Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
ЦНАП
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Вибори 2012
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

 

  Архів повідомлень (01.05.2014 - 31.05.2014)


28.05.2014

До 130-річчя Свято-Вознесенського храму

У четвер, 29 травня, на сороковий день після Великодня, православні християни відзначають одне з головних церковних свят — Вознесіння Господнє.

У цьому році Свято-Вознесенський храм відзначає 130-річний ювілей. Завдяки зусиллям настоятеля храму отця Богдана, прихожан, благодійників сьогодні храм є окрасою районного центру.

На іменини храму завітало багато гостей. Високопреосвященнійший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський провів Божественну літургію.

Зі святом та ювілейною датою прихожан храму привітали голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, селищний голова Тетяна Бондаренко. Вагомий внесок у відродження духовності настоятеля храму відзначено Подякою районної державної адміністрації і районної ради. Харківська єпархія відзначила сподвижницьку працю отця Богдана і матушки Юлі на ниві духовності нагороджено церковним орденом Української православної церкви.

«У наш складний час віра допомагає не впадати у відчай, сподіватися на торжество сил добра над злом», - сказав Ігор Миколайович. Він побажав, щоб велике християнське свято додавало наснаги, слугувало укріпленню православної єдності, утвердженню миру і злагоди в наших душах і суспільстві.


28.05.2014

Дорогі діти! Шановні золочівці!

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – це найбільший скарб нації, наша надія, щасливе майбутнє.

Ті зерна уваги, любові та турботи, що їх ми, батьки та вихователі, засіваємо сьогодні, назавтра проростуть щедрим врожаєм добра, успіхів та здобутків.

І нехай найкращою винагородою нам будуть усміхнені обличчя та сяючі очі наших дітей!

Нехай ростуть вони здоровими та щасливими, талановитими і розумними. І хай їх майбуттнє буде сповнене добрих справ на славу України!

З повагою

Голова районної державної                                                                 Голова
адміністрації                                                                                                    районної ради

І.М.Гурін                                                                                                               Л.В.Канівець

 


28.05.2014

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Відзначення останнього дзвоника — чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших – вони подолали першу сходинку на шляху пізнання.
На випускників чекають нові вершини та нові досягнення. Доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
По-особливому урочистий цей день для педагогів, батьків, дідусів та бабусь. Вони вкладали у вихованців свою душу, передавали життєвий досвід і знання, раділи успіхам.
Попереду літні канікули. Бажаємо школярам змістовного відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості!
Випускникам - упевненості в своїх силах, наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, щастя, здійснення бажань!

З повагою

Голова районної державної                                                                       Голова
адміністрації                                                                                                          районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                     Л.В.Канівець


 


28.05.2014

Шановні золочівці!

29 травня у День Вознесіння Господня святкує свій день Ангела Золочівський Свято-Вознесенський храм.

У цей день храму виповнюється 130 років. За час існування він знав і світлі і чорні сторінки в історії. Єдиний у селищі пройшов через роки лихоліття і зневіри, щоб розквітнути і стати джерелом відродження духовності нашого краю.

Дякуючи турботі і старанням настоятеля храму, благочинного дванадцятого округу, протоієрея отця Богдана, благодійників і парафіян, сьогодні він є окрасою і візитною карткою району.

Ми сердечно вітаємо золочівців із Храмовим святом! Нехай Господь обдаровує всіх щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою на ниві утвердження духовності, злагоди в суспільстві!

З повагою

Голова районної державної                                                                      Голова
адміністрації                                                                                                         районної ради

І.М.Гурін                                                                                                                     Л.В.Канівець

 


27.05.2014

Залучення осіб до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних державою

В рамках реалізації завдань щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 28 травня 2014 року в Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар «Як розпочати свій бізнес?».

Учасники розглянули психологічні аспекти підприємницької діяльності, вимоги до претендента та проблемні моменти володіння бізнесом.

Клієнти ознайомилися з найважливішим етапом у започаткуванні власної справи – вибором бізнес-ідеї та складанням бізнес-плану.

Головною метою семінару є підвищення інформованості безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, про можливість відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості.

Завдяки профінформаційним груповим та індивідуальним заходам за січень-квітень 2014 року відкрили власну справу четверо безробітних. Три клієнти служби зайнятості планує отримати виплату одноразової матеріальної допомоги на відкриття підприємницької діяльності.


27.05.2014

Дорогі земляки!

Позачергові вибори Президента України пройшли на Золочівщині злагоджено і організовано.

Всі 30 дільниць відкрилися вчасно, працювали без збоїв і порушень. Їх роботу забезпечували 344 члени дільничних комісій, що професійно підійшли до виконання покладених обов’язків.

Співробітники органів внутрішніх справ забезпечили охорону громадського порядку під час проведення виборів та підрахунку голосів. Вперше з 2004 року не було зафіксовано суттєвих порушень. Це підтверджують і відгуки більше ніж ста п’ятдесяти спостерігачів та представників ОБСЄ, що працювали на дільницях.

Висловлюємо подяку всім учасникам виборчого процесу на території Золочівського району за порозуміння. Завдяки координації дій і об’єднанню зусиль ми гідно, на належному рівні провели вибори.

Впевнені, що обрання легітимного Президента України слугуватиме справі стабілізації ситуації в державі, сприятиме врегулюванню конфліктів і поступальному руху вперед.

З повагою

Голова районної                                                                                      Голова районної
державної адміністрації І.М.Гурін                                          ради Л.В.Канівець
 


27.05.2014

Про проведення у загальноосвітніх школах Свята останнього дзвоника та випускних вечорів

Про дати та час проведення свят учасників апаратної наради проінформувала начальник відділу освіти Наталія Оберемок.

У цьому році «Останній дзвоник» у всіх закладах продзвенить 30 травня, 31 пройдуть випускні вечори. Випускники Золочівської ЗОШ №2 та Довжицького НВК отримають атестати в будинках культури, всі інші – в школах.

У кожному закладі в ці святкові дні побувають очільники району, органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ селища, депутати.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін просив віднестися до участі в урочистостях відповідально, привітати випускників, вчителів і батьків, передати вітання від керівників району, губернатора.


27.05.2014

Вибори Президента в районі пройшли на належному рівні

Керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова повідомила попередні підсумки голосування на позачергових виборах Президента України в державі, області, на території району.

На всіх рівнях виборчий процес пройшов спокійно і організовано, без серйозних порушень.

Активність виборців по району скала майже 47% На тридцяти дільницях району працювало більше 150 офіційних спостерігачів, на двох дільницях проводилися екзит-поли.

За попереднім підрахунком голосів перше місце займає Михайло Добкін, друге – Петро Порошенко, третє – Юлія Тимошенко, четверте – Сергій Тігіпко.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін відзначив, що завдяки скоординованій роботі райдержадміністрації, районної ради, підрозділу управління внутрішніх справ, всіх учасників виборчого процесу вибори пройшли на належному рівні. Ігор Миколайович подякував за роботу. Висловив впевненість, що обрання легітимного Президента сприятиме стабілізації в суспільстві.


27.05.2014

Про медичне обслуговування мешканців району

Зі звітом про роботу комунального підприємства «Золочівська ЦРЛ» з початку року на апаратній нараді виступив головний лікар закладу Мирослав Сметанюк.

Мирослав Михайлович привів статистичні дані щодо руху населення в районі, охарактеризував роботу всіх підрозділів, розповів про найбільш поширені види захворювань.

За результатами розгляду питання голова райдержадміністрації Ігор Гурін зауважив на необхідності дотримання термінів подання матеріалів на апаратну нараду. Враховуючи відсутність в доповіді інформації щодо господарської діяльності, керівник району дав доручення підготувати необхідні матеріали і надати йому особисто в найкоротші терміни.


26.05.2014

Пам’яті визначного спортсмена

24 травня на базі дитячо - юнацької спортивної школи та парку імені Шевченка тринадцятий раз поспіль пройшли змагання з кросу пам’яті нашого земляка Володимира Пантелея.

Володимир Миколайович – Майстер спорту Міжнародного класу, дворазовий чемпіон Радянського Союзу, рекордсмен на дистанції 1500 метрів, срібний призер Чемпіонатів Європи, фіналіст ХХ Олімпійських Ігор в Мюнхені на дистанції 1500 метрів.

В змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл, сільських, селищної рад та спортивних клубів району. З привітальним словом до учасників звернулися голова Золочівської районної державної адміністрації Ігор Гурін, голова Золочівської районної ради Леонід Канівель, рідний брат олімпійського призера Станіслав Пантелей, друг Володимира Миколайовича – Станіслав Сметана.

Визначені переможці та призери як в особистому, так і в загальнокомандному заліках. Серед загальноосвітніх шкіл першої групи – Золочівська ЗОШ № 3, другої групи – Ряснянська ЗОШ, серед дорослого населення – представники спортивного клубу «Олімп».


22.05.2014

З особистого прийому громадян

Голова районної державної адміністрації Ігор Гурін провів особистий прийом громадян.

Значна кількість звернень, з якими громадяни звернулися до голови райдержадміністрації стосувалася погіршення водопостачання районного центру. «Такий стан справ обумовлений суттєвим збільшенням використання води в посушливий період для поливання городів», - прокоментував ситуацію Ігор Миколайович. Потужностей свердловини не вистачає для забезпечення підвищених потреб населення.

З метою стабілізації ситуації розробляється графік водопостачання селища, який буде доведено до мешканців районного центру.


22.05.2014

Відбувся прямий телефонний зв'язок «Суспільство проти корупції»

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін і голова районної ради Леонід Канівець відповідали на телефонні дзвінки золочівців.

Телефонних звернень, що стосуються безпосередньо корупційних діянь не надійшло.

Мешканці села Скорики поскаржилися на відсутність вуличного освітлення. Сільському голові Олені Рибаковій рекомендовано вирішити дане питання, так як воно знаходиться у компетенції органів місцевого самоврядування.
Колективне звернення надійшло від золочівців, що проживають по вулицях Ватутіна і Курченка. З 8 травня у них не працюють радіоточки, хоча абонентська плата надходить вчасно. Начальнику відділення телекому Сергію Жорову дано доручення вжити заходи по їх ремонту.

На телефонний дзвінок багатодітної матері з Олександрівки щодо добровільних спонсорських внесків у фонд розвитку загальноосвітнього закладу надано вичерпні роз’яснення.


21.05.2014

Розвивати бізнес, посилювати соціальне партнерство, створювати нові робочі місця

20 травня в Золочівській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу за темою «Взаємодія органів виконавчої влади та соціальних партнерів для вжиття додаткових заходів щодо створення нових робочих місць шляхом реалізації механізмів передбачених Законом України «Про зайнятість населення» в Золочівському районі» . Для участі в роботі були запрошені соціальні партнери та керівники підприємств Золочівського району.

Засідання відкрили голова районнї державної адміністрації Ігор Гурін та голова районної ради Леонід Канівець.

З доповіддю виступили директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний, начальник Управління соціального захисту населення Валентина Лівець, начальник управління Пенсійного фонду Тетяна Юхно.

У ході засідання круглого столу був детально проаналізований локальний ринок праці нашого району, визначені проблеми та актуальні питання щодо працевлаштування безробітних, в тому числі, на нові робочі місця з можливістю відшкодування єдиного соціального внеску за рахунок коштів Державної служби зайнятості.

Учасники круглого столу відзначили, що роботу органів влади, соціальних партнерів, керівників підприємств необхідно спрямовувати на розвиток малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць з метою зміцнення економічного потенціалу району.


21.05.2014

Знайомтесь - новий керівник

На апаратній нараді голова райдержадміністрації Ігор Гурін представив начальника районного відділу внутрішніх справ Юрія Юрченка.

Він охарактеризував Юрія Олександровича як людину компетентну і досвідчену, побажав успіхів на професійній ниві. Висловив впевненість, що взаємодія працівників міліції і всіх суб’єктів виборчого процесу забезпечить безпеку і охорону громадського порядку на дільницях під час голосування і підрахунку голосів.


20.05.2014

До літньої оздоровчої кампанії 2014 року готові

Відзвітувала на апаратній нараді райдержадміністрації начальник відділу освіти Наталія Оберемок.

Всі дошкільні заклади будуть переведені на санаторний режим роботи, на базі загальноосвітніх шкіл працюватиме 16 таборів з денним перебуванням.

150 дітей відпочине на Азовському морі в таборі «Котигорошко».

В оздоровчому таборі «Берізка» протягом трьох табірних змін буде оздоровлено 475 дітей. У цьому році там здійснено поточний ремонт приміщень, проведено ревізію водопостачання та каналізаційної системи, обстежено дно водоймища та території. На сьогодні здійснюється підбір кваліфікованих педагогічних кадрів та медичного персоналу.

Протягом літнього періоду планується охопити організованими формами оздоровлення та відпочинку 2105 дітей, що становить 94% від загальної кількості дітей шкільного віку. Особлива увага приділятиметься оздоровленню дітей пільгових категорій, їх планується оздоровити 100%.

За результатами розгляду питання голова райдержадміністрації Ігор Гурін наголосив, що питання проведення оздоровчої кампанії буде триматися на постійному контролі.


20.05.2014

Відбулося засідання круглого столу щодо обговорення змін до Конституції України

Керівники району, органів місцевого самоврядування, керівники організацій та установ, представники інститутів громадянського суспільства взяли участь в обговоренні законопроекту, внесли свої пропозиції.

З основними змінами до Конституції учасників круглого столу ознайомила начальник управління юстиції в Золочівському районі Оксана Дзьонь.

Одноробівський сільський голова Людмила Гой зазначила, що повноваження органів влади потребують уточнення і чіткого розмежування. Крім задекларованих прав місцеві ради повинні мати гарантовану матеріальну базу для їх реалізації. Необхідно забезпечити участь громадськості у обговоренні та прийнятті управлінських рішень. Громадяни не мають дієвих інструментів контролю за діяльністю влади, відзначила Людмила Миколаївна, отже необхідно закріпити це право на законодавчому рівні.

Голова районної ради Леонід Канівець, коментуючи пропоновані зміни до Конституції наголосив, що перерозподіл повноважень на користь органів місцевого самоврядування є вимогою часу. Громади самі повинні визначитися з пріоритетами місцевого розвитку і мати для цього необхідні фінанси.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін підводячи підсумки круглого столу сказав, що державою надається можливість провести обговорення і внести пропозиції для подальшого їх врахування. За умови прийняття змін до Конституції, Бюджетного та Податкового кодексів зменшиться вплив центральної влади на місцеве самоврядування. Досвід країн, де проведено подібні реформи, демонструє ряд переваг для розвитку територій – залучаються інвестиції, створюються нові робочі місця, збільшується заробітна плата, поліпшується медичне обслуговування населення.


20.05.2014

Разом із громадою дбати про екологію

Саме такі наміри підтвердили сторони, що підписали протокол щодо спільної діяльності у рамках проекту «Чиста вода – запорука міцності громад району».

У рамках протоколу громадська організація «Слобожанські оселі», яку очолює Ірина Сумщенко, здійснюватиме проектні заходи згідно з планом і нестиме відповідальність за взяті зобов’язання.

Районна рада в особі Леоніда Канівця та районна державна адміністрація в особі Ігоря Гуріна бере на себе зобов’язання по залученню сільських рад до участі в конкурсі сільських громад «Чиста криниця – міцна громада», семінарів з енергозбереження, по чистоті довкілля.

Районна влада через відділ освіти зобов’язується сприяти здійсненню заходів, що сприяють екологічному вихованню учнівської молоді.

Також протоколом передбачається надання органами влади приміщення для проведення організаційних заходів і семінарів.

«Від реалізації таких проектів виграють як влада, так і громади нашого району», - підкреслив за результатами підписання протоколу Ігор Миколайович. В районі є досвід роботи по залученню інвестицій шляхом участі в реалізації проектів Євросоюзу, підкреслив керівник.

З метою підвищення якості питної води було проведено реконструкцію водогону в селі Жовтневе. У чотирьох загальноосвітніх школах і дошкільному закладі №2 селища Золочів проведено заміну віконних та дверних блоків, що суттєво сприяло енергозбереженню. За співпраці влади та громади в районному центрі збудовано дитячий майданчик, який став улюбленим місцем проведення дозвілля маленькими золочівцями.


20.05.2014

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін призначив радників на громадських засадах

 

Згідно з розпорядженням Володимир Сінянський займається економічним блоком питань.

Юрій Лавріненко опікується гуманітарними питаннями. Олександр Рогуля відповідає за сфери ЖКП, будівництва, транспорту, автомобільних доріг.

Основним завданням радника є сприяння голові районної державної адміністрації у здійсненні його повноважень. Відповідно до покладених завдань радник вносить пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів розвитку району у відповідній сфері та шляхів їх реалізації; готує аналітичні, інформаційні, довідкові матеріали.

Для виконання покладених завдань радник має право запитувати та одержувати в установленому порядку необхідну інформацію, документи від посадових осіб та структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.


14.05.2014

У рамках тижня охорони праці

З метою відзначення Дня охорони праці, який відповідно до Указу Президента України відзначається 28 квітня, у Золочівському районі було організовано та проведено ряд заходів.

Їх головною метою було привернення уваги кожного роботодавця і працівника до профілактики виробничого травматизму і професійної захворюваності, усунення або досягнення мінімального можливого рівня виробничих ризиків, формування загальної культури охорони праці та свідомого ставлення до цих питань.

У рамках Тижня охорони праці відбувся конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», в якому прийняли участь учні загальноосвітніх шкіл району та вихованці школи мистецтв. Всіх конкурсантів відзначено цінними подарунками, нагородження переможців здійснено на шкільних лінійках.

Проведені конкурси на кращий підрозділ з охорони праці, оформлення куточка та стенда на підприємствах КП «Золочівська ЦРЛ», КЗОС Центр Первинної медичної допомоги, ДП «Івашківський спиртовий завод», ТОВ „Золочівське ХПП”, СТОВ «Перше травня», ФГ «Альфа», ПрАТ АФ ім. Г.Сковороди, СВК ім.Фрунзе, КУ „Малиженський психоневрологічний інтернат” та інші.

У приміщенні Золочівської районної державної адміністрації пройшов семінар, організований управлінням соціального захисту населення Золочівської районної державної адміністрації спільно із Дергачівським відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України. У ході семінару почесними грамотами за сумлінне виконання вимог нормативно-правових актів, заходів з охорони праці та з нагоди Дня охорони праці було відзначено ряд відповідальних працівників.


14.05.2014

У рамках підготовки до виборів Президента України

 

У великій залі райдержадміністрації відбувся семінар-навчання керівного складу дільничних виборчих комісій.

До присутніх у залі звернулися голова райдержадміністрації Ігор Гурін і голова районної ради Леонід Канівець. Керівники відмітили, що більшість присутніх у залі мають досвід роботи в дільничних комісіях, закликали консолідувати зусилля для належної організації виборчого процесу. Вони запевнили, що влада зробить все необхідне для матеріально-технічного забезпечення дільничних комісій і охорони громадського порядку.

Організатори семінару – представники окружної виборчої комісії, надали інструкції і методичні матеріали на електронному та друкованих носіях, дали вичерпні відповіді на питання.


14.05.2014

Юні спортсмени показали високі результати

Днями в лісопарковій зоні Олексіївського житлового масиву міста Харкова відбулися обласні змагання серед юнаків та дівчат різних вікових категорій з велосипедного спорту – маунтенбайк.

Вихованці нашого району виступили досить успішно. Серед юнаків 2002-2003 років народження на дистанції 6 кілометрів срібним призером став Цилюрик Максим, третє місце посів Веретільник Дмитро. Серед дівчат цієї вікової категорії на дистанції 6 кілометрів перемогла Богдан Аліна.

У віковій категорії 2004-2005 років народження на дистанції 4 кілометри срібним призером став Олійник Данііл. У наймолодшій віковій категорії на дистанції 2 кілометри перемогу святкував Касян Артьом.

На дистанції фігурного керування велосипедом переможцями у своїх вікових категоріях стали: Цилюрик Максим, Веретільник Дмитро, Олійник Данііл, Лисянський Андрій, Касян Артьом, Бабенко Вадим, Богдан Аліна, Сухар Андрій, Кральчев Богдан та Гавренко Андрій.


13.05.2014

Урочисто привітали учасників та переможців конкурсу «Кращий державний службовець»

З 2 по 19 квітня п'ятнадцять державних службовців змагалися у двох номінаціях – «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Випробування проходили по трьом напрямам.

Всі учасники відповідально віднеслися до підготовки та участі в даному заході і продемонстрували добрі результати, підкреслила у своєму виступі на апаратній нараді керівник апарату Валентина Дмитренкова.

Участь у конкурсі зараховано як підвищення кваліфікації шляхом самоосвіти.

Переможцям – начальнику юридичного відділу Михайлу Овчаренку і головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури, ЖКП та цивільного захисту населення Тетяні Забейвороті вручено пам’ятні медалі. Всі конкурсанти отримали сертифікати і квіти.

Переможці захищатимуть честь району в обласному етапі конкурсу.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін привітав учасників, рекомендував керівникам структурних підрозділів подбати про заохочення працівників, що виявили бажання взяти участь у конкурсі.


13.05.2014

На території району іде підготовка до проведення позачергових виборів Президента України

Про стан справ на апаратній нараді доповідала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Дмитренкова.

Для проведення голосування на території району утворено на постійній основі 30 звичайних виборчих дільниць. Відповідальними особами від районної державної адміністрації 5-6 травня проведено обстеження всіх виборчих дільниць, про що було складено відповідні акти. Меблями, сейфами, комп’ютерною технікою, телефонним зв’язком забезпечені всі виборчі дільниці. На даний час проводиться робота по забезпеченню виборчих дільниць автотранспортом.

6 травня окружна виборча комісія затвердила склади дільничних виборчих комісій. 7-8 травня вони провели перші засідання, прийняли присягу члена дільничної виборчої комісії.

8 травня всі виборчі комісії отримали від Державного реєстру виборців попередні списки виборців та запрошення на вибори.

Валентина Михайлівна проінформувала селищного та сільських голів, що 14 травня у великій залі райдержадміністрації відбудеться навчання для керівного складу дільничних виборчих комісій і прохала довести інформацію до голів виборчих комісій.


13.05.2014

Боротьба за чисте довкілля триває

Вже чотири роки в населених пунктах району проводиться щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». На засіданнях виконкомів селищної та сільських рад було затверджено заходи, організовано роботу, контролювалося виконання.

Здійснено значні об’єми робіт, але за результатами перевірок Екологічної інспекції виявлено несанкціоновані сміттєзвалища на територіях Олександрівської, Одноробівської Першої, Лютівської сільських рад.

Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та цивільного захисту Тетяна Ясиньова проілюструвала свій виступ на апаратній нараді фотоматеріалами.

Голова райдержадміністрації Ігор Гурін відзначив, що в поле зору екоінспекції могло потрапити значно більше населених пунктів, де є не санкціоновані сміттєзвалища. Тому зусилля необхідно спрямовувати на відпрацювання системи централізованого вивозу сміття по кожній сільській раді.


13.05.2014

Про підготовку господарського комплексу району до стабільного функціонування в осінньо-зимовий період 2014-2015 років

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства та цивільного захисту Тетяна Ясиньова проінформувала учасників апаратної наради, що з метою забезпечення сталого функціонування господарського комплексу району в осінньо-зимовий період райдержадміністрацією створено районний штаб по підготовці до зими.

Сільським радам, структурним підрозділам райдержадміністрації, підприємствам, організаціям та установам рекомендовано розробити заходи з підготовки та сталого проходження опалювального сезону і надати до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту в термін до 20 травня.
Підводячи підсумки розгляду питання, голова райдержадміністрації Ігор Гурін наголосив, що в заходах необхідно врахувати проведення реконструкції очисних споруд, покращення водопостачання Одноробівської та Одноробівської Першої сільських рад, заключення договорів по розчистці доріг з філією райавтодору. Важливим фактором залишаються своєчасні розрахунки за спожиті енергоносії. Одним з основних напрямків підготовки до зими є скорочення використання газу і перехід на альтернативні види палива.

Дане питання постійно буде знаходитися на контролі, підкреслив керівник.


13.05.2014

Питанню безпеки на водних об’єктах – постійний контроль

На цьому наголосив у ході апаратної наради голова райдержадміністрації Ігор Гуріні

Аналіз нещасних випадків на воді за останні роки показав, що, незважаючи на попереджувальні заходи, мають місце грубі порушення правил поведінки людей на воді, що може призвести до трагічних наслідків.

Населення проводить свій відпочинок на водних об’єктах, які належно не обладнані, не мають рятувальних постів, не обстежені спеціальними службами, люди не дотримуються правил поводження на воді, діти проводять вільний час на водоймах без нагляду дорослих. А це перші причини загибелі на воді.

Головам селищної та сільських рад рекомендовано у вказані терміни затвердити місця масового відпочинку і разом з орендарями цих об’єктів забезпечити виконання заходів по безпеці, проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи з питань поводження на водоймах.

«У разі виникнення нещасних випадків на водних об’єктах необхідно терміново надавати інформацію до райдержадміністрації, райвідділу міліції, райвідділу ДСНС», - підкреслив у своєму виступі завідувач сектору цивільного захисту Андрій Садовий.


10.05.2014

З подякою ветеранам

8-9 травня у районному центрі, населених пунктах району пройшли урочисто-святкові заходи з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Напередодні свята, вже традиційно, відбувся об’їзд пам’ятних місць та покладання квітів ветеранами, керівниками району, громадськістю.

9 травня золочівці віддали данину шани і подяки воїнам-визволителям пройшовши урочистою ходою до Кургану Безсмертя. Відбувся мітинг, панахида. Голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, Золочівський селищний голова Тетяна Бондаренко привітали ветеранів, дітей війни, працівників тилу. Побажали здоров’я, миру, злагоди і затишку в родинах.

Хор ветеранів війни і праці виконав пісні військової тематики.

По завершенню мітингу на центральній площі селища відбувся концерт, підготований аматорами районного будинку культури.

Організатори свята подбали, щоб ветерани війни і всі бажаючі мали можливість скуштувати польової каші, працювала торгівля.


07.05.2014

Дорогі ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, діти війни!

Шановні золочівці!

Скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо і схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вистояло і вибороло Славетну Перемогу. Прийміть щирі привітання із Днем Перемоги та побажання довгих років життя, міцного здоров’я, ясного неба над головою та головне – безмежної поваги до мужності і героїзму, без яких Перемога не була б можливою.

Нехай цей квітучий травень принесе у наші душі спокій і злагоду.

        Голова Золочівської                                                                                                           Голова Золочівської

        районної державноїадміністрації                                                                         районної ради

        І.М. Гурін                                                                                                                                     Л.В. Канівець


05.05.2014

Відкриття сезону

Третього травня на районному стадіоні відбулися змагання з футболу на «Приз відкриття сезону». В змаганнях прийняли участь слідуючі команди: «Колос» Довжицької сільської ради, «Легенда» Феськи, «Іскра» Удянської сільської ради та «Золочівське» Золочів. Солістка Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості Борох Інна та вихованці районного будинку культури виконали для всіх присутніх запальний танок під супроводом гучної пісні. З вітальним словом до учасників звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Гурін І.М., голова районної ради Канівець Л.В., радник голови райдержадміністрації Лавріненко Ю.М.

Команди змагалися за коловою системою (кожний з кожним). Доля переможця та призерів вирішувалася в останньому матчі. Третім призером стала команда «Легенда» Феськи. Друге місце посіли Золочівці. Приз відкриття сезону виборола команда «Колос» Довжицької сільської ради. Кращим гравцем турніру став Чуяс Анатолій з команди «Легенда» Феськи. Приз глядацьких симпатій отримала команда «Золочівське» Золочів. Призом нагороджена команда «Іскра» за розвиток спорту на території сільської ради.

Футбольний сезон стартував – чекаємо заявки від представників команд для участі в Першості району з футболу сезону 2014 року.


 

Архів повідомлень >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2013 Золочівська районна державна адміністрація

email - zolochev_rda@ukrpost.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64