Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Вибори 2012
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

 

  

Архів повідомлень (01.12.2013 - 31.12.2013)


31.12.2013

 

Напередодні Нового року в Золочівському дитячому будинку дитини було багато гостей

 

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, депутат обласної ради Лідія Дулуб, керівники організацій і установ, спонсори завітали щоб привітати дітей з Новим роком.

Вже традиційно, вихованці зустріли їх театралізованим дійством у власному виконанні. Цього року глядачі мали змогу насолодитися драматичною грою юних акторів.

Вистава за мотивами поеми Тараса Шевченка «Наймичка» нікого не залишила байдужим. Дітям своєю грою вдалося передати всю гаму почуттів головних героїв, зрозуміти їх внутрішній світ. Виготовлені власними руками декорації і костюми додавали колориту і переносили глядачів в атмосферу українського села ХУІІІ століття.

Вихованці будинку дитини почули багато теплих слів і побажань на свою адресу, отримали солодкі подарунки та різні необхідні у повсякденному житті речі. А головне – увагу і тепло спілкування, якими їх оточили дорослі і які їм так необхідні.


31.12.2013

Дорогі земляки!

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік — особливе свято для кожної людини, родини, так як пов’язане з новими надіями і сподіваннями.

В ці дні ми підводимо підсумки прожитого року та будуємо плани, визначаємо цілі на наступний рік.

Можна з впевненістю сказати - рік що минає, був наповнений конкретними справами. Розпочате ми будемо продовжувати і в 2014 році.

Новий рік – це родинне свято, тож не забувайте своїх рідних і близьких, даруйте їм і собі радість спілкування.

Нехай Новий рік та Різдво принесуть вам і вашим сім’ям міцне здоров’я, добробут, благополуччя, родинне тепло, щасливі та яскраві події. Зустрічаючи Новий рік побажаємо один одному любові та злагоди, віри в себе і в процвітання Золочівщини.

Нехай ніколи у ваших душах не згасає вогонь надії, віри та добра!

З повагою

Голова районної державної                                                                                                                                          Голова

адміністрації                                                                                                                                                                          районної ради

І.І.Горішній                                                                                                                                                                            Л.В.Канівец


27.12.2013

Михайло Добкін привітав з новорічними святами колектив і учнів школи-інтернату «Обдарованість»

Сьогодні під час Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відвідав КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради». Він ознайомився з відремонтованими спальними та навчальними корпусами, їдальнею, актовою залою, бібліотекою.

Від імені керівників усіх районів області губернатор привітав учнів, педагогів, батьків з новорічними та різдвяними святами, вручив дітям новорічні подарунки.

Вітаючи педагогічний колектив та учнів з наступаючим Новим роком, він зазначив, що за 4 роки тут вже склався колектив однодумців, який може йти далі до нових перемог, нових досягнень. І не просто може, а зобов'язаний.
 

«Я думаю, що наша найголовніша задача - підтримувати і розвивати, тих, хто вміє досягати успіху. Найголовніше - вірте в свої сили! Ви всі справжні талановиті люди. З вами працюють найкращі педагоги нашого регіону. На вас очікують кращі вузи Харкова і країни. А найголовніше - знайте: ви закладаєте традицію такого навчального закладу, який буде уособлювати нашу освіту, як уособлюють інші країни Кембридж, Йель, Гарвард. У нас це лише перші кроки, але я сподіваюся, що коли вже ви будете відповідати за нашу державу, ви зробите так, що вчитися тут буде так само престижно, а вчити буде ще й економічно вигідно», - сказав він.

Довідка. У 2013/2014 навчальному році в школі-інтернаті навчаються 262 учня, їз них: 8-9-х класів - 121; 10-11-х класів - 141. Випускників 9-х класів - 64. Випускників 11-х класів - 79, з них претендентів на нагородження золотою медаллю - 19, срібною - 7.

У школі-інтернаті навчаються діти з усіх районів та міст обласного значення Харківської області. Найбільше з Балаклійського, Чугуївського, Лозівського, Печенізького, Харківського, Валківського районів, м. Лозової, м. Ізюма, м. Чугуєва.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20977


27.12.2013

У 2014 році на Харківщині планується відкрити школу, 2 дитячих садки і 4 ФОКи

Сьогодні в ході звітної прес-конференції на тему: «Дні відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України. Підсумки 2013 року, плани на 2014 рік» заступник голови обласної державної адміністрації Євген Савін повідомив, що в 2014 році планується будівництво та відкриття ще однієї нової школи, двох дитячих садків, а також закінчення будівництва 4-х фізкультурно-оздоровчих комплексів.

«Одним з основних завдань для нас залишається реконструкція 2-х басейнів у містах Лозова та Балаклія. Ми пообіцяли, і ми це виконаємо. Ще один важливий момент - забезпечення більш високого рівня освіти, а значить - оснащення шкіл необхідним обладнанням. Йдеться про інтерактивні математичні класи, класи хімії, біології та фізики. Губернатор поставив завдання - на кожен такий клас, який придбає район, область теж дає свій клас. Таким чином, школа може отримати відразу два класи - один за рахунок районного бюджету, другий за рахунок фінансування області», - сказав заступник голови обласної державної адміністрації.

Євген Савін підкреслив, що наступного року планується обладнати близько 90 інтерактивних класів в Харківській області. Завдяки новим технологіям рівень навчання з природничо-математичних наук в школах області значно підвищиться.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20980


27.12.2013

У рамках днів відкритості району відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього з мешканцями села Феськи

Ігор Іванович проінформував присутніх про здобутки 2013 року, розповів про пріоритети на 2014 рік. Відзначив, що реалізуючи ініціативи Президента держави нам вдається досягти стабільності в житті громади. Створюються сприятливі умови для розвитку економіки, малого та середнього бізнесу, збільшується кількість нових робочих місць, зростають заробітні плати і пенсій. Підвищуються розміри соціальних виплат, різними видами послуг охоплюються незахищені верстви населення. Така підтримка держави допомагає подолати складні життєві обставин у які може потрапити кожен.

Керівник району відповів на питання щодо розширення асортименту медичних послуг амбулаторії, ремонту стаціонарних телефонів, перегляду лімітів на опалення сільської бібліотеки.

Із сільським головою Людмилою Глух вони побували в селі Чепелі де обговорили з мешканцями питання благоустрою населеного пункту, привітали з новорічними святами.


26.12.2013

На базі Золочівської ДЮСШ пройшли відкриті Новорічні турніри з волейболу серед жіночих та чоловічих команд

У змаганнях серед жіночих команд взяли участь дві місцеві команди селища Золочів - молодіжна та юнацька, команда Довжицької сільської ради, гості з Харківського комп’ютерного коледжу та медичного університету. Третє місце вибороли представниці Довжицької сільської ради. Другу сходинку посіла збірна команда Золочівської селищної ради, а перемогу відсвяткували студентки комп’ютерного коледжу.

У турнірі серед чоловічих команд прийняли участь представники Довжицької сільської та Золочівської селищної рад, а також гості – збірна команда з Богодухівського району та студенти Харківського комп’ютерного коледжу. Третіми призерами стали представники Золочівської селищної ради, друге місце посіли гості з Богодухова, а перемогу отримали студенти Харківського комп’ютерного коледжу.


26.12.2013

Завдяки регіональному перинатальному центру суттєво знижено материнську і малюкову смертність

Реалізація на Харківщині національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» має величезні здобутки. Про це повідомив під час підсумкової прес-конференції в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

«Сьогодні в нас вдосконалюється робота перинатальних центрів. Нам вдалося за цей рік знизити у три рази материнську смертність і на 15% – малюкову. Це фантастичні показники. Всі жінки з патологією проходження вагітності, всі жінки, які мають супутні захворювання, не народжують дітей у пологових відділеннях центральних районних лікарень, вони скеровуються у перинатальний центр, де абсолютно інша якість надання медичної послуги. За рік 2133 пологів прийнято в Регіональному перинатальному центрі при Обласній клінічній лікарні. Сьогодні ми можемо із впевненістю сказати, що 2168 народжених дітей – це ті життя, які нам вдалося врятувати за цей рік завдяки роботі перинатального центру», – зазначив заступник губернатора.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20940


25.12.2013

У Мерефі відкрито новий дитячий садок

 Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні взяв участь в церемонії відкриття Мереф'янського дошкільного навчального закладу №4, який відновив роботу після тривалої перерви. Даний захід відбувся в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України. Голова ХОДА оглянув дитячий садок, новий харчоблок, а також привітав дітей, батьків і педагогів з наступаючим Новим роком і вручив подарунки.

 «Ми сьогодні маємо можливість подивитися на спільну роботу різних територіальних громад: Харківського району, Мереф'янської міської ради, обласної ради. Я знаю, в цей садок були вкладені гроші і батьків, і народних депутатів. Радує те, що сьогодні умови перебування стають рівними у Харкові, Мерефі, Пісочині та віддалених селах області. Там, де робляться ремонти, відновлюються навчальні установи, умови для дітей такі, що можна сьогодні говорити про повну безпеку, комфорт, зручність і нові можливості», – зазначив губернатор.

 Дошкільний навчальний заклад розміщено в пристосованому приміщенні. У ньому працюватимуть 2 групи на 57 дітей з 10,5-годинним перебуванням. Для проведення ремонтних робіт було виділено 2 млн. 305,3 тис. грн. (місцевий бюджет - 385,3 тис. грн., районний бюджет - 660 тис. грн., обласний бюджет - 1 млн. 168 тис. грн.). Облаштовані : спальні, ігрові, туалетні кімнати, роздягальні, кімната медичної сестри, ізолятор, харчоблок. Твердим і м'яким інвентарем, технологічним обладнанням та меблями установа забезпечена повністю. Територія установи озеленена. Кожна група має окремий ігровий майданчик, на якому встановлено сучасне ігрове обладнання. За позабюджетні (92 тис. грн.) придбані: праска, медикаменти, постільна білизна, ковдри, посуд, гардини, жалюзі, килими, канцтовари, пилосос, методична література, іграшки, прасувальна дошка, сушка для білизни, пральна машина.

 http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20920


25.12.2013

Головне досягнення 2013 року - згуртована робота всієї територіальної громади в дуже непростих умовах 

«2013 рік був дуже непростим. З 1998 року я на різних посадах працюю з бюджетом, беру участь у його формуванні, і за весь цей час не пригадаю жодного бюджету, який був би важчим і складнішим, ніж цього року», - зазначив сьогодні на підсумковій прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 За його словами, найбільші складнощі і незручності цього року керівники всіх рівнів відчували у зв'язку з необхідністю умовляти людей інвестувати гроші в соціальні проекти замість держави.

 «Життя не стоїть на місці, і проблеми людей не зникають з відсутністю коштів у бюджеті. Зупинити роботу через дефіцит коштів ми не можемо. Ми втратили б темпи робіт, тому необхідно було знаходити спільну мову з компаніями, які виконували роботи, щоб вони освоювали свої кошти, і ми не зупинялися б, а продовжували відкривати дитячі садки і т.д. У більшості випадків нам вдалося це зробити. І я вдячний соціально відповідальному бізнесу нашої області за небайдужість, терпіння і вміння в таких складних ситуаціях не опускати руки і працювати», - підкреслив Михайло Добкін під час підсумкової прес-конференції в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України.

 Крім того, допоміг області продаж стадіону «Металіст». Вже отримано близько 100 млн.грн., які дозволять не заморозити будівництво Харківського метрополітену, розрахуватися з тими, хто реконструював Історичний музей і будує філармонію.

«Головне досягнення 2013 року - згуртована робота всієї територіальної громади в дуже непростих умовах. За це я як керівник обласної державної адміністрації вдячний і бізнесу, і чиновникам, і всім людям, які працювали на об'єктах, які реконструювалися, ремонтувалися та споруджувалися», - зазначив Михайло Добкін.

 http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20930


24.12.2013

Питання проведення новорічних та різдвяних свят на території району розглядалося на апаратній нараді райдержадміністрації 

Відзначення новорічних свят розпочалося 19 грудня районною театралізованою програмою до Дня Святого Миколая.

На територіях всіх сільських рад заплановано заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам. Значну підтримку у їх проведенні вже традиційно надають керівники сільськогосподарських підприємств та приватні підприємці.

Дитячі ранки у клубних закладах будуть проведені з 27 по 30 грудня, вечори відпочинку для старшокласників та молоді пройдуть з 29 по 31 грудня.

Відділом освіти на період зимових канікул планується проведенню ряду екскурсійно-оздоровчих поїздок, спортивних змагань, туристичних походів.

За даними відділу у справах молоді та спорту під час зимових канікул будуть працювати всі відділення спортивних шкіл, виїзні оздоровчі табори в Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Всі бажаючі зможуть покататися на ковзанах на районному стадіоні «Колос».

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній акцентував увагу на необхідності забезпечення відповідного температурного режиму в клубних закладах, протипожежної безпеки під час проведення заходів, дотримання громадського порядку.


24.12.2013

Реалізація соціальних ініціатив Президента України дозволила реально вплинути на покращення стану справ у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Ігор Горішній на апаратній нараді райдержадміністрації. Дане питання включене до порядку денного в рамках днів відкритості району.

Директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Жанна Вакуленко відзначила, що основними завданнями фахівців з соціальної роботи є своєчасне виявлення сімей, які потребують соціальної підтримки з боку держави, їх соціальний супровід, патронаж, інформування про можливість отримання соціальної допомоги і послуг, просвітницька робота, пропагування сімейних форм виховання.

Станом на грудень поточного року роботою фахівців із соціальної роботи Золочівського РЦСССДМ охоплено 1709 сімей.

Завдяки злагодженій роботі фахівців із соціальної роботи центру спільно із суб’єктами соціальної роботи 91 сім’ю знято із соціального супроводу, 81 сім’я досягла позитивного результату, 37 сімей отримали гарантовані державою соціальні виплати та допомоги, 37 сімей отримали допомогу в оформленні документів, 32 сім’ї отримали допомогу у медичному обстеженні, лікуванні, у 3 сім’ях, де існував ризик вилучення дитини до інтернатного закладу – діти залишилися у сім’ї.

Цифри говорять самі за себе. Тісна співпраця та взаємодія з усіма суб’єктами соціальної роботи є запорукою успішного подолання складних життєвих обставин


23.12.2013

Державній службі зайнятості – 23 роки

З метою реалізації соціальних гарантій прав громадян на працю в умовах переходу до ринкової економіки 10 грудня 1990 у Золочівському районі було створено Бюро зайнятості по забезпеченню умов працевлаштування та соціального захисту населення.

В 1992 році був зареєстрований перший безробітний. У нашому районі безробіття не було масовим, але чисельність громадян, які зареєструвалися в центрі зайнятості з кожним роком зростала.

На сьогодні служба зайнятості активно сприяє зайнятості громадян, використовуючи оперативну інформацію про вільні робочі місця та вакантні посади, фінансує організацію громадських робіт, організовує професійне навчання, надає кваліфіковані профорієнтаційні та профконсультаційні послуги населенню.

За весь період роботи до служби зайнятості звернулося понад 20 тисяч осіб, з них 17 тисяч працевлаштовано. Близько 7 тисяч осіб брали участь у громадських роботах, 5 тисяч осіб пройшли навчання, з них 120 отримали одноразову допомогу на відкриття підприємницької діяльності.

Технологія обслуговування населення в центрі зайнятості постійно вдосконалюється, покращується якість послуг, що надаються, знижується показник безробіття.

Згідно зі статистичними даними у цьому році зареєстровано найнижчий рівень безробіття за весь період діяльності служби зайнятості.


23.12.2013

20 грудня в Золочеві відбулася позачергова ХХХУІ сесія районної ради

За результатами роботи внесено зміни до рішення ХХVІ сесії районної ради VІ скликання від 18 грудня 2012 року № 326 «Про районний бюджет на 2013 рік», затверджено три районні перспективні програми:

- запобігання загибелі людей на водних об’єктах Золочівського району на 2014 – 2016 роки;

- цивільного захисту Золочівського району на 2014 – 2016 роки;

- сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 – 2015 роки.

Прийнято рішення про упорядкування питань щодо передачі в оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Золочівського району.

Районна рада надала згоду комунальному підприємству «Золочівська центральна районна лікарня» на передачу комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медичної допомоги Золочівського району» автотранспортних засобів, основних засобів, оборотних та необоротних активів, матеріальних цінностей, що є спільною власністю територіальних громад.

Розглянуто також інші питання, що стосуються управління майном
 


20.12.2013

 

У Золочівському районі з робочою поїздкою перебував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма

Керівник відвідав Малиженський психоневрологічний інтернат. Участь у роботі взяли заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська, директор департаменту соціального захисту області Олена Захуцька.

Коментуючи стан справ у цій сфері, Ігор Михайлович відзначив, що на Харківщині працює вісімнадцять подібних закладів у яких постійно проживає до трьох тисяч людей. За два останні роки у їх ремонт і переоснащення вкладено чотири з половиною мільйони гривень. Ці заходи здійснюються у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича.

У закладі перебувають сто п’ятдесят жінок похилого віку та інвалідів з психічними розладами, які постійно потребують сторонньої допомоги. Два роки тому заступник губернатора вже побував в інтернаті і взяв на контроль питання, що потребують першочергового вирішення.

У цьому році тут капітально відремонтовано лазне-пральний комплекс. Кошти на ремонт у сумі 480 тисяч гривень виділені з обласного бюджету. Прокладено нові комунікації для водопостачання та водовідведення, замінено систему електропостачання, опалення. Самі приміщення обладнано сучасною сантехнікою і необхідним устаткуванням.

«З моменту вводу в експлуатацію у 1968 році капітальний ремонт лазне-прального комплексу не проводився жодного разу. Відремонтоване приміщення значно покращить умови для утримання психічнохворих людей і надасть можливість отримувати людям якісні послуги», - зазначив Ігор Шурма.

У найближчих планах – проведення утеплення приміщення, ремонт харчоблоку. Ці роботи також буде виконано за державні кошти.


20.12.2013

На виконання доручень глави держави щодо захисту прав дитини

«Районною владою проводиться ряд системних заходів на виконання нових соціальних ініціатив Президента України – підвищується рівень охоплення дошкільною та позашкільною освітою, створюються умови для розвитку обдарованих дітей, оновлюються і відкриваються спортивні майданчики», - прокоментувала хід подій заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська.

19 грудня за сприяння райдержадміністрації і районної ради у будинку культури відбулося свято для дітей пільгових категорій та обдарованих дітей. У цьому році в заходах взяли участь і діти з сільських населених пунктів району.

Яскраву і змістовну концертно-розважальну програму під назвою «Діти – дітям» підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.

Звертаючись до присутніх у глядацькій залі, заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська передала вітання від керівників району, від народного депутата України Олександра Біловола. Саме дякуючи їх турботі відбулося це свято. Дев’ятсот тридцять три дитини отримали набори цукерок і святковий настрій у переддень Нового року.


19.12.2013

1200 дітей соціально незахищених категорій отримали подарунки до Дня Святого Миколая 

В Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 19 грудня відбулися урочистості з нагоди Дня Святого Миколая для дітей соціально незахищених категорій. 1200 учнів навчальних закладів області та їх педагогів привітали зі святом голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов.

 «Сьогодні такий день, коли всі мрії збуваються. Сьогодні Святий Миколай спускається з небес, щоб привітати кожну дитину. На виході його подарунки чекають на всіх вас, але найголовніший подарунок ще попереду. Виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича про захист прав дитини, я хотів би привітати всіх вас з Новим роком і Днем Святого Миколая, побажати вам рости гідними і порядними людьми. Коли настане ваш час, вже ви будете керувати селищами, містами, областями, країною, а найголовніше – керувати самими собою і своїми сім'ями», – сказав губернатор.

 Діти побачили музичну казку з елементами лазерного шоу про пригоди дівчинки Еллі та її друзів – Страшили, Залізного Дроворуба і Боягузливого Лева, поставлену режисером Олексієм Настаченком за книгою «Чарівник Смарагдового міста». По закінченні свята всі діти отримали подарунки від губернатора.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20871


19.12.2013

Учні Нововодолазького санаторного УВК отримали подарунки до Дня Святого Миколая 

18 грудня заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, реалізуючи завдання Президента України з захисту прав дитини, привітав із Днем Святого Миколая учнів комунального закладу «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. 

В рамках програми проведення свята гості відвідали виставку творчих робіт вихованців та переглянули театралізований виступ «День Святого Миколая», під час якого Євген Савін зачитав вітальну листівку від Президента України Віктора Януковича та вручив дітям солодкі подарунки та спортивний інвентар від імені голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

«Вихованці цього закладу – майбутнє нашої молодої української держави, гордість Харківщини. Я бажаю Вам перемог у навчанні, міцного здоров’я, багато перемог, а головне – здійснення ваших мрій», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20837


19.12.2013

Харківщина - один з лідерів у роботі з дітьми

 Як зазначив сьогодні на святі в честь Святого Миколая в дитячому містечку «Отрадне» голова ХОДА Михайло Добкін, Харківська область була названа в числі лідерів з виконання завдань Президента України щодо забезпечення прав дитини.

 «Під час наради на тему захисту прав дітей, позбавлених батьківського піклування, Харківська область була названа в числі трьох кращих областей в Україні: Харківська, Київська, Дніпропетровська. Цю статистику навів Президент України Віктор Янукович, а він рідко кого виділяє. І якщо він це зробив, то значить, ця нелегка праця оцінена державою на найвищому рівні», - сказав Михайло Добкін, звертаючись до присутніх.

 http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20832


19.12.2013

 

 

Подарунки від Святого Миколая для золочівських дітлахів

 

19 грудня у дошкільних закладах селища з приємною місією побували голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська. Разом із Дідом Морозом та Снігуронькою вони привітали малят із святом і вручили солодкі подарунки.

У всіх трьох закладах діти під керівництвом вихователів підготувалися до зустрічі – прикрасили групи, власноруч виготовили поробки, вивчили вірші, пісні, танок. Всі як один, запевнили, що заслуговують на подарунки.
Гості побажали малятам бути здоровими і щасливими, радувати дорослих слухняною поведінкою і добрим настроєм.

У переддень свята набори цукерок від Святого Миколая отримали й ті, хто найбільше цього потребує – діти, що знаходяться на лікуванні у відділеннях районної лікарні. Радість і посмішки на їх обличчях – краще тому підтвердження.


18.12.2013

Валентин Дулуб привітав із Святом Святого Миколая учнів НВК ім. Короленка

 Сьогодні перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб на виконання соціальних ініціатив Президента України з захисту прав дитини відвідав Харківський спеціальний НВК ім. В.Г.Короленка, де привітав вихованців із Днем Святого Миколая. Він вручив дітям солодкі подарунки і побажав щастя та успіхів.

 «Я хочу привітати кожного з вас з здавна шанованим на Україні і далеко за її межами святом – Днем Святого Миколая Чудотворця! Він є покровителем землеробства, мореплавства, торгівлі, рибалок, мандрівників, а також захисником нужденних і дітей. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в душі світлі почуття, надихає на добрі вчинки. Ви навчаєтеся в прекрасному сучасному навчальному закладі, маєте можливість творчо розвиватися і пізнавати світ. Сподіваюся, що ви виростете гідними громадянами нашого суспільства, не втративши віри в чарівництво і готовності підставити плече тим, хто знаходиться поруч. Бажаю, щоб кожен з вас зміг побудувати своє життя таким чином, щоб бути гідним гордого звання харків'янина», – зазначив перший заступник губернатора.

 Також ознайомився з історією заснування навчального закладу та його матеріально-технічною базою, відвідав шкільний музей, переглянув концерт учнів НВК.

 Довідка. В спеціальному НВК ім. В.Г.Короленка навчаються діти з вадами зору. Заклад розрахований на одночасне перебування 200 дітей. До послуг учнів – 22 навчальні кабінети та 15 опочивалень, їдальня, спортивна зала, майстерня, 37 допоміжних приміщень, бібліотека, книгосховище, пральня, лазня, актова зала, кімната санітарної гігієни, 3 кімнати побуту, 3 роздягальні, медичний кабінет, ізолятор, офтальмологічний, стоматологічний кабінети. У шкільному дворі розташовані гімнастичний та спортивний майданчики, сенсорні доріжки.

 http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20809


18.12.2013

Олег Анпілогов від імені губернатора вручив подарунки учням Харківської спеціалізованої школи- інтернату «Ліцей міліції»

Сьогодні заступник голови ХОДА Олег Анпілогов на виконання завдань Президента України щодо захисту прав дітей привітав з Днем Святого Миколая учнів Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції». Він передав їм вітання від голови ХОДА Михайла Добкіна і вручив дітям солодкі подарунки.

Навчальний заклад, що має правовий профіль навчання, було засновано в 2004 році. Сьогодні тут навчається 152 вихованця. Основна мета, поставлена перед педагогічним колективом, формування професійної компетентної особистості майбутнього правоохоронця шляхом створення оптимального навчального комплексу з основ правознавства, історії, інформатики, іноземних мов та фізичної культури.

Серед учнів ліцею переможці ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та історії, команда школи- інтернату посіла 3 місце на Всеукраїнському турнірі юних істориків. Більше 80 % випускників ліцею несуть службу в правоохоронних органах.


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20806


18.12.2013

Ігор Шурма привітав з Днем Святого Миколая вихованців школи-інтернату №8

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шурма на виконання завдань Президента України щодо захисту прав дітей відвідав Харківську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів № 8 та привітав учнів з Днем Святого Миколая. Заступник губернатора побажав дітям успіхів і щастя.

Ігор Шурма від імені голови ХОДА Михайла Добкіна вручив дітям солодкі подарунки, а також передав їм книги.

У святі взяли участь учні (вихованці) підготовчого класу, 1-12-х класів, педагоги, батьки, медичні працівники, шефи, куратори і представники громадськості.

Довідка. Заклад засновано у 1941 році. У школі-інтернаті навчається 200 учнів. Педагогічний колектив нараховує 73 педагоги, всі мають повну вищу освіту. У закладі працює 1 факультатив, 13 гуртків та спортивних секцій, бібліотека, спортзал, групи ЛФК та інше. Заклад має спеціалізоване обладнання (пандуси, поручні, тренажери, сухі басейни, сенсорне обладнання).

Щорічно учні школи беруть участь у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у конкурсі Петра Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко. Серед здобутків - 11 призових місць у другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у 2011/2012 н.р.; 17 призових місць у другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у 2012/2013 н.р.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20805


17.12.2013

Вітаємо!

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера Почесну грамоту за підписом голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна вручено начальнику управління соціального захисту населення Валентині Лівець.

В урочистій обстановці, голова райдержадміністрації Ігор Горішній і голова районної ради Леонід Канівець привітали керівника, відзначили людяність, професійні якості Валентини Володимирівни побажали здоров’я, наснаги, нових досягнень.
 


17.12.2013

Підведено підсумки, затверджено плани

Після розгляду на колегії райдержадміністрації питання виконання пріоритетних напрямів роботи на 2013 рік, голова райдержадміністрації Ігор Горішній відзначив, що зусилля влади були направлені на покращення економічного та соціального розвитку району

Сільськогосподарськими підприємствами отримано добрий врожай зернових культур, намітилася тенденція до збільшення поголів’я великої рогатої худоби, підвищуються надої молока. Це створює передумови для збільшення заробітної плати, розмірів оренди за паї.

Стабільно працює ДП «Івашківський спиртовий завод», збільшено асортимент продукції Золочівського хлібозаводу.

1 вересня відкрито дошкільний підрозділ на базі Малорогозянського НВК. Значні заходи проведено з благоустрою населених пунктів. Отримано позитивний висновок Департаменту охорони навколишнього природного середовища щодо реконструкції полігону твердих побутових відходів в урочищі Лисиця.

Продовжуються роботи по розчищенню русла річки Уди.

Зростають обсяги промислового виробництва на ДП «Івашківський спиртзавод» та Золочівського хлібозаводу.

Забезпечується своєчасна виплата заробітної плати на підприємствах та організаціях району.

Поряд з тим, залишається невирішеним питання завершення будівництва першої черги Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, проведення реконструкції центральної площі селища Золочів, не вдалося газифікувати населені пункти Жовтневої сільської ради.

Над вирішенням не завершених справ необхідно буде працювати у 2014 році. У планах на 2014 рік – продовження газифікації Лютівки, відкриття НВК на базі Макарівської загальноосвітньої школи, за рахунок державних коштів розширення дошкільного закладу № 3 селища Золочів.

За результатами роботи затверджено пріоритетні напрями роботи райдержадміністрації на наступний рік. Селищному та сільським головам рекомендовано також розробити та затвердити пріоритети своєї роботи на 2014 рік.


17.12.2013

Про стан реалізації державної кадрової політики

Проаналізувавши та обговоривши стан реалізації державної кадрової політики в структурних підрозділах Золочівської районної державної адміністрації та її апараті протягом 2013 року, колегія Золочівської районної державної адміністрації відзначає, що районною державною адміністрацією особлива увага приділяється роботі щодо реалізації завдань у сфері державної кадрової політики, спрямованої на забезпечення державної служби кваліфікованими кадрами. Значна увага приділяється процесу добору, планування та професійного розвитку державних службовців.

Прийнято рішення за результатами розгляду питання інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Валентини Дмитренкової взято до відома. Розглянути питання стану реалізації державної кадрової політики в структурних підрозділах районної державної адміністрації та її апараті у грудні 2013 року на своїх апаратних нарадах. Хід виконання рішення розглянути на засіданні ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації у IІ кварталі 2014 року.


17.12.2013

На колегії райдержадміністрації розглядалося питання підсумків роботи з контрольними документами в структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах селищної та сільських рад

Заслухавши та обговоривши інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Дмитренкової В.М. про стан роботи з контрольними документами, колегія Золочівської райдержадміністрації відзначає, що в цілому, організація виконання завдань, зазначених в контрольних документах та здійснення контролю в райдержадміністрації носить системний характер.

Започаткований з 2010 року щоквартальний розгляд питань про стан виконавської дисципліни на засіданнях колегії районної державної адміністрації дав позитивні результати щодо покращення виконавської дисципліни в районній державній адміністрації.

Дотримання термінів виконання контрольних документів є одним із найважливіших показників рівня виконавської дисципліни в районній державній адміністрації. Нажаль, до цього часу існує практика подання матеріалів на підпис керівництву в останній день строку виконання документів.

Виконавська дисципліна деяких сільських голів потребує покращення. Це стосується здачі других примірників протоколів засідань виконкомів та планів роботи на квартал, місяць і тиждень.

Прийнято відповідне рішення колегії, яким передбачається вжиття ряду заходів з метою покращення стану виконавської дисципліни.


17.12.2013

Виконання плану заходів районної програми «Реалізація Конвенції ООН про права дитини» - у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України

«Нові соціальні ініціативи глави держави «Діти – майбутнє України» є черговим підтвердженням уваги, яка приділяється розвитку соціально захищеної, здорової, гармонійно розвиненої особистості», - підкреслив голова райдержадміністрації Ігор Горішній під час розгляду даного питання на колегії райдержадміністрації. На вирішення цих завдань спрямовані заходи районної програми, до виконання яких залучені всі причетні до роботи з дітьми установи та організації.

Протягом звітного періоду проводилися профілактичні рейди, інспектування сімей, профілактична робота з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведення бесід з батьками та вжиття відповідних заходів щодо надання різних видів допомоги сім’ям та, безпосередньо, дітям.

Працює координаційна рада з питань соціального захисту, профілактики бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх. Забезпечено роботу єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», у базу даних якої введено відомості про 76 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Керівник району наголосив на необхідності проведення роботи щодо збереження житла та майна, що належить дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, забезпечення їх першим робочим місцем.

Закладам охорони здоров’я доручено продовжити практику проведення планових поглиблених медичних оглядів дітей, вказаних категорій, соціальним фахівцям - забезпечити якісний індивідуальний супровід дітей.

У рішенні колегії відзначено необхідність поширення серед громадськості інформаційної кампанії щодо сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського.


16.12.2013

На Харківщині більше 1 тис. дітей виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях

Про це сьогодні розповіла начальник Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Печерських в ході прес-конференції на тему: «Реалізація у регіоні завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини». Розповідаючи про форми, виховання вона зазначила, що цього року в області 663 дитини отримали правовий статус дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Для порівняння: позаминулий рік це 715 дітей, минулий – 714.

«Опіка - це та сімейна форма виховання, яка є найбільш поширеною на території України. Так, сьогодні на Харківщині 3666 дітей виховуються під опікою. 95% дітей перебувають під опікою бабусі, дідуся, тітки, дядька, у небагатьох випадках це старші брати і сестри. Ми постійно працюємо з людьми, переконуючи їх у тому, що краще ніж у рідних дітям ніде не буде», - розповіла Тетяна Печерських.


Начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації також нагадала, що ще однією формою виховання є дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. Так, на сьогодні на території області працює 74 дитячих будинків сімейного типу (лише в цьому році їх було створено 14) і 327 прийомних сімей. Всього в цих формах виховується 1061 дитина. Протягом цього року до сімейних форм виховання було влаштовано 156 дітей.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20757
 


16.12.2013

З метою запобігання безробіттю

13 грудня 2013 року в Золочівській РДА відбулося чергове засідання комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

У Золочівськой районний центр зайнятості 28 листопада надійшло повідомлення про масове вивільнення працівників на державному підприємстві Золочівського району. Запрошені представники керівного складу проінформували про проведену роботу з профспілковим комітетом та працівниками, яких планується вивільнити.

Під час засідання комісії надано інформаційно-консультаційні послуги роботодавцям, рекомендовано комплекс заходів щодо запобігання масовому вивільненню працівників, зокрема, квотної категорії населення .


16.12.2013

У Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися районні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

 

         Зі святом присутніх привітали заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, керівник районної організації чорнобильців Володимир Копійченко.

         Наталія Володимирівна передала вітання від керівників району та області, від народного депутата України Олександра Біловола. Вона відзначила, що Олександр Миколайович цікавиться станом справ у районі, постійно допомагає у вирішенні питань у сферах освіти, охорони здоров’я, культури. За його сприяння 19 грудня на базі КП «Золочівська ЦРЛ» відбудеться прийом фахівців обласних закладів охорони здоров’я.

         Святкову концертну програму підготували аматори районного будинку культури, народний фольклорний колектив «Горлиця», вихованці Одноробівської школи мистецтв.

         По завершенню відбулося покладання квітів до Меморіалу Пам’яті, одна з плит якого присвячена ліквідаторам аварії на ЧАЕС.


12.12.2013

Виїзний прийом голови райдержадміністрації в Удах пройшов у теплій атмосфері – в прямому і переносному значенні

 

«Стан справ у населеному пункті, як і настрій його мешканців, багато в чому залежить від сільського голови. А він тут на своєму місці», - відзначив Ігор Іванович, спілкуючись з удянами.

Сергій Олександрович Столяренко працює на цій посаді друге скликання. За цей час на ввіреній йому території відбулося багато змін на краще. Дієвий депутатський корпус, підтримка з боку керівників сільгосппідприємств, приватних підприємців сприяють розвитку села. Відновлюється вуличне освітлення, у цьому році встановлено три автобусні зупинки, проведено заходи з благоустрою у центрі села, ведеться робота по відпрацюванню системи видалення твердих побутових відходів. Належну увагу приділяють в Удах роботі закладів соціальної сфери. За підтримки сільської ради облаштовано внутрішні туалетні кімнати в загальноосвітній школі, замінено двері і відремонтовано ганок в амбулаторії, у дитячому садку проведено поточний ремонт. В установах підтримується належний температурний режим. У цьому голова райдержадміністрації переконався, відвідавши місцевий лікувальний заклад.

Тим не менше, були проблеми, які учасникам зустрічі хотіли обговорити з керівником району. Ігор Іванович відповів на питання щодо формування тарифів та технічне обслуговування електроопалення у приватних помешканнях, автобусного сполучення та пільгового проїзду, отримання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби, розмірів орендної плати за паї.

Поцікавилися мешканці громади станом справ у районі і в нашій державі. Ігор Іванович розповів, що стабільно виконується бюджет, вчасно і в повному обсязі отримують заробітну плату працівники закладів освіти, охорони здоров’я, культури. Сільгоспвиробники району в цьому році зібрали рекордний урожай зернових, на рівні утримується поголів’я великої рогатої худоби, збільшуються надої молока. Все це створює передумови для підвищення заробітної плати у сфері сільськогосподарського виробництва.

Характеризуючи стан справ у державі, Ігор Іванович відзначив, що курс України на євроінтеграцію залишається незмінним. А Президент держави, уряд докладає максимум зусиль, щоб наша країна увійшла до євроспільноти на прийнятних і взаємовигідних умовах.   
               


13.12.2013

Протягом року Харківським обласним центром зайнятості працевлаштовано 54 тис. осіб

Про це сьогодні у ході прес-туру на тему «Реалізація в регіоні завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, завдання і перспективи на 2014 рік» повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

«З початку 2013 року до служби зайнятості Харківської області звернулося майже 104 тис. громадян у пошуку роботи. Працевлаштовано 54 тис. осіб - на 5% більше, ніж у минулому році. На сьогоднішній день у нас роботодавець замовив майже 5 тис. вакансій. Це в першу чергу робітничі посади: токар, фрезерувальник, свердлувальник, оператори верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, інженерні посади, IT-фахівці та інші», - розповів Володимир Міненко.

Як зазначив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, у зв'язку із змінами в законодавстві, які набули чинності цього року, у центрі зайнятості опановують нові напрямки роботи: з надання компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, надання ваучерів на безкоштовне отримання професії громадянам, яким за 45 років, та інші. Крім цього, служба зайнятості проводить понад 20 семінарів для роботодавців та 50 семінарів для громадян, які шукають роботу.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20775


12.12.2013

Перелік спеціальностей, на отримання яких видається ваучер на перепідготовку, планується розширити

За 11 місяців до центру зайнятості Харківської області звернулося майже 104 тис. осіб, які шукають роботу. Отримали допомогу у працевлаштуванні 53,5 тис. осіб, що на 3 тис. більше минулого року. Про це під час наради з обговорення реалізації у регіоні завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Також він додав, що до оплачуваних громадських робіт було залучено майже 24 тис. осіб, до професійного навчання - 15,5 тис. осіб. На проведення громадських робіт місцевими органами влади та центром зайнятості було виділено 8 млн.грн.

За шість місяців на Харківщині 1200 осіб отримали ваучер для підтримання їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. У переліку спеціальностей, на отримання яких видавався ваучер, було передбачено 22 професії та 12 спеціальностей. Зараз розглядається питання щодо розширення переліку професій.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20731               


11.12.2013

В кожному районі і місті Харківщини діють програми зайнятості, спрямовані на створення нових робочих місць

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення – начальник управління праці та зайнятості ОДА Тетяна Печура у програмі «Ранковий ексклюзив» зазначила, що Закон України «Про зайнятість населення» передбачає створення у районах області комісій, які будуть працювати з підприємствами, де відбулося масове скорочення працівників. Також, за допомогою служби зайнятості та фонду загальнообов’язкового страхування на випадок безробіття такі працівники мають можливість залучатися до тимчасових робіт, доки для них буде знайдено вакансію на іншому підприємстві.

«Якщо ця людина має вік старше 45 років, то сьогодні служба зайнятості має змогу направити його на перенавчання. Працівники отримують ваучер, за рахунок якого можуть підвищити кваліфікацію чи отримати іншу професію. Що стосується молодих спеціалістів, то закон сьогодні дає їм можливість проходити стажування під час навчання із записом у трудовій книжці. А тим спеціалісти, які будуть направлятися на роботу у село і укладатимуть трудові договори на термін більше 3-х років, буде виплачуватись відповідна матеріальна допомога», - зазначила Тетяна Печура.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення – начальник управління праці та зайнятості ОДА також розповіла, що в рамках реалізації у регіоні завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, в кожному районі і місті Харківщини діють відповідні програми зайнятості, які передбачають створення нових робочих місць. Показники постійно контролюються, і максимальні зусилля працівників центрів зайнятості спрямовані на депресивні території.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20684
               


11.12.2013

На райдержадміністрації покладено координуючу роль у сфері зайнятості

Сказав голова райдержадміністрації Ігор Горішній під час зустрічі з підприємцями, у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України з питання стимулювання зайнятості населення.

Уже майже рік, як в державі введено в дію новий Закон про зайнятість населення. Відповідно до Закону райдержадміністрацією розроблено програму зайнятості населення. У програмі визначено заходи, спрямовані на підвищення рівня зайнятості, скорочення рівня безробіття. Дана програма розрахована на період до 2017 року і передбачає комплекс заходів. Стабільності на ринку праці району, відзначив Ігор Іванович, сприятиме створення нових робочих місць. Свій внесок у цю справу мають зробити і підприємці Золочівщини, відзначив керівник. Працевлаштування наших громадян за місцем проживання, задекларований державою рівень заробітної плати сприятиме наповненню бюджету, а значить, соціально-економічному розвитку району.
               


11.12.2013

Для відновлення міжнародного сполучення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо недопущення занесення в країну збудника африканської чуми свиней, поширеної на території Бєлгородської області Російської Федерації, з 11 вересня поточного року було тимчасово заборонено рух автотранспорту через прикордонний пункт пропуску «Олександрівка» Золочівського району.

Для відновлення міжнародного сполучення днями на пункті пропуску встановлено стаціонарну дезінфекційну установку. Це дасть можливість проводити на належному рівні дезінфекцію транспортних засобів, які перетинатимуть кордон. Необхідне обладнання було встановлено завдяки співпраці зацікавлених служб.

Для вирішення питання відновлення руху керівництво райдержадміністрації буде звертатися до губернатора з проханням порушити клопотання перед Кабінетом Міністрів.
               


10.12.2013

Більше 50 тис. безробітних працевлаштовано в області протягом 2013 року

Про це сьогодні на прес-конференції на тему «Реалізація в регіоні завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, завдання і перспективи на 2014 рік» розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Він розповів, що за 11 місяців до центру зайнятості Харківської області звернулося майже 104 тис. осіб, які шукають роботу. Отримали допомогу у працевлаштуванні за 11 місяців 53,5 тис. осіб, що на 3 тис. більше минулого року. До оплачувальних громадських робот було залучено майже 24 тис. осіб, до професійного навчання - 15,5 тис. осіб. Володимир Міненко зазначив, що за цими показниками Харківська область посідає 1 місце в Україні.

«В цьому році ми працювали за новими напрямками, згідно з законом України «Про зайнятість населення», який вступив у дію з 1 січня. Відповідно до Закону зараз існує компенсація роботодавцям єдиного соціального внеску за працевлаштування осіб, які не є конкурентоспроможні на ринку праці. Таким чином в області майже 700 осіб були працевлаштовані», - сказав Володимир Міненко.

Директор обласного центру зайнятості Харківської області також зазначив, що з 1 січня 2014 року вступить в дію норма закону, згідно з якою роботодавець, який сплачує заробітну плату у розмірі вище ніж 3 мінімальні заробітні плати, буде отримувати компенсацію у розмірі 50% єдиного соціального внеску. «Це робиться для того, щоб стимулювати роботодавця офіційно виплачувати зарплату та збільшувати її розмір», - підкреслив Володимир Міненко.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20666               


10.12.2013

Стимулювання підвищення зайнятості населення – на виконання соціальних ініціатив Президента України

З метою виконання завдань та доручень глави держави у сфері зайнятості населення в малій залі райдержадміністрації проведено засідання круглого столу під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього. В роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний, начальник управління соціального захисту населення Валентина Лівець, начальник управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Тетяна Юхно, потенційні роботодавці.

У вступному слові Ігор Іванович відзначив, що в поточному році у районі проведено значну роботу по створенню нових робочих місць. Це спільна заслуга органів влади і роботодавців. Сьогодні держава стимулює керівників, які дбають про працевлаштування безробітніх. Законодавством передбачено компенсаційні виплати, інші види заохочення.

Системні заходи вживаються з метою легалізації тіньової зайнятості. За результатами діяльності районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення за одинадцять місяців поточного року перевірено сорок п’ять суб’єктів діяльності. Виявлено сім нелегальних робочих місць. На сьогодні вони легалізовані шляхом укладення трудових договорів.

Учасники круглого столу обмінялися думками, взяли участь у обговоренні питань порядку денного.

               

 


10.12.2013

Всі державні службовці працюють професійно     

До порядку денного апаратної наради райдержадміністрації було включено питання підсумків проведення атестації державних службовців у 2013 році.

Розпорядженням голови райдержадміністрації був затверджений графік проведення атестації; встановлено терміни подачі характеристик для розгляду на атестаційних комісіях, вказано начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації на проведення відповідної роботи та неухильне дотримання вимог нормативних документів.

Атестації підлягало 64 державних службовця. За підсумками усі вони визнані такими, що відповідають займаним посадам.

Завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації Інна Ільченко відзначила, що результати атестації будуть враховуватися при розгляді питань просування по службі, присвоєнні чергового рангу, установленні передбачених законодавством надбавок, премій, формуванні кадрового резерву та державного замовлення на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації державних службовців, визначенні перспективної потреби в кадрах, плануванні їх кар’єри.

               

 


10.12.2013

Державний реєстр виборців повинен бути досконалим

Про внесені зміни до Закону України про Державний реєстр та хід виконання поновлення персональних даних та на апаратній нараді проінформувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Людмила Слинько.       

Станом на 1 грудня 2013 року до бази даних “Державний реєстр виборців” з початку року внесено всього 1762 записи.

Золочівським відділом ведення Реєстру постійно ведеться співпраця з районним сектором Державної міграційної служби, направляються запити по уточненню персональних даних виборців, що зареєстровані на території району, а також з відділом реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції, селищним та сільськими головами.

На офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Метою створення цього проекту є перевірка включення виборця до Державного реєстру.

Людмила Володимирівна зазначила, що при виявленні неточностей своїх персональних даних виборець може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

«Системна, активна робота в даному питанні сприятиме можливості кожному виборцю засвідчити своє волевиявлення під час наступних виборів», - сказав голова райдержадміністрації Ігор Горішній. Особливу увагу керівник району рекомендував звернути на осіб, що будуть голосувати вперше.

Матеріали за результатами розгляду даного питання буде опубліковано в районній газеті «Зоря».

               

 


10.12.2013

Харчування дошкільнят повинне бути збалансованим

 Про організацію харчування у загальноосвітніх закладах району на апаратній нараді доповідала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шевченко.

Виконання норм харчування у загальноосвітніх навчальних закладах становить 98.5 %. Проводиться постійний моніторинг закупівельних цін на продукти харчування

Середній показник вартості харчування становить 13гривень 55 копійок. Кращий стан справ мають Золочівська селищна, Світличненська, Удянська, Одноробівська сільські ради.

Перевірки свідчать, що не у всіх закладах виконуються норми по вживанню молочної і кисломолочної продукції, яєць, риби, фруктів.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній відзначив, що при виникненні проблемних питань керівникам органів місцевого самоврядування треба не замовчувати їх, а докладати зусиль для вирішення разом із відділом освіти, санітарною службою, постачальниками. Також Ігор Іванович зробив наголос на необхідності під час формування бюджету 2014 року передбачити кошти для забезпечення повноцінним харчуванням вихованців дошкільних закладів, виплати заробітної плати співробітникам у повному об’ємі.

               

 


09.12.2013

Скорочення особового складу Збройних сил України до 70 тисяч буде сприяти підвищенню його боєздатності

 Про це сьогодні в ході координаційної наради з виконання державної комплексної програми реформування та розвитку Збройних сил України на період до 2017 року заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.

 «З наступного року Збройні сили України переходять на контрактну службу. Призов на строкову службу буде тільки у внутрішні війська. Скорочення збройних сил до 70 тисяч осіб в сьогоднішніх умовах сприятиме підвищенню боєздатності. Перехід на контрактну форму служби – це необхідність, оскільки вдосконалення технологій збройних сил вимагає від сьогоднішнього воїна оволодіння технікою на досить високому рівні. За рік служби досить складно вивчити матеріальну базу того озброєння, яке сьогодні є. Ще з давніх часів говорили, що воюють не кількістю, а вмінням. Тому вміння сьогоднішнього солдата, офіцера має бути на високому рівні, і це найголовніше завдання», – сказав Василь Хома.

 Він зазначив, що патріотичне виховання громадянина починається з дитинства, і головну роль у ньому повинні грати сім'я і школа. Завдання Президента щодо військово-патріотичного виховання виконується в регіоні громадськими організаціями, організаціями ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій на території інших держав, педагогами в школах. За словами Василя Хоми, будь-яку роботу треба виконувати, будучи патріотом, і не в останню чергу це стосується воїнів-контрактників. 

«Наше завдання – залучати в збройні сили тих людей, які хочуть служити Батьківщині, у яких розвинене глибоке почуття патріотизму і бажання оволодіти тими навичками, які будуть в подальшому допоможуть солдату або офіцеру виконати своє завдання на найвищому рівні», – сказав він.

 http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20593

 


09.12.2013

Реформа місцевого самоврядування необхідна територіальним громадам і жителям України

 «Реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади, які готуються на виконання завдання Президента України, потрібні не для Європейського союзу або країн Митного союзу, вони потрібні для нашої держави, наших територіальних громад і наших людей», – зазначив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» голова Харківської облради Сергій Чернов.

 За його словами, вони мають бути направлені на покращення надання послуг населенню, оптимізацію системи управління, законодавче врегулювання проблемних питань, які залишилися ще з Радянського Союзу. Необхідно проводити зміни, ухвалювати відповідні закони і нормативні документи, створювати умови для того, щоб територіальні громади були активними, а діалог з людьми – постійним. Сергій Чернов підкреслив, що люди ще на стадії підготовки мають розуміти, які рішення готує влада, і разом з нею розділяти відповідальність за реалізацію цих рішень.

 Голова облради повідомив, що за 3 роки була підготовлена Концепція реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Вона за цей час пройшла всі етапи обговорення і погодження як в територіальних громадах всієї країни, так і в громадських організаціях і різних інституціях. Документ знайшов підтримку і затверджений після погодження галузевими Міністерствами і Урядом України. На сьогоднішній день підготовлений проект Указу Президента, який завізований Прем’єр-міністром України і сьогодні знаходиться на доопрацюванні в Адміністрації Президента.

 «Життєва практика довела, що транскордонне, прикордонне і регіональне співробітництво як всередині держави, так і між регіонами різних держав, ефективне. Сьогодні досвід багатьох країн говорить про те, що інтеграційні процеси, які відбуваються як раз на рівні регіонів чи громад, зрозумілі для людей і мають сенс для впровадження», – додав Сергій Чернов.

  http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20580

 


09.12.2013

Президент України приділяє багато уваги патріотичному вихованню молоді

 Про це сьогодні під час прес-туру представників ЗМІ в окрему механізовану бригаду сухопутних військ Збройних сил України, яка дислокується в м. Чугуєві, заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.

 «Наступного року відзначатиметься 25 років виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан. З ініціативи Президента та Кабінету Міністрів готується обширна програма, в якій передбачені і заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді. Згідно із завданнями Президента передбачено проведення просвітницької роботи у навчальних закладах: проведення уроків мужності, уроків пам'яті, відвідування музеїв, місць, де встановлені меморіальні дошки, пам'ятники загиблим воїнам», - сказав Василь Хома.

 http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20597

 


09.12.2013

Зустріч голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього із учнівською громадськістю з нагоди Дня Збройних Сил України

На виконання соціальних ініціатив Президента держави Віктора Федоровича Януковича щодо військово-патріотичного виховання молоді, спілкуючись із золочівськими школярами керівник району наголосив, що українську армію переведено на контрактну основу. «Сьогодні у нас таке озброєння, такі військові технології, які потребують високого професійного рівня», - процитував Ігор Іванович слова, сказані з цього приводу главою держави.

Керівник провів історичний екскурс становлення збройних сил держави. Справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах від Київської Русі, Великої Вітчизняної війни до військових конфліктів на території інших держав. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

З нагоди свята у навчальних закладах відбулися зустрічі школярів з ветеранами та дітьми війни, у бібліотечних закладах організовано книжкові виставки відповідної тематики. У закладах культури району пройшли святкові концерти.

               

 


06.12.2013

Президент бачить Україну державою із сильним і дієвим місцевим самоврядуванням

Наголосив голова райдержадміністрації Ігор Горішній під час зустрічі із депутатами різних рівнів з нагоди Дня місцевого самоврядування. На досягнення цієї мети орієнтований проект Концепції реформування місцевого самоврядування, підкреслив керівник.

В результаті його реалізації буде діяти механізм стимулювання економічного зростання територій, доступно і якісно будуть надаватися адмінпослуги, населення активніше долучатиметься до прийняття управлінських рішень.

Ігор Іванович подякував всім небайдужим золочівцям, які своєю працею, допомагають у вирішенні повсякденних питань, власними силами наводять лад на своїх територіях, підтримують правопорядок, здійснюють благоустрій і озеленення вулиць.

Він побажав міцного здоров’я, добра, творчих сил та нових звершень у праці, розуміння і підтримка всієї територіальної громади!
 


05.12.2013

Відбувся прямий телефонний зв'язок «Суспільство проти корупції»

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній і голова районної ради Леонід Канівець відповідали на телефонні дзвінки золочівців.

Телефонних звернень, що стосуються безпосередньо корупційних діянь не надійшло. Мешканці села Рясне поскаржилися на неоперативність співробітників телекому щодо ремонту стаціонарних телефонів. Начальнику підприємства Сергію Жорову дано доручення з’ясувати стан справ і вирішити питання позитивно.

Викликає незручності для населення ремонт моргу КП «Золочівська ЦРЛ». Заявникам, що звернулися з даного питання роз’яснено, що ремонтні роботи каналізаційної системи завершуються. До кінця року морг буде працювати.

Надійшло колективне звернення щодо несправності системи водопостачання від мешканців багатоквартирного будинку по вулиці Корольова. Громадян проінформовано, що районним житлово-комунальним підприємством проводяться ремонтні роботи, але виникають труднощі в наслідок зношеності системи. 


05.12.2013

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Життя нашої країни у великій мірі пов’язане з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за долю Золочівщини, дбають про її розквіт і зростання.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати перспективні плани та задуми.

Тож бажаю кожному з вас, шановні земляки, здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності!

З повагою

Голова районної державної адміністрації І.І.Горішній.


04.12.2013

Реформа місцевого самоврядування необхідна територіальним громадам і жителям України

«Реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади, які готуються на виконання завдання Президента України, потрібні не для Європейського союзу або країн Митного союзу, вони потрібні для нашої держави, наших територіальних громад і наших людей», – зазначив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» голова Харківської облради Сергій Чернов.

За його словами, вони мають бути направлені на покращення надання послуг населенню, оптимізацію системи управління, законодавче врегулювання проблемних питань, які залишилися ще з Радянського Союзу. Необхідно проводити зміни, ухвалювати відповідні закони і нормативні документи, створювати умови для того, щоб територіальні громади були активними, а діалог з людьми – постійним. Сергій Чернов підкреслив, що люди ще на стадії підготовки мають розуміти, які рішення готує влада, і разом з нею розділяти відповідальність за реалізацію цих рішень.

Голова облради повідомив, що за 3 роки була підготовлена Концепція реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Вона за цей час пройшла всі етапи обговорення і погодження як в територіальних громадах всієї країни, так і в громадських організаціях і різних інституціях. Документ знайшов підтримку і затверджений після погодження галузевими Міністерствами і Урядом України. На сьогоднішній день підготовлений проект Указу Президента, який завізований Прем’єр-міністром України і сьогодні знаходиться на доопрацюванні в Адміністрації Президента.

«Життєва практика довела, що транскордонне, прикордонне і регіональне співробітництво як всередині держави, так і між регіонами різних держав, ефективне. Сьогодні досвід багатьох країн говорить про те, що інтеграційні процеси, які відбуваються як раз на рівні регіонів чи громад, зрозумілі для людей і мають сенс для впровадження», – додав Сергій Чернов.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20580


04.12.2013

Скорочення особового складу Збройних сил України до 70 тисяч буде сприяти підвищенню його боєздатності

Про це сьогодні в ході координаційної наради з виконання державної комплексної програми реформування та розвитку Збройних сил України на період до 2017 року заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.

«З наступного року Збройні сили України переходять на контрактну службу. Призов на строкову службу буде тільки у внутрішні війська. Скорочення збройних сил до 70 тисяч осіб в сьогоднішніх умовах сприятиме підвищенню боєздатності. Перехід на контрактну форму служби – це необхідність, оскільки вдосконалення технологій збройних сил вимагає від сьогоднішнього воїна оволодіння технікою на досить високому рівні. За рік служби досить складно вивчити матеріальну базу того озброєння, яке сьогодні є. Ще з давніх часів говорили, що воюють не кількістю, а вмінням. Тому вміння сьогоднішнього солдата, офіцера має бути на високому рівні, і це найголовніше завдання», – сказав Василь Хома.

Він зазначив, що патріотичне виховання громадянина починається з дитинства, і головну роль у ньому повинні грати сім'я і школа. Завдання Президента щодо військово-патріотичного виховання виконується в регіоні громадськими організаціями, організаціями ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій на території інших держав, педагогами в школах. За словами Василя Хоми, будь-яку роботу треба виконувати, будучи патріотом, і не в останню чергу це стосується воїнів-контрактників.

«Наше завдання – залучати в збройні сили тих людей, які хочуть служити Батьківщині, у яких розвинене глибоке почуття патріотизму і бажання оволодіти тими навичками, які будуть в подальшому допоможуть солдату або офіцеру виконати своє завдання на найвищому рівні», – сказав він.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20593
 


04.12.2013

Президент України приділяє багато уваги патріотичному вихованню молоді

Про це сьогодні під час прес-туру представників ЗМІ в окрему механізовану бригаду сухопутних військ Збройних сил України, яка дислокується в м. Чугуєві, заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.

«Наступного року відзначатиметься 25 років виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан. З ініціативи Президента та Кабінету Міністрів готується обширна програма, в якій передбачені і заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді. Згідно із завданнями Президента передбачено проведення просвітницької роботи у навчальних закладах: проведення уроків мужності, уроків пам'яті, відвідування музеїв, місць, де встановлені меморіальні дошки, пам'ятники загиблим воїнам», - сказав Василь Хома.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/20597
 


03.12.2013

Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування - у рамках реалізації завдань та доручень Президента України

Доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування ХарРІНАДУ Олег Конотопцев проінформував керівників і спеціалістів структурних підрозділи райдержадміністрації, місцевого самоврядування, самостійних підрозділів про основні положення проекту Концепції. У роботі семінару взяв участь голова райдержадміністрації Ігор Горішній.

Олег Сергійович розповів про історію реформування територіальних органів влади в Україні, про очікувані результати, обсяги фінансування і ресурси.

«Втілення проекту покликане сприяти удосконаленню територіального устрою, урівноваженню навантаження на органи влади. Населення зможе отримувати якісні послуги, будуть узгоджені інтереси держави та громад», - прокоментував наслідки реалізації задекларованих положень очільник району.

Концепція буде реалізовуватися у два етапи - підготовчий 2013-2014 роки і, безпосередньо, впровадження – 2015-2017 роки.

Викладач запропонував учасникам семінару взяти участь у обговоренні, надати свої пропозиції і доповнення.


03.12.2013

Активізувати роботу по передплаті періодичних видань

До кінця передплатної кампанії залишилося два тижні. Про це на апаратній нараді райдержадміністрації наголосила начальник центру обслуговування споживачів Золочівського поштового відділення Наталія Закривидорога.

Станом на 1 грудня у населених пунктах району працює тринадцять поштових відділень і одне пересувне. Їх подальше функціонування багато в чому залежить від співробітників. Не всі працівники з належною відповідальністю ставляться до виконання функціональних обов’язків. Про це свідчать не поодинокі нарікання населення.

Голова райдержадміністрації дав доручення у тижневий термін вжити заходи щодо покращення ситуації і винести питання на розгляд апаратної наради 10 грудня.


03.12.2013

Про підсумки роботи щодо організації оплачуваних громадських робіт протягом 2013 року на апаратній нараді райдержадміністрації доповідав директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний

Керівник зупинився на реалізації положень Закону «Про зайнятість населення», що набрав чинності у цьому році. Законодавчий акт спрямований на стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, сприяння розвитку самозайнятості населення¸ спрощення переходу молоді до трудової діяльності, посилення конкурентоспроможності громадян на ринку праці.

Значна робота на території району проводиться по організації оплачуваних громадських робіт. Юрій Миколайович подякував селищному та сільським головам за активну співпрацю в даному питанні. У поточному році ними було передбачено та виділено 120 тисяч гривень бюджетних коштів.

Коментуючи стан справ, голова райдержадміністрації Ігор Горішній підкреслив, що громадські роботи є реальною допомогою у наведенні ладу в населених пунктах. Сільський голова сам може обрати напрямок робіт і впливати на хід їх виконання.

Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано врахувати виділення коштів при формуванні бюджетів на наступний рік.


03.12.2013

Станом на 1 грудня на території району при сільських радах створено вісім трудових архівів

Про це на апаратній нараді райдержадміністрації проінформувала начальник архівного відділу Наталія Борох.

Районним архівним відділом розпочалася робота по передачі справ з особового складу до трудових архівів. Всього необхідно передати понад 20 тисяч документів з особового складу.

При передачі справ з відповідальними особами буде проведена навчальна робота та надана практична допомога і рекомендації.

Голова райдержадміністрації дав доручення розпочати передачу документів по сільським радам, де підготовані відповідні приміщення. Керівник району вказав на необхідність виконати всі роботи у термін до 1 липня 2014 року.
 


Архів повідомлень(01.11.2012 - 30.11.2013) >>>

Архів повідомлень(01.10.2012 - 31.10.2013) >>>

Архів повідомлень(01.09.2012 - 30.09.2013) >>>

Архів повідомлень(01.08.2012 - 31.08.2013) >>>

Архів повідомлень(27.06.2012 - 31.07.2013) >>>

Архів повідомлень(07.05.2012 - 27.06.2013) >>>

Архів повідомлень(05.03.2012 - 30.04.2013) >>>

Архів повідомлень(28.12.2012 - 26.02.2013) >>>

Архів повідомлень(02.10.2012 - 28.12.2012) >>>

Архів повідомлень(01.08.2012 - 27.09.2012) >>>

Архів повідомлень(26.04.2012 - 31.07.2012) >>>

Архів повідомлень(01.02.2012 - 26.04.2012) >>>

Архів повідомлень(04.01.2011 - 31.01.2012) >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2013 Золочівська районна державна адміністрація

email - zolochev_rda@ukrpost.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64