Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори 2014
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

  

Архів повідомлень (01.06.2015 - 30.06.2015)


30.06.2015

Сполучення з районним центром покращиться!

Цю довгоочікувану новину під час робочої поїздки повідомив мешканцям Світличного директор Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації Віктор Коваленко. Кошти, необхідні для проведення ремонтних робіт автошляху Золочів-Козача Лопань буде виділено з обласного бюджету. Віктор Миколайович привітав земляків із святом, передав вітання від голови обласної державної адміністрації Ігоря Райніна. Він наголосив, що зусилля влади спрямовані на побудову сильної держави через сталий розвиток громад.

Торкаючись цієї теми, голова райдержадміністрації Ігор Гурін відзначив, що громадам буде переданий весь обсяг повноважень, які вони здатні ефективно виконувати.

Очолює Світличненську сільську раду досвідчений голова Анатолій Затірка, на території працює одне з кращих сільськогосподарських підприємств району СТОВ Перше Травня, яке очолює Володимир Рева. Тому всі поточні питання вирішуються в робочому порядку.


30.06.2015

 

На центральній площі селища пройшли святкові заходи

 

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, директор департаменту економіки і міжнародних відносин Віктор Коваленко, селищний голова Тетяна Бондаренко привітали золочівців із святами – Днем Конституції України та Днем Молоді. Почесні грамоти за підписами керівників району отримали золочівці, що виявили активну громадську позицію і мають значні професійні досягнення.

Привітати золочівців із святами приїхав голова Краснокутської райдержадміністрації Олександр Марчук. Артисти рок-етно-гурту.

«Яри» з Красного Кута виконали українські народні пісні та власні твори.

Традиційно, пісенні вітання прозвучали у виконанні аматорів сцени районного будинку культури.


26.06.2015

 

Шановні золочівці та гості району!

4 липня о 16.00 на території Національного літературно-меморіального музею  Г.С.Сковороди відбудеться культурно-мистецьке свято «Містерії Купала».

У програмі  виступи народних колективів, ярмарок,  забави, працюватиме містечко майстрів.

Для вас – демонстрація бойових мистецтв українського козацтва, виступ мотобайкерів, фаєр-шоу та лазерне шоу.

Із 15.30 з центральної площі селища здійснюватиметься підвіз до Сковородинівки, о 21.30 автобуси курсуватимуть у зворотному напрямку. Ціна квитка в один кінець  – 10 гривень.

Організатори свята: Департамент культури і туризму ХОДА, Золочівська РДА, Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди.

 


26.06.2015

Новини з сесії Золочівської селищної ради

Відбулася шістдесят третя сесія Золочівської селищної ради шостого скликання. З вісімнадцяти присутніх депутатів всі одноголосно проголосували за створення на базі району Золочівської селищної територіальної громади.

Цьому рішенню передували громадські обговорення, після чого селищна рада виступила ініціатором об’єднання.

У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Ігор Гурін. Він подякував селищному голові Тетяні Бондаренко за проведену підготовчу роботу, депутатському корпусу - за розуміння і підтримку необхідності проведення реформи місцевого самоврядування.


26.06.2015

Відбулося засідання організаційного комітету по проведенню культурно-мистецького свята «Містерії Купала»

Директор Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди Наталія Мицай ознайомила із програмою свята, схемою розміщення майданчиків і павільйонів.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін дав конкретні доручення, всім членам оргкомітету. Наголосив на необхідності вчасного завершення робіт по впорядкуванню території. Особлива увага у день свята буде приділятися безпеці і підтриманню громадського порядку під час проведення заходів.


24.06.2015

Шановні золочівці!

Прийміть вітання з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді!

Жити в сильній державі, у якій громадяни почувають себе захищеними із впевненістю дивляться в майбутнє - мета всіх українців. Тож нехай зусилля кожного з нас стануть фундаментом стабільного і надійного майбутнього.

Світлого вам настрою, гідності, віри у власні сили та в свою державу!

Напередодні Дня молоді вітаємо юне покоління із цим чудовим святом! Молодь у всі часи була окрасою і завтрашнім днем суспільства. Ми відкриті і готові до співпраці, розраховуємо на ваші ідеї і підтримку в розбудові Золочівщини!

Бажаємо творчості, енергії та оптимізму! Дивуйте світ своїми амбітними планами і досягненнями!

З повагою

Голова районної державної                                                                            Голова
адміністрації                                                                                                              районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                         Л.В.Канівець
 


24.06.2015

Дорогі земляки!

28 червня ми відзначаємо 19-ту річницю з дня прийняття Конституції України. Це основоположний, базовий документ нашої держави, в якому закріплені права та свободи кожного громадянина.

Широко відомий той факт, що українська Конституція визнана однією з найбільш демократичних і прогресивних у світі. Тому головним для всіх нас залишається питання дотримання Основного Закону, поваги до нього з боку кожного громадянина нашої країни.

У Харківській області ми робимо все від нас залежне для того, щоб права громадян України та інших держав чітко дотримувалися. Головні цілі, на досягнення яких зараз направлені всі зусилля державної влади на Харківщині, - це безпека, стабільність і розвиток регіону.

В області стартували місцеві реформи, які торкнуться всіх сфер життя - освіти і науки, промисловості, роботи агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства. Великі зусилля прикладаються для розвитку та оновлення інфраструктури: ми відновлюємо ключові дороги, що з'єднують райони з обласним центром, активно розвиваємо енергозберігаючі технології.

В останні місяці до Харківської області вдалося повернути масові заходи та спортивні змагання. Іноземні делегації виявляють великий інтерес до економіки нашого регіону, зустрічі з потенційними інвесторами проходять регулярно і дають результати. Я переконаний, що зараз Харківщина впевнено стала на шлях творення та розвитку.
Вітаю всіх з Днем Конституції України. Бажаю миру, добра та взаєморозуміння.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін


24.06.2015

Зі святом!

Вітаючи колег із Днем державної служби, голова райдержадміністрації Ігор Гурін передав вітання від голови обласної адміністрації Ігоря Райніна. Він підкреслив, що робота кожного із присутніх у залі заслуговує на подяку. Не зважаючи на те, що з першого погляду не завжди видно роботу держслужбовців, дякуючи зусиллям рядових чиновників злагоджено працює весь механізм. Вчасно готуються і видаються документи, виплачуються пенсії і соціальні допомоги, здійснюється реєстрація юридичних і фізичних осіб, вирішується багато інших необхідних золочівцям справ.

Керівник району вручив держслужбовцям відзнаки обласного та районного рівнів за плідну працю, професіоналізм і компетентність. Побажав здоров’я, оптимізму, із впевненістю дивитися у завтрашній день.

Свої вітання висловив начальник районного підрозділу МНС Віктор Гарбуз.

Приємним сюрпризом для присутніх у залі стало пісенне вітання від солістів районного будинку культури, організоване відділом культури та туризму райдержадміністрації.


24.06.2015

За участю членів обласної робочої групи відбулося обговорення стратегії розвитку Золочівської об’єднаної громади

Учасники районної робочої групи обговорили проект Концепції розвитку громади, що передбачає організаційні новації, пріоритети і цілі розвитку, прогнозні оцінки ресурсної спроможності.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін дав доручення провести оцінку планової достатності громад, визначитися із цільовими програмами, етапами реалізації заходів.

26 червня пройде зустріч із представниками різних соціальних груп населення з метою вироблення пропозицій щодо соціально-економічного розвитку громади. Державні службовці, освітяни, медики, приватні підприємці, сільгоспвиробники, представники учнівської та студентської молоді зможуть висловити свої думки. Їх буде враховано під час формування пріоритетів розвитку Золочівщини.


23.06.2015

Шановні золочівці!

Запрошуємо вас взяти участь у святкових заходах, присвячених Дню Конституції України та Дню молоді, що відбудуться 27 червня о 19.30 на центральній площі селища.

У програмі привітання керівників району та селища, процедура нагородження. За підтримки Директора департаменту економіки та міжнародних відносин Віктора Коваленка, районної державної адміністрації та районної ради відбудеться виступ етно-гурту «Яри».

Працюватиме торгівля, атракціони для дітей.

27-29 червня на базі ДЮСШ та Гімназії №1 відбудуться турніри з пляжного волейболу серед чоловічих, жіночих та змішаних команд серед молоді району, початок о 9.30.

28 червня на стадіоні «Колос» о 17.00 відбудеться чергова гра першості району з футболу між командами «Іскра» Уди та «Золочівське» Золочів.

Оргкомітет


23.06.2015

Шановні колеги!

Прийміть вітання із професійним святом – Днем державної служби!

Від якості нашої з вами праці великою мірою залежить успішність запланованих змін та перетворень, а отже, майбутнє України.

Сьогодні слово «чиновник» набуває нового звучання означаючи тактовність толерантність, готовність іти на зустріч у вирішенні проблем наших земляків.

Бажаємо, щоб кожен день вашого життя був щасливим і радісним, а родинні тепло і затишок допомагали долати всі випробування, які посилає доля.

Світлих вам життєвих обріїв, здоров’я, добра, щастя, впевненості у завтрашньому світлому дні нашої держави!

З повагою

Голова районної державної                                                                         Голова
адміністрації                                                                                                            районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                      Л.В.Канівець
 


22.06.2015

Голова райдержадміністрації провів робочу зустріч із активом КП «Золочівська ЦРЛ»

Участь у роботі взяли перший заступник голови Олексій Попов, начальник відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації Тетяна Ясиньова, представник підрядної організації Іван Гоєнко.

Обговорювалося участь закладу у реалізації гранту Українського фонду соціальних інвестицій та німецького банку розвитку KfW по забезпеченню житлом внутрішньо переміщених осіб.

За кошти гранту в Україні проводяться ремонтні роботи у закладах соціального призначення, заходи з розвитку інфраструктури громад та вимушених переселенців.

Ігор Миколайович запропонував використати для реалізації проекту будівлю інфекційного відділення, а сам підрозділ перевести в інше приміщення.

«За умови перемоги в конкурсі ми отримаємо кошти, за які буде здійснено капітальний ремонт та переобладнання приміщення. У перспективі його можна буде використати під житло для молодих спеціалістів. Ще сім мільйонів гривень буде виділено для використання на розсуд громади», - пояснив керівник району. Він наголосив на необхідності роз’яснення пропозиції всьому персоналу лікарні, підкреслив, що участь району в реалізації проекту можлива лише за умови отримання згоди і підтримки керівників та співробітників закладу.

Головний лікар КП «Золочівська ЦРЛ» Ольга Ломакіна ознайомила із ходом ремонтних робіт на третьому поверсі лікарні, показала відремонтовану палату у хірургічному відділенні, показала, в якому приміщенні працюватиме аптека.


22.06.2015

Пам'ять жива

22 червня керівники району, селища, представники організацій і установ прийшли до Кургану Безсмертя, щоб вшанувати пам'ять загиблих на фронтах Другої світової війни, вклонитися ветеранам і працівникам тилу.

Після хвилини мовчання присутні поклали квіти до підніжжя Кургану.


22.06.2015

 

 

У районному будинку культури відбулося чествування працівників закладів охорони здоров’я району

 

Напередодні професійного свята медиків привітали керівники району Ігор Гурін і Леонід Канівець, народний депутат України Олександр Біловол, депутати обласної ради Віктор Бєлінський і Ігор Горішній, настоятель Золочівського Свято-Вознесенського храму отець Богдан.

Ігор Миколайович висловив впевненість у професіоналізмі «людей у білих халатах». Побажав здоров’я, удачі, шани від земляків. Щоб добро і турбота, які вони віддають своїм пацієнтам поверталися сторицею.

Кращим за професією вручено відзнаки державного, обласного, районного рівнів, квіти.

За сприяння благодійного фонду «З добром до людей» та Віктора Бєлінського матеріальна база комунального підприємства «Золочівська ЦРЛ» поповнилася новим обладнанням.

Після урочистої частини відбувся концерт гурту «Блек енд вайт». У його виконанні прозвучало попурі вітчизняних та закордонних хітів, сучасних та народних пісень. Виступ артистів також подарував благодійний фонд за організаційної підтримки Олександра Біловола.


22.06.2015

 

Кубок Золочівщини з мотокросу - змагання рішучих, сильних, сміливих

 

Поблизу районного центру, біля ставка Ювілейний, вдруге пройшли змагання на кубок Золочівщини з мотокросу. Відбулися змагання за підтримки голови обласної державної адміністрації Ігоря Райніна, директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Віктора Коваленка, голови районної державної адміністрації Ігоря Гуріна, голови районної ради Леоніда Канівця.

Крім харків’ян, змагалися спортсмени з Дніпропетровської, Луганської, Полтавської областей. Відкриваючи змагання, Ігор Миколайович відзначив, що не зважаючи на непередбачувані погодні умови цього разу вони зібрали більшу кількість спортсменів і вболівальників. Сотні золочівців різного віку, відклавши всі справи, прийшли насолодитися видовищним спортивним дійством. Організатори подбали, щоб вони почувалися комфортно – забезпечувався підвіз, коментувався хід змагань, працювала торгівля. Можна було стати учасниками розіграшу безпрограшної лотереї.

Найбільше емоцій глядачам подарував заїзд юних спортсменів, де наймолодшими виявилися учасники 2010 року народження. Професіоналізм і майстерність продемонстрували мотобайкери, що змагалися на потужних мотоциклах класу «МХ-1». Викликали захоплення шалена швидкість на крутих віражах, стрибки і політ після подолання трамплінів.

Коментуючи події, Віктор Миколайович передав вітання від голови облдержадміністрації учасникам і глядачам. Він поділився планами щодо розширення географії змагань, надання їм міжнародного статусу. «Район продемонстрував високий організаторський рівень, чітко спрацювали всі задіяні служби. І дітей і дорослих об’єднало свято мужності і сили. Є на кого рівнятися молоді, є потенціал для розвитку спортивного майбутнього Золочівщини», - сказав Віктор Коваленко.

Організатори дякують керівникам сільгосппідприємств і приватним підприємцям, які сприяли у проведенні Кубку - Віктору Бєлінському, Миколі Куценку, Роману Вербицькому, Володимиру Юхну, Миколі Дзьоню, окрема подяка - начальнику Золочівського РЕМ Андрію Брагоренку.
 


19.06.2015

Шановні працівники закладів охорони здоров’я Золочівщини, ветерани медичної галузі!

Вітаємо вас із професійним святом! Професія, яку ви обрали не знає вихідних чи святкових днів. Висловлюємо слова особливої подяки тим, хто і в святковий день перебуватиме на своєму посту – чергуватимє в лікарні, фельдшерському пункті, у бригаді швидкої допомоги.

Народна мудрість свідчить - дев’ять десятих щастя людини залежить від її здоров’я. Це свято і тих сотень людей, кому ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш досвід і професіоналізм.

Тож бажаємо здоров’я, радості, впевненості у завтрашньому дні. Нехай завжди поруч буде підтримка, розуміння рідних і колег, а людська шана і подяка додають сил і завзяття у вашій такій потрібній всім нам праці!

З повагою

Голова районної державної                                                                           Голова
адміністрації                                                                                                           районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                   Л.В.Канівець
 


18.06.2015

 

Свято дитинства, талантів, єднання з природою

 

Відкрилася перша зміна в оздоровчому таборі «Берізка». «У цьому році дякуючи спільним зусиллям змінився і табір, і сам підхід дорослих до організації оздоровлення дітей. Вони повинні спілкуватися з природою, навчатися чомусь новому, з нетерпінням чекати наступного дня», - сказав голова райдержадміністрації Ігор Гурін.

У день відкриття було багато гостей - керівники району, селища, закладів освіти, охорони здоров’я, настоятель Золочівського Свято-Вознесенського храму отець Богдан.

Теплими кольорами зустріли дітей оновлені кімнати, вся територія табору прикрашена поробками і елементами декору, виготовленими з підсобних матеріалів, радують око клумби.

З’явився живий куточок – звірят і папуг передав під опіку таборян Будинок дитячої та юнацької творчості.

У день відкриття свої таланти продемонстрували педагоги - майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, паперопластики, аплікації з природних матеріалів, виготовлення квітів зацікавили не тільки дітей, а й батьків.

За раховані дні вихователі та вожаті зуміли відшукати родзинки і у своїх вихованцях, це стало зрозуміло під час святкового концерту. Діти співали, танцювали, декламували, одним словом, почувалися на сцені справжніми артистами. І педколектив, і батьки подбали про національний колорит - більшість школярів були вбрані в українські костюми, в оформленні сцени також використано національні мотиви.

Увечері запалало велике табірне вогнище, потім був ще один важливий момент – святкова дискотека.

Ніхто не хотів розходитися, але треба було відпочити, щоб бадьорими і повними сил зустріти новий день. Він обіцяє бути таким же цікавим, наповненим подіями і радісними емоціями.


17.06.2015

Представники ТОВ «НВП «Єврохім»  презентували  свою продукцію і послуги

 

Товариство виробляє і реалізує широкий асортимент хімічних речовин, всього до 450 найменувань.  Їх використовують підприємства енергетики, водопостачання та водовідведення, машинобудування, легкої і харчової промисловості.

Для споживачів і партнерів компанія забезпечує гнучку кредитну політику і зручні умови співпраці.

Належна увага приділяється налагодженню нових шляхів співробітництва, впровадженню пілотних проектів.

За більш детальними роз’ясненнями можна звернутися до відділу архітектури райдержадміністрації.

 


16.06.2015

На колегії райдержадміністрації підведено підсумки виконання заходів акції «Благоустрій України»

Починаючи з 21 березня у населених пунктах району здійснювалися заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових відходів, прибирання прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих майданчиків, тротуарів, меморіальних комплексів.

Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та цивільного захисту Тетяна Ясиньова відзначила, що в цьому році працівники організацій і установ, населення поставилися відповідально до участі в заходах. Добре робота була організована і на територіях сільських рад. Суттєва допомога надавалася сільгосппідприємствами району.

Учасникам колегії за допомогою слайд-шоу у розрізі сільських рад було продемонстровано результати проведення акції. Фотоматеріали для нього  відзнято під час проведення рейду робочої групи по території району.

Голова райдержадміністрації подякував всім, хто долучився до акції, відзначив  внесок в організацію роботи відділу містобудування.  У той же час, актуальними залишаються питання розширення мережі вуличного освітлення, вивозу  побутових відходів, активізації роботи адмінкомісій, проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

Двомісячник з благоустрою завершився, але в будь-якій справі потрібна  системність, крім того, якщо ми хочемо змін на краще, то треба розпочинати з себе.


16.06.2015

Питання підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад на території району було включено до порядку денного колегії райдержадміністрації

 Керівник апарату Валентина Дмитренкова  ознайомила присутніх із проведеною роботою, із заходами, що передували прийняттю рішення щодо створення на базі району єдиної територіальної громади. Голова райдержадміністрації Ігор Гурін висловив подяку селищному та сільським головам за розуміння і підтримку об’єднавчих процесів, наголосив на необхідності продовження проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо  переваг впровадження реформи державного устрою.

Після проведення ряду зустрічей, сходів громадян, громадських слухань мешканці району з розумінням ставляться до  проведення реформ у сфері адміністративно-територіального устрою держави.

Колегія райдержадміністрації підтримала рішення районної робочої групи. Його буде направлено до обласної адміністрації для розгляду на сесії обласної ради.  Селищному голові Тетяні Бондаренко рекомендовано після затвердження проекту Перспективного плану формування територіальних громад області розпочати процедуру ініціювання добровільного об’єднання громад Золочівського району.

 


16.06.2015

Інформацію завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації щодо збереження культурної спадщини колегією райдержадміністрації спадщини взято до відома

Значна робота з цього питання проводиться сектором, селищною та сільськими радами, музейними, бібліотечними закладами району. В той же час, потребує взяття на облік 21 пам’ятка археології.

Голова райдержадміністрації дав доручення конкретизувати поставлені завдання, спрямовані на вирішення проблемних питань, визначити конкретні терміни їх виконання. Також, разом із юридичним сектором райдержадміністрації, провести роботу із власником колишнього графського маєтку в селі Лютівка щодо виконання ним договірних умов.


16.06.2015

Про підсумки роботи Пенсійного фонду на території району у 2015 році на колегії інформувала виконуюча обов’язки начальника Вікторія Лисянська

Протягом січня-березня спеціалістами управління забезпечувалося своєчасне призначення, перерахунок, виплата пенсій.

Основна робота протягом звітного періоду була направлена на наповнення бюджету Пенсійного фонду, погашення наявних боргів. Пріоритетним напрямком діяльності є підготовка до запровадження накопичувальної системи та єдиних принципів нарахування пенсій.

У ході роботи голова райдержадміністрації Ігор Гурін наголосив на необхідності тісної співпраці з виконавчою службою щодо стягнення боргів із підприємств-боржників, доведенні рішення колегії до всіх посадових осіб-виконавців.


16.06.2015

Шановні золочівці!

20 червня біля водойми у районі кар’єру Цегельного заводу відбудеться Кубок Золочівщини з мотокросу. Офіційне відкриття відбудеться о 12.00. У програмі – два заїзди мотоциклів різних класів та потужностей. На глядачів та вболівальників чекає захоплююче шоу з елементами екстриму. Працюватиме торгівля.

Оргкомітет
 


15.06.2015

Відбулася зустріч директора департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації Віктора Коваленка із громадою села Уди

Поспілкуватися з громадою приїхав голова райдержадміністрації Ігор Гурін. Зустрічав гостей сільський голова Сергій Столяренко.

Віктор Миколайович охарактеризував стан справ у області, розповів депутатам ради та мешканцям села про пріоритети в діяльності Департаменту, про роботу, що проводиться по залученню інвестицій. Він пояснив, як важливо долучатися до участі у різнопланових програмах та проектах, спрямованих на розвиток територій.

Керівник проінформував громаду, що на обласному рівні зроблено все можливе, щоб підприємство «Сінтал Агро Трейд» розрахувалося з удянами за оренду землі до кінця жовтня.

У ході робочої поїздки Віктор Миколайович ознайомився із станом Удянської загальноосвітньої школи, поспілкувався із педагогічним колективом закладу. Він пообіцяв підтримку в проведенні реконструкції класних кімнат.

Ще одне важливе для громади питання - проведення ямкового ремонту дороги Золочів-Уди, обслуговування якої належить до компетенції Служби автомобільних доріг. Віктор Миколайович запевнив, що зробить все можливе щоб воно вирішилося позитивно.


15.06.2015

До уваги мешканців Золочівського району

Золочівська районна державна адміністрація та відділення прикордонної служби «Тимофіївка» Харківського прикордонного загону інформує:

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим» Золочівський район входить до переліку міст і районів, у межах території яких можуть бути встановлені контрольовані прикордонні райони.

З метою встановлення осіб, які незаконно перебувають на території України, а також таких, що ухиляються від проходження строкової військової служби та призову під час мобілізації, мешканцям Золочівського району необхідно постійно мати при собі посвідчення особи (паспорт, військовий квиток), та пред’являти їх на вимогу працівникам міліції, прикордонної служби (пункт 10 вищевказаної Постанови). У разі відсутності документів громадянин може бути затриманий до встановлення особи згідно чинного законодавства України.

Наказом начальника Харківського прикордонного загону на підставі Законів України «Про державний кордон України» та «Про Державну прикордонну службу України» затверджено перелік територій Удянської, Гур’їво-Козачанської, Одноробівської, Олександрівської, Лютівської сільських рад, в межах яких встановлена прикордонна смуга, і на які поширюється дія додаткових режимних обмежень, а саме заборона:

- руху транспортних засобів (крім задіяної у роботах сільськогоподар-ської техніки) дорогами, які ведуть до державного кордону;

- скупчення транспортних засобів (більше трьох), тривалі зупинки (довше 30 хвилин) вантажних транспортних засобів, тракторів та іншої великогабаритної техніки, не пов’язаної з технічними несправностями, на узбіччях доріг;

- знаходження іноземців та осіб без громадянства, не зареєстрованих в межах Золочівського району, за винятком іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають (мають посвідку на постійне проживання) на території України (в даній місцевості) або прямують транзитом з пунктів пропуску через державний кордон, або мають письмове запрошення близьких родичів, завірене місцевими органами виконавчої влади або місцевого самоврядування, або яких зустрічають особисто.
 


12.06.2015

Представники обласної Робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад провели семінар у Золочівській районній державній адміністрації

У роботі взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Гурін, керівники Регіонального центру міжнародних проектів і громад, Харківського регіонального офісу реформ, представники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, соціальної сфери району.

Керівник Харківського регіонального Офісу реформ Діана Баринова охарактеризувала переваги, які відкриваються перед громадами після впровадження реформи. Це збільшення фінансування, отримання повноважень щодо використання земельних ресурсів, право встановлення розмірів орендної плати за користування землею, кредитування проектів розвитку.

Голова районної державної адміністрації Ігор Гурін зазначив, що Золочівщина буде самодостатньою, якщо залишиться однією громадою в існуючих адміністративних межах. До такої думки схиляються керівники органів місцевого самоврядування, про це свідчать розрахунки економістів і фінансистів. Очільник району підкреслив, що важливо надати роз’яснення про мету реформи мешканцям населених пунктів району. З цією метою проводяться громадські слухання, сходи громадян, зустрічі. Надається інформація через районну та селищну газети, офіційний сайт райдержадміністрації.

 


12.06.2015

Із виїзного прийому в Малорогозянській сільській раді

Спілкуючись із мешканцями громади голова райдержадміністрації Ігор Гурін зазначив, що під час таких зустрічей на місцях краще розумієш проблеми людей. А керівники служб, які беруть участь у прийомах, надають консультації і допомагають отримати відповіді на питання.

В цілому, питання, з якими звернулися мешканці ради до керівника району відносяться до розряду типових - покращення електропостачання, зріз аварійних дерев, вирішення кадрових питань закладів охорони здоров’я, внесення змін до графіка руху автобусів, покращення житлових умов.

Враховуючи актуальність, багато людей звернулося за роз’ясненнями щодо нарахування субсидій. Вичерпну інформацію вони отримали від начальника управління соціального захисту населення Валентини Лівець.


11.06.2015

«Берізка» готується до зустрічі

10 червня проведено масштабний суботник по благоустрою території оздоровчого табору.

Представники організацій і установ селища, державні службовці фарбували, боролися з бур’янами, косили траву, зрізали гілки на деревах, підмітали доріжки.

Через кілька днів тут зазвучать дитячі голоси. У цьому році табір зустріне відпочивальників оновленими кімнатами, прикрашеною територією, відремонтованим місцем для купання малечі.

А головне, цікавим і змістовним дозвіллям. На дітей чекають різноманітні конкурси, майстер-класи, спортивні розваги, театралізовані дійства, цікаві зустрічі. Про це розповіла начальник першої табірної зміни Вікторія Сіра.

Ми бажаємо і педагогам і вихованцям сонячної погоди, виправданих сподівань, яскравих вражень!


11.06.2015

Від щирого серця

Мікроавтобус із консервацією, овочами, речами першої необхідності відправили золочівці захисникам України в зону АТО.

Дякуючи турботі небайдужих людей хлопці скуштують домашніх заготовок, матимуть варення до чаю, необхідні у повсякденному побуті дрібниці.

Свої побажання, листи і малюнки передали школярі навчальних закладів району.

Днями співробітники райдержадміністрації передали 550 гривень батькам Валерія Горденко, який також виконує військовий обов’язок на Сході України. Вони будуть використані для придбання спорядження.

Золочівські волонтери під керівництвом Ірини Колісник надають постійну підтримку пораненим, що проходять лікування у Харківському військовому шпиталі.

Керівники райдержадміністрації дякують всім, хто не стоїть осторонь і будь-який спосіб підтримують наших військових і мирне населення Донецької і Луганської областей.


11.06.2015

Громадські слухання з питання добровільного об’єднання територіальних громад пройшли у Малорогозянській сільській раді: сільському будинку культури села Мала Рогозянка та біля фельдшерського пункту села Перемога

На адресу сільської ради надійшов лист від Вільшанської селищної ради із пропозицією про об’єднання. Аналогічна пропозиція є і від Золочівської селищної ради. Щоб обговорити подальшу долю ради з громадою та сільським головою Валентиною Лизогуб приїхали члени Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Золочівського району: голова райдержадміністрації Ігор Гурін; керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова, завідувач сектору масових комунікацій Ірина Борох, начальник управління соціального захисту населення Валентина Лівець, начальник Золочівського РЕМ Андрій Брагоренко, головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медичної допомоги» Марина Тесленко, представники Золочівської селищної ради, керівники бюджетоутворюючих підприємств.

Ігор Миколайович проінформував присутніх про те, що рішенню створити громаду у межах району передувала значна робота – було прораховано економічні прогнози, розглянуто кілька можливих варіантів об’єднання. Він розповів про позитивні результати впровадження реформи, які мав можливість побачити під час навчальних поїздок до сусідньої Польщі. Підкреслив, що метою реформи є створення громад, які здатні самі себе фінансувати і розвиватися.

Присутні задали ряд питань, що стосувалися збереження соціальної сфери, представництва інтересів мешканців віддалених населених пунктів у адміністративному центрі, повноважень сільських старост.

Після обговорення питання переважна більшість учасників слухань висловилась за збереження цілісності району і створення на його базі однієї територіальної громади.


08.06.2015

5 червня у малій залі Будинку рад відбувся прийом з нагоди Дня журналіста

Від імені голови області нагороди кращим журналістам Харківщини вручив заступник голови ХОДА Вячеслав Аббакумов.

За вагомий внесок у висвітлення актуальних питань економічного, соціального та політичного життя області та з нагоди Дня журналіста Подяку голови Харківської обласної державної адміністрації вручено редактору районної газети «Зоря» Василю Мірошнику.

Ми вітаємо Василя Савича і колектив газети із високою відзнакою! Нехай сміливими будуть ваші проекти, щирими – думки, переконливим – журналістське слово!


08.06.2015

Підведено підсумки фотоконкурсу «Ми славні нащадки козацького роду»

Організатором конкурсу виступила районна організація профспілки працівників освіти і науки. Конкурс проводився у двох номінаціях - «Збереження народних традицій і звичаїв у сім`ї» і «Виховуємо патріотів України». Його мета – виховання поваги до культурного і історичного минулого, набуття патріотичного досвіду роботи, виявлення творчо обдарованих працівників закладів освіти. Змагалися освітяни району- члени профспілки.

Всі подані роботи оцінювалися за відповідністю тематиці і сюжету, володінням фотографічними навичками, оригінальністю, творчим підходом.

Для відзначення переможців і призерів у обох номінаціях передбачено грошові премії – 400, 300, 200 гривень за перше, друге, третє місця відповідно. Дипломи і премії вони отримають на районній серпневій педагогічній конференції.

Кращі роботи буде представлено на фотовиставці у районному будинку культури, щоб їх змогло побачити більше золочівців.

 


08.06.2015

Дивитися у майбутнє з оптимізмом

Для цього з’явилися підстави у мешканців  Жовтневої сільської ради після спілкування із директором Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації Віктором Коваленком.

Зустріч відбулася у сільському будинку культури  у рамках робочої поїздки до  Золочівського району.

У роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, виконуючий обов’язки сільського голови Людмила Палагічева.

Звичайно, найактуальнішим для громади питанням залишається  завершення робіт по газифікації сіл Жовтневе, Карасівка, Чорноглазівка. Для цього необхідна значна сума  - 4 мільйони 645 тисяч гривень. Віктор Миколайович пообіцяв землякам вивчити  можливість вирішення проблеми  через Міністерство інфраструктури України, яке займається фінансуванням подібних проектів.

Ще одне колективне звернення – щодо розрахунку  за оренду паїв ТОВ «Сінтал Агро Трейд» і розірвання укладених договорів із підприємством. Керівник висловив впевненість,  що до 31 жовтня  розрахунки з орендодавцями буде проведено. Адже  саме такі вимоги поставлено орендареві обласною державною адміністрацією.

Термінової  реконструкції вимагає місцевий водогін. Мешканці громади отримали відповідь, що після засідання сесії обласної ради, яке відбудеться 18 червня, для капітального ремонту системи водопостачання села Жовтневе буде виділено 398 тисяч гривень.   

Крім того, директор департаменту повідомив  ще одну важливу для золочівців новину  - ближче до осені буде виділено кошти обласного бюджету для ремонту доріг комунальної власності в районному центрі, а 900 тисяч гривень для цих потреб ми можемо отримати вже після 18 червня.

 


02.06.2015

Напередодні Дня захисту дітей у саду Шевченка в обласному центрі відбулося дитяче свято «Майстерня талантів»

Золочівський район презентували викладачі Будинку дитячої та юнацької творчості Людмила Коротенко та Вікторія Кривчач разом із своїми вихованцями.

Свято урочисто відкрив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. Керівник області привітав усіх дітей та їх батьків з наступаючим Днем захисту дітей.

Також голова ХОДА ознайомився з творчістю юних майстрів, які представили свої роботи в павільйонах районів області на ярмарку «Майстерні талантів». З п’ятнадцяти представлених, за оцінками очільника області і директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Віктора Коваленка, експозиція Золочівського району визнана однією з кращих.

«Враження від виставки дитячих творчих робіт чудові. Ще раз можу повторити, що діти Харківщини дуже обдаровані і здібні. Якщо вони в такому юному віці роблять такі чудеса, то, безумовно, ці діти - таланти і майбутні особистості. Ми будемо всіляко їх підтримувати», - підкреслив Ігор Райнін.

Нагадаємо, що свято «Майстерня талантів» проходило під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.


02.06.2015

На території району із робочим візитом перебував голова Державної прикордонної служби України, генерал-полковник Віктор Назаренко

У роботі взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, керівники районних підрозділів силових структур. У ході роботи прийнято рішення про базування на території району підрозділу прикордонних військ нашої держави, а саме, в селі Цапівка.

Підрозділ, який складатиметься з шестисот чоловік, техніка і обладнання будуть задіяні в охороні державного кордону.

Зараз ведуться підготовчі роботи по передачі будівлі колишньої загальноосвітньої школи у власність держприкордонслужби.


02.06.2015

Районні заходи до Дня захисту дітей пройшли у Золочеві

Організатори подбали, щоб діти різних вікових груп могли долучится до розваг і взяти участь у конкурсах та естафетах.

Багато дітей зібралося в містечку майстрів, де взяли участь у майстер-класах з виготовлення ляльок-мотанок, твістингу, сувенірів.

Галявина юних художників зібрала малят, які з захопленням розфарбовували малюнки, старші діти змагалися у конкурсі малюнку на асфальті «З Україною в серці». Майстри студії «Фейс-арт» пропонували свої послуги тим, хто хотів мати на обличчі чи руках художні витвори мистецтва.

Були в програмі свята і спортивні розваги - футбольний фрістайл, легкоатлетичні конкурси, естафета на роликових ковзанах.

Працівники Будинку творчості потурбувалися, щоб бажаючі могли поспілкуватися з домашніми улюбленцями.
Найбільше дітей зібрала шоу-програма за участю клоунів і героїв мультиплікаційних фільмів.

І переможці, і активні учасники святкової програми отримали солодкі сюрпризи. Крім того, протягом всього свята бажаючі пригощалися попкорном і солодкою ватою.

Вітаючи дітей, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов відзначив, щоб свято відбулося доклали зусиль багато дорослих. Це голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, наш земляк, куратор району, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації Віктор Коваленко, Золочівський селищний голова Тетяна Бондаренко.


02.06.2015

У школах відлунали останні дзвоники, пройшли випускні вечори

Начальник відділу освіти Світлана Шевченко проінформувала учасників апаратної наради, що свята пройшли організовано, без позаштатних ситуацій.

Зі 155-и цьогорічних випускників 9 мають золоті медалі, двоє - срібні.

У всіх навчальних закладах на урочистостях були присутні керівники району та представники райдержадміністрації, селищний і сільські голови, депутати, керівники сільгосппідприємств.

Готуючись до святкових подій, у кожному закладі намагалися знайти свою родзинку. У цьому році в сценаріях звучало більше патріотичних ноток, багато школярів було одягнено з українським колоритом.

У всіх закладах представники райдержадміністрації зачитали вітання від голови облдержадміністрації Ігоря Райніна, побажали активного відпочинку, реалізації планів, змістовного дозвілля.


02.06.2015

На апаратній нараді – про безпеку на воді

Характеризуючи роботу щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах, завідувач сектору цивільного захисту Андрій Садовий відзначив тенденцію до зменшення кількості загиблих.

Але керівникам органів місцевого самоврядування разом із орендарями водойм треба подбати про облаштування місць відпочинку на водних об’єктах. Вони не обстежені водолазними службами, не мають рятувальних постів, табличок.

Лише пляж на ставку Ювілейний у селі Лютівка частково відповідає вимогам.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.04.2015 року затверджено План заходів, яким передбачено призначення відповідальних осіб, уточнення місць купання, проведення інформаційно-пропагандистської роботи з питань безпеки користування водними об’єктами.

Підводячи підсумки розгляду питання, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов наголосив на необхідності виконання запланованих заходів, проведення інструктажів у загальноосвітніх закладах, роз’яснювальної роботи серед населення.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2014 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - zolochev-rda@ukr.net

e-mail - zolochev_rda@ukrpost.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64