Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
 

Прийом громадян

Графік прийому
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
 
 
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

           

Архів повідомлень (01.02.2012 - 01.05.2012)


03.05.2012

До відома мешканців Золочівського району:

       8-9 травня  2012 року в селищі Золочів відбудуться заходи з нагоди відзначення 67-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

         Порядок проведення заходів:

         8 травня 2012 року:

         9-00 - покладання квітів до братської могили воїнам - визволителям, пам’ятника танкістам, Кургану Безсмертя в селищі Золочів; панахида.

         9 травня 2012 року:

         9-15 - 9-40 – збір ветеранів Великої Вітчизняної війни та представників трудових колективів на центральній площі селища, формування колони;

         9-40 – 9-55 – урочиста хода до Кургану Безсмертя;

         10-00 – урочисто – траурний мітинг біля Кургану Безсмертя, покладання квітів.

         11-00 – святкові заходи з нагоди свята: денна концертна програма, народні гуляння, робота торгівлі на центральній площі селища;

         19-00 – концертно–розважальна програма за участю Народного артиста України, Героя України Василя Зінкевича;

         21-00 – святковий феєрверк;

         21–15 - продовження святкового концерту за участю аматорів районного будинку культури, молодіжна дискотека.

         Запрошуємо всіх мешканців району та гостей взяти участь у зазначених заходах.

 


07.05.2012

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, працівники тилу, діти війни! Шановні гості, золочівці!

Сердечно вітаємо вас із 67-ю річницею Великої Перемоги! З того пам’ятного травневого дня 1945 року пройшли десятиліття. Виросли нові покоління, які зовсім не знають війни. Але пам'ять та борг перед загиблими, перед людьми, які пережили війну не дозволяють нам забути цю героїчно-трагічну сторінку літопису нашого народу.

         Ми сердечно вдячні ветеранам які й сьогодні залишаються прикладом відваги і вірності Вітчизні. Глибоку подяку і визнання  ми висловлюємо працівникам тилу, солдатським вдовам, дітям війни, які вистояли в кривавому вихорі і знайшли сили підняти народне господарство.

Вічна слава всім, хто загинув смертю хоробрих на фронтах війни, в партизанських загонах і підпіллі, в гітлерівських застінках і таборах смерті.

Зараз ми живемо під мирним небом, працюємо у незалежній Україні, але пам’ять про подвиг нашого народу, який вистояв і переміг у Великій Вітчизняній війні навіки вписаний «золотими літерами» в історію нашої країни.

Поздоровляємо всіх з Днем Перемоги! Зі  святом, яке було, є, і завжди буде з нами.

Бажаємо щастя, здоров’я, сімейного тепла, благополуччя і добробуту, ясного неба над головою!

 

З повагою

Голова районної                                                     Голова районної

державної адміністрації                                    ради                       

                                       І.Горішній                                                                         Л.Канівець


26.04.2012

До 26-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня з нагоди Дня пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф у районному центрі на Меморіалі Пам’яті відбувся урочисто-траурний мітинг.

Віддати данину поваги ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній станції і вшанувати пам'ять, тих кого немає поряд з нами  прийшли керівники району і селища, представники трудових колективів, організацій і установ.

Звертаючись до чорнобильців перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Асєєв подякував за їх героїзм, побажав міцного здоров’я їм та їх сім’ям.

До підніжжя Меморіалу Пам’яті золочівці поклали живі квіти, вшановуючи пам'ять своїх земляків.


26.04.2012

 

Час подбати про літній відпочинок

З ходом підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2012 року на засіданні колегії райдержадміністрації ознайомила начальник відділу у справах молоді і спорту Зоя Олійник.

Дошкільні заклади влітку будуть переведені на санаторний режим роботи, при загальноосвітніх школах району працюватиме шістнадцять таборів з денним перебуванням. Навчально-тренувальний збір буде проведено для ста вихованців ДЮСШ. Профільний туристсько-краєзнавчий табір працюватиме на узбережжі Азовського моря. Там заплановано оздоровити 130 дітей.

Табір «Берізка» працюватиме у три зміни. Зміна триває 21 день, путівка буде коштувати 2205 гривень. На сьогоднішній день проводяться роботи з благоустрою території, перевіряються системи водопостачання і водовідведення, енергозабезпечення.

Різними формами оздоровлення і відпочинку в нашому районі буде охоплено 1237 чоловік.

За рахунок бюджету планується оздоровлення дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей.


26.04.2012

Обговорювали проблеми молоді

За ініціативи райдержадміністрації та районної ради, відділу в справах молоді та спорту відбувся районний форум за темою «Проблеми сучасної молоді».

Гостями форуму були голова райдержадміністрації Ігор Горішній, заступник голови Наталія Зашаловська, начальник районного управління юстиції Оксана Дзьонь, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, активісти дитячих та юнацьких громадських організацій, студенти.

Двадцять п’ять відсотків населення Золочівського району складає молодь. В юному віці людина особливо потребує турботи і підтримки, як сім`ї, так і держави.

На форумі підіймалися і обговорювалися найбільш актуальні проблеми молодіжного середовища. Говорили про вибір майбутньої професії, правову освіту, відносини в сім`ї, соціальний захист, забезпечення житлом дітей-сиріт.

Студентка-психолог презентувала матеріали дослідження по правосвідомості неповнолітніх і профілактиці злочинності на прикладі Золочівського району.

Своїм баченням проблем сьогоднішніх юнаків та дівчат поділилися активісти дитячих громадських організацій.

Заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська запросила учасників форуму до діалогу, запропонувала присутнім висловити свою думку і внести пропозиції щодо покращення стану справ.

Ігор Іванович висловив сподівання, що зустрічі з молоддю стануть традиційними і неформальними. Завдання влади – почути кожного.

 


25.04.2012

Засідання колегії на базі районної лікарні

З 2011 року в Золочівській райдержадміністрації введено практику проведення засідань тематичних виїзних колегій. Такий вид роботи дозволяє членам колегії та запрошеним на місці більш широко вивчити питання, що розглядається, допомагає краще осягнути здобутки та проблемні питання галузі.

24 квітня таке засідання колегії відбулося у КП «Золочівська ЦРЛ». Із доповіддю про стан справ щодо удосконалення медичної допомоги населенню виступила заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська. Наталія Володимирівна розповіла про підсумки роботи галузі охорони здоров’я за минулий рік, окреслила коло першочергових завдань. На проблемних питаннях більш детально зупинився головний лікар закладу Мирослав Сметанюк. Потребує модернізації система опалення, необхідно оновлювати транспортний парк, придбати медичне обладнання і меблі. Гостро стоїть проблема кадрового забезпечення.

У минулому році з різних джерел фінансування на розвиток галузі охорони здоров’я використано півтора мільйона гривень. Кілька одиниць необхідного обладнання закладу передав депутат Верховної Ради України ІІІ-ІУ скликань Олександр Біловол. За бюджетні кошти придбано новий цифровий флюорограф.

В цьому році також будуть вживатися системні заходи щодо покращення матеріально-технічного забезпечення. Заплановано проведення капітального ремонту покрівлі та заміни віконних і дверних блоків у районній лікарні, здійснення поточних ремонтів всіх фельдшерських пунктів, отримання нового автомобіля швидкої допомоги. Буде придбано новий апарат УЗД, дефібрилятор, стоматологічне обладнання. Для вирішення кадрових питань будуть залучатися молоді спеціалісти, вирішується  питання забезпеченя їх службовим житлом.

Вдосконалення медичної допомоги населенню – питання, яке стосується не тільки лікувальних закладів. Необхідне об’єднання зусиль районної влади, керівників на місцях, депутатів – підкреслив голова райдержадміністрації Ігор Горішній. Завдання визначено - справа за їх реалізацією. А потенціал ми маємо. Про високий професійний рівень золочівських медиків свідчить той факт, що за останніми рейтинговими показниками вони з шістнадцятого місця піднялися на восьме.

 


25.04.2012

Підсумки проведення конкурсу

«Кращий державний службовець» підведено

         25 квітня 2012 року відбулося 9 засідання Організаційного комітету, на якому були підведені підсумки проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Нагадуємо, що конкурс в районі проходив в період з 1 березня по 24 квітня 2012 року. За час проведення конкурсного відбору учасники пройшли тестування, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов`язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад; комплексне тестування в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу; складання ділового документу; тести та практичні завдання з володіння комп’ютером. Усі учасники конкурсу показали відмінні знання в даних напрямках. Участь в даному заході зараховано всім учасникам конкурсу як підвищення кваліфікації шляхом самоосвіти. Переможцями конкурсу першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» стали: в номінації «Кращий керівник» - Борох Наталія Михайлівна – начальник архівного відділу райдержадміністрації, в номінації «Кращий спеціаліст» - Тімченко Ярослав Володимирович – головний спеціаліст управління економіки райдержадміністрації. Тож вітаємо всіх учасників, особливо переможців, конкурсу «Кращий державний службовець».

 


24.04.2012

Свято для юних інтелектуалів

Вже традиційно на Золочівщині відбулося урочисте відзначення переможців ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців обласного етапу конкурсу Малої академії наук.

В цьому році в районному будинку культури учнівську еліту району вітали голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, депутат Верховної ради України ІІІ-ІУ скликань Олександр Біловол, депутат обласної ради Віктор Бєлінський.

Вітаючи присутніх у залі школярів, вчителів та їх батьків керівники району поздоровили всіх з високими досягненнями, висловили сподівання, що здобуті знання допоможуть правильно обрати шлях і знайти своє місце в житті.

Школярам, що демонструють високий рівень знань вже не перший рік, вручено грамоти райдержадміністрації і районної ради. Відзначено вчителів, що навчають і ведуть своїх вихованців до перемоги. Також чествували батьків, які виховали у своїх дітей інтерес і прагнення до отримання знань.

Про грошові премії для переможців інтелектуальних конкурсів та їх наставників потурбувався гість свята Олександр Біловол. Олександр Миколайович пообіцяв найближчим часом надати допомогу загальноосвітнім закладам району щодо покращення їх матеріально-технічного забезпечення.

Музичний подарунок для учасників та гостей свята підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості та аматори районного будинку культури.


24.04.2012

Попрацювали в День довкілля

21 квітня, з нагоди Всеукраїнського суботника «День довкілля» на території району проведено ряд заходів з благоустрою території.

Працівники організацій і установ району, державні службовці, населення добре попрацювали.

Тепер парки і сквери зустрічають своїх відвідувачів чистотою, лісосмуги набули більш доглянутого вигляду. Багато зусиль було спрямовано на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. Після суботника Золочівщина стала зеленішою – за день було висаджено 300 дерев і 250 кущів, розбито нові квітники.

За попередніми підрахунками в заходах взяло участь до п’яти тисяч чоловік, зроблено виконано значні обсяги робіт. Але не всі організації і установи вийшли на прибирання закріплених територій. Їх керівникам рекомендовано у найближчі дні виправити ситуацію.


24.04.2012

Розвиваємо юні таланти

Днями на Золочівщині пройшов відбірковий етап обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки. Паралельно відбувся відбір учасників на обласний конкурс «Таланти третього тисячоліття».

На гала-концерт фестивалю, що відбудеться 26 травня в обласному центрі, запрошено хореографічні колективи «Юність», «Мальвіна», виконавців сольних номерів Русанову Мілу, Малєєву Дашу, Тетеріна Романа.

21 квітня у фіналі обласного конкурсу «Таланти третього тисячоліття» Золочівський район представляли Русанова Міла, Мірошник Ольга, дует у складі Лотоцької Анни і Тетеріна Романа, хореографічний колектив «Мальвіна», вокальний ансамбль «Візерунок». Наші конкурсанти в черговий раз продемонстрували високий рівень виконавської майстерності і достойно презентували Золочівщину.

 


19.04.2012

 

 

Розпочато підготовку до Дня Перемоги

18 квітня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні під головуванням голови районної державної адміністрації Ігоря Горішнього.

Напередодні свята учасники бойових дій та інваліди війни отримають продовольчі набори. Вже традиційно, святкові заходи у селищі пройдуть у два етапи. Восьмого травня золочівці запрошуються на покладання квітів до пам’ятних місць і панахиду біля могили Невідомого Солдата. Дев’ятого травня відбудеться мітинг, денна і вечірня концертні програми, святковий феєрверк.

За результатами проведення засідання оргкомітету були визначені конкретні завдання керівникам служб і дані доручення.


19.04.2012

 

 

 

 

Шановні золочівці та жителі Золочівського району.

 В районі триває двомісячник «За чисте довкілля». В рамках цієї акції планується  привести в належний санітарний стан смт Золочів та 72 населені пункти, розташовані на території нашого району.

21 квітня оголошено  Всеукраїнський суботник «День довкілля».

У населених пунктах району планується проведення ряду заходів. Державні службовці, трудові колективи організацій та установ будуть працювати на своїх закріплених територіях.

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському суботнику. Давайте почнемо боротьбу за чистоту з себе - наведемо лад на подвір’ях і біля власних будинків, висадимо дерева, облаштуємо квітники. Приєднавшись до акції по благоустрою ми всі разом зробимо свій внесок у покращення  вигляду наших вулиць, населених пунктів і зелених насаджень.

Турбуючись про довкілля сьогодні ми подбаємо про те, щоб залишити нашим дітям і внукам чисте повітря, доглянуті села, квітучу Золочівщину!

 


18.04.2012

 

 

 

 

Ощадбанк продовжує перереєстрацію вкладників Сбербанку колишнього СРСР

Дане питання оглядово розглядалося на попередній апаратній нараді. Більш детально з порядком проведення компенсаційних виплат відповідно до Доручення Президента України Віктора Януковича, 17 квітня учасників апаратної наради ознайомила керуюча філією ощадбанку в Золочівському районі Тетяна Овчаренко.

Перереєстрація, тобто, актуалізація, стосується вкладників, які не встигли отримати компенсацію протягом 2008 року і внесені до реєстру до 1 січня 2012 року.

Також банк продовжить реєстрацію тих вкладників, які не встигли зареєструватися, але виплати протягом цього року вони отримати не зможуть.

Актуалізація буде проводитися за віковими групами. Голова райдержадміністрації Ігор Горішній звернув увагу сільських голів на те, що 20 квітня закінчується термін перереєстрації даних вкладників віком восьмидесяти років і більше. Тому треба провести роз’яснювальну роботу на своїх територіях, щоб жодна людина не залишилась поза увагою. На дошках оголошень слід розмістити інформацію про порядок отримання компенсацій.

Якщо людина не встигла звернутися у встановлені терміни, вона зможе зробити це до кінця року.

Консультації Золочівського відділення ощадбанку можна отримати за телефоном  5-11-08 або на офіційному сайті Ощадбанку http://www.oschadnybank.com/ua/

 


18.04.2012

 

 

Телетюнери в подарунок від держави

Із змістом постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення» учасників апаратної наради райдержадміністрації ознайомила начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Лівець.

В Україні на повну потужність працює мережа цифрового наземного ефірного мовлення. Через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад двадцять телеканалів, незабаром їх буде тридцять два. Для прийняття сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – тюнер.

Валентина Володимирівна відмітила, що Постановою визначено категорії громадян, які безкоштовно мають право отримати телетюнери. Для цього мешканцям районного центру необхідно звернутися до управління праці і соціального захисту із відповідною заявою, мешканцям сіл – до сільських рад. Доставка телетюнерів буде здійснюватися поштою безкоштовно.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній відмітив, що необхідно в кожній сільській раді визначити уповноважених з соціальних питань, які будуть працювати із вказаними категоріями громадян. Їх завдання  - довести інформацію і провести роботу у встановлені терміни. Реєстр до 01 липня 2012 року буде створений управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації і направлений для опрацювання.

 


18.04.2012

 

 

 

 

Триває призовна кампанія

З 1 квітня по 30 травня у Дергачівсько-Золочівському об’єднаному райвійськкоматі проводиться призов на військову строкову службу в Збройні Сили України громадян 1987-1994 років народження.

Під час підготовки до призову через адміністрацію сільських та селищної рад доведено графік на виклик призовників на медичний огляд, проведено заняття з лікарями-фахівцями, задіяними в роботі медичної комісії.

Подано іменні доручення на примусовий привід до Золочівського РВ ГУМВС України на юнаків, що систематично ухиляються від призову.

При плановому завданні 60 чоловік станом на 17 квітня призначено до команд 53 чоловіки.

Для належного проведення призову сільським головам рекомендовано тримати під особистим контролем хід призовної кампанії на своїх територіях.

 


13.04.2012

 

 

 

 

Голова Золочівської районної організації товариства Червоного Хреста Гур’єва Тетяна Миколаївна на апаратній нараді райдержадміністрації звітувала про діяльність організації за 2011 рік. За цей період натуральну та матеріальну допомогу отримали 399 чоловік пільгових категорій на загальну суму 8504 гривні.

В рамках програми «Зупинемо туберкульоз в Україні» за фінансової підтримки Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією 9 чоловік хворих на туберкульоз, разом з контрольованим лікуванням, отримали продовольчі набори на 1655 гривень.

Для надання допомоги найбільш незахищеним верствам населення зараз проводиться Всеукраїнський місячник «Милосердя не має віку і статі» Приєднуйся до руху Червоного Хреста!». В ході акції буде збиратися натуральна допомога для надання тим, хто її потребує, будуть реалізовуватися марки «Членський внесок» для подальшого придбання продуктів харчування, медикаментів, розширення мережі медико-соціальних кімнат для немічних.

Ігор Іванович звертаючись до присутніх керівників закликав їх разом із трудовими колективами приєднатися до участі в акції і зробити свій внесок у справу благодійності.

 


13.04.2012

 

 

Щоб не мати проблем - їх треба вирішувати

Виїзний прийом голови районної державної адміністрації Ігоря Горішнього у Лютівці пройшов у нетрадиційній формі.

Керівник району зустрівся з мешканцями села в День довкілля. Разом із сільським головою Абдулкадиром Міхрабовим вони впорядковували територію місцевого цвинтаря., звільняючи його від сміття та самосійної порослі. Чоловіки бензопилами спилювали чагарник. а жінки носили і складали його на купи. Робота просувалася досить швидко, бо попрацювати для своєї громади вийшло близько сорока мешканців села.

За час перебування на посаді сільського голови Абдулкадир Магомедович зумів об’єднати людей, залучити до вирішення питань громади. Разом із депутатами сільської ради, її мешканцями відновлено освітлення, відремонтовано водогони в селах Лютівка і Відродженівське, здійснено ямковий ремонт доріг. За ініціативи сільської громади при підтримці районної влади у минулому році відкрито дитячий садок. Тобто, ті питання, які можна вирішити на місцевому рівні вирішуються. Тому питань до голови райдержадміністрації було не багато.

Учасники зустрічі звернулися до керівника району щодо сприяння у проведенні ремонту найбільш проблемних ділянок під’їзних доріг. Ігор Іванович відповів, що це питання є проблемним для багатьох населених пунктів. На поточний рік Золочівському району для ремонту доріг виділено шістсот тисяч гривень. Рішення про їх раціональне використання буде прийматися разом із сільськими головами.

Ще одна актуальна проблема – відсутність підвозу скрапленого балонного газу. Для вирішення питання Ігор Іванович зателефонував начальнику Богодухівської філії ПАТ «Харківгаз» Павлу Фіньку. Після телефонної розмови з’ясувалося, що протягом першого кварталу були перебої з постачанням балонного газу, з квітня ситуація повинна стабілізуватися. Про графік підвозу мешканців громади буде проінформовано додатково.

 


10.04.2012

 

 

Цивільному захисту населення – належну увагу

6 квітня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Асєєва. На порядок денний були винесені питання щодо забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємств, установ та організацій району та обладнання системи виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення і персоналу небезпечних об’єктів.

За результатами засідання комісії керівникам вказаних об’єктів рекомендовано встановити контроль за забезпеченням своїх працівників засобами індивідуального захисту відповідно до вимог чинного законодавства. Також необхідно посилити нагляд за проектуванням та впровадженням систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей.

На адреси керівників потенційно-небезпечних об’єктів будуть направлені листи стосовно виконання вимог діючого законодавства у сфері безпеки життєдіяльності з вимогою інформувати голову комісії про результати проведеної роботи.


10.04.2012

 

 

Навчалися державні службовці

10 квітня у райдержадміністрації відбулося чергове навчання з керівниками самостійних управлінь відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, посадовими особами місцевого самоврядування, кадровим резервом, начальниками територіальних управлінь.

На запрошення голови райдержадміністрації перед учасниками семінару виступили Микола Тучак, доцент кафедри державного будівництва ХаРІ НАДУ при Президентові України, кандидат юридичних наук, та Віталій Мухар, начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції обласної державної адміністрації.

До уваги слухачів були запропоновані теоретичні аспекти та практичне застосування Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», правову та юридичну відповідальність, запобігання протидії корупції в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, організацію проведення спецперевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функції держави та місцевого самоврядування.

Учасники семінару мали можливість задати питання та отримали на них кваліфіковані відповіді.

Це вже третій подібний захід у Золочівському районі, практика проведення виїзних семінарів поширилася і на інші райони області. Робота в цьому напрямку буде продовжуватися. Протягом року заплановано проведення тренінгових занять, семінарів за темою «Організація виборчого процесу на місцевому рівні»

 


10.04.2012

 

 

На Золочівській землі з’явилася ще одна святиня

У селі Сковородинівка проведено освячення тимчасового Свято-Преображенського храму. Будівля зведена на місці колишнього дерев’яного храму, спаленого фашистами в роки Великої Вітчизняної війни.

З 2008 року, після реєстрації місцевої релігійної громади, розпочалися організаційні заходи щодо відродження святині. Було вирішено побудувати тимчасовий храм з легких конструкцій і сучасних матеріалів. За фінансової підтримки приватних підприємців та ПСП «Вікторія» придбано залізобетонні плити і металеві конструкції. Суттєвий внесок у будівництво зробило місцеве сільськогосподарське підприємство ЗАТ «АФ ім. Сковороди», яке очолює депутат районної ради Микола Куценко. За кошти господарства придбано основні будівельні матеріали, купол, церковний дзвін, змонтовано дзвіницю, проведено благоустрій  території.

Всі будівельні роботи по спорудженню храму, майже безкоштовно, виконали жителі села Сковородинівка під керівництвом сільського голови Анатолія Єлісеєва. Активісти працювали у вихідні дні та у вільний від роботи час. Завдяки об’єднаним зусиллям небайдужих людей за півтора місяці храм було збудовано.

Обряд освячення під керівництвом настоятеля Свято-Вознесенського храму отця Богдана провели священнослужителі Золочівських храмів. На відкритті були присутні голова районної державної адміністрації Ігор Горішній, голова правління ЗАТ «АФ  ім. Сковороди» Микола Куценко, Великорогозянський сільський голова Анатолій Єлісеєв, жителі села Сковородинівка та навколишніх сіл, школярі.

У серпні Сковородинівка святкуватиме 285 років від дня свого заснування. Святкова служба відбудеться в новому храмі. Цей подарунок до ювілею рідного села зробили самі його мешканці


10.04.2012

Продовжується боротьба за чистоту

4-5 квітня на території району пройшли Дні довкілля. У Золочеві та в сільських населених пунктах трудові колективи організацій і установ, населення наводили лад на своїх територіях і займалися благоустроєм.

В результаті було ліквідовано 60 стихійних сміттєзвалищ, впорядковано братські могили і кладовища, побілено дерева у парках і скверах, вирубано самосійну поросль у лісосмугах. Впорядковано 10 з 15 джерел питної води.

Заходи з благоустрою будуть продовжуватися

 


05.04.2012

 

Безпечним умовам праці – належна увага 

В рамках Всесвітнього дня охорони праці на території району проводиться ряд заходів. Метою всіх заходів є привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпеки праці на виробництві.

Заплановано проведення огляду-конкурсу з охорони праці серед підприємств району. За результатами буде визначено краще підприємство щодо роботи з питань управління охороною праці за підсумками 2011 року. На підприємствах відбудуться конкурси на краще робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращого працівника.

Підведено підсумки конкурсу малюнка «Охорона парці очима дітей». В ньому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району та школи мистецтв, вихованці Одноробівського аграрного ліцею. Визначено переможців у вікових групах. Їх нагородження відбудеться на тематичному районному семінарі до Дня охорони праці, запланованому на 27 квітня.

 


05.04.2012

Відбулася обласна спартакіада державних службовців

 Як і в попередні роки, змагання проходили у селищі Комсомольське Зміївського району. У спартакіаді взяли участь 27 команд державних службовців області. До програми входили змагання з міні-футболу, волейболу, шашок, плавання та настільного тенісу.

Команда Золочівського району теж продемонструвала добру спортивну підготовку, обійшовши багатьох своїх суперників. У своїй підгрупі наші спортсмени посіли восьме місце.

 


04.04.2012

Освітяни проаналізували стан виконання колективних договорів

Протягом лютого-березня 2012 року пройшла кампанія по заключенню колективних договорів у навчальних закладах та установах Золочівщини. Нею були охоплені всі працюючі в освітній галузі. А учасники ІV пленуму районної організації Профспілки працівників освіти, що відбувся 30 березня 2012 року, аналізували стан виконання Колективного договору між відділом освіти та районною організацією Профспілки, схвалили актуальні зміни та доповнення до нього. У роботі пленуму взяли участь голова Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти, депутат Харківської обласної ради Лідія Дулуб, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Наталія Зашаловська.

Начальник відділу освіти Оберемок Н.В. відмітила у своїй доповіді, що відділ освіти велику увагу приділяє створенню належних умов для забезпечення стабільної роботи установ і закладів освіти, своєчасній та повній реалізації норм колективних договорів. Соціальний діалог, взаємоповага, дотримання визначених зобов`язань та домовленостей, взаємна відповідальність закладені в основу актів соціального партнерства.

«Особливе значення профспілковий актив приділяє питанням оплати та охорони праці, атестації та тарифікації працівників закладів освіти, виконанню державних гарантій педагогічним працівникам відповідно до  Закону України “ Про освіту”», - зазначила Вікторія Ткаченко, голова Золочівської районної організації Профспілки працівників освіти.

Наталія Зашаловська відмітила високий рівень професіоналізму працівників освітньої галузі, про що свідчать перемоги їх вихованців у олімпіадах, конкурсах, ¸спортивних змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

Підводячи підсумки роботи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти та соціально-економічного захисту в навчально-виховних закладах Харківщини у 2010-2011 роках, Лідія Дулуб подякувала голові Золочівської райдержадміністрації Ігорю Горішньому, начальнику відділу освіти Наталії Оберемок за ефективну діяльність щодо розвитку освітньої галузі у Золочівському районі, забезпечення прав та державних гарантій педагогічних працівників. Лідія Миколаївна відмітила, що соціальний діалог є одним із основних шляхів правового та соціально-економічного захисту членів профспілки.


03.04.2012

Подбати про підготовку виборчих дільниць

Про стан підготовки виборчих дільниць Золочівського району до роботи на апаратній нараді райдержадміністрації інформувала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

Під час виборів на території району буде працювати 30 виборчих дільниць.

         Дільниці, розташовані в приміщеннях загальноосвітніх шкіл знаходяться в доброму стані. Будівлі мають охайний зовнішній вигляд, впорядковану територію. В належному стані і робочі кабінети Довжицької, Удянської, Великорогозянської, Писарівської, Олександрівської, Одноробівської Першої сільських рад. У Довжицькій та Удянській сільських радах наприкінці минулого року здійснено ремонти приміщень. Потребує ремонту і будівля Жовтневої сільської ради.

Значно більше проблем треба вирішити на виборчих дільницях, розміщених в закладах культури. Приміщення Золочівського районного та Довжицького сільського будинків культури, Сковородинівського сільського клубу в належному стані. У Малорогозянському, Олександрівському, Ряснянському сільських клубах необхідно провести ремонт фасадів будівель. Біля Петрівського, Олександрівського, Ряснянського, Світличненського сільських клубів будуть проведені роботи з благоустрою прилеглої території.

Особливої уваги потребують дільниці, розміщені в Літвінівській та Баранівській ЗОШ І ступеню, в Гуринівському, Чорноглазівському, Ряснянському, Леміщанському сільських клубах і Феськівській бібліотечній філії. Крім проведення поточних ремонтів там необхідно перевірити стан електропостачання, подбати про опалення, встановлення телефонного зв’язку, забезпечити меблями і комп’ютерами.

Ці та всі інші проблемні питання необхідно вирішити протягом другого  кварталу.

Для здійснення контролю за станом підготовки виборчих дільниць до роботи та надання практичної допомоги у вирішенні питань, що виникають, за кожною виборчою дільницею закріплено по дві відповідальні особи: від сільської ради та від районної державної адміністрації.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній наголосив, що всі справи по облаштуванню дільниць треба розпочинати вже сьогодні. Перед службами, задіяними у підготовці дільниць до роботи та закріпленими відповідальними особами керівник поставив завдання протягом двох тижнів побувати на дільницях і надати інформацію про реальний стан справ.

 


03.04.2012

Клієнт завжди правий

На попередній апаратній нараді сільськими головами підіймалося питання невчасного перерахування коштів, сплачених населенням за надання комунальних послуг від банківських установ. Подібні проблеми виникають і в роботі місцевого відділення поштового зв’язку.

Для врегулювання ситуації на чергову апаратну нараду райдержадміністрації запрошено начальників банківських філій, що працюють на території Золочівського району та керівника поштового відділення.

Їм рекомендовано внести зміни до свого робочого графіка, і, по можливості, прискорити проведення банківських операцій.

Керуюча філією ощадбанку в Золочівському районі Тетяна Овчаренко ознайомила присутніх з порядком проведення компенсаційних виплат вкладникам сбербанку колишнього СРСР, відповідно до доручення Президента України Віктора Януковича.

Дані виплати буде здійснено особам, внесеним до реєстру до 1 січня 2012 року, які не отримали компенсацію у 2008 році. В першу чергу, гроші отримають люди віком від 80 років і старше. Для цього необхідно зареєструватися у банку, після чого буде визначено дату і час отримання компенсаційних виплат. Більш детально дане питання буде розглянуто на наступній апаратній нараді.

 


03.04.2012

Крок за кроком – до чистоти

На Золочівщині розпочався комплекс заходів з благоустрою. Частина організацій, установ та мешканців району не чекають на рекомендації керівництва, а з власної ініціативи наводять лад на своїх територіях.

В цьому році з настанням весни помітно, що і районний центр, і сільські населені пункти стали значно чистішими. Дає свій результат відпрацьована система видалення твердих побутових відходів у Золочеві і в деяких населених пунктах. Також це заслуга і самих мешканців району, які в минулому році доклали чимало зусиль для наведення і підтримання чистоти на своїх територіях.

Роботи по благоустрою будуть продовжуватись. Впорядковуватимуться території населених пунктів, лісосмуг, цвинтарів, буде висаджено дерева та кущі.

У районному центрі селищній раді необхідно попрацювати з головами вуличних комітетів, щоб вони провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо очищення центральних вулиць від будівельних матеріалів.

4-5 квітня організації та установи району долучаться до участі у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Це буде ще один крок до наведення порядку у власному домі.


28.03.2012

Турбуючись про здоров’я людей сьогодні,  ми закладаємо основи  здоров’я нашої нації завтра

25 березня у місті Богодухів відбувся турнір з волейболу серед чоловічіх команд. Змагання  проводилися за підтримки голови Богодухівської райдержадміністрації Володимира Бєлого та депутата Верховної Ради України ІІІ – І У скликань Олександра Біловола.

Це вже не перший спортивний захід, яким опікується Олександр Миколайович. За його підтримки в лютому цього року відбувся волейбольний турнір у селі Феськи Золочівського району. Він виступає за здоровий спосіб життя, залучаючи до занять спортом не тільки школярів та молодь, а й людей старшого віку.

У змаганнях у Богодухові взяло участь шість команд - з Богодухівського, Валківського, Золочівського, Коломацького, Краснокутського, Нововодолазького районів. Змагання проводилися по двом підгрупам.  

Представником нашої команди був тренер ДЮСШ Микола Шарага, а честь Золочівського району захищали Шевякін Вадим, Пустовий Олексій, Тільнов Вадим, Ольховський Олександр, Ковтун Максим, Ковтун Олександр, Лисак Віктор.

Наші спортсмени  була гідними суперниками для команд своєї підгрупи, і стали в ній переможцями. Але у фінальній грі золочівці   поступилася першістю гравцям з Валок і зайняли другу сходинку п’єдесталу .

Всі учасники турніру нагороджені цінними подарунками, переможці і призери отримали дипломи і волейбольні м`ячі.


27.03.2012

Відбувся актив району за участю керівників районних  установ та підприємств, соціальних служб та ветеранських організацій по обговоренню соціальних ініціатив Президента України

 Голова райдержадміністрації  Ігор Горішній зупинився на основних положеннях соціальних ініціатив Президента України, озвучених 7 березня на засіданні Кабінету Міністрів України.

 Ігор Іванович відмітив позитивні тенденції, що за  останні два роки намітилися в нашій  державі. В економіку залучаються інвестиції, збільшується реальний валовий внутрішній продукт, суттєво зменшився дефіцит державного бюджету. Тому саме зараз є логічним вести мову про підвищення соціальних стандартів.

Вони адресовані різним категоріям громадян, мають чотири основні напрямки. В основу нової соціальної політики покладено принцип адресності, дотримання інтересів кожної людини. З травня поточного року буде суттєво збільшено розмір пенсій. Передбачено підвищення виплат до пенсій дітям війни та військовослужбовцям.

Суттєво збільшаться і розміри допомог при народженні дитини та малозабезпеченим родинам.

Соціальні ініціативи Президента також стосуються створення робочих місць, у першу чергу, для молоді та людей передпенсійного віку, серед яких  найвищий рівень безробіття.

Планується змінити підходи у ціноутворенні на ліки, реформувати медичну галузь.

Буде відновлено виплату компенсацій втрачених вкладів Ощадбанку СРСР. Міністерство фінансів разом із Національним банком відпрацьовують порядок цих виплат.

Проводиться робота по формуванню «Програми державного іпотечного кредитування житлового будівництва», що дасть можливість забезпечити громадян доступним житлом та створити нові робочі місця у будівельній галузі.

Ігор Іванович підкреслив, що за місяць чи два  не слід очікувати  радикальних змін на краще. Заплановані зміни і нововведення будуть здійснюватися в країні поетапно і знаходяться на особистому контролі глави держави.  

В обговоренні соціальних ініціатив взяли участь керівники установ та організацій, представники ветеранської громадськості.

 

 


27.03.2012

Про  відзначення 25-ї річниці ветеранського руху на Золочівщині

До великої зали райдержадміністрації крім керівників підприємств, установ та організацій району були запрошені голови первинних ветеранських організацій, активісти  ветеранського руху.

Голова районної ради ветеранів Володимир Соколовський розповів присутнім про етапи розвитку ветеранського руху в Україні,  охарактеризував діяльність організації ветеранів на Золочівщині. Сьогодні це дієва організація, яка об’єднує в своїх рядах до десяти тисяч ветеранів війни та праці, дітей війни, і складається з восьмидесяти чотирьох  первинних організацій.

Ветерани поділилися своїм досвідом роботи і напрацюваннями, висловили проблемні питання, що їх турбують.

Керівники району привітали ветеранську спільноту з їх з ювілейною датою, побажали активного довголіття. Активістам руху було вручено почесні грамоти  райдержадміністрації і районної ради, районної ради ветеранів.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній подякував за співпрацю і розуміння, підтримку у вирішенні важливих питань життєдіяльності району. Він проінформував присутніх, що за підсумками роботи у 2011 році наш район ввійшов до десятки кращих і займає восьме місце. Цей вагомий здобуток є  результатом  праці кожного. А попереду чекає робота, яку ніхто не  зробить за нас. Як спрацюємо – таким і буде завтрашній день Золочівського краю.

 

 


27.03.2012

Відбувся  звітний концерт сільських клубних закладів району

 Кожен клубний  заклад представив на суд публіки виступи своїх кращих виконавців і творчих колективів. Всі артисти старалися якомога краще презентувати свої творчі здібності і розкрити таланти.

Найбільше оплесків глядачів викликали художні номери у виконанні солістки Лютівського СБК Наталії Чумак, танцювального колективу з Олександрівки та фольклорних колективів «Калина» Петрівського СБК, «Джерело» з Одноробівки     і «Калина» з Гуринівки .

Вітаючи зі сцени учасників концерту, заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська  відмітила, що виконавці продемонстрували достатньо високий рівень підготовки.  Але є  потенціал для подальшого зростання. Також звертає на себе увагу той факт, що переважна кількість  самодіяльних артистів це жінки. Наталія Володимирівна висловила впевненість, що серед   представників сильної статі Золочівщини також багато нерозкритих талантів.  Тож є над чим працювати!

 

 


26.03.2012

Вже сьомий рік поспіль у Золочівській гімназії №1 проводиться  День громадського самоврядування

В цьому році, вже традиційно, до гімназії завітали керівники району - голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська. 

У цей день уроки в класах  проводять гості.  Адміністрація закладу запрошує людей  різних професій, батьків школярів, які розповідають про те, чим вони займаються у повсякденному житті.  

Такі уроки викликають зацікавленість  дітей, як правило, вони проходять у формі діалогу і жвавого спілкування. Молодших школярів особливо   цікавлять  заняття, під час яких  демонструються практичні навички. Тому, як завжди, підвищеною увагою користувалися уроки, що проводили представники прикордонної служби, районного відділу  МНС, відділу внутрішніх справ.

Під час подібних  заходів діти отримують профорієнтаційні навички,  більш широко знайомляться з професіями, мають можливість задати питання і отримати на них компетентні відповіді.

.


26.03.2012

Відбувся п’ятий ювілейний турнір з міні-футболу пам’яті   воїна-інтернаціоналіста Сергія Сухопарова

 Сергій Сухопаров загинув, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані. П’ять років тому,  за ініціативи Золочівської  районної спілки  ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та організаційної підтримки райдержадміністрації і районної ради, було започатковано турнір його пам’яті. Цьогорічні змагання відкрили  голова районної державної адміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, Одноробівський сільський голова Людмила Гой.

Турнір не випадково проводиться на базі Одноробівської загальноосвітньої школи -  саме в цій школі навчався Сергій Сухопаров. На будівлі школи висить меморіальна дошка, яка увічнює пам'ять земляка, одна з вулиць села носить його  ім’я.

В цьому році в змаганнях взяло участь дев’ять команд загальноосвітніх шкіл району. Перемогу виборола команда Олександрівської загальноосвітньої школи, друге місце посіли вихованці Золочівської загальноосвітньої школи № 2, третє  - учні  Золочівської загальноосвітньої школи № 3.

Звертаючись до переможців та учасників змагань,  керівники району відмітили їх належну спортивну підготовку, висловили побажання в наступному році побачити на майданчику більше команд. Переможцям  вручено дипломи, медалі, футбольні м’ячі.

Спонсорську підтримку для проведення турніру надали районна  організація Партії регіонів та її молодіжне крило.

 

.


26.03.2012

З нагоди двадцятип’ятиріччя ветеранського руху

Делегація ветеранів Золочівського району взяла участь у обласних заходах з нагоди 25-ї річниці заснування ветеранського руху, що проходили в Харківському національному університеті ім.. Каразіна.

Ветерани Золочівщини активно співпрацюють з районною владою, допомагають у вирішенні суспільно-вагомих питань, займаються патріотичним вихованням молоді. Учасники хору ветеранів війни та праці районного будинку культури проводять виступи перед трудовими колективами організацій та установ. Вони виконують пісні на військову тематику, діляться спогадами про події Великої Вітчизняної війни.

До двадцятип’ятиріччя ветеранського руху  протягом березня на території сільських  рад проходять  урочисті збори і зустрічі ветеранів з громадськістю, учнями загальноосвітніх шкіл.

Учасників обласних заходів привітали заступник голови обласної державної адміністрації Євген Савін, заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Активістам ветеранського руху вручили почесні грамоти і відзнаки обласної ради ветеранів, Організації ветеранів України, квіти і солодкі подарунки. За багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху чотирьох представників  делегації нашого району також було відзначено  грамотами  обласної ради ветеранів.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, підготований студентами вищих навчальних закладів Харкова.

 


22.03.2012

Влада допомагає вирішенню проблемних питань

Виїзний прийом громадян у селі Гур’їв  Козачок  Гур’єво - Козачанської  сільської ради провели голова райдержадміністрації Ігор Горішній і голова районної ради Леонід Канівець.

Одне з питань, що потребує термінового вирішення  - пуск автобуса з більшою кількістю пасажирських місць за маршрутом Харків – Гур’їв  Козачок.  Не всі бажаючі мають можливість  дістатися з обласного центру додому. Тому учасники зустрічі звернулися до керівників району з колективним зверненням щодо вирішення даного питання. Ігор Іванович відповів, що буде проведено розмову з керівництвом автоперевізного підприємства ВАТ «Восток». Але автоперевізник піде назустріч за умови,  що маршрут буде рентабельним.

Також  гуркозачан і мешканців сусіднього села Баранівка турбує стан вуличного освітлення. По даному питанню сільський голова Валерій Мартиненко відповів, що витрати і роботи по відновленню вуличного освітлення в Гур’єву Козачку візьме на себе місцеве сільськогосподарське підприємство ТОВ «Козачанське». Таким же шляхом можна вирішити питання освітлення у Баранівці.

Щодо  ремонту доріг, Ігор Іванович проінформував учасників зустрічі, що протягом року ямковий ремонт буде проведено на  ділянках дороги, які найбільш того потребують.

Останнім часом  не поодинокі випадки  недостатнього  забезпечення жителів сільради скрапленим балонним газом. Ігор Іванович відповів, що подібні ситуації трапляються і в інших населених пунктах. Тому для з’ясування стану справ і врегулювання ситуації на одну з найближчих  апаратних нарад буде запрошено начальника Богодухівської філії ПАТ «Харківгаз» Павла Фінька. Про результати учасників зустрічі буде проінформовано.

Власники земельних часток - паїв колишнього КСП «Україна»  поцікавилися, коли буде внесено поправки до їх  сертифікатів, які посвідчують  право власності на землю.  Свого часу ця земля була внесена до уставного фонду сільгосппідприємства, на сьогодні за судовими рішеннями вона повернута власникам. Голова райдержадміністрації проінформував, що питання знаходиться у стадії вирішення.  

Ігор Іванович розповів учасникам зустрічі про  стан справ у районі, ознайомив з основними положеннями  соціальних ініціатив Президента держави. Пояснив, що йдеться не стільки про підвищення розміру виплат соціальної допомоги, скільки про зміну підходу до вирішення цього питання. Для створення більш ефективної системи соціального захисту виконавча влада буде користуватися правилом  - не людина повинна йти до влади зі своїми проблемами, а сама влада виявлятиме проблеми людини і допомагатиме їх вирішити.

.


22.03.2012

Покращення соціального забезпечення громадян – ключове завдання влади

Відбулася спільна нарада управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації з соціальними партнерами за підсумками роботи у  2011 році під головуванням голови районної державної адміністрації Ігоря Горішнього.

Про досягнення, проблеми та перспективи діяльності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації доповідала начальник управління Валентина Лівець.

    Робота    управління праці та соціального захисту населення у 2011 році спрямовувалася на виконання пріоритетних напрямків, визначених на засіданні колегії райдержадміністрації на початку року.

   Протягом 2011 року було організовано та проведено 26 виїзних прийомів, під час  яких обговорювалися  питання  вирішення соціально-значущих проблем.

 У березні 2011 року  управлінням організаційно забезпечено підписання Регіональної угоди між Золочівською районною державною адміністрацією, господарчим активом та профспілковими об’єднаннями району на 2011-2012 роки.

В рамках районної Програми зайнятості населення на 2011 рік було заплановано створення не менше 295 нових робочих місць. Створено 353 робочих місця, що становить 119,7% річного завдання.

Перевиконано планові показники  по залученню громадян до громадських оплачуваних робіт. Протягом   2011 року цим видом робіт було охоплено  370 осіб,   що складає 101,4% річного завдання.

         На виконання Конституції України, постанови Верховної Ради України від 17 грудня 2010 року №2806-VI  «Про погашення заборгованості з виплати заробітної плати» управлінням праці та соціального захисту населення спільно з галузевими управліннями райдержадміністрації постійно проводиться робота щодо забезпечення реалізації конституційних прав працівників на зарплату, не нижчу від визначеної законом та своєчасне одержання винагороди за працю. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника станом на 01.12.2011 року в цілому  по району  з  початку року склала 1703 гривень, що на 718 гривень більше від прожиткового мінімуму для працездатної особи. Станом на 01.01.2012 року на підприємствах району згідно оперативних даних заборгованість з виплати заробітної плати відсутня.

З метою запобігання поширенню нелегальної зайнятості в районі  працює районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Протягом 2011 року було здійснено вивчення 51 суб’єктів підприємницької діяльності. За результатами виявлено 10 тіньових робочих місць, які були легалізовані.

Всі види державної соціальної допомоги призначаються згідно наданих заявниками документів з додержанням встановлених законодавством термінів.

Важливим напрямком діяльності органів праці та соціального захисту населення, а також інших структур, є створення необхідних умов для життєдіяльності та суспільної адаптації інвалідів. Для подальшої реалізації державної політики із забезпечення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями буде  зобов’язано керівників закладів торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування забезпечити доступність інвалідам до закладів.

            У 2012 році зусилля органів влади будуть спрямовуватися на покращення соціального забезпечення мешканців району, надання допомоги тим, хто цього дійсно потребує.  На це спрямовані оголошені Президентом держави соціальні ініціативи, реалізація яких буде забезпечуватися шляхом поліпшення якості надання соціальних послуг і їх адресності.

 


20.03.2012

З повагою до віку  

Рік тому відсвяткувала свій  столітній ювілей мешканка Золочева Ганна Кузьмівна Гнатенко. Тоді разом із близькими родичами з визначною датою в її житті ювілярку вітали і  керівники району. Вони побажали жінці здоров’я, тепла та затишку в родині,  пообіцяли завітати   на  її день народження  в наступному році.  І виконали свою обіцянку.

20 березня   голова районної державної адміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська, начальник управління праці і соціального захисту населення  райдержадміністрації Валентина Лівець вітали Ганну Кузьмівну зі сто першим  днем народження.  

За плечима у Ганни Кузьмівни нелегке життя – у сім’ї було шестеро дітей, рано померли батьки, дівчиною вона важко працювала в наймах, потім у колгоспі.  У повоєнні роки, на ряду з чоловіками,  працювала  на залізниці.  Не доводилося вибирати, адже самій треба було підіймати  трьох дітей. Не зважаючи на всі труднощі,  бабуся через все життя пронесла добре ставлення  до людей, з якими її зводила доля.

 Керівники району звернулися до іменинниці з  теплими  словами,  вручили матеріальну допомогу і  квіти.

 


20.03.2012

 Доступ до публічної інформації забезпечено

 На розгляд апаратної наради райдержадміністрації було винесено  питання вдосконалення роботи райдержадміністрації і виконкомів селищної та сільських рад щодо реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Ірина Борох ознайомила присутніх зі станом справ з даного питання.

Золочівською районною державною адміністрацією вжито ряд системних  заходів щодо забезпечення виконання положень Закону.

В усіх структурних підрозділах райдержадміністрації визначено осіб, відповідальних за виконання зазначеного законодавчого акту, на сайті зібрано передбачену Законом інформацію, створено реєстр документів. Продовжується робота щодо його поповнення.

Доповідач звернула увагу на необхідність більш повного висвітлення роботи селищної та сільських рад. Перед головами виконкомів поставлено завдання в тижневий термін надати інформацію про свій керівний склад, склад депутатського корпусу, склад виконавчого комітету, графік роботи. Також їм рекомендовано активізувати роботу щодо надання матеріалів за результатами проведення суспільно–вагомих подій для висвітлення їх на сайті.


20.03.2012

За чисте довкілля будемо боротися разом

 Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 11.06.2010 року № 310 «Про проведення в Харківській області  щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»,  в області з 15 березня розпочалася щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».        Акція  триватиме  до 15 травня, але основні роботи із санітарної очистки та благоустрою на підвідомчих територіях необхідно завершити до 15 квітня.

Про те, як у цьому році проводитиметься акція в нашому районі, учасників апаратної наради ознайомила начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Тетяна Ясиньова.

Особлива увага  приділятиметься  приведенню в належний санітарний стан кладовищ, братських могил, меморіалів та місць почесних поховань.

         За час проведення двомісячника планується  привести в належний санітарний стан смт.Золочів та 72 населені пункти, розташований на території нашого району.

         Селищною та сільськими радами  в попередні роки було  проведено закріплення територій населених пунктів, лісосмуг, прилеглих територій  за підприємствами, організаціями та установами. На цих територіях необхідно буде попрацювати і в цьому році.

         Підводячи підсумки розгляду питання, голова райдержадміністрації Ігор Горішній відмітив, що на території району  вже кілька років проводиться активна робота по впорядкуванню територій та ліквідації сміттєзвалищ. І районний центр, і сільські населені пункти стали чистішими. Це заслуга багатьох мешканців району. Ігор Іванович порекомендував сільським головам і в цьому році провести роботу з трудовими колективами, підприємцями, мешканцями, шкільною молоддю щодо активної участі в акції  з благоустрою на своїх  територіях.

 


20.03.2012

 Розпочалася підготовка до виборів

Про підготовку до проведення чергових виборів народних депутатів України  на території району учасників чергової апаратної наради інформувала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

З метою підготовки та організованого проведення виборів народних депутатів України на території району Золочівською районною державною адміністрацією розроблено план заходів, який доведений до відома селищного, сільських голів, керівників деяких установ та організацій, які будуть задіяні у виборчому процесі.

         Відповідно до плану заходів проведено роботу щодо первинного утворення виборчих дільниць. Подання голови районної державної адміністрації 6 березня 2012 року направлено до Центральної виборчої комісії. Також проведено інвентаризацію виборчих скриньок та кабінок для голосування.

Протягом другого  кварталу необхідно буде  провести поточні ремонти та  перевірку електропостачання в приміщеннях, де будуть проводитися вибори.

Також провести телефонізацію приміщень, передбачивши, за потреби, кошти в місцевих бюджетах.

Необхідно також чітко визначитися із потребою в облаштуванні приміщень необхідними меблями, комп’ютерною технікою та іншими матеріалами.

Селищний та сільські голови  отримали зразки паспортів виборчих дільниць, які у двотижневий термін будуть заповнені і здані  в районну державну адміністрацію.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній наголосив, що необхідно забезпечити проведення виборчого процесу на високому рівні. Він дав доручення селищному та сільським головам про виконання районного плану заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів   інформувати його особисто у встановлені терміни.


16.03.2012

Стартував п’ятий  ювілейний конкурс «Кращий державний службовець»

З 1 березня 2012 року  в Золочівській райдержадміністрації  розпочався перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Конкурс проходить у двох номінаціях  - «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

15 березня відбулося друге засідання Оргкомітету конкурсу, на якому було оголошено список претендентів, розглянуто їх документи.

У цьому році виявили бажання позмагатися  шістнадцять державних службовців, з них шість керівників і десять спеціалістів. Усі вони допущені до участі в конкурсі.

Організаційним комітетом було розглянуто питання щодо відзначення переможців, проводиться робота по розробці вимог і критеріїв оцінки щодо складання конкурсантами тестових завдань, що стосуються функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця.

 

 


15.03.2012

Вирішувати проблеми  разом з громадою

Відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Ігорем Горішнім та головою районної ради Леонідом Канівцем в селі Сковородинівка Великорогозянської сільської ради.

Сільським головою Анатолієм Єлісеєвим багато зроблено для  соціально-економічного розвитку території, вирішення питань благоустрою, проблемних питань. Існує тісна  співпрацю місцевої влади з керівництвом сільськогосподарського підприємства ЗАТ «АФ імені Сковороди», з громадськістю. Спільними зусиллями відремонтовано систему водопостачання села Сковородинівка, налагоджено вивезення твердих побутових відходів. Підтримуючи ініціативу громади, місцева влада опікується будівництвом храму.  Але залишаються і невирішені питання. Що стосується покращення вуличного освітлення, благоустрою населених пунктів,  керівники району порекомендували вирішувати ці проблеми разом з депутатським корпусом. Для більшої результативності Ігор Іванович порекомендував активізувати роботу адмінкомісії.

Працівники соціальної сфери звернулися з проханням про надання допомоги у виготовленні державних актів  на землю. Голова райдержадміністрації  пообіцяв ініціативній групі сприяння  після проведення  всіх необхідних  підготовчих   робіт.

  За допомогою у вирішенні питання  продовження  газопостачання Національного літературно-меморіального музею Сковороди до керівників району звернулася директор закладу Наталія Мицай. У зв’язку зі зміною ціни на газ виникла необхідність проведення повторного тендеру,  і розрахунки за спожите паливо не було проведено вчасно. Ігор Іванович  пообіцяв    вивчити питання, вжити заходи для його врегулювання.

Після проведення прийому керівники району ознайомилися з роботою місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. Вони також відвідали  ЗАТ «АФ імені Сковороди», де обговорили з директором підприємства Миколою Куценком хід підготовки до весняно-польових робіт

 


15.03.2012

Проведено засідання круглого столу

 У райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з питань співпраці громадськості з органами влади,   соціального захисту пільгових категорій населення,  військово-патріотичного виховання молоді.

В роботі взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації  Володимир Зінченко, голова Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Анатолій  Вінник,  голова Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич. Також в залі були присутні керівники та активісти  районних  організацій ветеранів, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів, керівники деяких районних підрозділів, селищний та сільські голови.

Ігор Іванович ознайомив учасників заходу з досвідом роботи  і напрацюваннями, які існують в районі з цього питання, запросив до діалогу. В районі є традиційними зустрічі керівництва району з представниками громадських об’єднань під час проведення тематичних апаратних нарад, круглих столів тощо.

Володимир Зінченко відзначив, що саме такі  заходи допомагають  виявленню проблемних питань та їх вирішенню, а отже, сприяють стабілізації ситуації.

Керівники обласних громадських організацій відзначили високий рівень роботи районних об’єднань. Так, рада ветеранів району на Золочівщині є найбільш дієвою і структурованою, складається з восьмидесяти чотирьох первинних організацій. Заслуговує на увагу досвід з військово-патріотичного виховання молоді. Районна спілка воїнів-інтернаціоналістів визнана кращою в області за підсумками роботи в 2011 році.

Учасниками круглого столу обговорювалися питання вирішення проблем медичного обслуговування, оздоровлення в санаторно-лікувальних  закладах,  збільшення розмірів пенсій ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. 

За результатами  зустрічі  вироблено   пропозиції   щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються соціального захисту пільгових категорій населення.

 


13.03.2012

Відбувся семінар-навчання

Згідно з планом на базі Золочівської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання для керівників та спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників територіальних управлінь та відділів, посадових осіб місцевого самоврядування, кадрового резерву

Перед учасниками семінару виступила завідувач сектору оподаткування фізичних осіб Золочівського відділення Дергачівської МДПІ Вікторія Давиденко. Вона ознайомила присутніх з порядком заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи з відповідними додатками. Наголосила на необхідності подання вказаного документу у встановлені терміни ( до 1 травня 2012 року) та відповідальності державних службовців та посадових осіб за ухилення від подання вказаного документу. Також звернула увагу присутніх на необхідності подання до 1 квітня поточного року декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Порядок організації проведення спеціальної перевірки осіб, що претендують на посади державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування довела до відома присутніх завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації Інна Ільченко. Доповідач акцентувала увагу на необхідності дотримання термінів під час проведення спеціальної перевірки, зупинилася на оформленні переліку документів, що подаються разом із запитами до міністерств та територіальних управлінь.

Учасники семінару були забезпечені довідковими матеріалами, отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

 


13.03.2012

 

Пам'ятний турнір з міні – футболу

Сьомий рік поспіль на Золочівщині проводиться турнір з міні – футболу серед чоловічих команд – ветеранів спорту, присвячений пам’яті нашого земляка Віктора Михайловича Клименка

Віктор Михайлович - людина, яка все своє життя присвятила спорту. Він майстер спорту з пожежно–прикладного багатоборства. Працював учителем фізичної культури Золочівської ЗОШ №2, головою районного спортивного комітету. Шістнадцять років напруженої праці віддав роботі на посаді голови районної ради «Колос», останні вісім років працював директором міжгосподарчої ДЮСШ «Колос». За вагомий внесок у розвиток спорту на Золочівщині та з метою вшанування пам’яті спортсмена і тренера, рішенням районної ради від 24.01.2006 року районному стадіону присвоєно ім’я Віктора Михайловича Клименка.                             

Змагання проходили серед двох вікових категорій: 35 і 45 років. Учасників турніру та вболівальників привітали депутат обласної ради VI скликання, голова Золочівської районної організації Партії регіонів, голова райдержадміністрації Ігор Горішній та заступник голови Золочівської районної організації Партії регіонів, голова районної ради Леонід Канівець, вони також взяли участь у турнірі в складі своїх команд.

Серед спортсменів вікової категорії 35 років та старші, третє місце посіла команда Одноробівської Першої сільської ради, другим призером стала команда «Колос» Золочів, а перемогли представники команди «Легенда» Феськи. Кращим гравцем став Сергій Шмітько, гравець команди «Колос».

Серед спортсменів вікової категорії 45 років та старші, третім призером стала команда «Колос» Довжик, друге місце – за «Легендою» Феськи, а переможцем стали ветерани команди «Нива» Гуринівка. Кращим гравцем визнано представника команди «Нива» Гуринівка - Іскрич Сергія.

 


13.03.2012

Сплата за енергоносії - під контролем

 

Одне з питань порядку денного чергової апаратної наради райдержадміністрації – стан сплати за енергоносії населенням та підприємствами, організаціями, установами району

В той час як розрахунки населення за спожитий газ і електроенергію проводяться майже в повному об’ємі, частина організацій і установ допустила виникнення заборгованості. Більшість заборгованостей виникла з-за суб’єктивних причин. Це наше власне  недопрацювання.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній поставив завдання перед керівниками підприємств-боржників проаналізувати ситуацію, в недільний термін вжити заходів по ліквідації заборгованості сплати за спожиті енергоносії.

 


13.03.2012

Організація громадських робіт

Щодо порядку організації громадських оплачуваних робіт учасників чергової апаратної наради проінформував директор районного центру зайнятості Юрій Заболотній

Юрій Миколайович також розповів про стан зайнятості населення. Протягом січня-лютого на обліку в центрі зайнятості перебувало 679 чоловік, що на 105 чоловік менше, ніж на аналогічний перід 2011 року. Станом на 1 березня на підприємствах району та в місті Харків було працевлаштовано 57 осіб. 61 чоловік з числа безробітніх охоплено професійним навчанням.

Також керівник назвав перелік громадських робіт, у яких в цьому році можуть бути задіяні безробітні, що знаходяться на обліку. Він нагадав присутнім порядок організації таких робіт, терміни, в які необхідно укласти угоди. Більшість рад на території району вже мають подібний досвід роботи, а найкращий стан справ в Удянській та Олександрівській сільських радах.

У 2012 році на оплату праці безробітніх планується витратити 245 тисяч гривень.

Підводячи підсумки розгляду питання, голова райдержадміністрації Ігор Горішній наголосив, що у переліку громадських робіт представлено різні сфери діяльності. Тому більш активно до участі в оплачуваних громадських роботах треба долучитися як селищній та сільським радам, так і керівникам самостійних відділів, організацій та установ району.

На слідкуючій апаратній нараді дане питання буде розглянуто в порядку контролю.

 


07.03.2012

Шевченківський день

 

7 березня з нагоди 198-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника великому Кобзареві. .

 Вся творчість поета зігріта любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями і боротьбою мільйонів.

Поезія Шевченка актуальна і сьогодні. Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів, усіх прогресивних людей світу.

В історії світової літератури знайдемо не багато прикладів, коли поетичні твори півтора століття не втрачають своєї політичної злободенності і звучать так, ніби написані про сьогоднішній день.

            Вшанувати пам'ять поета разом із керівниками району прийшли державні службовці, представники трудових колективів організацій та установ, школярі, громадськість.  

 


06.03.2012

Разом подарували святковий настрій

 

Напередодні свята 8 Березня в районному будинку культури жінок Золочівщини вітали голова районної державної адміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, перший заступник голови обласної ради Олена Олешко, депутат Верховної Ради України ІІІ-ІУ скликань Олександр Біловол, депутат обласної ради Віктор Бєлінський. Зі сцени прозвучало багато теплих і ніжних слів на адресу присутніх у залі мам, бабусь, сестер, доньок, дружин.

Олена Петрівна передала вітання від губернатора області Михайла Добкіна, голови обласної ради Сергія Чернова. Також вона виконала приємну місію, вручивши почесні грамоти за вагомі здобутки у праці та з нагоди жіночого свята вчителю англійської мови Золочівської гімназії № 1 Оксані Лисун і секретарю Одноробівської сільської ради Наталії Адаменко.

Олександр Біловол потурбувався, щоб весняний святковий настрій панував у душі кожної присутньої жінки - за його сприяння було організовано виступ заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.

Разом із співачкою пісні з її власного репертуару, шлягери восьмидесятих і українські народні пісні співав увесь зал. Найбільше ж радості отримали маленькі золочівці, які на сцені, поряд із артисткою демонстрували свої таланти.

По завершенню концерту голова райдержадміністрації Ігор Горішній від імені мешканців району подякував Олександру Миколайовичу за організоване свято, висловив впевненість на подальшу плідну співпрацю.


06.03.2012

Золочівські спортсмени з лижного туризму – кращі в області

5 березня у місті Харків на базі обласного спортивного клубу "Темп" відбулися обласні особисто-командні змагання з лижного туризму серед учнівської молоді Харківщини. За підсумками попереднього етапу, з 27 команд, які представляли райони та міста області, команда Золочівського району в числі кращих потрапила в першу десятку. Змагання проводилися у двох вікових групах: старша - 1995-1997, і молодша - 1998-2000 років народження.

Чудові умови лижних трас, про які подбали організатори змагань, дозволили нашим лижникам пройти складну дистанцію успішно, значно випередивши всіх своїх суперників. І старша, і молодша команди стали чемпіонами області у своїх вікових групах. В особистому заліку серед спортсменів старшої вікової групи перемогу виборов вихованець Золочівської ДЮСШ Віталій Садовий.

Високі спортивні досягнення – це результат спільних зусиль як самих учасників змагань, так і їх тренерів. Зоя Олійник і Андрій Стовба виховали вже не одне покоління спортсменів. Серед їх вихованців призери і переможці всеукраїнських та міжнародних змагань.

Ми вітаємо тренерів і спортсменів, бажаємо нових спортивних досягнень і особистих рекордів!

 


29.02.2012

Відбулися  змагання з лижних гонок 

В районному центрі на стадіоні «Колос» відбулися змагання серед учнівської молоді з лижних гонок. В них взяли участь представники Малорогозянської, Одноробівської, Івашківської, Золочівської № 2 загальноосвітніх шкіл та Золочівської гімназії №1. До загальнокомандного заліку входили два кращих результати серед дівчат та хлопців молодшої та старшої вікових груп окремо.

 Третім призером стала команда Одноробівської школи, друге місце посіли представники Золочівської ЗОШ №2. А перемогла збірна команда Золочівської гімназії №1. Серед юнаків 1997-1999років народження. перше місце посів Григор’єв Ярослав, другим призером став Власенко Едуард, а третім - Клочко Олег. Серед дівчат молодшої вікової групи перемогла Куткова Анна, друге місце посіла Богач Ангеліна, третє – Артеменко Валерія. Серед юнаків 1994-1996років народження переміг Садовий Віталій, другим призером став Вербицький Станіслав, а третє місце посів Мартиненко Віталій. Серед дівчат старшої вікової групи місця розподілились таким чином: перше місце посіла Безродна Лариса, друге – Скорбач Наталія, третє – Слинько Олена. В змаганнях взяло участь понад п’ятдесят учасників.

         А нещодавно юні спортсмени Садовий Віталій, Вербицький Станіслав, Григор’єв Ярослав, Власенко Едуард, Куткова Анна у складі команди області прийняли участь у Всеукраїнських юнацьких олімпійських іграх, що проходили в Івано-Франківській області. Наші спортсмени виступили достойно і показали хороші результати.

Школярам подобається займатися цим видом спорту, вони із задоволенням відвідують тренування, змагаються .

Сподіваємося, що керівництво шкіл буде більше уваги приділяти розвитку цього виду спорту, сприяти придбанню спортивного інвентаря для занять лижами на уроках фізичного.виховання.

 


29.02.2012

Туберкульоз – проблема соціальна

Про хід виконання Загальнодержавної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках у Золочівському районі доповідала заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська.

         Протягом 2011 року в Харківській області зберігалася тенденція до зниження захворюваності на туберкульоз, а всі показники є нижчими від середніх по країні.

Цьому сприяло створення на регіональному рівні сучасної ефективної системи організації та надання медичної допомоги хворим на туберкульоз.

Комунальним підприємством «Золочівська ЦРЛ» було розроблено плани проведення флюорографічного обстеження населення району. Протягом 2011 року обстежено 17468 чоловік, що становить більше 100 відсотків від запланованого. У цьому році за сприяння обласної влади на допомогу медикам у сільській місцевості працюватиме десять пересувних флюорографів Наказом головного лікаря КП «Золочівська ЦРЛ» від 22 січня 2012 року №18 створені бригади з проведення щеплень проти туберкульозу та туберкулінодіагностики  дітям району.

Працівниками закладів охорони здоров’я систематично проводиться профілактична робота з населенням та в загальноосвітніх закладах району інформування через веб-сайт райдержадміністрації та районну газету «Зоря».

Робота в цьому напрямку буде продовжуватися і в 2012 році.

 


29.02.2012

Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на базі Будинку дитячої та юнацької творчості

Одне з питань, що було винесене на розгляд колегії – організація роботи відділу освіти щодо розвитку та підтримки обдарованих і талановитих дітей в районі.

Про стан справ з цього питання доповідала заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська.

         Відділом освіти, навчально-виховними закладами району даному питанню приділяється належна увага. У районному центрі працює навчальний заклад для обдарованих дітей – Золочівська гімназія № 1, у якій навчається 450 учнів, два позашкільних навчальних заклади – Будинок дитячої та юнацької творчості, де організовано роботу 48 гуртків та Дитячо-юнацька спортивна школа, де працює 28 груп. Учні загальноосвітніх закладів, які виявляють підвищений інтерес до вивчення предметів, мистецькі здібності залучаються до позакласної та позашкільної роботи. За останній рік збільшилась кількість учасників районних та обласних олімпіад, конкурсу науково-дослідних робіт у Малій академії наук, учнівських турнірів, спортивних змагань різного рівня. Приділяється увага стимулюванню і заохоченню учнів-переможців районних та обласних конкурсів,турнірів, олімпіад, та вчителів, що їх підготували.

Поряд з тим, залишається проблемою поповнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів району, особливо в сільській місцевості, методичною, пізнавальною, художньою літературою, комп’ютерною технікою.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній відмітив, що робота з обдарованими дітьми буде більш успішною, якщо за неї братися комплексно. Батькам, вчителям, керівникам гуртків треба об’єднати зусилля і працювати разом, щоб якомога більше дітей, особливо, сільської місцевості, отримали можливість жити цікавим, змістовним життям і розвивати свої здібності.

В роботі колегії взяли участь керівники підприємств, установ та організацій селища Золочів, селищний та сільські голови, директори загальноосвітніх закладів. За підсумками обговорення прийнято відповідне рішення колегії.

Учасники колегії ознайомилися з роботою закладу, оглянули живий куточок, археологічні експонати, вироби і виставки, виготовлені і оформлені руками гуртківців під керівництвом  досвідчених педагогів.

 


28.02.2012

Весна вже не за горами!

Делегація Золочівського району на чолі з головою райдержадміністрації Ігорем Горішнім взяла участь в обласному культурно-мистецькому святі «Масляна на Коропових хуторах».

Кожен з районів Харківщини підготував свою експозицію, виготовив опудало Масляної, презентував Ярило і подбав про святкові національні  страви.

Золочівську експозицію прикрашали вироби керівників гуртків та  вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості. Над створенням красуні-Масляної попрацювали професіонали Районного Будинку культури. Ярило  прикрашали колоски пшениці, вирощеної руками наших хліборобів,  запашний коровай та рум’яні пиріжки від місцевих хлібопіків, і звичайно ж, символ Масляної – млинці. Бажаючих скуштувати золочівських млинців  запрошували учасниці народного колективу «Стожари». До речі, виступ наших дівчат на великій сцені був одним з найбільш професійних.

Оглянути експозицію району завітали губернатор області Михайло Добкін, заступники губернатора Валентин Дулуб та Євген Савін, заступник голови обласної ради Олена Олешко, депутат обласної ради Лідія Дулуб. На згадку гостям подарували сувеніри, виготовлені руками гуртківців БДЮТ.

А навкруги вирувало народне свято. Працювали розважальні майданчики і атракціони, бажаючі каталися на ковзанах та санчатах. До послуг любителів екстриму було запропоновано катання на конях і квадрациклах. Любителі спортивних змагань взяли участь у конкурсі  силачів, на Сіверському Дінці змагалися любителі зимового плавання.

За давньою народною традицією, на завершення свята відбулося спалювання опудала Масляної, яке символізує прощання із зимою і зустріч весни.

Вже другий рік у мальовничому куточку Національного парку Гомільшанські ліси за підтримки обласної державної адміністрації проводиться це народне свято. Як і в минулому році, навкруги багато молодих усміхнених облич. Це і є наступність поколінь – коли наші батьки і діди не тільки зуміли зберегти традиції і звичаї народу, а й передати їх своїм дітям і внукам.

 


27.02.2012

Відбувся турнір з волейболу

У 2003 році за ініціативи громадськості, за підтримки сільської ради у селі Феськи започатковано проведення відкритого волейбольного турніру на честь земляка, Героя Радянського Союзу Федора Карповича Ярового.

У цьому році в турнірі взяли участь місцеві та районні команди, а також команди середніх та вищих навчальних закладів міста Харкова.

Привітати учасників змагань приїхали голова районної державної адміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, політичний діяч, депутат Верховної Ради України ІІІ-ІУ скликань Олександр Біловол, доктор медичних наук Валерій Пітько, депутат районної ради Іван Гученко, сільський голова Людмила Глух.

У запеклій боротьбі переконливу перемогу виборола місцева студентська збірна. Керівники району привітали переможців, вручили грамоти. Олександр Миколайович подякував організаторам за те, що поважають і пам’ятають земляка, турбуються про патріотичне виховання підростаючого покоління, залучають молодь до здорового способу життя. Сам Олександр Біловол продемонстрував прекрасну спортивну підготовку, зігравши гру за місцеву команду ветеранів. Всім командам він вручив волейбольні м’ячі. Такі ж подарунки отримала і Феськівська загальноосвітня школа, на базі якої проводилися змагання.

 


27.02.2012

Під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього відбулася нарада по підготовці до проведення весняно-польових робіт

 Головою районної державної адміністрації були порушені питання забезпечення пально-мастильними матеріалами, насінням, мінеральними добривами, засобами захисту рослин, оновлення машинно-тракторного парку.

Також обговорювався стан озимих культур на полях району. Результат дослідження зразків монолітів на життєздатність показав, що на окремих полях живих рослин налічується від десяти до семидесяти відсотків. А це значить, що близько сорока відсотків площ, зайнятих під озимі, необхідно пересівати. Тому сільгоспвиробниками розглядається можливість збільшення площ посіву зернової кукурудзи, сої, круп’яних культур.

Посіви цукрового буряка планується зберегти на рівні минулого року. В найближчі дні заплановано проведення наради з власниками і керівниками цукрових заводів з питання заключення угод на вирощування цукрової сировини.

Сільгоспвиробники також обговорили питання зниження закупівельних цін на молоко переробними підприємствами, накопичення ними боргів по розрахункам за отриману сировину. За результатами наради прийнято рішення про направлення листа голові обласної державної адміністрації Михайлу Добкіну з проханням сприяти стабілізації ситуації.

 


25.02.2012

Турнір з міні-футболу пам`яті Миколи Несвітайла

23 лютого, на базі Золочівської загальноосвітньої школи № 3, вже третій рік поспіль проводиться турнір з міні-футболу, присвячений пам`яті Миколи Несвітайла. Педагог понад 30 років присвятив роботі на вчительській ниві. Багато  його вихованців досягли високих спортивних результатів, дехто з них обрав професію вчителя фізичного виховання.

Турнір проведений за підтримки голови райдержадміністрації, депутата Харківської обласної ради, голови районної організації «Партії регіонів» Ігоря Горішнього та Золочівської молодіжної організації «Молоді регіони».

В змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл району, чотири команди вихованців-випускників та друзів.

В запеклій боротьбі перше місце посіла команда Золочівської №3, друге місце  - Довжанської, третє – Феськівської загальноосвітніх шкіл.

Під час турніру було визначено кращих гравців, це Калюжний Іван (футбольна академія «Металліст»), Пивовар Олександр (Золочівська ЗОШ №3) та кращий воротар Ворвуль Володимир (Золочівська ЗОШ №3).

Команді-переможцю вручено перехідний кубок, кращі гравці отримали подарунки та дипломи.

 


24.02.2012

Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Ігорем Горішнім і головою районної ради Леонідом Канівцем  відбувся в селі Одноробівка Одноробівської сільської ради

Учасники зустрічі поцікавилися станом доріг у зв’язку із погіршенням погодних умов. Керівники району проінформували, що дороги розчищаються, проїзд забезпечений до всіх населених пунктів. Для цього разом докладають зусиль філія «Райавтодор» та керівники сільгосппідприємств району. Дякуючи їх відповідальності та ініціативності ситуація не вийшла з-під контролю під час снігопадів і заметів.

Також піднімалося питання автобусного сполучення. Щоб забезпечити потреби мешканців території ради в перевезеннях, підприємству-автоперевізнику необхідно надавати великий автобус. Ігор Іванович пояснив, що на даний час в автопарку підприємства таких автобусів немає, але спільними зусиллями, з часом, питання буде вирішене позитивно.

Щодо забезпечення мешканців села послугами лікаря-стоматолога, Ігор Іванович відразу зателефонував головному лікарю комунального підприємства «Золочівська центральна районна лікарня» Мирославу Сметанюку. Починаючи з 1 березня один раз на тиждень спеціаліст здійснюватиме прийом громадян у місцевому відділенні сімейної медицини.

Вихователь місцевого дошкільного закладу поцікавилась, чому співробітники дитячого закладу не отримують двадцятивідсоткову надбавку до заробітної плати. Їй роз’яснено, що така доплата передбачена за інтенсивність праці, і так як середня навантажуваність працівників не висока, цей вид виплат їм не встановлено.

Одне з наболілих питань в Одноробівці – забезпечення населення питною водою. Керівники району пообіцяли сприяти у виготовленні проектно-кошторисної документації для реконструкції водогону вже в цьому році.

Учасники зустрічі висловили стурбованість значним підвищенням тарифів на водопостачання, станом каналізаційної системи в одному з багатоквартирних будинків, зростанням суми боргу за житлово-комунальні послуги. Ігор Іванович порадив громадянам встановити громадський контроль, активізувати роботу адміністративної комісії при виконкомі сільської ради. Краще не гаяти час на пошуки винних, а шукати прийнятні шляхи подолання проблем. Адже часто саме від самих мешканців території залежить вирішення важливих питань. Громада – це велика сила.

 


22.02.2012

Шановні золочівці!

Сердечно вітаємо вас з Днем захисника Вітчизни!

Ми росли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників.

Сьогодні 23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється, насамперед, з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Це свято всіх чоловіків, хто колись мав честь носити погони і військову форму. Але завжди поруч знаходились жінки - багато хто із них обрав для себе цю мужню професію. Тож сьогодні висловлюємо вітання всім жінкам, які захищають нашу Вітчизну, та які з тривогою і гордістю чекали і чекають на повернення з лав Збройних сил своїх синів, братів, коханих.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання зі святом та побажання миру і злагоди!

Хай спокій і добробут назавжди оселиться у ваших родинах!

Мужності і стійкості, мирного неба над нашою рідною Україною!

Голова районної державної                           Голова

адміністрації                                                     районної ради   

                   І.І.Горішній                                             Л.В.Канівець 

 


16.02.2012

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у районному центрі відбулося ряд заходів

 

Вранці воїни-інтернаціоналісти взяли участь у святковій службі в Свято-Вознесенській церкві, яку провів її настоятель,  отець Богдан.

На Меморіалі Пам’яті  вони вшанували пам'ять своїх бойових побратимів, відбулося покладання квітів.  

За ініціативи райдержадміністрації  проведено засідання круглого столу за участю членів спілки ветеранів Афганістану, керівників району та служб, з якими у повсякденному житті взаємодіють воїни-інтернаціоналісти. Значна кількість питань, які прозвучали, стосувалася соціального захисту, також були задані  питання щодо пенсійного забезпечення, роботи житлово-комунального господарства, покращення вуличного освітлення, якості надання телефонних послуг та послуг мережі Інтернет. На всі питання було надано кваліфіковані роз’яснення.

Щоб привітати своїх земляків із святом в районному будинку культури зібралися представники організацій і установ, громадськість, старшокласники загальноосвітніх шкіл селища.

Зі сцени слова вітання прозвучали від голови районної ради Леоніда Канівця, заступника голови райдержадміністрації Наталії Зашаловської, Золочівського селищного голови Федора Гур’єва, депутата ІІІ-ІУ скликань, заслуженого лікаря України   Олександра Біловола. Активістам спілки вручено грамоти, подяки і нагороди.

Керівники району висловили  пропозицію закласти   в центрі селища Алею Пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, встановити  меморіальну плиту, на якій викарбувати імена і прізвища учасників бойових дій на території інших держав.  А Олександр Біловол  зробив перший  благодійний внесок у цю  справу.

На завершення відбувся  святковий концерт за участю аматорів сцени районного будинку культури.

 


16.02.2012

Про заходи щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу і весняної повені в районі в 2012 році 

З цього питання учасників  апаратної наради райдержадміністрації інформував Андрій Садовий, начальник відділу надзвичайних ситуацій  райдержадміністрації.

На території району зон катастрофічного затоплення немає, але є ряд небезпечних територій, зокрема каскади ставків у Писарівській  та  Гур`єво -Козачанській сільських радах. Крім того, є найбільший в районі водний об’єкт – Рогозянське водосховище. При виникненні аварій на гідроспорудах цих об’єктів можуть бути нанесені збитки як на території нашого району, так і на  території Богодухівського та Дергачівського районів.

На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 13 жовтня  2011 року № 573 „Про заходи щодо пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в області у 2011-2012 роках», видане відповідне розпорядження голови райдержадміністрації, яким затверджений План організаційних і практичних заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2011-2012 роках.

Згідно з розпорядженням, головам селищної та сільських рад необхідно розробити та затвердити аналогічні Плани заходів на своїх територіях.

Від керівників служб району вимагається привести в готовність аварійно-відновлювальні бригади, перевести їх на цілодобове чергування в період паводку, створити запас необхідних матеріалів для ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій.

При загрозі виникнення або виникненні надзвичайних ситуацій (подій) в період проходження паводку, які пов’язані з порушення нормальних умов життя населення та в роботі підприємств і організацій, відповідальним керівникам негайно надавати інформацію до районної комісії з питань ТЕБ та НС, відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, Золочівського РВ ГУ МНС України в Харківській області.

 


15.02.2012

Про відповідальність за порушення у сфері будівництва

З практичним застосуванням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо посилення відповідальності  та вдосконалення державного регулювання  у сфері містобудівної діяльності» учасників апаратної наради райдержадміністрації ознайомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово –комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Ясиньова. Закон набрав чинності 22 грудня 2011 року.

Тетяна Миколаївна зупинилась на положеннях Закону, які стосуються  фізичних осіб-підприємців та громадян-забудовників. Значно збільшилися суми штрафів у сфері будівництва. Якщо посадові особи або громадяни-забудовники не виконують законних вимог (приписів)  працівників Державної архітектурно-будівельної інспекції України або її територіальних органів це карається штрафом від  5100 до 6800 грн. Недопущення посадових осіб Державної архітектурно - будівельної інспекції України або її територіальних органів на об’єкт будівництва тягне за собою штраф від 5100 грн  до 6800 грн.

Тетяна Миколаївна також зупинилася на санкціях, що у випадку порушень будуть вживатися до  керівників підприємств і організацій, що здійснюють незаконне будівництво.

Підводячи  підсумки розгляду питання, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Асєєв наголосив, щоб упереджувати випадки накладання штрафів на жителів району  і самим не підпадати під санкції,  необхідно дбати про якість проектної документації, вести контроль під час проведення будівельних робіт, відповідально ставитись до вибору підрядної організації. Селищному та сільським головам  було  рекомендую розпочати роботи з оновлення містобудівної документації,  без якої  виділення земельної ділянки для містобудівних потреб та  отримання вихідних умов для проектування у 2013 році буде неможливе.

 


15.02.2012

Згідно з планом, відбулося навчання  селищного та сільських голів і  секретарів виконкомів рад

Із Типовою інструкцією з діловодства, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242, учасників навчання ознайомила начальник загального відділу  апарату райдержадміністрації Лариса Іванова.

Завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Михайло Овчаренко довів до присутніх Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Завідувач сектору кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Інна Ільченко ознайомила присутніх з основними положеннями   Указу Президента України № 33/2012 «Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування».

 


13.02.2012

Шановні воїни-інтернаціоналісти Золочівщини!

Вітаємо вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Дякуємо вам   за  мужність та відданість воїнському обов’язку!

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися з війни в Афганістані та інших локальних воєн. "Афганці" - це самий численний контингент воїнів нашої країни, що брали участь у бойових діях протягом довгих десяти років.  Через горнило афганських випробувань пройшло 16 тисяч наших співвітчизників. Із  пекла війни на Батьківщину не повернулося більше трьох тисяч українців, з них 242 – харків’яни.

Дорогі воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на території інших держав!

  Дякуємо, що ви не тільки зберігаєте бойове братерство, а й берете активну участь у вихованні молоді, виступаєте ініціаторами вирішення важливих питань життєдіяльності нашого району.

Тільки той, хто пройшов випробування війною, особливо гостро відчуває справжню ціну мирного життя.

Тож сердечно  бажаємо  вам і вашим рідним мирного неба, міцного здоров'я, щастя, добра і оптимізму!

 


13.02.2012

Бережіть своє здоров’я та надавайте допомогу іншим!

Сильні морози цієї зими стали серйозним випробуванням для всіх. Особливо, для  самих незахищених верств населення – інвалідів, одиноких та малозабезпечених громадян.

Під час виникнення надзвичайних ситуацій обов’язок влади і громади дбати про тих, кому необхідна допомога. Як і по всій Україні, в нашому районі організовані цілодобові та денні пункти обігріву.  

Працює такий пункт і в КП «Золочівська ЦРЛ». Добре, коли людина, яка замерзла  може не тільки обігрітися, а й попити  чаю чи з’їсти гарячу страву. Тому Золочівською районною організацією Товариства Червоного Хреста була проведена акція під назвою «Зігрій знедоленого». Не  байдужі до проблем своїх земляків люди долучилися до збору продуктів харчування та медикаментів. Це приватні підприємці  Руслан Мар`єнко, Олександра Балюк, Алла Сліпушенко, Володимир Федоров, Людмила Гур’єва. Зібрані продукти та ліки передані для потреб  пункту обігріву, організованому в районній лікарні.

 Дякуємо за розуміння, активну громадську позицію, особистий  внесок у справу милосердя.

Товариство Червоного Хреста попереджає всіх громадян, що під час низьких температур повітря треба одягати білизну з натуральної сировини, теплий верхній одяг і не тісне взуття. При ознаках обмороження не можна робити ніяких розтирань. Постраждалого треба зігріти теплим чаєм, зняти тісний одяг чи взуття, якщо виникли пухирі -  намагатися їх не травмувати і викликати швидку допомогу.

 


13.02.2012

10 лютого 2012 року відбулася ХІХ сесія Золочівської районної ради УІ скликання

            Районна рада, зокрема, розглянула такі питання та прийняла відповідні рішення:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік.

2. Про внесення змін до рішення ХУІІІ сесії районної ради УІ скликання від 30 грудня 2011 року № 190 «Про районний бюджет на 2012 рік».

Прийнято також сім районних програм:

- Економічного і соціального розвитку Золочівського району Харківської області на 2012 рік;

- Соціального захисту населення Золочівського району Харківської області на 2012-2015 роки;

- Розробки містобудівної документації у Золочівському районі на період 2012-2014 років;

- «Питна вода Золочівського району» на 2012-2020 роки.

- Розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) Золочівського району на 2012 – 2013 роки.

- Розвитку фізичної культури і спорту в Золочівському районі на 2012-2016 роки.

- Боротьби з наявними карантинними організмами та профілактики алергічних захворювань в Золочівському районі на  2012-2015 роки.

 


13.02.2012

Особистий прийом громадян у Золочівському районі  провів заступник голови-керівник апарату  Харківської обласної державної адміністрації  Василь Хома

З проханням сприяти у  відновленні паспорта громадянина України звернувся мешканець району Едік Варданян. Щоб вирішити дане питання заявник вже звертався в кілька судових інстанцій. Василь Васильович доручив юристам облдержадміністрації вивчити стан справ, і про результат проінформувати його особисто.

Про допомогу в проведенні  безкоштовної операції по видаленню катаракти попрохала ветеран праці, дитина війни Галина Савченко. У 2011 році  Галина Олександрівна  в рамках державної Програми отримала апарат для підсилення слуху, тепер терміново потребує хірургічного втручання для покращення зору. Заступник губернатора пообіцяв допомогти жінці.

З питанням фінансування будівництва магістрального газопроводу до сіл Жовтневе, Карасівка і Чорноглазівка  звернулися мешканці цих населених пунктів. Керівник відповів, що будівництво газопроводу буде розпочато за умови надходження  коштів від НАК «Нафтогаз України». Про їх вчасне надходження до адресата Василь Васильович пообіцяв подбати особисто.

Олександрівський сільський голова Олена  Рибакова від імені мешканців громади  звернулася з клопотанням про  відновлення міжнародного автобусного рейсу Харків-Грайворон. Ним користувалося багато жителів навколишніх сіл, але з 2010 року автобус перестав курсувати. Василь Васильович відповів, що всі необхідні документи відправлено у відповідні інстанції, але питання буде вирішено після підписання двостороннього Меморандуму між Державною Думою Російської Федерації і Верховною Радою України.

Щодо поповнення автопарку КП «Золочівська ЦРЛ»  новим автомобілем швидкої допомоги, на прохання головного лікаря цієї установи Мирослава Сметанюка, керівник відповів, що візьме питання на контроль.

 


07.02.2012

Медики підводили підсумки

3 лютого відбулася медична рада по підведенню підсумків роботи галузі охорони  здоров’я за 2011 рік. В роботі взяли участь заступник начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Ющенко, голова районної ради  Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська.

Головний лікар КП «Золочівська ЦРЛ» Мирослав Сметанюк охарактеризував роботу  медичних закладів району в минулому році, окреслив перспективи на поточний рік.

Людмила Ющенко відмітила, що медики Золочівщини серед районів області  мають добрі показники, але є потенціал  для подальшого професійного зростання. Представник обласного управління охорони здоров’я вручила закладу акредитаційний сертифікат І категорії, дія якого поширюється на три роки.  Почесну грамоту  обласного управління за вагомий внесок у справу розвитку сімейної медицини отримав терапевт КП «Золочівська ЦРЛ» Олександр Кривошей.

За багаторічну працю і професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я  населення району, відзнаку Президента України  - ювілейну медаль «Двадцять років незалежності України» нагороджено лікаря-ренгенолога цього лікувального закладу Володимира Худяєва. Вручаючи нагороду, Леонід Канівець та Наталія Зашаловська  побажали Володимиру Олексійовичу нових звершень на професійній ниві, талановитих учнів і послідовників.

 


07.02.2012

Розпочинається підготовка до виборів

Відбулася чергова апаратна нарада райдержадміністрації.  Про порядок утворення звичайних виборчих дільниць  інформувала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

Валентина Михайлівна ознайомила присутніх із  основними положеннями нової редакції  Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Наголосила, що вже сьогодні необхідно визначитися з приміщеннями, де будуть працювати дільничні комісії і проходитиме голосування. У термін до  9 лютого селищному та сільським головам необхідно надати пропозиції про утворення звичайних виборчих дільниць на територіях своїх рад .

До 10 лютого треба провести інвентаризацію виборчих скриньок і кабін для голосування та надати письмову інформацію  про їх потребу.  

Протягом лютого-березня провести перевірку електропостачання  приміщень, визначитись з їх  устаткуванням необхідною технікою і обладнанням  для проведення виборів. Протягом другого кварталу дано доручення  провести   ремонт приміщень, де будуть розміщені дільничні виборчі комісії та проходитиме голосування.

 


07.02.2012

Про роботу дозвільного офісу

Про роботу дозвільного офісу Золочівської райдержадміністрації у 2012 році учасників апаратної наради інформувала адміністратор дозвільного офісу Світлана Іванова.

Світлана Миколаївна наголосила, що з  набуттям чинності  Закону «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» керівникам організацій та установ, селищному та сільським головам необхідно укласти або переукласти угоди про співпрацю з Єдиним дозвільним офісом райдержадміністрації. Також необхідно надати копії наказів про призначення уповноважених представників та надати або обновити інформаційні картки.  

Доповідач   довела до відома присутніх норми  Закону України «Про внесення змін до статті 166-10 Кодексу України про адміністративні порушення щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування за порушення законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру», що набрав чинності з 13 січня цього року. Державний адміністратор проінформувала учасників наради про розміри штрафів та види адмінпорушень за які вони передбачені.

Перший заступник  голови райдержадміністрації Андрій Асєєв, звертаючись до учасників наради, з’ясував, чи виникають під час роботи проблемні питання, вказав  терміни, в які необхідно надати вказані документи в дозвільний офіс райдержадміністрації.

 


01.02.2012

Перш за все - відповідальність і координація дій

1 лютого відбулося засідання районного оперативного штабу під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Асєєва.

На сьогоднішній день ситуація в районі стабільна. Начальниками служб, організацій і установ вживаються додаткові заходи для забезпечення безперебійного функціонування господарського комплексу району в період різкого зниження температури. Служби, які відповідють за збереження життя та здоров’я людей, працюють у режимі взаємоінформування. Селищному та сільським головам у співпраці зі співробітниками районного відділу внутрішніх справ рекомендовано більше уваги приділяти неблагонадійним сім’ям, людям похилого віку. Управлінням праці і соціального захисту населення посилено обслуговування одиноких громадян: соціальні працівники відвідують їх  впродовж тижня п’ять разів, у вихідні дні буде підтримуватися зв’язок у телефонному режимі.

Розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 31 січня № 22 з 1 лютого призупинено навчально-виховний процес у загальноосвітніх закладах району до особливого розпорядження.

            Силами оперативно-слідчих груп Золочівського РВ ГУМВС України, згідно із затвердженими маршрутами, здійснюється патрулювання вулиць населених пунктів району в нічний час з метою упередження виникнення позаштатних ситуацій.

            Підводячи підсумки наради, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Асєєв наголосив, що від відповідального ставлення кожного з присутніх до своїх обов’язків, від скоординованих дій всіх служб залежить життєзабезпечення населення нашого району.

 


Архів повідомлень(05.03.2012 - 30.04.2013) >>>

Архів повідомлень(28.12.2012 - 26.02.2013) >>>

Архів повідомлень(02.10.2012 - 28.12.2012) >>>

Архів повідомлень(01.08.2012 - 27.09.2012) >>>

Архів повідомлень(26.04.2012 - 31.07.2012) >>>

Архів повідомлень(04.01.2011 - 31.01.2012) >>>

 

 

62200 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.
email - zolochev_rda@ukrpost.ua
т./ф. (057-64) 5-15-64