Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори 2014
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

  

Архів повідомлень (01.07.2015 - 31.07.2015)


29.07.2015

Шановні мешканці та гості району!

            Запрошуємо вас взяти участь у заходах з нагоди 72-ої річниці визволення селища Золочів від фашистських загарбників, які пройдуть 6 і 8 серпня.

            В програмі:

            6 серпня

            13.50 – 14.00 – збір ветеранів війни та праці і представників трудових колективів на центральній площі селища;

            14.00 – покладання квітів до братської могили воїнам - визволителям, пам’ятнику танкістам в селищі Золочів;

            14.40 – 15.00 збір представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, мешканців селища біля Кургану Безсмертя.

            15-00 – урочисто – траурний мітинг біля Кургану Безсмертя, покладання квітів.

             8 серпня

            18.00 – 19.30 – урочисте відкриття дитячого майданчика та парку в районі загальноосвітньої школи № 3. Святковий концерт, дитячі ігри та розваги, працюватимуть аніматори;

            20-00 – святковий концерт та народне гуляння на центральній площі селища Золочів;

            22-00 – молодіжна дискотека.

 

            Працюватиме торгівля та дитячі атракціони.

            Запрошуємо всіх мешканців району та гостей взяти участь у зазначених заходах.

                                                                                                          Оргкомітет

 


29.07.2015

В районі іде збирання врожаю ранніх зернових

            Станом на 28 липня поточного року зібрано врожай на площі 10,3 тис. га, що становить половину загальної площі. Середня врожайність по району – 39 ц/га, в тому числі озима пшениця зібрана на 8,3 тис га при врожайності 40,4 ц/га. Ярий ячмінь зібрано на 25% площі. На жаль, погодні умови не дають можливості вчасно зібрати зернові.

            Більше однієї тисячі тонн намолотили одинадцять комбайнерів району, в тому числі шість – фермерського господарства «Альфа».  Їх привітали голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, голова райкому профспілки працівників агропромислового розвитку Валентина Іванова.

ПОКАЗНИКИ роботи комбайнерів та водіїв на збиранні врожаю ранніх зернових 2015 року

 


29.07.2015

Іде процес обговорення

            В Золочівському районі іде процес обговорення ініціативи Золочівської селищної ради про об’єднання в одну територіальну громаду із центром в смт Золочів.

            На цьому тижні громадські слухання проходять на території Малорогозянської сільської ради.  27 липня сходи громадян пройшли серед мешканців вулиці Піщана села Мала Рогозянка та в селі Вільшанське, 28 липня – на чотирьох виборчих округах села Мала Рогозянка. В обговоренні брав участь голова районної державної адміністрації Ігор Гурін, Малорогозянський сільський голова Валентина Лизогуб.

            Жителі сіл Мала Рогозянка та Вільшанське висловили бажання ввійти до складу Золочівської селищної територіальної громади.

            Відбулася відверта розмова жителів найвіддаленіших сіл з керівником району щодо перспектив розвитку нової громади.

 


23.07.2015

Село починає відроджуватися

23 липня голова райдержадміністрації Ігор Гурін зустрівся з мешканцями села Цапівка Золочівської селищної ради. Зустріч проходила в Цапівському сільському будинку культури, який потребує негайного ремонту і є завеликим для такого населеного пункту.

Найбільш важливими для громадян є питання ремонту доріг, усунення причин перепаду струму шляхом обрізання аварійних дерев, забезпечення малозахищених верств населення твердим паливом, покращення автобусного сполучення із районним центром тощо.

Місцеві жителі задоволені тим, що на території села в приміщенні колишньої Цапівської школи діє комендатура швидкого реагування. З приходом військового підрозділу село починає відроджуватися. Завдяки військовим збережено в належному стані навчальний заклад, є прохання від них віддати для проведення навчань і пустуючі приміщення осередку культури.


23.07.2015

Розпочато підготовку до свята

6 серпня для всіх мешканців районного центру – велике свято, день визволення селища від фашистських загарбників.

З метою належного проведення святкових заходів головою районної державної адміністрації утворено організаційний комітет. 23 липня пройшло його перше засідання. У зв’язку з тим, що 6 серпня – робочий день, було запропоновано святкові заходи провести у два дні – 6 – покладання квітів до пам’ятних місць, урочисто – траурний мітинг та чествування ветеранів війни і праці і 8 серпня – святковий концерт і народні гуляння.

Головою райдержадміністрації Ігорем Гуріним були доведені завдання до керівників відповідних служб і обговорені практичні моменти організації заходів.      


22.07.2015

 

Щодо облаштування державного кордону

 22 липня в районній державній адміністрації відбулася робоча нарада за участю представників відділу капітального будівництва Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та сільських голів прикордонних рад. Нараду вів голова райдержадміністрації Ігор Гурін.

Представники прикордонної служби розповіли про проведену роботу по визначенню земельних ділянок, що підлягають вилученню, представили схему державного кордону.

 Найближчим часом буде остаточно визначено, які земельні ділянки потрапляють в зону прикордонної смуги. Необхідно провести роботу щодо офіційної передачі земельних ділянок із земель державної, комунальної, приватної власності, лісового, водного фонду Держприкордонслужбі для облаштування державного кордону. Гості роз’яснили алгоритм проведення таких робіт.

     


21.07.2015

 

Підвели підсумки

 На черговому спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та адміністративно –господарського активу підвели підсумки виконання програми соціально – економічного розвитку району за І півріччя 2015 року.

З детальною інформацією виступив перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов. Аналіз стану соціально-економічного розвитку господарства району за І півріччя 2015 року свідчить про те, що господарський комплекс працює стабільно, всі підприємства виконують покладені на них обов’язки.

Разом з тим, в економіці та соціальній сфері району залишається ряд проблем і невирішених питань: фізичний знос систем водопостачання і водовідведення, артезіанських свердловин та трубопроводів., стан доріг загальнодержавного і місцевого значення, відновлення роботи Державного підприємства „Івашківський спиртовий завод” тощо. Саме над їх вирішенням і працюватиме влада у ІІ півріччі поточного року.

За підсумками обговорення прийнято відповідне рішення.

     


21.07.2015

 

Щодо покращення якості медичних послуг в районі

 На черговому засіданні колегії райдержадміністрації було розглянуто питання якості надання медичних послуг. Актуальність даного питання викликана тим, що в медичній галузі іде процес реформування, головне завдання якого є забезпечення рівної та справедливої доступності медичної допомоги первинного, вторинного та третинного рівнів для всього населення.

Про проблеми у медичній галузі району говорили не тільки медики, а і всі присутні на засіданні колегії. Потребує покращення матеріально–технічне, кадрове забезпечення, підвищення якості діагностики захворювань та лікування  на ранніх стадіях.

Ситуацію з укомплектуванням фізичними особами лікарів сільських амбулаторій сімейної медицини планується вирішити найближчим часом за рахунок молодих спеціалістів, що повертаються в район після завершення навчання. Сільським головам рекомендовано надати допомогу молодим медикам у забезпеченні житлом.

За підсумками обговорення прийнято відповідне рішення.

     


21.07.2015

Провели командно-штабні навчання

21 липня 2015 року о 10.30 у великій залі засідань районної державної адміністрації було проведене попереднє засідання з питань підготовки Золочівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Харківської області 28 – 31.07.2015 року.

Проводив засідання голова  районної державної адміністрації, присутні були керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови селищної та сільських рад, начальники спеціалізованих служб цивільного захисту району, члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісії з питань евакуації.

Темою навчань визначено дії районних служб при виникненні надзвичайної ситуації природного характеру внаслідок інтенсивних злив та шквалистого вітру на території району.

До посадових осіб було доведено План проведення командно-штабного навчання, роздані методичні матеріали, поставлені завдання по розробці у термін до 27.07.2015 року документації з цивільного захисту в спеціалізованих службах, на потенційно-небезпечних об’єктах, в селищній та сільських радах.

    


16.07.2015

Вшанували пам'ять героя

16 липня в селі Петрівка відбувся траурний мітинг та панахида за героєм – прикордонником, кавалером ордена «За мужність» Миколою Постольним, який загинув, виконуючи свій військовий обов’язок в зоні АТО рівно рік тому.

В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Гурін, начальник окремого відділу прикордонної служби Східного управління підполковник Вадим Грабор, начальник прикордонної служби «Тимофіївка» Ігор Лизогуб, депутат обласної ради, голова фермерського господарства  Віктор Бєлінський, Одноробівський сільський голова Людмила Гой, священнослужителі району на чолі з настоятелем Золочівського Свято-Вознесенського храму, протоієреєм отцем Богданом, мешканці села Петрівка, однополчани, однокласники та рідні покійного.

    


16.07.2015

 

Радилися аграрії

 На нараді з керівниками сільськогосподарських підприємств району відбулася відверта розмова про майбутнє Золочівського району. Аграрії схвалили пропозицію про об’єднання всіх сільських та селищної рад в єдину спроможну територіальну громаду.

Керівники великих сільськогосподарських підприємств бачать перспективи розвитку району у подальшому розвитку сільськогосподарського виробництва, створенні переробних підприємств сільськогосподарської продукції, розвитку інфраструктури.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін інформував про підготовку проекту Стратегії розвитку району на період до 2020 року і запевнив, що всі пропозиції будуть враховані.

    


16.07.2015

 

Іде збирання врожаю ранніх зернових

 15 липня в районній державній адміністрації відбулося засідання оперативного штабу з організації проведення в районі робіт по збиранню ранніх зернових культур врожаю 2015 року під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Гуріна.

Врожай зібрано на 16% загальної площі, або на 3,4 тисячах гектарів. Середня врожайність по району 40,3 центнера з гектара, в тому числі озима пшениця – 43,5 ц з га, озимий ячмінь – 37,3ц з га, горох – 27 ц з га. Через несприятливі погодні умови район дещо відстає по темпам збирання від інших районів області.

На засіданні штабу було розглянуто питання розрахунків за оренду земельних ділянок, наданих для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Прийнято рішення, що оплату буде проведено в межах 4 відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

    


15.07.2015

Діти Золочівщини – бійцям АТО

Життя в дитячому оздоровчому таборі «Берізка» насичене, яскраве та різнобарвне. Але, незважаючи на веселі свята, цікаві конкурси та спортивні змагання, діти ще встигають допомагати дорослим вирішувати важливі питання.

Так, за сприяння координаційного центру волонтерів Золочівського району та волонтерського центру «Берегині» міста Харків, діти спільно з вожатими та вихователями за власним бажанням та за покликом серця у вільний час плетуть маскувальні сітки для нашої армії в зоні АТО.

Діти розуміють, що наша країна переживає важкі часи. Але свято вірять в те, що завдяки єдності, дружбі та працьовитості українців на нашій землі настане мир, усі бурі вщухнуть і ненька-Україна засяє барвами добробуту та благополуччя.

P.S. Для плетіння маскувальних сіток потрібні тканини із несинтетичних матеріалів.

Шановні золочівці!

Якщо у вас є старі непотрібні вам простирадла, одяг надайте, будь-ласка, його до оздоровчого табору «Берізка», або до координаційного центру волонтерів Золочівського району (пл.Леніна, 3; I поверх).

    


14.07.2015

Різні люди – різні ідеї

 Саме під таким девізом 14 липня в залі засідань районної державної адміністрації відбулася робоча нарада на тему «Кредитування малого та середнього бізнесу».

У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, директор макрорегіону «Восток» Адам Краєвськи, керівники відділень «Ідея Банку» Олександр Бардер і Лілія Косенко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, деяких підприємств району, селищний та сільські голови, підприємці району. Захід відбувся за ініціативи, сприяння і при безпосередній участі нашого куратора, директора Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації Віктора Коваленка.

Адам Краєвськи розповів присутнім про стан розвитку малого і середнього бізнесу у Польщі, частка якого в цій країні становить 70%; про роботу «Ідея Банку», 99 відсотків капіталу якого належить польській фінансовій групі. Про умови кредитування малого бізнесу цим закладом  присутніх інформували начальники відділень цього банку в місті Харків Олександр Бардер і Лілія Косенко.

Учасники наради, які в тій чи іншій мірі, мають відношення до бізнесу, задали представникам польського банку питання і отримали компетентні відповіді та роз’яснення.

Ігор Гурін подякував всім учасникам наради за небайдужість до нинішніх проблем у бізнесі. Він наголосив, що такі зустрічі стануть регулярними. Влада сприятиме розвитку малого бізнесу в районі і створить належні умови для його розвитку.       


13.07.2015

 

 

Звернення до мешканців Золочівського району
Шановні жителі Золочівського району!

 Районний штаб цивільного захисту району повідомляє, що, відповідно до графіку, затвердженого головою обласної державної адміністрацією – начальником цивільного захисту Харківської області, 15 липня 2015 року о 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає: «УВАГА ВСІМ!».

 Почувши звучання електросирени, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації. 

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

      


11.07.2015

      

На Петрівку в Петрівці

 

 11 травня 2015 року село Петрівка відзначало своє свято – День Села. За ініціативи Одноробівської сільської ради на початку свята було проведено футбольний турнір пам’яті героя – прикордонника Миколи Постольного, кавалера ордена «За мужність», який загинув 16 липня 2014 року , виконуючи свій військовий обов’язок в зоні АТО. В турнірі взяли участь місцеві футбольні команди сіл Петрівка, Ковалі, Одноробівка, Баранівка та команда Східних прикордонників, в якій проходив службу Микола Постольний.

Чому саме футбольний турнір? Микола Постольний дуже любив спорт, особливо футбол. Навіть будучи на передовій у Луганській області, у хвилини відпочинку він разом із товаришами по службі ганяв м’яч.

Футбольні змагання розпочалися з урочистого підняття державного прапора України. З вітальним словом до учасників змагань звернулася Одноробівський сільський голова Людмила Гой. На святі були присутні директор Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації Віктор Коваленко, голова Золочівької районної державної адміністрації Ігор Гурін, депутат обласної ради, голова фермерського господарства «Альфа» Віктор Бєлінський.

Потім був святковий концерт за участю аматорів Одноробівського та Петрівського сільських будинків культури. Всіх присутніх частували смачною польовою кашею. яку приготували кухарі фермерського господарства «Альфа».  Велике захоплення у дітей та дорослих викликали дитячі атракціони, які за фінансової підтримки депутата обласної ради Віктора Бєлінського працювали безкоштовно.        


10.07.2015

 

 

Розпочато процедуру громадських обговорень

 з питань добровільного об’єднання територіальних громад

 

26 червня 2015 року відбулася LХІІІ сесія Золочівської селищної ради, на якій депутати дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл, селища Золочівського району в одну територіальну громаду. Сільським радам було направлено листи від Золочівської селищної ради з ініціюванням пропозиції об’єднання. В них розпочато процедуру обговорення даної пропозиції.

На черговій сесії Малорогозянської сільської ради 10 липня затверджено Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Гурін та голова районної ради Леонід Канівець. Вони роз’яснили депутатам основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективи розвитку району в разі створення єдиної громади.

Протягом наступного тижня аналогічні сесії  пройдуть в усіх сільських радах.

      


09.07.2015

 

 

Від центральних садиб до найвіддаленіших куточків громад

 

 Саме під таких гаслом проходять виїзні прийоми голови районної державної адміністрації влітку. 16 липня голова райдержадміністрації Ігор Гурін зустрівся з мешканцями села Завадське Олександрівської сільської ради. Зустріч проходила на відкритій площадці по вулиці Комсомольській. Найбільш важливими для громадян є питання встановлення вуличного освітлення, усунення причин перепаду струму, встановлення захисних каналізаційних люків, забезпечення малозахищених верств населення твердим паливом тощо. Відбувся відкритий діалог щодо перспектив добровільного об’єднання територіальних громад в одну спроможну Золочівську селищну громаду.

За підсумками виїзного прийому голова райдержадміністрації видав відповідне доручення.

      


09.07.2015

 

 

Радилися сільські голови

В рамках підготовки проекту Стратегії розвитку Золочівського району на період до 2020 року відбулася фокус – група серед сільських голів за темою «Визначення основних проектів розвитку Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади до 2020 року» . Головним завданням було з’ясувати думку керівників органів місцевого самоврядування про найбільш перспективні напрямки розвитку економіки району.

Всі сільські голови висловили впевненість, що в районі потрібно розвивати тваринницьку галузь і переробну промисловість. Прозвучали пропозиції створення підприємств будівельної індустрії. Враховуючи вигідне географічне положення, належний екологічний стан та наявність чудових місць для відпочинку, актуальним є розвиток «зеленого туризму» в районі.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін подякував учасникам зібрання за конструктивну розмову і небайдужість. Всі пропозиції  будуть враховані при підготовці проекту Плану. Аналогічні заходи будуть проведені і з іншими категоріями населення.

      

 


07.07.2015

 

 

Будівельна амністія в дії

             З 25 травня поточного року вступив в дію Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 79 «Про порядок безоплатного оформлення прав власності на нерухоме майно громадян, збудоване в період з 1992 по 2011 рік без дозволу на виконання будівельних робіт». Порядок передбачає можливість введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, садових дачних будівель, господарських будівель і споруд, збудованих в період з 1992 по 2011 рік, а також нескладних (1, ІІ категорії складності) громадських будівель та будівель сільськогосподарського призначення. Про процедуру та терміни узаконення самочинного будівництва на черговій розширеній апаратній нараді в районній державній адміністрації інформувала начальник відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту  Тетяна Ясиньова. Даний наказ діятиме до 31 грудня 2015 року. Голова райдержадміністрації дав доручення довести зазначену інформацію до відома всіх мешканців району, суб’єктів господарювання всіх форм власності через засоби масової інформації та сприяти в оформленні документів.

      


07.07.2015

 

 

Збережемо історію для нащадків

             У зв’язку з набранням швидких темпів впровадження в дію адміністративно – територіальної реформи, гостро постало питання збереження документів Національного архівного фонду, що створилися під час діяльності установ району. Про ситуацію із впорядкуванням документів у районі йшла мова на апаратній нараді 07 липня поточного року. Про це присутніх інформувала начальник архівного відділу райдержадміністрації Наталія Борох.

            Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності активізації даної роботи. Він просив до 20 липня розробити графік впорядкування документів та проведення їх експертизи цінності. В найближчі терміни необхідно впорядкувати документи та підготувати їх до передачі на державне зберігання в архівний відділ районної державної адміністрації.

   


07.07.2015

 

 

Попереду громадські обговорення

             26 червня 2015 року відбулася LХІІІ сесія Золочівської селищної ради, на якій депутати дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл, селища Золочівської селищної ради, сіл Великорогозянської сільської ради, сіл Гур’євокозачанської сільської ради, сіл Довжицької сільської ради, сіл Жовтневої сільської ради, сіл Лютівської сільської ради, сіл Одноробівської сільської ради, сіл Писарівської сільської ради, сіл Світличненської сільської ради, сіл Удянської сільської ради, сіл Феськівської сільської ради в Золочівську селищну територіальну громаду з центром у селищі Золочів. Золочівською елищною радою було направлено листи з ініціюванням пропозиції об’єднання.

            Алгоритм проведення громадських обговорень та порядок прийняття рішення про добровільне об’єднання територіальних громад довела до відома сільських голів та учасників розширеної апаратної нарад керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

            Найближчим часом у сільських радах пройдуть чергові сесії рад, на яких планується затвердити порядок проведення громадських обговорень та графік їх проведення в кожному населеному пункті району. В них о візьмуть участь очільники району, члени районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Золочівського району.

      


06.07.2015

 

 

Овочі до столу охоронцям державного кордону  з домашнього городу

 З такою ініціативою вийшов голова райдержадміністрації Ігор Гурін.  На неї відгукнулися сільські голови та співробітники райдержадміністрації і  районної ради.  Молоду картоплю, капусту, кабачки, огірки, помідори, укроп та інші вітаміни вони передали  до столу  прикордонникам, що несуть службу в селі Цапівка.

У комендатурі швидкого реагування Харківського прикордонного загону зараз налічується до ста чоловік особового складу,  набір до лав захисників кордону продовжується.

Підрозділ екіпірований, забезпечений житлом і харчуванням. Але вітаміни з домашнього городу нікому не будуть зайвими.

Заступник коменданта комендатури підполковник Віталій Довбеус від імені прикордонників подякував золочівцям за турботу.

      

 


06.07.2015

 

Голова обласної державної адміністрації Ігор Райнін взяв участь у зборах господарського та управлінського активу району

Звертаючись до учасників, Ігор Львович підкреслив, що розраховує  на серйозну розмову, хоче почути, що зроблено в районі за рік, у вирішенні яких питань необхідна допомога.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін характеризуючи стан справ відзначив, що район працює стабільно – виконується бюджет, у встановлені терміни проведено підготовчі роботи до збирання врожаю зернових, здійснюються заходи по енергозбереженню, вирішується ряд питань житлово-комунальної сфери. Значна фінансова підтримка надходить з обласного бюджету. У той же час, викликає занепокоєння стан доріг, зупинка Івашківського спиртового заводу, потребує активізації робота над інвестиційною привабливістю району. 

Голова районної ради Леонід Канівець розповів про роботу по реформуванню влади, наболілими проблемами поділилися    депутат обласної ради Віктор Бєлінський, директор ТОВ «Довжик» Микола Борох, директор спиртзаводу Михайло Захаренко.

Директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Віктор Коваленко, як куратор району, висловив бачення пріоритетів подальшого розвитку Золочівщини, подякував за підтримку і державницьку позицію керівникам і всім мешканцям району.

  Підводячи підсумки, керівник області зазначив, що бачить потенціал,  бажання працювати, а, отже, відкритий для співпраці. Підкреслив, що необхідно донести до  золочівців  переваги реформи влади, дати людям можливість самим обрати подальшу долю громади.  

За результатами роботи Ігор Львович дав ряд доручень   Віктору Коваленку, поставив завдання разом із керівниками району вже на наступному тижні визначитися, щодо доріг, які потребують ремонту в першу чергу.

Співпраця гілок влади, патріотизм і ініціативність, активна громадянська позиція – необхідні умови, які сьогодні є запорукою підтримання стабільності і руху району вперед.

      


06.07.2015

 

Ми значно поліпшили матеріально-технічну базу Харківського прикордонного загону і будемо працювати над цим далі. Ігор Райнін

 

У ході робочого візиту до Золочівського району голова Харківської облдержадміністрації відвідав нове місце дислокації комендатури швидкого реагування Харківського прикордонного загону. Прикордонники розташувалися в будівлі колишньої школи в селі Цапівка Золочівського району. Напередодні вони отримали нову техніку від Президента України. Ігор Райнін теж приїхав до комендатури не з порожніми руками - прикордонникам він привіз холодильник.

«За останній час ми значно поліпшили матеріально-технічну базу Харківського прикордонного загону і будемо працювати над цим далі. Зараз умови проживання військовослужбовців нормальні. Бійці оснащені й екіпіровані всім необхідним», - зазначив керівник ХОДА.

Ігор Райнін поспілкувався з військовослужбовцями та підкреслив, що частина прикордонників брали участь у бойових операціях у зоні АТО. 

«Можу сказати, що настрій в особового складу бойовий», - сказав Ігор Райнін.

Начальник Харківського прикордонного загону полковник Олександра Крук повідомив, що особовий склад комендатури швидкого реагування налічує 506 осіб, у їх розпорядженні знаходяться більше 50 одиниць бойової та спеціальної техніки.

«Для мобільного перекидання озброєння та людей у нас є вантажівки і 8 мікроавтобусів, а спеціальні мобільні тепловізійні комплекси дозволяють вести спостереження на відстані до 3 кілометрів і вдень, і вночі. Можливості цієї техніки такі, що за гарної погоди на відстані 2 кілометри оператор може виявити в темний час доби навіть мишу», - пояснив Олександр Крук.

Мобільності харківським прикордонникам додадуть і 40 нових броньованих всюдиходів Volkswagen Amarok, повідомив начальник Східного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-майор Олександр Біньковський. Він підкреслив, що це незамінна машина для екіпажу розрахунку міномета, що прийшла на заміну віджилим своє «УАЗам».

«Останній рік ми активно займаємося зміцненням пунктів пропуску на кордоні, а також інженерним обладнанням ділянок зеленої зони. Зокрема цьому сприяє й оновлення автомобільного парку та озброєння. Ми повинні розуміти, що комендатура швидкого реагування - бойовий спецпідрозділ, щ обуло створено для посилення охорони всієї ділянки кордону Харківського прикордонного загону», - заявив Олександр Біньковський


06.07.2015

 

У Сковородинівку на свято «Містерії Купала» приїхали музиканти та майстри з Полтавської й Сумської областей

Дуже символічно, що прикордонний район Харківщини - Золочівський - став напередодні свята Івана Купали центром народних традицій, зазначив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін під час урочистого відкриття заходу 4 липня. На свято, організоване за ініціативою Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди за підтримки ХОДА, разом з Ігорем Райніним приїхали прокурор області Юрій Данильченко та начальник УСБУ в Харківській області Олександр Пивовар.

Свято «Містерії Купала» стало одним із наймасштабніших за всі 13 років проведення в Сковородинівці купальської ночі. Цього разу крім жителів, майстрів і музикантів Харківщини на захід також завітали гості з Полтавської та Сумської областей. У програмі свята було заявлено 35 етнографічних, фольклорних та молодіжних колективів, які виступали на трьох сценах.

«Харківська область була, є і буде центром Слобожанщини. Ми цим дуже пишаємося і зробимо все для того, щоб тут був мир, стабільність і порядок», - заявив Ігор Райнін під час урочистого відкриття свята. 

Він також подякував директору ПрАТ «Агрофірма ім. Сковороди» Миколі Куценку. Голова ХОДА підкреслив, що Микола Куценко дуже багато зробив і для Сковородинівки, і для всього Золочівського району. Потім керівник облдержадміністрації та гості поклали квіти на могилу Григорія Сковороди, а також пройшлися по алеях парку-музею, де близько сотні умільців організували ярмарок і майданчики з різними майстер-класами. Усі бажаючі могли навчитися мистецтву створення крашанок і ляльок-мотанок, народних ремесел і навіть ліплення вареників.

«Цього року ми вирішили трохи змінити формат свята й омолодити його. У нас на площі виступали байкери, їх приїзд вже став доброю традицією. Під час концерту на сцену вийшли популярні молодіжні групи «Бандур-бенд» і «Яри», - розповіла директор Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди Наталія Мицай.

Святковий вечір у Сковородинівці завершився фаєр-шоу та розпалюванням справжніх купальських багать.

     


02.07.2015

 

У Дергачівській райдержадміністрації відбулося засідання виїзного штабу по підготовці господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період Дергачівського та Золочівського районів

 

Провів засідання перший заступник голови обласної державної адміністрації  Євген Шахненко.

В цілому, в нашому  районі підготовка проводиться на належному рівні, згідно із встановленим графіком.  

Одне з основних завдань за результатами роботи штабу – вжити заходи  по переведенню на альтернативні види палива закладів соціальної сфери, що дозволить значно скоротити витрати блакитного палива. У районі вже є такий досвід, буде розроблено документацію для встановлення альтернативних видів опалення  у кількох  закладах до початку опалювального сезону. 

     


02.07.2015

 

 

          У рамках роботи Обласної робочої групи  обговорювалася стратегія розвитку Золочівської об’єднаної громади на 12015-2017 роки

Для роботи були запрошені найбільш активні підприємці району та ініціативна молодь. 

Зустріч   розпочалася з тренінгу і проходила у невимушеній атмосфері в формі діалогу.  Молодь висловила бачення подальшого розвитку району, своєї ролі у  процесах державотворення.

Юнаків та дівчат хвилює байдужість, аполітичність   однолітків, недостатня обізнаність земляків із метою децентралізації влади.

Обговорюючи ділові якості очільника майбутньої Золочівської громади, всі висловилися одноголосно, що це повинен бути лідер із конкретною і реальною програмою дій, який іде у владу з  командою однодумців.

Золочівщину майбутнього вони  бачать сучасною, успішною,  активною, цікавою для інвесторів.  Розвиток зеленого туризму, створення умов  для занять спортом і змістовного дозвілля, вивчення іноземних мов – саме ці напрямки  на думку молоді треба включити до програми розвитку району.   

Експерт Офісу з питань впровадження реформи у сфері місцевого самоврядування Ігор Лисенко залишився задоволеним результатами роботи, але акцентував увагу на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо завдань і переваг державного устрою.       


01.07.2015

 

            Голова райдержадміністрації Ігор Гурін провів нараду з питань  виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» на території району

Участь у роботі взяли селищний та сільські голови, керівники навчальних закладів, сільгосппідприємств, організацій та установ.

Військовий комісар Дергачівсько-Золочівського ОРВК Володимир Тріщенко  наголосив на необхідності  ведення на кожному об’єкті обліку військовозобов’язаних 20-60 років. До учасників було  доведено вимоги розпорядження голови райдержадміністрації №247  від 24.06.2015  «Про затвердження плану заходів з проведення третьої черги часткової мобілізації на території району», ознайомлено з відповідним наказом, вказано за необхідність закріплення відповідальних осіб.

Присутні отримали відповіді на питання,  необхідні для роботи методичні матеріали.

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності беззаперечного виконання поставлених завдань, на персональній відповідальності керівників.

        


01.07.2015

 

           

День молоді – на спортивних майданчиках  

Золочівська молодь святкувала активно. Протягом трьох днів, з 27 по 29 червня  на базі  ДЮСШ та Гімназії №1 пройшли відкриті районні змагання з пляжного волейболу серед чоловічих, змішаних та жіночих команд.

Змагалося дев’ятнадцять команд з селища Золочів, села Феськи та Дергачівського району.

Переможцями серед чоловічих команд став дует у складі Шевякіна Вадима та Лисака Віктора. Серед жіночих дуетів чемпіонами стали Корнієнко Анна та Федоренко Олена.      Найцікавішим та найзапеклішим став турнір серед змішаних команд. Третіми призерами стали Лавріненко Ольга та Рябовол Костянтин, срібло вибороли Федоренко Олена та Ольховський Олександр. Високий  рівень гри продемонстрував  дует у складі Забейвороти Тетяни та Шевякіна Вадима, який і став переможцем.         


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2014 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - zolochev-rda@ukr.net

e-mail - zolochev_rda@ukrpost.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64