо поводження в період підвищення рівня захворюваності буде надруковано в черговому номері районної газети «Зоря».

Слід пам’ятати, що правильне лікування, своєчасно призначене лікарем, практично повністю гарантує одужання.

 

 


19.01.2016

Звернення до мешканців Золочівського району

Шановні жителі Золочівського району!

Районний штаб цивільного захисту району повідомляє, що, відповідно до графіку, затвердженого головою обласної державної адміністрації – керівником територіальної підсистеми Харківської області єдиної державної системи цивільного захисту, 20 січня 2016 року о 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає: «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирени, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.


16.01.2016

Шукаєш цікаву роботу?

Золочівський районний військовий комісаріат пропонує службу в Збройних Силах України на контрактній основі. Також повідомляємо, що з січня 2016 року розмір грошового забезпечення військовослужбовця рядового складу складатиме 5-7 тис. гривень (залежить від вислуги років, посади і т.п).

Військова служба за контрактом це:

- гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);
- додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна -допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);
- вибір місця та умов служби по всій території Україні;
- можливість зробити кар'єру;
- можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;
- якісне безкоштовне медичне обслуговування;
- можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);
- щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зросатає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;
- додаткові відпустки (для навчання, соціальні, інші згідно закону);
- право на отримання безкоштовного житла;
- право на пенсію після 25 років вислуги;
- інші соціальні гарантії встановлені законами;
- служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

5 кроків до контрактника

Крок 1:
Завітай до районного військового комісаріату, за адресою: Харківська область, смт. Золочів, вул. Філатова, 20 та більш детально дізнайся про військову службу у Збройних Силах України. Відвідай військову частину, яка тебе зацікавила, дізнайся про майбутню службу та обрану спеціальність

Крок 2:
Надання документів, вивчення особистості.

Крок 3:
Проходження медичного обстеження, професійного та психологічного відбору.

Крок 4:
Підписання контракту відразу або після проходження курсу навчання за обраною спеціальністю в військових навчальних центрах.

Крок 5:
Прибуття до обраного місця служби, проходження військової служби за отриманою спеціальністю.

  http://inarmy.info/


13.01.2016

Золочівщина приймає участь у проектах, конкурсах, отриманні грантів

Однією з першочергових умов сталого функціонування території, про що йшла мова на розширеній апаратній нараді, є наявність достатнього фінансування. У 2015 році Золочівський район взяв участь у конкурсі проектів, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Три проекти - щодо газифікації сіл Жовтневої сільської ради, водопостачання домоволодінь станції Одноробівка Одноробівської Першої сільської ради, реконструкції системи водопостачання селища Одноробівка стали переможцями. Для їх реалізації район отримав більше 9 млн. грн. На даний час проект «Реконструкція системи водопостачання в с. Одноробівка» повністю завершено, по інших роботи тривають.

У 2016 році район візьме участь більше ніж у п’ятидесяти проектах. Серед головних перспектив щодо підготовки та впровадження проектів, направлених на зміцнення соціально-економічного потенціалу, є участь у проведенні обласного конкурсу міні–проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін дав доручення селищному та сільським головам підготувати матеріали, необхідні для участі у проектах.


13.01.2016

Ситуація в районі під контролем

Про ситуацію в районі у зв’язку із складними погодними умовами йшла мова на першій у новому році розширеній апаратній нараді.

Про суттєві зміни погодних умов у період різдвяних свят метеорологи повідомляли заздалегідь. 6 січня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було вироблено план дій.

Районні служби спрацювали на належному рівні. Це відзначили всі сільські голови. Дороги були розчищені в найкоротші терміни як силами філії «Золочівський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», так і за допомогою техніки сільськогосподарських підприємств. «Дороги до найвіддаленіших сіл Малижене і Морозова Долина планується впорядкувати 12 січня»,- запевнив Ігор Гудиря, начальник філії «Золочівський райавтодор». Перебоїв у постачанні електроенергії не було. Хліб та товари першої необхідності завозились у звичному режимі.

Найбільше нарікань з боку присутніх було висловлено на адресу Золочівської дільниці ПАТ «Укртелеком». Станом на 12 січня без телефонного зв’язку залишається 129 абонентів, переважно із сільської місцевості. Голова райдержадміністрації Ігор Гурін дав доручення терміново виправити ситуацію, а про результати доповісти на черговій апаратній нараді 26 січня.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2014 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - mail@zolochivska-rda.gov.ua,

zolochev-rda@ukr.net

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64