Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Спостережна комісія
Вибори 2014
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

 

 Архів повідомлень (01.03.2015 - 31.03.2015)


27.03.2015

За результатами зустрічі голови райдержадміністрації з депутатським корпусом та мешканцями громади Жовтневої сільської ради видане доручення голови райдержадміністрації

Питань в учасників зустрічі назбиралося чимало, тому для їх результативного розгляду було запрошено представників сфери охорони здоров’я, соціального захисту, підрозділу РЕМ, районного відділу внутрішніх справ.
Головному лікарю комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медичної допомоги» Марині Тесленко доручено протягом місяця вирішити питання укомплектування місцевого лікувального закладу спеціалістом, переглянути графік виїзних прийомів дільничного лікаря, сприяти вирішенню питання забезпечення населення ліками.

Андрій Брагоренко надав роз’яснення щодо заміни електроопори і зрізу аварійних дерев.

Враховуючи побажання громадян, юридичною службою райдержадміністрації буде розроблено рекомендації щодо основних положень угоди між орендарем та орендодавцем.

За результатами роботи дирекції ВАТ «Восток» дано доручення визначитися із доцільністю введення додаткового рейсу автобуса Золочів-Жовтневе.

Співробітникам районного відділу внутрішніх справ рекомендовано проводити прийоми громадян згідно з графіком, сільській раді – забезпечити дільничного міліціонера приміщенням для роботи.

Що стосується завершення робіт по вуличному освітленню, їх сільською радою буде проведено у третьому кварталі, про що проінформувала виконуюча обов’язки сільського голови Людмила Палагічева. Питання забезпечення дровами поштового відділення, ремонту водонапірної башти, ямкового ремонту доріг знаходяться у компетенції сільської ради, тож вирішуватимуться на місці. Також Ігор Миколайович дав доручення Людмилі Григорівні визначитися з потребою у скрапленому балонному газі, щоб забезпечити його підвіз у достатній кількості.

У ході зустрічі голова райдержадміністрації розповів про стан справ у районі, поділився планами. Начальник управління соціального захисту населення Валентина Лівець детально ознайомила зі змінами в законодавстві, що стосуються нарахування субсидій.


25.03.2015

Сільгосппідприємства усіх форм власності розпочали весняно-польові роботи

На даний час сільппідприємства забезпечені насіннєвим матеріалом.

Для проведення комплексу робіт закуплено 677 тонн дизпалива, що складає 105% від потреби, 129 тонн бензину, це 99% від потреби, 5,5 тисяч тонн мінеральних добрив.

Робота по придбанню матеріальних та інших ресурсів продовжується.

Станом на 24 березня волога закрита на площі 18,5 тисяч гектарів, культивацію проведено на площі 1,5 тисяч гектарів, посіви складають 320 гектарів.

Всі підприємства провели перший етап підживлення озимих зернових.


25.03.2015

Про виконання Указу Президента України № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» та про призов громадян на строкову військову службу

З метою проведення невідкладних заходів з питань організації мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району з 03 лютого у кожній сільській та селищній радах розгорнуті пункти збору людських і транспортних ресурсів.

При кожній раді створено групи по проведенню оповіщення до яких залучено працівників військового комісаріату та дільничних інспекторів міліції.

Для надання практичної допомоги за кожною радою закріплені відповідальні працівники райдержадміністрації, які щоденно доповідають про хід оповіщення.

Станом на 20.03.2015 район отримав від Дергачівсько-Золочівського ОРВК 394 повістки. З них вручено 10. Відмовилось від отримання повісток 8 громадян. По кожному випадку складено акт про відмову. Не було вдома 241 громадянина. Із числа оповіщених на медичну комісію з’явилось 3 чоловіка.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 17.02.2015 № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», з 01 квітня 2015 року по 31 травня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу. 05.03.2015 військовий комісар Дергачівсько-Золочівського об’єднаного військового комісаріату видав наказ за № 14 «Про призов громадян на строкову військову службу». По Золочівському району таких громадян налічується 151 чоловік.


25.03.2015

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ НОРМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

2 березня 2015 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». Зазначений Закон набуває чинності з 1 квітня поточного року і є черговим кроком уніфікації пенсійного законодавства та запровадження "єдиних принципів" пенсійного забезпечення для всіх категорій громадян.


Виплата пенсій пенсіонерам, які працюють на "спеціальних" посадах:

Зокрема це стосується державних службовців, прокурорів, суддів, народних депутатів, деяких інших категорій працівників.
Внесені до майже чотирнадцяти пенсійних законів зміни передбачають, що у період роботи на зазначених посадах призначені пенсії не виплачуються до звільнення з роботи. При цьому не має значення вид пенсії та закон, згідно з яким вона призначена.

Новина повністю >>>


24.03.2015

Чистота вулиць – справа кожного

У березні-травні у населених пунктах району проходитиме Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Будуть виконуватися роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, озелененню, благоустрою дитячих і спортивних майданчиків, прибиранню узбіч доріг, зупинок, кладовищ, меморіальних комплексів.

У цьому році всі ради виділили кошти на проведення громадських робіт, у деяких населених пунктах вони вже розпочалися.

Щоб зробити населені пункти району чистішими планується провести не один, а низку суботників.

Селищній та сільським радам рекомендовано затвердити заходи з благоустрою, закріпити території з прибирання та довести до відома керівників.


24.03.2015

З позачергової сесії Жовтневої сільської ради

Основне питання – дострокове складення повноважень сільським головою Олексієм Соломахою у зв’язку зі станом здоров’я. Депутати задовольнили заяву Олексія Івановича, згадали, скільки добрих справ під його керівництвом було зроблено для громади.

Голова районної ради Леонід Канівець, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов, керівник апарату Валентина Дмитренкова подякували за роботу, висловили впевненість, що Олексій Іванович і надалі буде ділитися набутим досвідом і допомагати односельцям.

До речі, завтра він святкує свій день народження. Районна державна адміністрація і районна рада щиро вітають іменинника і бажають міцного здоров’я та активного довголіття!


20.03.2015

Відбулося чергове засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Завідувач сектору кадрової роботи Інна Ільченко ознайомила з документами, поданими претендентами для участі в конкурсі. На 20 березня взяти участь у конкурсі виявили бажання 15 осіб, із них 6 керівників та 9 спеціалістів. Усі вони допущені до участі в конкурсі. Організаційний комітет розпочав роботу по розробці вимог та критеріїв оцінки щодо складання учасниками Конкурсу тестових завдань, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов`язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад.


20.03.2015

«Час для добра»

 

Таку назву для проведення благодійної акції обрали золочівські волонтери Ірина Колісник, Вікторія Сіра і Віктор Завадський. За плечима цих молодих людей вже чимало добрих справ. Вони допомагають вимушеним переселенцям зі Сходу, відвідують поранених у військовому госпіталі, організовують і проводять акції по збору коштів. Вони стали ініціаторами проведення серед учнів загальноосвітніх шкіл району конкурсу на краще написання твору за темою «Я пишаюся тим, що я українець», підсумки якого буде підведено до 1 квітня.

Метою суботньої акції був збір коштів для надання допомоги землякам, що воюють у зоні АТО. Вестибюль районного будинку культури, де проходив захід, було оформлено із використанням державної символіки, учасникам акції на вході пропонувалося приколоти на груди жовто-блакитну стрічку. Патріотичного настрою додавала музика у виконанні вітчизняних гуртів.

Долучитися до благодійності можна було придбавши вироби і картини з бісеру, поробки школярів, взявши участь у майстер-класах з писанкарства і бісероплетіння, скуштувавши чаю та кави від організаторів.

Найбільше дорослих і малих учасників зацікавила фотосесія. Під час підготовки всім бажаючим було надано можливість скористатися послугами професійного візажиста, пропонувалися перукарські послуги, національні костюми і аксесуари.

На запрошення волонтерів до районного будинку культури завітали голова районної державної адміністрації Ігор Гурін і перший заступник голови Олексій Попов зі своїми родинами.

Ігор Миколайович сказав, що вперше бере участь у подібному заході не як організатор, а як учасник. «Справа навіть не у кількості зібраних коштів, а в тому що вам на байдужа доля держави, ви робите добру справу, висловлюєте активну позицію, своїми діями даєте приклад одноліткам. Нехай сьогоднішня акція є лише краплиною, але з таких краплин розливається море добра», - сказав звертаючись до присутніх керівник району.
Кілька найбільш вдалих фоторобіт, які буде визначено колегіально, прикрасять сітілайти на центральній вулиці селища.

Координатори волонтерського руху подякували за допомогу в організації і проведенні акції завідувачу сектору культури та туризму Олені Сопіній, начальнику відділу у справах молоді та спорту Зої Олійник, всім хто, доклав зусиль, щоб «Час для добра» відбувся.


20.03.2015

Благоустрій

У березні-квітні 2015 року в Україні проходить щорічна акція «За чисте довкілля». Під час її проведення передбачається провести комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах району, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх та травневих свят.

Органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форм власності, всім жителям району, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на території міста та району після зимового періоду та танення снігу, необхідно виконати значний обсяг робіт.

Нагадуємо всім керівникам підприємств, установ та організацій про необхідність обов'язкового прибирання не тільки території підприємства, установи чи організації, а й прилеглої території по периметру огорожі на ширину 5-10 метрів. Така ж вимога і до власників торгових точок та закладів громадського харчування прибирати територію на 5-10 метрів по периметру будівлі.

У рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» проходить і день благоустрою територій населених пунктів, який зазвичай припадає на третю суботу квітня. Але в зв’язку з тим, що нинішнього року країна відзначатиме Великдень раніше ніж минулого року - 12 квітня, а поминальні дні проходитимуть з 18 по 20 квітня, Кабінетом Міністрів України було прийняте рішення про проведення всеукраїнського Дня благоустрою 25 квітня.

До участі у щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» закликаємо взяти активну участь громадськість, підприємства, установи і організації різних форм власності, учнівську молодь.

Закликаємо усіх небайдужих до власного майбутнього жителів Золочівщини відповідально поставитися до здійснення заходів у рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», забезпечити утримання території району у належному санітарному стані.


20.03.2015

19 березня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ігоря Гуріна і начальника управління соціального захисту населення Валентини Лівець із мешканцями села Олександрівка

Ігор Миколайович дав відповіді на питання щодо розрахунків ТОВ «Синтал Агро Трейд» за оренду паїв, відновлення роботи місцевого цукрового заводу, ходу четвертої хвилі мобілізації.

«Найбільш достовірну інформацію про військові дії на Сході можна отримати з від учасників антитерористичної операції-наших земляків. Є серед них і чимало добровольців. Вони захищають наше мирне життя, і треба належним чином провести призов щоб надати їм можливість повернутися до своїх сімей, відпочили, відновили сили», - сказав голова райдержадміністрації.

На звернення, що стосувалася змін у законодавстві щодо пільгового забезпечення, порядку нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги роз’яснення надала Валентина Володимирівна. Вона заспокоїла громадян, наголосила, що державою передбачено необхідні кошти, спеціалістами управління буде проведено консультації і надаватиметься допомога в оформленні документів.

У ході робочої поїздки керівник району ознайомився з температурним режимом у дошкільному закладі, оглянув підвальне приміщення на можливість використання його як об’єкта цивільної оборони.


18.03.2015

Питанню мобілізації – персональний контроль

Про це наголосив голова райдержадміністрації Ігор Гурін у ході наради по мобілізації. У роботі взяли участь керівники правоохоронних органів району, військовий комісар, селищний та сільські голови, спеціалісти військово-облікових столів.

Розглядалися питання уточнення даних щодо кількості осіб, які знаходяться на військовому обліку, виконання завдань по оповіщенню і доставці військовозобов’язаних на медкомісію.

Підсумки проведеної роботи буде підведено на апаратній нараді райдержадміністрації.


17.03.2015

Виїзна робоча нарада відбулася на базі ЗОШ №3

Провів нараду голова районної державної адміністрації Ігор Гурін. Участь у роботі взяли перший заступник голови Олексій Попов, начальник відділу освіти Світлана Шевченко, директор ТДВ «Золочівське ПМК» Володимир Виноградов, директор закладу Вікторія Світлична, представники санепідслужби, районного підрозділу МНС.

Обговорювалося питання можливості перенесення шкільної їдальні з будівлі дошкільного закладу в інше приміщення.

«За останні роки у Золочеві народжується більше малят. Існуючі дошкільні заклади вже не можуть задовольнити потреб, виникають черги. Тому зараз у дитсадку проводяться ремонтні роботи для відкриття чотирьох додаткових груп. Переміщення їдальні дозволить вивільнити додаткову площу для потреб дитсадка, з іншого боку, скоротиться час, який школярі витрачають для переходу з приміщення в приміщення», - прокоментував стан справ голова райдержадміністрації.


17.03.2015

 

Щоб «Берізка» гостинно зустріла відпочиваючих»

 

Визначитися з фронтом першочергових робіт по підготовці оздоровчого табору до роботи мали на меті учасники виїзної наради, що пройшла на території закладу.

Після огляду обох корпусів, їдальні, території табору головою райдержадміністрації Ігорем Гуріним дано доручення начальнику відділу освіти Світлані Шевченко визначитися з прогнозними показниками щодо наповнення оздоровчого закладу дітьми. А вже виходячи з цього буде прийматися рішення щодо об’ємів ремонтних робіт.

Поки що в таборі розпочинаються роботи по впорядкуванню території.


16.03.2015

До уваги мешканців Золочівського району

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України Від 04.03.2015 року № 86 “Деякі питання державного кордону України”, з 00.00 годин 16 березня 2015 року припиняється пропуск через українсько-російський кордон громадян РФ - жителів прикордонних регіонів через місцеві пункти пропуску (місця перетину) на ділянці Харківського прикордонного загону, перелік яких визначено в додатку 2 до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації, ратифікованою Законом №4423-VI від 22.02.2012 року.

Пропуск громадян РФ - жителів прикордонних регіонів на територію України буде здійснюватися виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску на підставі дійсних паспортних документів, а саме закордонного паспорту, з дотриманням ними термінів перебування на території України строком 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. Разом з тим, пропуск через місцеві пункти пропуску громадян України - жителів прикордонних регіонів здійснюється без змін.

Інформуємо, що на ділянці Харківського прикордонного загону громадяни РФ - жителі прикордонних регіонів можуть перетинати державний кордон через наступні пункти пропуску для міжнародного сполучення:
- автомобільні - “Гоптівка”, “Плетенівка”;

- залізничні - “Харків-Пасажирський”, “Козача Лопань”, “Тополі”, “Купянськ-вузловий”;

- міждержавні автомобільні пункти пропуску - “Чугунівка”, “Піски”.


16.03.2015

Добро долає кордони

Мешканка Золочева Галина Мінько спілкується зі своєю донькою щодня, але по скайпу чи по телефону. Адже мешкає зараз Ольга із чоловіком і дітьми в Казахстані.

Але серцем і душею жінка разом із нами - постійно слідкує за новинами, її хвилює майбутнє держави в якій народилася, виросла, зробила перші кроки в самостійному житті. Її чоловік Костянтин повністю підтримує і поділяє погляди дружини.

Вболіваючи за долю наших з вами земляків, що приїхали на Золочівщину зі Сходу, сім`я у Казахстані зібрала і передала кошти для їх підтримки.

Кому вони найбільше стануть у нагоді Галина Миколаївна прийшла порадитися із начальником управління соціального захисту населення Валентиною Лівець і головою районної державної адміністрації Ігорем Гуріним. Разом вирішили фінансову підтримку надати багатодітним родинам Юлії Величко, що виховує п’ятеро дітей, та Надії Попової, на утриманні якої знаходиться троє дітей.

Ігор Миколайович від імені золочівців подякував Галині Миколаївні та її родині за турботу. «Після знайомства з такими людьми приходить розуміння, що тепло, душевність і добро знаходять відгук у серцях людей, спонукають до дії, і ніякі кордони тому не завада», - сказав керівник.


16.03.2015

Вшанували пам'ять земляка, тренера, друга

Одинадцятий рік поспіль у Золочівському районі проводиться турнір з міні–футболу серед чоловічих команд-ветеранів спорту, присвячений пам’яті нашого земляка Віктора Клименка.

Віктор Михайлович все своє життя присвятив розвитку фізичної культури і спорту, працюючи вчителем фізичної культури ЗОШ №2, головою районного спортивного комітету, керівником районної ради ФСТ «Колос», директором міжгосподарчої ДЮСШ «Колос». Маючи звання майстра спорту з пожежно-прикладного багатоборства він захищав честь району на змаганнях різного рівня.

Рішенням районної ради від 24 січня 2006 року з метою вшанування пам’яті та за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту районному стадіону присвоєно його ім’я і встановлено меморіальну дошку.

У цьому році участь у турнірі взяли участь спортсмени з Довжика, Феськів, Уд, Одноробівки, Олександрівки, Сковородинівки, Золочева. Переможцями та призерами у категорії 35-45 років стали команди «Легенда» Феськи, «Колос» Золочів, «Колос» Довжик. У старшій категорії – 45-60 років, місця розподілились слідуючим чином – третє місце команда «Іскра» Уди, друге - Колос Довжик. Перемогу здобула команда Феськів.


12.03.2015

Відбулася сорок сьома сесія районної ради УІ скликання

В роботі сесії Золочівської районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Гурін, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, куратор району Віктор Коваленко.

Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова Золочівської районної державної адміністрації Ігор Гурін звітував про виконання програми економічного і соціального розвитку району Рішенням районної ради звіт взято до відома, а програму знято з контролю.

Депутати районної ради прийняли відповідну програму розвитку Золочівського краю на 2015 рік.

Районна рада взяла до відома звіт про виконання районного бюджету на 2014 рік та внесла зміни до рішення «Про районний бюджет на 2015 рік».

Радою внесено доповнення до районних програм підтримки розвитку архівної справи на 2011 – 2015 роки та «Шкільний автобус» на 2012-2015 роки.

Серед інших розглянуто ряд питань, що стосуються спільної власності територіальних громад сіл, селища Золочівського району, погоджено звільнення з посади керівника районного житлово – комунального господарства.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування і професіоналізм депутату районної ради Сергію Голованю вручено почесні грамоти Департаменту економіки обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації і районної ради.

Голова районної ради Леонід Канівець проінформував та звернув увагу депутатів районної ради на подання ними декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’зання фінансового характеру за 2014 рік, згідно із чинним законодавством.


12.03.2015

За ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Гуріна пройшла робоча зустріч із координаторами волонтерського руху району

Керівник розповів, що за час проведення антитерористичної операції мешканцями району зроблено багато добрих справ. Це надання допомоги вимушеним переселенцям і їх родинам, відправка техніки, продовольства і товарів першої необхідності у зону АТО, організація благодійного концерту і виставки-продажі, забезпечення формою і спорядженням мобілізованих земляків.

Також волонтери району долучаються до справи патріотичного виховання молоді. За ініціативи координатора волонтерського центру Вікторії Сірої зараз у загальноосвітніх школах проходить конкурс на написання кращого твору «Я пишаюсь тим, що я українець». По його завершенню відбудеться виставка, кращі роботи буде відправлено золочівцям-воїнам АТО.

У ході зустрічі обговорювалися організаційні моменти проведення чергової акції на підтримку воїнів Збройних сил України. Це буде фотосесія із використанням державної символіки для всіх бажаючих, що відбудеться 21 березня о 15.00 в районному будинку культури.

Ігор Миколайович запевнив співрозмовників, що завжди готовий підтримати ініціативи, відкритий до спілкування і співпраці.


12.03.2015

З виїзного прийому в Олександрівці

За одинадцять місяців роботи - це вже друга зустріч у рамках виїзного прийому. Підсумовуючи зроблене у минулому році, Ігор Миколайович відзначив, що виконано бюджет району, працюють соціальні програми, відновлено роботу Івашківського спиртзаводу. За два місяці поточного року бюджет перевиконано на 20%, якщо зберігатиметься така тенденція, накопичені кошти можна буде перерозподілити і направити для вирішення першочергових проблем. Особливістю часу є активізація волонтерського руху. Організовується і надається підтримка військовослужбовцям у зоні АТО та членам їх сімей.

Усіх громадян, що прийшли на виїзний прийом, цікавило питання відновлення роботи місцевого цукрового заводу. Кілька років підприємство не працює, його обладнання потребує оновлення. До того ж, на території району в достатньому обсязі не вирощується цукровий буряк. За такого стану справ важко знайти інвестора, але питання тримається на контролі, сказав Ігор Миколайович.

Також важливим питанням для багатьох мешканців Олександрівки є стан розрахунків ТОВ «Сінтал Агро Трейд» за оренду паїв. Під час прийому було роз’яснено, що підприємство знаходиться у важкому фінансовому стані, районною владою вжито ряд заходів для прискорення проведення розрахунків, але позитивних зрушень поки що немає.

Так як на зустріч прийшло багато людей пенсійного віку, начальник управління соціального захисту Валентина Лівець розповіла про реформи у сфері соціального захисту, пільгового забезпечення, нарахування субсидій.


12.03.2015

На Харківщині підведено підсумки обласного свята «Доньки-матері»

Щороку в березні у Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проходить фінал обласного свята «Доньки-матері». Цього року до фіналу вийшли 20 переможців відбіркового туру з 8 районів та міст Харківської області: Близнюківського, Великобурлуцького, Дергачівського, Золочівського, Нововодолазького, Печенізького, Харківського районів та м. Лозова.

Учасниці обласного свята продемонстрували свої обдарування під час проведення конкурсу «На крилах таланту», неповторність та яскравість образів у дефіле «Весняна фантазія», а також сімейні цінності та родинні традиції у конкурсі відеофільмів.

За рішенням журі конкурсної програми свята найкращими були визнані: Золотарьова Юлія з мамою, Золочівський район; Лузан Еміліана з мамою, Великобурлуцький район; Кожанова Єва з мамою, с. Липці Харківського району.


11.03.2015

 

Вітання із сторічним ювілеєм приймала Дарія Петрівна Попова

 

Дарія Петрівна – учасниця Великої Вітчизняної війни, народила і виховала п’ятьох дітей. Вона майже тридцять років пропрацювала різноробочою у сільськогосподарському підприємстві в Довжику, сьогодні отримує пенсію за особливі заслуги.

У день народження в гості завітали рідні і сусіди ювілярки. Голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, директор ТОВ «Довжик» Микола Борох також привітали довгожительку квітами і подарунками.


11.03.2015

Мін`юст презентував реформу реєстраційної служби

Міністерство юстиції України запроваджує он-лайн сервіси у рамках реформування реєстраційної служби. План реформування системи державної реєстрації презентували громадськості в Міністерстві юстиції України у вівторок, 10 березня, у ході засідання «круглого столу».

За словами першого заступника міністра юстиції України Наталії Севостьянової, Державна реєстраційна служба є однією з найбільш контактних по відношенню до громадян – понад 1,5 млн. контактів щороку. Постійні скарги щодо корумпованості, черг та безпідставних відмов у здійсненні реєстраційних дій, на жаль, стали звичними для системи.

«Побороти корупцію в сфері реєстрації можна лише відокремивши особу, яка ухвалює рішення, безпосередньо від громадянина, який подає документи до реєстраційної служби» - підкреслила вона.

Новина повністю >>>


11.03.2015

Військовослужбовці строкової служби не залучатимуться до виконання бойових завдань у зоні антитерористичної операції

Згідно з Указом президента України № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» у цьому році пройде два призови – у квітні-травні та жовтні-листопаді.

Призиватимуться на строкову військову службу придатні за станом здоров'я до служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Рішенням РНБО України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» міністерству оборони України доручено вжити разом із Національною гвардією України, Державною спеціальною службою транспорту заходів щодо унеможливлення залучення військовослужбовців строкової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.


11.03.2015

Про проведення колективно-договірної кампанії

В лютому-березні кожного року традиційно проводиться двомісячник укладання колективних договорів підприємствами, організаціями та установами району.

Колективний договір є найважливішим інструментом захисту трудових прав і гарантій працівників, тому необхідно укладати нові або вносити зміни і доповнення в діючі колективні договори.

Станом на 01.02.2015 року колективно-договірним регулюванням охоплено 99,1% підприємств, установ, організацій району, діючих 118 колективних договорів. Колективно-договірним регулюванням охоплено 3474 чол., що становить 99,7% до загальної чисельності працюючих.

Всі колективні договори повинні пройти повідомну реєстраційну перевірку в відділі з питань праці та соціально-трудових відносин УСЗН, районному центрі зайнятості. Під час повідомної реєстрації особлива увага приділяється наявності зобов’язань адміністрацій підприємств з впровадження державних мінімальних гарантій в оплаті праці, термінам виплати заробітної плати, своєчасності розрахунків зі звільненими працівниками, охороні праці, соціальному захисту ветеранів, учасників АТО та членів їх родин, членів громадських формувань, гендерній рівності та соціальному захисту працівників та молоді.

Новина повністю >>>


10.03.2015

Про зміни в антикорупційному законодавстві

Зі змінами, що стосуються державної політики у сфері запобігання корупції, учасників апаратної наради ознайомив завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Михайло Овчаренко.

Новий Закон вводиться в дію 26 квітня. Ним визначаються правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

Михайло Вікторович акцентував увагу на ряді нововведень – змінюється порядок подання декларацій, механізм їх перевірки, моніторинг фінансового стану, введено додаткові заходи фінансового контролю.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін підкреслив, що державним службовцям необхідно добре вивчити основні положення Закону, за необхідності, для консультацій звертатися до юридичного сектору апарату райдержадміністрації.


10.03.2015

Свято з нагоди 8-го Березня відбулося в районному будинку культури.

Присутніх жінок із святом привітав голова райдержадміністрації Ігор Гурін.

«Усі найсвітліші почуття у нас пов’язані з вами, шановні жінки! Ради вас ми живемо, поряд з вами відчуваємо себе сильною статтю. Низький уклін вам, дорогі жінки, за ваші невтомні руки і люблячі, ніжні серця», - сказав керівник району.

Мешканкам Золочева, які відзначилися багаторічною працею, внеском у соціально-економічний розвиток району, активною громадянською позицією, людяністю вручено відзнаки райдержадміністрації і районної ради.
Солісти і художні колективи районного будинку культури і будинку дитячої та юнацької творчості підготували святковий концерт.


10.03.2015

7 березня на базі Золочівської ЗОШ №2 пройшов міжрайонний турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений Дню 8-го Березня

У змаганнях взяли участь збірні команди села Феськи, смт Золочів, гості з Харкова – команди мед університету та патентно-компютерного коледжу.

Призерами змагань стали спортсменки смт. Золочів та патентно-компютерного коледжу. Перемогу святкували представниці мед університету.

Організаційно-фінансову підтримку надали дирекція ЗОШ №2, Золочівська дільниця РЕМ, Золочівська ДЮСШ, відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації.


10.03.2015

З 1 березня по 30 квітня в районній державній адміністрації проходитиме перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

З інформацією щодо його проведення на апаратній нараді виступила керівник апарату Валентина Дмитренкова. Оголошення про проведення конкурсу розміщено на сайті райдержадміністрації та дошці оголошень. У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади 4-7 категорій і мають стаж державної служби не менше двох років.

У період з 01 по 20 квітня 2015 року учасники конкурсу будуть виконувати такі завдання:
- проведення комплексного тестування учасників та складання тестових завдань, які стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов`язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад;- складання ділового документа учасниками конкурсу;
- виконання учасниками завдань з володіння ПК.

Підведення підсумків та визнання переможців конкурсу будуть проведені Організаційним комітетом до 30 квітня 2015 року. Переможці будуть нагороджені сертифікатами, квітами, медалями «Кращий державний службовець».
 


05.03.2015

Дорогі жінки!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята –
8-го Березня !

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з жінкою Ви даруєте життя, робите його світлим і яскравим, наповнюєте змістом.

У вас так багато імен: кохана, мама, дружина, бабуся, сестра, подруга. І кожне ми любимо і шануємо.

Ми розуміємо, що сьогодні, як ніколи, ви потребуєте нашої підтримки і в той же час, захоплюємося вашою силою духу.

Низький уклін та щира вдячність за вашу турботу і ніжність! Хай злагода і добробут панують у вашому домі, щедрою буде жіноча доля кожної з вас, а прийдешній день несе мир, здійснення мрій і сподівань!

З глибокою повагою,

Голова районної державної                                                 Голова
адміністрації                                                                             районної ради
І.М.Гурін                                                                                     Л.В.Канівець 


05.03.2015

5 березня голова райдержадміністрації Ігор Гурін провів урочистий прийом з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8-е Березня

До великої зали райдержадміністрації запросили багатодітних матерів, родини вимушених переселенців, соціальних працівників.

Голова райдержадміністрації вітаючи жінок, передав вітання від голови районної ради Леоніда Канівця, очільника області Ігоря Райніна. Зазначив, що в цьому році святковий настрій, на жаль, затьмарений подіями на Сході і загибеллю людей на шахті імені Засядька. Присутні вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Начальник управління соціального захисту Валентина Лівець проінформувала, що державою в цьому році на всі види допомоги передбачено 35 мільйонів гривень, що більше ніж у 2014 році. Попри всі труднощі, за січень-лютий в повному обсязі профінансовано всі види допомог.

Кращих соціальних працівників відзначено почесними грамотами голови райдержадміністрації і районної ради.

За сприяння волонтерської групи «Дія», яку представляли Андрій Бурда і Микола Гурін, жінкам і дітям, запрошеним на свято, вручено зимові куртки. «Робити добрі справи пам’ятаючи, що сьогодні комусь може бути гірше, ніж тобі – таким девізом керується у діяльності наша організація», - сказав, звертаючись до присутніх, Андрій Бурда.


05.03.2015

Шановний Миколо Івановичу!

Вітаємо Вас із відзначенням державною нагородою - орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Це належна оцінка Вашої праці на сільськогосподарській ниві.

Завдяки вашому досвіду, ініціативності, запровадженню передових технологій, очолюване вами господарство є одним із кращих у районі. У нинішніх складних умовах ви знаходите можливість надати підтримку соціальній сфері, як людина з активною життєвою позицією вболіваєте за долю нашої держави.

Впевнені, що і надалі ваша праця сприятиме соціально-економічному розвитку Золочівщини і Слобожанщини. Бажаємо Вам міцного здоров'я, довголіття, миру! Нехай колосяться ниви, справджуються надії і сподівання, а добро, з яким ви ідете до людей, повертається сторицею!

З повагою

Голова районної державної                                                      Голова
адміністрації                                                                                  районної ради

І.М.Гурін                                                                                         Л.В.Канівець


05.03.2015

4 березня року в приміщенні Золочівського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для вимушено переміщених осіб

Начальник відділу кадрів КУ «Малиженський психоневрологічний інтернат» Лось Валентина Володимирівна познайомила присутніх з вакансіями, які може запропонувати заклад. На підприємство потрібні: машиніст із прання та ремонту спецодягу, оператор комп’ютерного набору, інженер з охорони праці, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, мийник посуду, соціальний працівник.

Валентина Володимирівна наголосила на тому, що заробітна плата виплачується своєчасно. Директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний повідомив, що питання підвозу працівників закладу з районного центру до місця роботи вирішується з сільським головою Ігорем Гнатишиним.

Також безробітні отримали відповіді на питання, що їх турбують, детально обговорили умови та режим праці.


03.03.2015

На Харківщині визначили переможців регіональних учнівських змагань з велосипедного туризму

У Золочівській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися регіональні змагання серед учнівської молоді з велосипедного туризму. У них взяли участь команди навчальних закладів Золочівського, Красноградського, Харківського районів та міста Харкова, загалом понад 150 учасників.

Команди двох вікових груп змагалися на дистанції з фігурного водіння велосипеду та в конкурсах з правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, в’язання вузлів та визначення азимутів.

Переможцями та призерами змагань стали юні спортсмени ЗОНЗ № 2 та ЗОНЗ № 3 м. Золочіва, Золочівської гімназії, Добренського навчально-виховного комплексу Красноградського району, Мереф'янського ліцею Харківського району.


03.03.2015

Виконати завдання держави

Про хід четвертої хвилі часткової мобілізації на території району, її завдання і особливості під час чергової наради інформував голова райдержадміністрації Ігор Гурін.

Він відзначив, що військовим комісаром Дергачівсько-Золочівського військового комісаріату призначено Володимира Тріщенка. На даний час розглядається питання щодо відновлення діяльності підрозділу військкомату на території Золочівського району.

Завдяки координації зусиль всіх задіяних сторін район виконав поставлені завдання, тому важливо не втратити набрані темпи. Сьогодні, згідно з плановими завданнями, до відправки в зону проведення антитерористичної операції готується техніка.

Районному відділу внутрішніх справ доручено провести роботу з мешканцями району, які пройшли медичний огляд але більше трьох діб не з’являються до військового комісаріату.

Сільським головам дано доручення, згідно з графіком, провести звірку військовозобов’язаних із військовим комісаріатом і у дводенний термін надати списки у райдержадміністрацію.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2014 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - zolochev_rda@ukrpost.ua

e-mail - zolochev-rda@ukr.net

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64