Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
Люстрація
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Вибори 2014
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

  

Архів повідомлень (01.10.2014 - 31.10.2014)


31.10.2014

 

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Це свято людей, чия праця сповнена гуманізму і милосердя. Вашої чуйності і уваги кожен день потребують пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Ви несете турботу і тепло душі. За це вам шана і повага від мешканців району.

Щиро віримо, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям, вселятимуть надію в завтрашній день.

Бажаєм Вам і Вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів!

З повагою

Голова районної державної                                                          Голова
адміністрації                                                                                         районної ради

І.М.Гурін                                                                                                 Л.В.Канівець
 


29.10.2014

 

Вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни, привітали мешканців району

У районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 70-річчя визволення України від фашистських загарбників. Голова райдержадміністрації Ігор Гурін і голова районної ради Леонід Канівець привітали всіх зі святом, хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників Вітчизни.

Керівники району поздоровили голову районної ветеранської організації Володимира Соколовського, якому в цей день виповнилося 87 років, з днем народження.

Аматори районного будинку культури підготували тематичну концертну програму.

Кращим учням загальноосвітніх закладів селища було надано право покласти квіти до підніжжя Кургану Безсмертя.


28.10.2014

 

Шановні земляки!

28 жовтня Україна вшановує великий день власної історії. 70-річчя визволення - свято, яке об’єднує представників усіх поколінь у щирій повазі до воїнів-фронтовиків. Подвиг солдата Великої Вітчизняної залишається для нас символом справедливості, прикладом патріотизму, віри і сили української нації.

Слава нашим дідам і прадідам. Всім тим, хто боронив Батьківщину від ворога. Рядові солдати великої Перемоги нам з вами подарували життя, яке ми повинні гідно прожити на цій землі і за себе і за них.

Честь і слава нашим сучасникам-захисникам Вітчизни, які сьогодні відстоюють незалежність і територіальну цілісність держави!

Бажаємо всім міцного здоров’я, бадьорості духу, тепла людських стосунків та родинного затишку.

А всіх нас нехай чисте небо радує сонячним днями, плодючі українські землі щедрим нивами, а на вулицях і в парках звучить дитячий сміх.

З повагою

Голова районної державної                                                                             Голова
адміністрації                                                                                                                районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                           Л.В.Канівець

 


28.10.2014

26 жовтня відбулися позачергові вибори народних депутатів України

Віддати свої голоси за нових парламентаріїв у країні прийшло більше 50% українців.

За попередніми результатами ЦВК (опрацьовано 86.51% протоколів) станом на 11 годин 28 жовтня по багатомандатному округу результати слідуючі:
Народний фронт 22.08%
Блок Петра Порошенка 21.69%
Об'єднання "Самопоміч" 10.92%
Опозиційний блок 9.45%
Радикальна Партія Олега Ляшка 7.48%.

Золочівський район є центром виборчого округу №180. Лідируючі позиції тут займають Опозиційний блок, Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Олега Ляшка, Народний фронт. Із значним відривом від опонентів переміг Олександр Біловол, зібравши 53% голосів виборців.

По району участь у виборах взяли 44% виборців. До п’ятірки лідерів ввійшли Опозиційний блок, блок Петра Порошенка, Радикальна партія Олега Ляшка, «Народний фронт», «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ».

У голосуванні по одномандатному виборчому округу по району впевнену перемогу отримав Олександр Біловол, другий результат у Віктора Логінова.


23.10.2014

 

Відбувся виїзний прийом голови райдержадміністрації Ігоря Гуріна у селі Одноробівка

 

Разом із керівником району з мешканцями громади зустрілися начальник відділу містобудування Тетяна Ясиньова, завідувач юридичного сектору Михайло Овчаренко, Одноробівський сільський голова Людмила Гой.

Громадяни отримали відповіді щодо розмірів тарифів на водопостачання, покращення якості обслуговування приватним підприємцем Андрієм Рибаковим, відкриття аптечного пункту, покращення автобусного сполучення.

У ході робочої поїздки голова перевірив температурний режим закладів соціальної сфери, поспілкувався з педагогічними колективами, ознайомився з ходом введення в експлуатацію котельної Одноробівського аграрного професійного ліцею.


22.10.2014

В ногу з часом

Перехід на альтернативні види палива, комплексне впровадження енергоефективних технологій і заходів з енергозбереження, враховуючи реалії сьогодення, є вимогою часу.

Одним із перших закладів соціальної сфери у нашому районі на опалення від модульної котельні переведено Одноробівський професійний аграрний ліцей.

Установку котельні нового типу, підготовку її до роботи здійснювало товариство з обмеженою відповідальністю «Енерго-тепло». За підключення електропостачання до об’єкту відповідав районний підрозділ РЕМ. Дякуючи злагодженій роботі районної влади, всіх задіяних служб вже до кінця тижня у навчальному закладі розпочнеться опалювальний сезон.

«Золочівський район має необхідну кількість ресурсів для того, щоб відійти від споживання природного газу на більш економний вітчизняний енергоносій, у даному випадку будуть використовуватись подрібнені відходи деревини. Це дозволить здешевити вартість тепла і зекономити бюджетні кошти», - відзначив перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Попов, коментуючи нововведення.


21.10.2014

Конвенція ООН про права дитини – в дії

На розгляд колегії райдержадміністрації було винесено питання виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року.

За результатами відмічено, що в районі ведеться робота, спрямована на створення системного захисту прав дітей, організацію їх всебічного розвитку, поліпшення соціальної підтримки сімей з дітьми, виховання відповідального батьківства та запобігання соціального сирітства .

Поряд з тим, відмічено недостатню роботу органів опіки та піклування селищної та сільських рад по розвитку мережі сімейних форм виховання та влаштування в них дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У рамках виконання рішення колегії буде більше уваги надаватися влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання. Здійснюватиметься постійний контроль за умовами їх проживання і навчання, за станом здоров’я, залученням до позашкільної освіти.

Селищному та сільським головам рекомендовано якісно проводити роботу щодо закріплення та збереження житла за вказаними категоріями дітей.


21.10.2014

У ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації
із радою сільгосптоваровиробників району розглядалося питання виконання зведеного бюджету району за дев’ять місяців

У своїй доповіді перший заступник Олексій Попов проінформував, що зведений бюджет за звітний період по доходах виконано на 99,3% Проти відповідного періоду минулого року обсяг мобілізованих до бюджету коштів збільшився на 4,2 %.

Впродовж січня-вересня забезпечено своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, профінансовано інші першочергові видатки.

З метою забезпечення виконання місцевих бюджетів району колегією районної державної адміністрації рекомендовано селищному та сільським головам вишукати додаткові резерви наповнення доходної частини місцевих бюджетів, спрямування понадпланових надходжень на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв і комунальних послуг для запобігання виникненню заборгованості.
Управлінню агропромислового розвитку рекомендовано систематично проводити моніторинг стану розрахунків сільськогосподарськими підприємствами району за оренду земельних ділянок (паїв) та забезпечити перерахування в повному обсязі податку на доходи фізичних осіб одночасно в виплатою плати за оренду власникам паїв.

Керівникам бюджетних установ за рішенням колегії необхідно активізувати роботу щодо приведення видатків на утримання мережі, штатів і контингентів у відповідність до наявних фінансових ресурсів.


21.10.2014

Закріпити позитивні тенденції в розвитку соціальної сфери, визначитися з орієнтирами

Обговоривши та проаналізувавши на колегії райдержадміністрації досягнення, проблеми та перспективи діяльності закладів соціального захисту населення району за 9 місяців 2014 року, колегія районної державної адміністрації відзначила, що діяльність управління соціального захисту населення спрямовувалася на виконання основних завдань нової соціальної політики та забезпечення виконання пріоритетного напрямку районної програми соціального захисту населення - забезпечення соціальних гарантій та належного рівня життя громадян району.

З метою закріплення позитивних тенденцій, вирішення проблем та перспектив діяльності закладів соціального захисту, колегією районної державної адміністрації прийнято рішення вжити заходи щодо підвищення рівня оплати праці та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, активізувати роботу з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, забезпечити взаємодію органів влади по виявленню сімей, що потребують допомоги.

Селищному та сільськими головами рекомендовано посилити роз’яснювальну роботу щодо змін механізму надання соціальних допомог, передбачити в бюджетах коштів для будівництва пандусів в житлових будинках, де мешкають інваліди-візочники.

Хід виконання рішення буде заслухано на апаратній нараді за підсумками роботи у першому кварталі 2015 року.

 


20.10.2014

 

Спортивні горизонти Золочівщини розширюються

 

18 жовтня відбулися змагання з мотокросу на Кубок Золочівщини. Їх проведено за ініціативи районної державної державної адміністрації, районної ради, обласної Федерації з мотоспорту, організаційної підтримки приватного підприємця Віталія Логінова.

Трасу для проведення мотокросу збудували біля ставу в районі цегельного заводу. Особливості місцевого ландшафту, близькість до районного центру, під’їзд з твердим покриттям - фактори, що свідчили на користь обраної території. Багато золочівців прийшли повболівати за спортсменів. Тим більше, що змагалися і наші земляки. Особливе захоплення публіки викликав заїзд молодшої вікової групи, найменшому учаснику якої не виповнилося і п’яти років. Шквал емоцій і оплесків супроводжували заїзди екіпажів із люльками та класу опен.

Задоволеними залишилися і учасники розіграшу лотереї, які виграли електрочайник, автонавігатор, планшет.

«У золочівськтих спортсменів є певні здобутки в таких традиційних видах спорту як футбол, волейбол, легка атлетика, маунтен байк. Змагання з мотокросу на території району проведено вперше, хоча мотоциклістів можна часто зустріти у сільській місцевості. І життєво необхідно мати навички водіння і володіти культурою керування цими транспортними засобами. Тому пропозиція представників Федерації щодо відкриття мотошколи у районному центрі є актуальною», - зазначив голова районної державної адміністрації Ігор Гурін.

За надання матеріальної та технічної допомоги під час підготовки до змагань подяками районної державної адміністрації та районної ради відзначено Анатолія Тельнова, Миколу Куценка, Євгена Шатохіна, Андрія Брагоренка, Анатолія Шабаліна.


14.10.2014

Підготовка до позачергових виборів проводиться згідно з календарним планом

Про основні моменти на апаратній нараді розповіла керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

Видане розпорядження голови районної державної адміністрації, яким затверджено склад районної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень.

Виконавчими комітетами селищної та сільських рад прийнято рішення, якими визначено місця для проведення зустрічей, розміщення матеріалів передвиборної агітації.

На території району працює окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 180, буде працювати 30 звичайних виборчих дільниць. Проблем щодо матеріально – технічного забезпечення дільничних виборчих комісій в районі немає.

З метою виявлення реального стану справ та надання практичної допомоги за кожною дільницею закріплено відповідальних осіб.

У ході розгляду питання голова райдержадміністрації Ігор Гурін наголосив, що за два тижні, які залишилися до виборів, необхідно усунути всі недоліки і створити належні умови для волевиявлення мешканців району.


14.10.2014

Щоб подолати корупцію

Про запровадження «гарячої лінії» щодо інформування про неправомірні дії контролюючих органів на апаратній нараді проінформував прокурор прокуратури району Андрій Лисокобилко.

Прийом вказаної інформації здійснюється упродовж робочих днів з 9 до 18 години за телефоном 5-00-49.

Для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупційних дій працівників прокуратури в прокуратурі Харківської області запроваджено «телефон довіри» та «електронну пошту довіри». Прийом повідомлень здійснюється упродовж робочих днів з 9 до 18 години за телефоном (057) 732-30-40.


14.10.2014

Реєстр виборців інформує

На апаратній нараді начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Людмила Слинько проінформувала, що 14 жовтня члени виборчих комісій отримають попередні списки виборців. Наступного дня дільнична виборча комісія надасть їх для загального ознайомлення виборцям. Також комісії отримали іменні запрошення, які будуть вручені 15 жовтня.

Людмила Володимирівна розповіла про порядок уточнення даних у списку виборців, наголосила, що заяви приймаються до 20 жовтня включно. Проінформувала, що вимушені переселенці зі Сходу будуть включені до списку виборців за умови надання ними відповідної заяви.


14.10.2014

Звернення до мешканців Золочівського району

Шановні жителі Золочівського району!


Районний штаб цивільного захисту району повідомляє, що, відповідно до графіку, затвердженого головою обласної державної адміністрацією – начальником цивільного захисту Харківської області, 15 жовтня 2014 року о 7 годині 50 хвилин та 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає: «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирени, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
 


14.10.2014

Всі на День Довкілля!

Про проведення 15 жовтня Дня Довкілля на апаратній нараді проінформувала начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ Тетяна Ясиньова.

Вона оголосила перелік територій, закріплених за організаціями, установами, підприємствами районного центру.
Голова районної державної адміністрації Ігор Гурін зазначив, що прибирання на прилягаючих до установ територіях та на закріплених ділянках необхідно завершити у найближчі дні.


13.10.2014

 

Україна – єдина і неподільна держава

 

10 жовтня у райдержадміністрації відбулася лекція за темою «Єдність України – запорука успішного розвитку держави». З управлінським активом працювала професор кафедри соціальної і гуманітарної політики ХарРІНАДУ Вікторія Сичова.

Вікторія Вікторівна розповіла про основні етапи розвитку української держави, про українське культурно-національне відродження, особливості сучасного періоду розвитку, формування культурно-національної ідентичності. Вона надала роз’яснення і відповіді на питання учасників зустрічі.


10.10.2014

Разом дбати про інтереси громади

«За таким принципом живуть у Феськівській сільській раді ті її мешканці, яких турбує завтрашній день села», - відзначив після спілкування з феськівцями голова Золочівської районної державної адміністрації Ігор Гурін. Днями у Феськах відбувся виїзний прийом керівника.

Значна заслуга у перемінах на краще, що відбуваються у населених пунктах ввіреної території, сільського голови Людмили Глух. Сама корінна мешканка, вона зуміла об’єднати навколо себе ініціативних, небайдужих людей з активною життєвою позицією. Депутати, члени виконкому, місцеві підприємці, керівники соціальної сфери, ветерани – всі разом докладають зусиль щоб вирішити актуальні проблеми.

За останні роки відновлено мережу вуличного освітлення, відкрито дитячий садок, встановлено три дитячих майданчики, переведено на альтернативний вид палива місцевий будинок культури, відремонтовано бібліотеку.
Дбають тут про інтереси і людей поважного віку, і підростаючого покоління. Ветерани війни та праці змістовно проводять дозвілля у клубі із символічною назвою «З любовю до людей». Молодь вдосконалює спортивні навички у тренажерному залі. Обидва реалізовані проекти - результат співпраці у рамках Програми Європейського Союзу по розвитку місцевих громад.

Є тепер у Феськах храм Великомученика і цілителя Пантелеймона - відремонтували і переобладнали пристосоване приміщення, побудували дзвіницю. У планах – відкриття недільної школи.

Звичайно, залишаються питання, які потребують уваги – ямковий ремонт сільських доріг, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, організація вивозу побутових відходів. Але після спілкування з феськівцями з’являється впевненість – вирішити їх громаді під силу.


09.10.2014

На базі Одноробівської сільської ради та Золочівської центральної лікарні відбулися зустрічі з громадянами, які прибули на Золочівщину зі східних областей України

Захід організовано Харківським обласним центром зайнятості, Золочівським районним центром зайнятості за підтримки Золочівської районної державної адміністрації.

Гловною метою зустрічей є надання інформації щодо соціальної підтримки осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Переселенці мали можливість поспілкуватися з заступником голови райдержадміністрації Ігорем Шмітьком, директором Золочівського районного центру зайнятості Юрієм Заболотним, начальником управління соціального захисту населення Валентиною Лівець, начальником управління Пенсійного фонду Золочівського району Тетяною Юхно.

Учасники зустрічі одержали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості та ринок праці в регіоні, про соціальні виплати, про пенсійне забезпечення.

Отримали відповіді на питання щодо можливості працевлаштування, оформлення трудових відносин, оплати праці.


07.10.2014

Достойно представили Золочівський район

На базі загальноосвітньої школи №154 міста Харкова пройшли обласні змагання з велосипедного спорту – маунтенбайк серед юнаків та дівчат всіх вікових категорій.

Наші велосипедисти взяли активну участь у змаганнях. Серед юнаків 2001-2002років народження третім призером став Цилюрик Максим, Юхно Дмитро посів шосту сходинку.

Серед дівчат цієї вікової категорії переможцем стала Богдан Аліна. Кімлик Артур став другим призером у віковій категорії 2005-2006років народження.

Олійник Данііл та Сухар Андрій на дистанції крос-кантрі посіли відповідно четверте та шосте місця, а на дистанції з елементами фігурного керування велосипедом Олійник Данііл показав кращий результат.

Серед юнаків 1999-2000 років народження Власенко Едуард на дистанції 16 кілометрів посів шосту сходинку.


07.10.2014

У дитячо – юнацькій спортивній школі пройшли змагання з футболу серед юнаків 2002-2003р.р.н. на приз Клубу «Шкіряний м'яч»

Змагалися команди Феськівської, Довжицької, Івашківської, Олександрівської, Сковородинівської, Жовтневої, Ряснянської, Гур.Козачанської, Одноробівської, Золочівських №2 та №3 загальноосвітніх шкіл, а також Золочівської гімназії №1.

Команди змагалися окремо по двом групам. По першій групі третім призером стала команда Золочівської ЗОШ №3, друге місце посіла команда Золочівської ЗОШ №2, а перемогли юні футболісти Довжицької ЗОШ.

По другій групі третє місце посіли представники Олександрівської ЗОШ. Фінальна гра відбулася між юнаками Івашківської та Одноробівської ЗОШ. Перемогли Івашківці, а юнаки з Одноробівки стали другими призерами.


03.10.2014

Шановні вчителі, викладачі, вихователі, ветерани освіти, всі працівники освітянської сфери!
Вітаємо вас з професійним святом!

Кожен із нас має свого Вчителя – того, хто «запалив» іскорку знань, став старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ви виховуєте розумних, талановитих, творчих дітей, справжніх патріотів своєї держави. Ми пишаємося досягненнями наших учнів і вчителів на Всеукраїнських етапах олімпіад, конкурсів, турнірів, у спортивних змаганнях.

Шановні педагоги! Ваші знання, терпіння, мудрість і виваженість додають впевненості у завтрашньому дні Золочівщини.

Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а супутником усіх ваших починань стане успіх!

З повагою

Голова районної державної                                                       Голова
адміністрації                                                                                       районної ради

І.М.Гурін                                                                                               Л.В.Канівець

 


03.10.2014

Свято для освітян району

2 жовтня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти.

З професійним педагогів привітали голова районної державної адністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, народний депутат України Олександр Біловол, селищний голова Тетяна Бондаренко.

Керівники вручили освітянам відзнаки районного та обласного рівня, сувеніри, квіти.

Аматори художньої самодіяльності району порадували присутніх у залі своїм мистецтвом. Пісенний подарунок для працівників освіти підготував наш земляк, народний артист України Анатолій Воронін.


03.10.2014

З турботою про людей з обмеженими можливостями

30.09.2014 року відбулося засідання районної робочої групи з перевірки наявності елементів безбар’єрної архітектури на будівлях і спорудах соціальної інфраструктури. У роботі взяли участь керівники організацій і установ району, голови селищної та сільських рад, приватні підприємці, особи з особливими потребами.

Розглядалися організаційні питання діяльності робочої групи, забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури за дев’ять місяців поточного року. Пройшло обговорення результатів обстеження установ, організацій Золочева.

За підсумками засідання підприємцям рекомендовано забезпечити безперешкодний доступ до об’єктів згідно з нормами чинного законодавства. Державному підприємству „Південна залізниця” - забезпечити підйомником для посадки в електоропоїзд інвалідів-візочників на станції Золочів.


01.10.2014

1 жовтня відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг

Основним завданням новоутвореного органу є організація надання адміністративних послуг у найкоротші терміни за мінімальною кількістю відвідувань. Роботу даного підрозділу забезпечує два службовці.

Перелік адмінпослуг, які можна отримати через центр, оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації, опубліковано в районній газеті «Зоря», озвучено на апаратній нараді райдержадміністрації. Граничний строк надання послуг не може перевищувати 30 календарних днів.

У церемонії відкриття взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Гурін, заступник голови Олексій Попов, керівники структурних підрозділів адміністрації, районних служб.


01.10.2014

На базі Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи пройшли змагання з футболу серед юнаків 2003-2004років народження на приз Клубу «Шкіряний м»яч»

У змаганнях взяли участь юні футболісти з Феськівської, Довжицької, Івашківської, Олександрівської, Сковородинівської, Жовтневої, Ряснянської, Одноробівської, Золочівських №2 та №3 загальноосвітніх шкіл, Золочівської гімназії №1.

Команди змагалися окремо по двом групам. По першій групі третім призером стала команда Золочівської ЗОШ №2, друге місце посіли гімназисти, а перемогли юні футболісти Золочівської ЗОШ №3.

По другій групі третє місце посіли представники Ряснянської ЗОШ. Фінальна гра відбулася між юнаками Івашківської та Олександрівської ЗОШ. Перемогу святкували івашківці, а юнаки з Олександрівки стали другими.
 


01.10.2014

Щоб опалювальний сезон розпочався вчасно

Начальник відділу містобудування архітектури ЖКГ та ЦЗ Тетяна Ясиньова під час апаратної наради наголосила на необхідності отримання організаціями і установами району дозволів на пуск газу.

Підготовка до осінньо-зимового періоду розпочалася ще з травня, але завершені ці роботи лише Золочівською селищною радою і районним центром зайнятості.

Керівникам всіх інших закладів, організацій, установ району, селищному і сільським головам рекомендовано активізувати роботу, переглянути передбачені ліміти. Оперативно треба спрацювати балансоутримувачам дошкільних закладів та закладів охорони здоров’я.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2014 Золочівська районна державна адміністрація

e-mail - zolochev_rda@ukrpost.ua

e-mail - zolochev-rda@ukr.net

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64