Золочівська

райдержадміністрація Харківської області

Головна      Довідник      Галереї      Форум      Районні організації      Пошук
 

Про район

Паспорт району
Символіка
Сільради
Географічна та історична довідка
Єдиний дозвільний Офіс
Економіка
Освіта
Культура і туризм
Медицина
Золочів прикордонний
Податкова інформує
Громадська рада
Протидія корупції
 

Про РДА

Керівництво
Регламент
Структура
Функції
Адмінпослуги
Колегія
Приязна адміністрація
ВВДРВ
 

Діяльність РДА

Розпорядження
Плани та звіти
Бюджет
Фінанси
Проекти
Регуляторна діяльність
Вибори 2012
Цивільний захист
 

Прийом громадян

Особистий прийом громадян
Графіки прийомів
Безоплатна правова допомога
Доступ до публічної інформації
Зразки документів
Організації
 
 

Районна рада

Керівництво
Депутати
Комісії
Поточна діяльність
 

Пропозиції

Оголошення
Вакансії
Позиційний матеріал Нацдержслужби
Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Соціальна політика
 

Погода в Золочеві

 
 
 

Корисні посилання

 

 

         Архів повідомлень (01.09.2013 - 30.09.2013)


30.09.2013

Привітали працівників дошкільних закладів із святом

      На території району працює 10 дошкільних навчальних закладів і 5 дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. Їх роботу забезпечує 170 співробітників.

         Напередодні професійного свята - Дня вихователя і всіх дошкільних працівників їх привітали керівники району, селищний та сільські голови, депутати.

         Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. Тому важливо, які люди знаходяться поруч. Від їх терпіння, уваги, мудрості багато в чому залежить подальша доля кожного вихованця.

         Голова райдержадміністрації Ігор Горішній звертаючись до вихователів відзначив, що районна влада робить все залежне на виконання завдань і доручень Президента України по забезпеченню доступу кожної дитини до дошкільної освіти. І працівники дошкільних закладів перші в цьому помічники. Керівник висловив впевненість, що їх тепло і педагогічна майстерність перетворять перебування малюків у дитячому садку у дні пізнання, радості і нових відкриттів.


27.09.2013

У 8 спеціальних інтернатах Харківщини відкриті дошкільні підрозділи


Про це сьогодні в ході візиту до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7» Харківської обласної ради, в якому навчаються діти зі складними вадами мовлення, повідомив заступник голови Харківської ОДА Євген Савін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки реалізації в регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення кожної дитини дошкільною освітою.


«Питання забезпечення дошкільними місцями в спеціальних інтернатах дуже актуальне. У нас в області є 25 спеціалізованих інтернатів, де навчаються діти з порушеннями постави, дихальних шляхів, розвитку мовлення, травлення і т.д. У дитини не може з'явитися проблема на рівні тільки першого класу або підготовчої групи. Вона з'являється набагато раніше. А батьки через різні причини, однією з яких є відсутність можливості возити дитину до логопеда чи будь-якого іншого лікаря, не завжди достатньо професійно і в потрібному обсязі займаються дітьми. А в інтернатах є спеціальні програми підготовки та роботи з такими дітьми. Чим раніше ми почнемо вирішувати ці проблеми і робити це професійно, тим швидше діти будуть відчувати себе комфортно в звичайному житті. Тому поява дошкільних підрозділів у таких спеціальних інтернатах дуже необхідна. В області вже у 8 інтернатах такі підрозділи створені. І ми будемо прагнути, щоб таке було при кожному спеціалізованому інтернаті», - сказав Євген Савін.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19488


26.09.2013

Відбувся виїзний прийом голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього у селі Велика Рогозянка 

       Мешканці громади прийшли щоб поспілкуватися з керівником району, обговорити проблеми, задати питання,що турбують. Щодо отримання права власності на нерухоме майно працівниками соціальної сфери, Ігор Іванович повідомив, що частина документів вже виготовлена і люди їх отримали. Він дав доручення сільському голові Анатолію Єлісеєву тримати дане питання на контролі і висловив впевненість, що до кінця року воно буде вирішене.

         Ще одне земельне питання - сприяння у прискоренні виготовлення акту на право власності на земельну ділянку, що дісталася у спадок. Ігор Іванович дав доручення начальнику Держземагентства Віктору Трофімову з’ясувати причини затримки і проінформувати заявника.

         На колективне звернення мешканців села щодо забезпечення скрапленим газом керівник району відповів, що проблем з доставкою немає. Необхідно завершити роботу щодо реєстрації громадянами газобалонних установок. Такі абоненти обслуговуються в першу чергу.

         Позитивно буде вирішено питання ремонту ділянки дороги Гуринівка-Сковородинівка. Роботи виконає філія «Золочівський райавтодор», про що досягнуто домовленості безпосередньо під час виїзного прийому.


26.09.2013

Забезпечення доступу дітей до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив президента України – в дії 

       1 вересня на базі Малорогозянської загальноосвітньої школи відкрито навчально-виховний комплекс. Тепер там працює дитячий садок, який на сьогодні відвідує 23 дитини.

         Голова районної державної адміністрації Ігор Горішній під час робочої поїздки ознайомився з умовами, в яких перебувають дошкільнята в закладі, з підготовкою до роботи в осінньо-зимовий період, поспілкувався з персоналом.

         «За останні два роки на території району відкрито вже третій дошкільний заклад. Так влада виконує свої зобов’язання щодо забезпечення дітей дошкільною освітою незалежно від місця проживання», - відзначив керівник району.


25.09.2013

На Харківщині ведеться активна робота з реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів в НВК


У Харківській області вже є певні результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Проте робота у цьому напряму ще продовжується. Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська.


«На щастя, відійшли у минуле ті часи, коли дитячі садочки здавали в оренду чи просто кидали на призволяще. Проте, щоб відновити діяльність цих закладів необхідні великі капіталовкладення. Тим часом, у більшості населених пунктів існують приміщення шкіл, де є актові зали, спортивні зали, їдальні, організовано водопостачання та водовідведення, є опалення. Ці школи розраховані, наприклад, на 300-500 учнів, а відвідує їх 100-150 дітей. Тому набагато доцільнішою замість відкриття окремого дитячого садка є реорганізація загальноосвітнього навчального закладу у навчально-виховний комплекс. Таким чином ми можемо ефективно використовувати існуючі приміщення, порівняно невеликим коштом створювати місця для дошкільнят, забезпечити неперервність і наступність в освіті, оскільки буде існувати тісний зв'язок між вихователями і вчителями. Враховуючи все це, з обласного бюджету рішеннями червневої і серпневої сесій обласної ради виділено додаткові кошти для відкриття груп та дошкільних навчальних закладів. А саме на реорганізацію 6 загальноосвітніх навчальних закладів в навчально-виховні комплекси в 6 районах області. Заплановано відкрити 8 груп на 140 місць та один дошкільний навчальний заклад на 2 групи – 50 місць», - сказала Вікторія Ростовська.
Також вона додала, що на даний час уже відкрито додаткову групу на 20 місць в Сахновщинському дошкільному навчальному закладі №2 Сахновщинського району. Проведено реконструкцію Кам’янської загальноосвітньої школи I–III ступенів Чугуївського району у НВК. Ще тривають ремонтні роботи у 5 навчальних закладах області. Всі роботи будуть завершені до кінця поточного року..

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19445

 


25.09.2013

Протягом останніх трьох років у Харківській області створено більше 8,6 тис. місць для дошкільнят


Як зазначила сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська, Харківщина вже досягла певних результатів у забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.


«Доступ до дошкільної освіти – важливий етап розвитку дитини. У великих містах такий доступ окрім держави забезпечує достатньо велика кількість приватних клубів – сімейного дозвілля, раннього розвитку і таке інше. Нажаль, у сільських районах області немає такої розвинутої структури, орієнтованої на малюків та їх батьків. Тому дитячий садочок – єдина можливість допомогти дошкільнятам розвинути свої здібності, жити яскравим повноцінним життям. А також це можливість для батьків надати своїм дітям якісну освіту, виховання, харчування та безпечну життєдіяльність у робочий час. Протягом останніх трьох років в області створено 8611 місць для дошкільнят. У 2011 році відкрито та відновлено роботу 30 дошкільних навчальних закладів, у 2012 році – 42, у поточному році, на виконання плану відкриття дошкільних навчальних закладів вже розпочали роботу 11 закладів – це 14 груп на 225 дітей. У діючих дошкільних навчальних закладах відкрито додатково 44 групи для 800 дітей. У тому числі у місті Харкові – 23 групи», – сказала Вікторія Ростовська.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19444


24.09.2013

У Харківській області сформована мережа дошкільних навчальних закладів


На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розширення мережі дошкільних навчальних закладів в Харківській області з 2010 року проводиться планова робота, яка спрямована на відновлення недіючих груп дошкільних навчальних закладів, будівель, які не використовуються за призначенням, а також з обладнання додаткових приміщень для проведення навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах. Про це повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Роман Шаповал.


За його словами, на сьогоднішній день фактично сформована мережа дошкільних навчальних закладів на 2013-2014 роки.


«На сьогоднішній день загальна кількість дошкільних навчальних закладів складає 681. У 2012 році мережа дошкільних навчальних закладів збільшилась на 42, а цього року вона збільшиться майже на 15. Це дані не остаточні, бо робота, яка проводиться в районах і містах, може сказатися на позитивній динаміці, тобто збільшення цієї цифри до кінця року», - повідомив Роман Шаповал.


Станом на 19.09.2013 на виконання плану відкриття дошкільних навчальних закладів розпочали роботу 11 закладів на 14 груп для 225 дітей. У діючих дошкільних навчальних закладах відкрито додатково 44 групи для 800 дітей, з них у м. Харкові 23 групи для 420 дітей.


Також Роман Шаповал зазначив, що у 2013 році у Харківській області 15 загальноосвітніх шкіл реорганізовано в навчально-виховні комплекси. Крім цього, заплановано відкриття п’яти окремих дошкільних навчальних закладів. У зазначених закладах передбачено відкрити 29 груп для 515 дітей.


24.09.2013

На колегії райдержадміністрації заслухано хід виконання рішення виїзного засідання колегії щодо підготовки закладів освіти до 2013-2014 навчального року 

     Заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська відмітила, що здійснено ряд системних заходів щодо забезпечення належної роботи дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

        Проведено поточні ремонти, покращується матеріальна база, харчоблоки забезпечено необхідним технологічним обладнанням. Учні та вчителі забезпечені підвозом до шкіл та у зворотному напрямі.

         Заклади технічно готові до роботи в осінньо-зимовий період.

         Так, як усі пункти попереднього рішення колегії виконані, прийнято рішення про зняття його з контролю.


24.09.2013

Питання взаємодії районного відділу внутрішніх справ з районною державною адміністрацією було винесене на розгляд колегії 

      Із інформацією про стан справ виступив начальник районного відділу Олександр Нємцев. Він відзначив, що районною державною адміністрацією спільно з правоохоронними органами здійснюються скоординовані заходи для забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних свобод громадян. Із співдоповіддю виступив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Лантушенко.

         Позитивним досвідом співпраці поділилися Одноробівський сільський голова Людмила Гой і Удянський сільський голова Сергій Столяренко.

         «Виконання повноважень, покладених державою, повернення довіри людей до органів влади можливе лише за умови тісної співпраці», - відзначив голова райдержадміністрації Ігор Горішній.

         Виділення і облаштування приміщень для роботи дільничних, створення та активізація роботи громадських формувань, систематична робота з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах, проведення профілактичної роботи з населенням – першочергові завдання, на вирішення яких буде спрямовано зусилля органів влади та правоохоронних органів району.


24.09.2013

 

 

У порядку контролю - про вдосконалення медичної допомоги населенню

      З даного питання на колегії райдержадміністрації виступила заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська.

         Заслухавши та обговоривши доповідь, колегією відзначено, що за вісім місяців поточного року робота галузі охорони здоров’я спрямовувалась на вдосконалення організації надання допомоги населенню. Проведено підготовку закладів до роботи в осінньо-зимовий період, поточні ремонти приміщень, відбулася атестація медичних працівників. Проводяться огляди населення у рамках виконання державних програм, певна робота здійснюється по ранньому виявленню захворювань.

         Разом з тим, залишається ряд невирішених питань. Необхідно перевести на автономне опалення будівлі КП «Центральна районна лікарня», укомплектувати заклад профільними лікарями, сільські заклади - лікарями сімейної медицини.

         Термін виконання рішення колегії продовжено до 1 січня 2014 року.


23.09.2013

 

Сучасна стоматологічна установка та ігровий майданчик на День села – від народного депутата

 

       На велике Християнське свято Різдва Пресвятої Богородиці День села святкували в Удах. Святкові заходи розпочався літургією у місцевому храмі, яку провів настоятель, ієрей отець Максим.

         Сільський голова Сергій Столяренко, керівники місцевих сільськогосподарських підприємств Юрій Лохман, Валерій Хапенков, Анатолій Залєський організували для мешканців громади справжнє свято.      Концертна програма, підготована місцевими аматорами сцени, польова каша для всіх бажаючих, безкоштовні атракціони для дітей, безпрограшна лотерея, конкурс караоке, яскравий феєрверк зібрали мешканців Уд і гостей з усієї округи.

         Відсвяткувати День села із земляками завітали селищний голова Тетяна Бондаренко та сільські голови Людмила Гой, Людмила Глух і Валентина Коник.

         Привітати удян приїхали керівники району - голова районної державної адміністрації Ігор Горішній і голова районної ради Леонід Канівець. Ігор Іванович подякував Сергію Олександровичу за активну життєву позицію, зусилля, які сільський голова спрямовує на вирішення життєво-важливих для території питань.

         Вже традиційно, у важливий для мешканців громади день, на святі був присутній народний депутат України Олександр Біловол. Не зважаючи на щільний графік роботи, Олександр Миколайович завжди знаходить час, щоб поспілкуватися з людьми, надати допомогу у вирішенні проблем. На цей раз, за його сприяння та підтримки почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Тетяни Біловол, амбулаторія сімейної медицини отримала сучасне стоматологічне обладнання, а діти – новий ігровий майданчик.


23.09.2013

20 вересня на базі оздоровчого табору «Берізка» відбулися двадцять шості районні змагання школярів Золочівщини з туризму на приз воїна-інтернаціоналіста Володі Олійника

     Проведення зльоту започатковано районною спілкою воїнів-інтернаціоналістів з метою вшанування пам’яті нашого земляка, що загинув виконуючи свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

         Не надто сприятливі погодні умови не стали на перешкоді любителям туризму. В цьому році у зльоті взяло участь одинадцять команд, які представляли загальноосвітні заклади району.

         Гостями туристичного зльоту були голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, голова обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів Володимир Рижков, члени районної спілки.

         Звертаючись до організаторів змагань та їх учасників, гості відзначили, що участь у подібних заходах сприяє підтриманню кращих традицій, військово-патріотичному вихованню школярів, популяризації активних форм відпочинку. Діти вчаться долати труднощі, здобувають навички поведінки у надзвичайних ситуаціях.

         Програма змагань включала смугу перешкод, техніку велосипедного туризму, конкурс похідної кухні.

         Найкращу підготовку в загальнокомандному заліку продемонстрували туристи загальноосвітньої школи № 2, друге – загальноосвітньої школи №3, третє - Золочівської Гімназії №1.

         Про призи для переможців та учасників змагань подбала районна спілка воїнів інтернаціоналістів, приватний підприємець Юлія Клименко, голова районного комітету Товариства сприяння обороні України Микола Жила.

      Командам-переможцям і всім учасникам змагань вручено дипломи, спортивне обладнання – спальні мішки, туристичні килимки, інше необхідне спорядження.


20.09.2013

Відбулося засідання круглого столу за темою «Розвиток сімейних форм виховання у Золочівському районі» 

       У роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Наталія Зашаловська, директор Золочівського РЦСССДМ Жанна Вакуленко, начальник служби у справах дітей Ірина Гресь, начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Лівець, начальник відділу у справах молоді та спорту Зоя Олійник, фахівці з соціальної роботи , прийомні батьки.

         На території району створено тринадцять прийомних сімей, у них виховується 18 дітей. Постійно здійснюється супровід таких сімей, їм надається всебічна підтримка і допомога як збоку відповідних служб, так і з боку школи.

         Учасники круглого столу оговорили питання щодо створення прийомних сімей, виховання дітей–сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у таких сім’ях, оздоровлення дітей, фінансової підтримки держави.


20.09.2013

На Харківщині 75 дітей з діагнозом ДЦП пройшли курс лікування за допомогою роботизованої системи «Локомат»
 

Роботизована система «Pediatric - Lokomat» з грудня 2012 року використовується в УкрНДІпротезування для реабілітації дітей з порушенням функції пересування. Вона була передана Харківської області за активної підтримки і за особистим зверненням голови ХОДА Михайла Добкіна в рамках програма «Заходи з реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем», яка реалізується на виконання соціальних ініціатив Президента України.


Ця система дозволяє одночасно використовувати в реабілітаційній практиці вертикалізацію і розвантаження ваги пацієнта з формуванням ходьби, що дозволяє засвоїти навички стояння і ходьби, підвищує мотивацію до самостійної ходьби і значно скорочує терміни реабілітації. Про це розповіла директор УкрНДІпротезування, протезобудування та відновлення працездатності Антоніна Салєєва.


За її словами, на Харківщині 75 дітей з діагнозом ДЦП пройшли курс лікування за допомогою роботизованої системи «Локоматів» - це 1030-1050 курсів. Завдання сьогоднішнього дня – включити максимум методик, щоб якомога раніше підхопити дітей, у яких є шанс освоїти ходьбу, бути більш самостійними, нормально інтегруватися в соціум.


«На сьогоднішній день ми з вами змогли побачити методику, яка є однією з найпрогресивніших у Європі. Це методика роботизованого комплексу, який готує дитину до ходьби, навчає ходьбі і дозволяє їй зафіксувати моторну пам'ять, яка потрібна кожну секунду для того, щоб можна було самостійно ходити. Ми намагаємося зараз зробити цю методику доступною максимальній кількості дітей незалежно від того, що у них обмеження бувають дуже серйозні. Наша унікальність була, напевно, в тому, що ми навчилися і успішно освоїли цю методику. Ми намагаємося цю методику зробити доступною для найскладніших груп. Однією з них є група, у якої є спастика. Коли є спастика, то це одне з протипоказань, коли ми не можемо взяти дитину на цю методику. Ми під'єднали ще одну методику – це батулінотерапія або ін'єкція Диспорта. Є дуже багато дітей в Харкові, які отримали ці ін'єкції. Якщо зараз пролонгувати цей результат успішним курсом на «Локоматі», я думаю, що вони і ми будемо раді тому, що ефективність від цього буде вище», - повідомила Антоніна Салєєва.


Також вона додала, в клініці УкрНДІпротезування проходять реабілітацію діти не тільки з Харківської області, а й з інших регіонів України. І після закінчення курсу, дітей забезпечують артезними системами, які спеціальними пристроями фіксують ноги дитини, що дозволяють їм знаходиться в правильному положенні.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19395


20.09.2013

Одним із шляхів вирішення питань забезпечення дітей дошкільною освітою у сільській місцевості є будівництво НВК. Михайло Добкін


Виконуючи завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, керівництво Харківської області працює над створенням додаткових місць у дошкільних установах сільських районів.


Як зазначив сьогодні у ході брифінгу за підсумками робочої поїздки до Зачепилівського району голова ХОДА Михайло Добкін, проблема забезпечення дітей місцями у дошкільних навчальних закладах ще не закрита. За його словами, в 90-х роках впала народжуваність, кількість дітей зменшувалася, і дитячі сади закривалися. Зараз ситуація змінюється і дітей стає все більше, тож виникла необхідність у додаткових місцях у дитячих садках.


«Один із шляхів вирішення цього питання у сільській місцевості - це будівництво навчально-виховних комплексів. По-перше, НВК знаходяться на балансі районного бюджету, значить, менше навантаження лягає на бюджет органу місцевого самоврядування. По-друге, якщо в малокомплектній школі з'являється НВК, то це дозволяє нам зберегти школу, що дуже важливо. Якщо є така можливість, ми йдемо на цей компроміс. По-третє, створюються умови однакові як для дітей у м. Харкові, так і в сільській місцевості» , – сказав Михайло Добкін.


Також він зазначив, що практично все, що можна було відновити з руїн, вже відновлено. Всі будівлі дитячих садків, закритих раніше, вже реконструйовано. Тепер є два шляхи: або перепрофілювати будівлі, які підходять під дитячі садки, і відкривати нові групи, створюючи НВК, або будувати нові садочки.


«Але будівництво нових дитячих садків коштує дуже дорого. Тому будемо намагатися знаходити більш-менш підходящі будівлі і вирішувати це питання», - сказав голова області.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19374


20.09.2013

У трьох районах Харківщини планують відкрити перинатальні центри другого рівня


Про це сьогодні розповів в ході Інтернет-конференції на тему «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання» заступник голови ХОДА Ігор Шурма.


За його словами, сьогодні на базі обласної клінічної лікарні працює обласний перинатальний центр. Є міський перинатальний центр – міський пологовий будинок, якому надано статус перинатального центру, і сьогодні на Харківщині вже ведуться роботи по обладнанню перинатальних центрів другого рівня у Куп’янській, Лозівській та Балаклійській центральних районних лікарнях.


«Функціонування обласного перинатального центру суттєво змінило якість надання допомоги у пологових будинках. Сьогодні ми маємо на цілий порядок менше і малюкової, і материнської смертності, ніж це було у минулому. Високоспеціалізована допомога, яка надається у нашому перинатальному центрі, стала сьогодні доступна для людей, які проживають у будь-якому куточку Харківської області, але це тільки початок», – сказав Ігор Шурма.


За його словами, вказані перинатальні центри мають на сьогоднішній день міжрайонне значення. Саме від первинної ланки, куди будуть звертатися вагітні жінки, від своєчасності і якості наданої їм допомоги залежатиме здоров’я і дитини, і породіллі.


«В цих центрах мають бути проведені ремонтні роботи, вони будуть дооснащені відповідним обладнанням і апаратурою, а персонал повинен бути навчений певного виду і рівня надання медичної допомоги. Якщо вагітність буде проходити нормально, медична допомога буде надана у перинатальному центрі другого рівня у центральних районних лікарнях, якщо вона буде ускладнена патологією, то такі жінки будуть госпіталізуватися в обласний перинатальний центр», – сказав заступник голови ХОДА.

.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19377


20.09.2013

В 2013 році Харківська область отримала від держави на капітальний ремонт об'єктів охорони здоров'я 19,5 млн. грн.


Про це повідомив під час Інтернет-конференції заступник голови Харківської ОДА Ігор Шурма. За його словами, матеріально-технічна база медичних установ десятками років потребувала уваги. Лише за останні три роки з державного бюджету вдалося залучити понад 240 млн. грн. на придбання медичного обладнання. Також кожного року виділяються кошти на проведення капітальних ремонтів.


«В цьому році з державного бюджету передбачені видатки в обсязі 19,5 млн. грн. на проведення капітальних робіт, 5 млн. грн. передбачені для Обласного госпіталю інвалідів. Це - завершення ремонту внутрішніх приміщень, утеплення фасаду і зміна покрівлі. Виконані роботи сьогодні профінансовані на суму 4,5 млн. грн. і цей заклад буде до кінця року зроблений на 100% від даху до фундаменту, зовні та всередині. Мені здається, цей заклад буде зразковим, і я вважаю, що ми дуже вірно ухвалили щодо нього рішення, оскільки там проходять лікування інваліди, учасники Другої Світової війни і учасники бойових дій. Другий об’єкт, куди з державного бюджету виділені кошти, це є Обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту, туди виділено 4 млн. грн. Вони підуть на приймальне відділення, де буде змінено абсолютний алгоритм прийому пацієнтів, ще більше 1 млн. грн. ми виділяємо для того, щоб ремонт на першому поверсі був завершений, і ми до нього більше не поверталися. Крім того, ми ще 1 млн. грн. виділили з обласного бюджету для того, щоб повністю поміняти вікна, утеплити будівлю поліклініки», - повідомив Ігор Шурма.


Також він зазначив, що з обласного бюджету виділено 3 млн. грн. на проведення ремонту операційних блоків Обласної дитячої клінічної лікарні і виділяється 7 млн. грн. державних коштів на продовження будівництва установи у м. Дергачах.


«На сьогоднішній день ухвалено рішення про розміщення там Обласної установи відновного лікування, цілодобового стаціонарного терапевтичного відділення Дергачівської центральної районної лікарні, а також будуть виділені приміщення для Харківського обласного лабораторного центру держсанепідслужби. В стаціонарі, де на сьогоднішній день в Дергачах знаходиться пологове відділення, хірургічне відділення і терапія, вивільнення терапевтичних ліжок дасть можливість зробити абсолютно комфортними і умови перебування тих людей, які проходять лікування в хірургічному відділенні, і тих жінок, які будуть народжувати у Дергачах», - сказав він.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19378


20.09.2013

Ефективність і результативність проекту «соціальне таксі» буде зростати з кожним роком


Про це сьогодні розповів заступник голови ХОДА Ігор Шурма у ході Інтернет-конференції на тему: «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання».


Замовити послугу соціального таксі в першу чергу зможуть люди з I и II групою інвалідизації, а також люди з обмеженими фізичними можливостями, як ті, які пересуваються в інвалідному візку, так і ті, що мають проблеми зі здоров’ям. Жителі районів області не обмежені у кількості викликів соціального таксі.


«Щоб скористуватися послугою соціального такси, необхідно зателефонувати в територіальний центр або в районне управління праці і соціального захисту, і попередити, що людина стабільно потребує допомоги у пересуванні. Протягом 10 днів замовнику буде видана довідка про нездатність особи про самообслуговування. Після цього формується відповідний реєстр, і людина вже безпосередньо, звертаючись або у територіальний центр, або у відділ соціального захисту, буде замовляти необхідні їй послуги», – зазначив Ігор Шурма.


Заступник голови ХОДА підкреслив, що цей проект тільки започатковується, його ефективність і результативність будуть зростати з кожним роком в міру того, скільки додаткових автомобілів буде закуповуватись для соціальної служби..

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19379


20.09.2013

У рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення 

       Голова райдержадміністрації провів робочу нараду щодо відкриття на базі Макарівської загальноосвітньої школи навчально-виховного комплексу. За результатами наради дано доручення вивчити громадську думку, фінансову доцільність, з’ясувати контингент дітей, що відвідуватимуть заклад.

         У разі відкриття закладу сільські діти зможуть здобувати якісну дошкільну освіту за місцем проживання, буде досягнуто значної економії бюджетних коштів. 


19.09.2013

Відбувся прямий телефонний зв'язок з головою районної державної адміністрації Ігорем Горішнім і головою районної ради Леонідом Канівцем за темою «Суспільство проти корупції» 

Від мешканців Золочева та району надійшли звернення щодо сприяння в оформленні спадщини, спилу аварійного дерева, надання допомоги в оранці городу людям похилого віку, застосування штрафних санкцій до громадян, що спалюють листя.

По всім зверненням дано доручення щодо вивчення ситуації і позитивного вирішення питань, що підіймалися.


19.09.2013

Михайло Добкін відкрив дошкільний підрозділ Сомівського НВК у Зачепилівському районі


Сьогодні у рамках робочої поїздки голова ХОДА Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов та заступник голови ХОДА Євген Савін відвідали Сомівський навчально-виховний комплекс Зачепилівської районної ради та взяли участь у відкритті його дошкільного підрозділу. Губернатор оглянув приміщення дитячого садку, поспілкувався з вихованцями та вручив цінний подарунок – сертифікат на музичний центр.


Відкриття дитячого садка - етап виконання в області завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. НВК відвідують діти з трьох сіл – Сомівки, Семенови і Займанки. Понад 15 років тому дитячий садок у селі був зачинений у зв’язку із зменшенням кількості людей. На сьогодні у мешканців сіл з’явилася потреба у дитячому саду. Сьогодні відкрито одну різновікову групу для 20 дітей від 2 до 5 років.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19368


18.09.2013

У Харківській області щорічно отримують соціальну допомогу 235 тисяч сімей


Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко. За її словами, в Харківській області загалом державні соціальні допомоги всіх видів отримають 235 тисяч сімей щорічно. Терміни призначення державних соціальних допомог різні, але в основному вони призначаються на 6 місяців. Майже всі вони обраховуються від доходу. Соціальна допомога сім’ям надається відповідно до завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.


«Є різні види допомог. Відповідно до Закону України «Про допомогу сім’ям з дітьми» в Харківській області отримують допомогу 162 тисячі сімей, допомогу по народженню дитини – 53 000 сімей, допомогу по догляду за дитиною до 3 років – 67 000 сімей. Ці допомоги не потребують включення сукупного доходу. Якщо дитинка народилась, то кожна сім’я має право на отримання державної допомоги при народженні та до трьох років. Далі відповідно до закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» у нас в Харківській області отримують допомогу 6,7 тисяч сімей. У середньому розмір такої державної соціальної допомоги становить понад 2 000 грн. ЇЇ отримують ті сім’ї, які в силу обставин мають низький сукупний дохід. Наступний вид допомоги – це державна допомога інвалідам та дітям-інвалідам. Таких сімей у нас в Харківській області 19 000, розмір допомоги визначається в залежності від групи інвалідності. Є підгрупа «А», є підгрупа «Б». Підгрупа «А» – це більш складна патологія у дитини, і тому розмір цієї допомоги вище. Якщо підгрупа «А» не встановлена, то розмір допомоги нижче, але в цілому він від 1100 до 1800 грн. Далі всім відомий вид адресної допомоги – житлова субсидія. На сьогодні в області її отримують понад 40 000 сімей. Також є у нас тимчасова допомога дітям, батьки котрих ухиляються від сплати аліментів. На сьогодні у нас 3,8 тис. таких дітей. Компенсаційна виплата – це виплата, що виплачується фізичній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю або людиною похилого віку. На сьогодні таких отримувачів понад 2,5 тисяч. Це може бути і стороння особа, але вона має бути працездатного віку і не працювати, щоб здійснювати догляд», – повідомила Тетяна Бабенко.


Також вона зазначила, що на сьогодні збільшилась кількість людей, які отримують щомісячну грошову допомогу на людину, яка має 1 чи 2 групу інвалідності внаслідок психічного розладу і за лікарським висновком їй потрібний догляд та допомога.


«Таких людей у нас на сьогодні понад 1,5 тисяч осіб. Органи праці та соціального захисту населення проводять виплату прийомним батькам, які виховують дітей. На сьогодні у Харківський області 1024 прийомні дитини, 316 прийомні сім’ї. Органи праці та соціального захисту населення виплачують одноразову винагороду матерям-героїням і сьогодні таких матерів 1566. Допомога одноразова, її розмір становить 11 470 грн.», – сказала вона.

.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19338


18.09.2013

На Харківщині введена послуга соціального таксі


Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тетяна Бабенко.


«Для реалізації завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, у Харківській області була введена нова послуга – послуга соціального таксі. Вона вже діє у Чугуєвському, Красноградському, Ізюмському територіальних центрах. Найближчим часом плануємо також ввести її у Валківському територіальному центрі. Обласною державною адміністрацією спільно з Фондом соціального захисту інвалідів закуплено 4 автомобілі, які будуть надавати послуги з перевезення інвалідам 1 та 2 групи, людям з інвалідністю і людям, які потребують медичних послуг. За нашими розрахунками у Харківській області понад 60 тисяч людей, які будуть потребувати такої послуги», – сказала Тетяна Бабенко.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19337


18.09.2013

У Харківській області понад 100 закладів, які надають послуги соціально незахищеним громадянам


Реалізація завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання серед іншого передбачає турботу про соціально незахищених людей. У Харківській області налічується понад 100 закладів, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, а також особам, які опинились у кризових ситуаціях. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко.


За її словами, до соціальних служб відносяться територіальні центри соціального обслуговування громадян – 42 у Харківській області, тобто кожна територіальна громада має таких центр. Існує 18 будинків-інтернатів, з них 3 дитячих будинки, 6 геріатричних пансіонатів і 9 для людей, які мають психічні розлади. В таких закладах на повному державному утриманні знаходиться понад 3 тис. людей.


«Що стосується 42 територіальних центрів соціального обслуговування, то сьогодні в усій області, включаючи Харків, обслуговується трохи більше 76 тисяч осіб похилого віку та людей з інвалідністю. Крім того, до соціальних служб слід віднести центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – їх сьогодні також 42. Слід сказати, що в Харківській області у нас є 3 центри: Харківський обласний центр матері і дитини, Харківський обласний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді у м. Балаклея і обласний заклад Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі ці заклади головною метою мають створення належних умов проживання, умови для адаптації кризових сімей чи людей, які опинилися у складних життєвих обставинах», – зазначила Тетяна Бабенко.
http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19336


18.09.2013

Під час виїзної наради голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього було вирішено ряд важливих питань життєдіяльності Писарівської сільської ради

       Реалізація у районі доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання – одне з першочергових завдань, над вирішенням якого працює районна влада.

         Під час виїзної наради голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього було вирішено ряд важливих питань життєдіяльності Писарівської сільської ради. У нараді також взяв участь голова районної ради Леонід Канівець.

         З головою Писарівської сільської ради Ігорем Гнатишиним та головою СВК імені Фрунзе Віктором Свирем досягнуто домовленості щодо виготовлення проектно-кошторисної документації для газифікації села Писарівка.

         Керівники району вивчили стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період Малиженського психо-неврологічного інтернату.

         З метою покращення водопостачання населення села Малижене прийнято рішення про облаштування шахтного колодязя.

         Також очільники району ознайомилися з ходом збирання врожаю пізніх культур, із станом озимих на полях СВК імені Фрунзе.


17.09.2013

До зими підготуватися вчасно 

    «Питання підготовки до зими закладів соціальної сфери знаходитиметься на постійному контролі безпосередньо до початку опалювального сезону», - наголосив голова райдержадміністрації Ігор Горішній на черговій апаратній нараді.

         Керівники структурних підрозділів та установ освіти, охорони здоров’я, культури відзвітували про заходи, що вживаються для того, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно і проходив без позаштатних ситуацій.

         Керівник району дав доручення селищному та сільським головам підготувати всі необхідні фінансові зобов’язання та платіжні доручення для першочергової їх проплати Золочівським відділенням держказначейства.

         Управлінню праці і соціального захисту – вжити заходи по забезпеченню оформлення субсидій громадянам.

         Золочівській філії Райавтодору – вирішити питання заготовки протиожеледних матеріалів.


17.09.2013

Про тарифи на житлово-комунальні послуги 

       У зв’язку із численними зверненнями громадян питання порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги було винесене на розгляд апаратної наради райдержадміністрації.

         Про процес розрахунку тарифів інформувала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Тетяна Забейворота.

         Існує затверджений Кабінетом Міністрів України порядок формування

тарифів на всі види комунальних послуг. Якщо виробник послуг хоче змінити розміри плати, він повинен це обґрунтувати, отримати висновок Держціеінспекції, у встановлені терміни довести нові тарифи до споживачів.

         Для всіх населених пунктів району актуальним залишається питання вивезення сміття. Але жоден підприємець чи підприємство не буде надавати послуги, якщо вони є збитковими. Тому необхідно пожвавити роботу з населенням щодо збільшення кількості користувачів послуги з видалення  побутових відходів, привести договори у відповідність з існуючим законодавством.


16.09.2013

 

День села відсвяткували в Олександрівці

 

      Із святом мешканців громади привітали голова районної ради Леонід Канівець, депутат обласної ради Віктор Бєлінський, сільський голова Олена Рибакова.

         Святкували, як годиться, з піснями і танцями, з частуванням запашним українським кулішем.

         Діти розважалися на атракціонах, брали участь у іграх і конкурсах. У фойє будинку культури було організовано виставку побуту слобожанських осель ХІХ століття, вишивки і виробів місцевих майстринь.

         Леонід Васильович відзначив високий організаційний рівень свята, подякував за збереження і підтримання народних традицій, виховання у юного покоління любові до рідного краю.


16.09.2013

 

У рамках виконання завдань Президента України щодо популяризації у регіоні здорового способу життя День фізичної культури і спорту Золочівщина відсвяткувала активно

       У ці дні відбулося ряд спортивно-масових заходів. 14 вересня на урочистій лінійці голова райдержадміністрації Ігор Горішній привітав спортсменів із святом, провів нагородження грамотами райдержадміністрації та районної ради переможців спортсменів та активістів спортивного руху.  

           На базі ДЮСШ пройшли змагання серед дорослих команд з пляжного волейболу, тенісу, відбулася легкоатлетична естафета, перетягування канату.

         У переддень свята пройшли відкриті районні змагання з велосипедного спорту, у яких наряду з золочівськими велосипедистами змагалися спортсмени з Харкова.

         На районному стадіоні відбулася фінальна гра Першості області з футболу між місцевою командою  «Колос» Золочів та збірною Коломацького району. На радість золочівським вболівальникам гра завершилася переконливою перемогою нашої команди із рахунком 5:0.


16.09.2013

         14 вересня відбувся 12-й етно-фестиваль «Печенізьке поле» 

      Ідея фестивалю – збереження і відродження народних традицій і української кухні.

         Цьогоріч у фестивалі взяли участь самодіяльні колективи з різних областей України, популярні групи і виконавці.

         У програмі фестивалю були представлені інтерактивні майданчики, тематичні конкурси, майстер-класи від народних умільців.

         Наш народний фольклорний ансамбль «Горлиця» взяв участь у роботі інтерактивного майданчика «Народні усмішки».

         У конкурсі гумористів «Шельменко вітає» Золочівський район презентувала Людмила Олексенко. 

         На конкурс «Веселка слобожанських казок» було представлено фігуру з природного матеріалу під назвою «Дід віщун» авторського колективу районного будинку культури.

         Учасники делегації, яку очолював голова районної державної адміністрації Ігор Горішній ознайомилися з роботами у містечку майстрів, підтримали учасників конкурсу «Караоке», скуштували вівсяної каші, що потрапила до книги рекордів Гіннеса.

         Багато вражень в учасників ярмарку залишилося після перегляду шоу флайбордистів. А найбільше глядачів зібралося біля головної сцени на концертну програму за участю зірок Української естради.


16.09.2013

Центри первинної медико-санітарної допомоги мають бути основним форпостом у прийомі людей


На виконання завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання на державному рівні було започатковано реформу медичної допомоги. Як зазначив під час наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, сьогодні по всій Україні, в тому числі в Харківській області, створюють центри первинної медико-санітарної допомоги, які будуть основним форпостом у прийомі людей.


«Ця реформа передбачає створення центрів первинної медико-санітарної допомоги, яка активізує роботу і фельдшерсько-акушерських пунктів, і амбулаторій сімейного типу, можливо з даними стандартами. Пацієнт, прийшовши сюди, вперше попавши до медичного працівника, повинен бути оглянутий, і цей працівник повинен визначити що робити далі. Чи та допомога, яку він може надати, достатня для того, щоб зняти проблему, чи потрібно передати на наступний рівень – у центральну районну лікарню, або у діагностичні відділення, які будуть у перспективі створюватися при реформуванні первинної і вторинної ланки. Якщо рівень кваліфікації на рівні центральної районні лікарні буде недостатній, тих людей переводять у відповідні клініки. Це все повинно здійснюватися фахівцями. Якщо людина буде самовільно вирішувати до кого їй йти, то в переважній більшості випадків, це відволікання спеціалістів від виконування своїх функцій. Якщо робота буде налагоджена, а саме сьогодні увагу треба приділити адмініструванню потоку пацієнтів, якщо цей процес є відрегульованим, то, відповідно, буде зникати дуже багато проблем», – зазначив Ігор Шурма.http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19410


16.09.2013

Харківщина посідає перше місце серед регіонів України за кількістю дітей, що займаються спортом


Про це в ході «прямої лінії» газети «Слобідський край» повідомив заступник директора Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Сергій Христоєв. За його словами, Харківська область є дуже «спортивною».


«У 2012 році за кількістю нагород з олімпійських та неолімпійських видів спорту Харківська область посіла в Україні друге місце. На ХХХ літніх Олімпійських іграх нашими земляками було завойовано одну золоту та одну бронзову медалі, що є третім результатом серед областей України. А за даними на 2012 рік, у спортивних школах і закладах займалися 48 845 учнів віком від 6 до 18 років. За цим показником ми перші в державі. Позаду нас ідуть Суми та Дніпропетровськ. Про підсумки 2013 року ми зможемо говорити в лютому – березні, адже зараз тільки формуються спортивні групи. Та сподіваємося, що і в наступному році ми будемо серед лідерів», - розповів Сергій Христоєв.


Також він зазначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо популяризації здорового способу життя, у регіоні проводиться масштабне будівництво майданчиків з тренажерним устаткуванням і майданчиків із синтетичним покриттям для командних ігор.


«Зараз у області перших налічується 765, других – 113. Та ми плануємо вже у 2013–2014 роках у кожному районі встановити мінімум один майданчик з тренажерами і мінімум один майданчик із синтетичним покриттям. Таку велику увагу приділяємо саме спортмайданчикам тому, що завдяки їм вдається максимально охопити населення спортом», - сказав він.


Окрім будівництва спортивних майданчиків на Харківщині реалізується програма з будівництва фізкультурно-оздоровчих комплексів. Перший ФОК було збудовано в селищі Борова, неподалік від каркаса недобудованого ще з радянських часів спортивного комплексу.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19308


16.09.2013

На території Харківського національного університету внутрішніх справ відкрито спортивний комплекс ігрових видів спорту


Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом на території Харківського національного університету внутрішніх справ відкрито спортивний комплекс з літніх ігрових видів спорту.


Участь в урочистій церемонії відкриття взяли Міністр внутрішніх справ України, генерал внутрішньої служби Віталій Захарченко, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, ректор університету Сергій Гусаров, народні депутати та інші почесні гості.


Спортивний комплекс включає в себе два майданчики для гри в міні-футбол, три майданчики для гри у волейбол і одну - в баскетбол. Після церемонії відкриття на всіх майданчиках відбулися товариські матчі між студентами універси.


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19286


16.09.2013

Спорткомплекс «ХТЗ» відсвяткував 80-річчя


Сьогодні на стадіоні «ХТЗ» відбулися урочистості з нагоди 80-річчя спортивного комплексу «ХТЗ» та Дня фізичної культури і спорту. У заході взяв участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. Він від імені голови ХОДА Михайла Добкіна привітав присутніх зі святом і вручив почесні нагороди облдержадміністрації.


«Спортивний комплекс « ХТЗ » - це не просто спортивна споруда, а символ спортивних перспектив, що відкриваються перед жителями не тільки Харкова, але і всієї України! Цим ювілеєм ми почнемо нову і, впевнений, славну сторінку в історії харківського спорту, тому що тут створюється потужний бастіон, який допоможе завойовувати перемоги на світових спортивних аренах, стане відмінним злітним майданчиком для майбутніх чемпіонів і яскравих зірок. Бажаю всьому колективу, спортсменам і присутнім фізичного та духовного гарту, оптимізму, і нових перемог не тільки спортивних, а й особистих!» - зазначив Євген Савін.
Урочисті заходи відбулися на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, для популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19292


13.09.2013

         Влада – за здоровий спосіб життя 

         З 9 по 14 вересня в нашій країні проводиться Олімпійській тиждень, присвячений здобуткам українських спортсменів вдома та на міжнародній арені, вихованню підростаючого покоління олімпійців.

         У школах Золочівщини в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» та Олімпійського тижня також відбулося ряд заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя. Це тематичні уроки, дні здоров’я, спортивні змагання.

         Зокрема, у загальноосвітній школі № 2 навчальний тиждень розпочався загальношкільним Олімпійським уроком. Вхід до школи прикрашали стенди, що знайомлять з історією та розвитком Олімпійського руху. «Мешканці» Олімпу надали право запалити вогонь кращим спортсменам, які неодноразово відстоювали честь школи на змаганнях різного рівня. З уст школярів пролунала урочиста клятва олімпійця.

         «У закладі створено всі умови для проведення повноцінних занять фізичної культури, для організації активного дозвілля дітей у позаурочний час», - відзначив голова районної державної адміністрації Ігор Горішній. У 2011 році тут збудовано сучасний спортивний зал, вартість якого складає майже чотири мільйони гривень.

         В останні три роки за кошти обласного бюджету на стадіоні «Колос» і у загальноосвітній школі № 3 встановлено тренажерні майданчики. За сприяння обласної державної адміністрації та народного депутата України Олександра Біловола на день визволення у Золочеві відкрито багатофункціональний спортивний майданчик із штучним покриттям.

         Влада дбає про створення належних умов для тренувань і занять спортом, а отже покращуються спортивні досягнення, більше молоді проводить свій час із користю для здоров’я.


12.09.2013

До 2016 року в Харківській області мають з’явитися 22 фізкультурно-оздоровчих комплекси


Про це сьогодні в ході робочої поїздки у Лозівський район повідомив заступник голови Харківської ОДА Євген Савін. Він зазначив, що у Харківській області реалізуються завдання Президента України щодо популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.


Зокрема, Євген Савін повідомив, що в області розроблено власний проект фізкультурно-оздоровчих комплексів, які швидко будуються за своєю технологією. Такий фізкультурно-оздоровчий комплекс вже успішно функціонує у Боровій. Наступними планується відкрити такі комплекси у Первомайському, Вовчанську та Лозовій.


Як зазначив Первомайський міський голова Сергій Теплицький, з минулого року в місті розпочато будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу.


«На даний час використано коштів понад 2 млн. грн., ще планується освоїти більше 6 млн. грн., до кінця цього року 4 млн. грн., а решта буде виділятися у наступному році. Зараз у Первомайському закінчені зовнішні роботи, є фундамент і каркас, підведені всі комунікації. Залишилось виконати внутрішні роботи та благоустрій території», - розповів Сергій Теплицький.


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19260


12.09.2013

В селищі Орілька Лозівського району відкрито універсальний спортивний майданчик зі штучним покриттям


Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом в селищі Орілька Лозівського району відкрито універсальний спортивний майданчик зі штучним покриттям. В церемонії відкриття взяли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, голова Лозівської райдержадміністрації Богдан Рева, мешканці селища.


Євген Савін привітав усіх присутніх на відкритті майданчика від імені голови ХОДА Михайла Добкіна і передав подарунок - футбольні м'ячі від губернатора.


Заступник голови ХОДА зазначив, що в області триває робота з відкриття майданчиків з синтетичним покриттям. Протягом цієї роботи за три роки по Харківській області відкрито більше 60 таких майданчиків.


«Дуже приємно, що у вашому населеному пункті відкрилася така площадка. Розвиток фізичної культури, спорту, розвиток масового спорту, створення можливості отримувати нормальну якісну освіту є пріоритетами для ХОДА. Тому, діти, заняття спортом допоможуть вам у подальшому житті долати труднощі, досягати успіху, ставити собі високі завдання. Життя після школи переходить у більш серйозну і жорстку фазу, доведеться боротися за своє місце в цьому житті, так що займайтеся спортом», - зазначив Євген Савін


Спортивний майданчик розміром 42х22м розташований біля Орільського аграрно-технологічного ліцею. Максимальне навантаження для заняття фізичною культурою та проведення навчально-тренувального процесу складає 24 чол./год. Майданчик побудовано за кошти державного бюджету, бюджету селищної ради та позабюджетні кошти.


Відкриття майданчика дає можливість створення належних умов для занять фізичною культурою та спортом місцевого населення, а також для якісної підготовки і навчально-тренувального процесу спортсменів районної ДЮСШ «Спартанець».


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19254


12.09.2013

Фонд соціального страхування виділив 6,5 млн.грн. на підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл


Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділив 6 млн. 525 тис.грн. на фінансову підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств області. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації, голова правління обласного відділення Фонду Ігор Шурма.


За його словами, кошти розподілені відповідно до заявок і потреб між 32 дитячо-юнацькими спортивними школами. Зокрема, ФСТ «Україна» (14 ДЮСШ) отримає 2 млн. 650 тис.грн., ФСТ «Спартак» (2 ДЮСШ) – 612,5 тис.грн., ФСТ «Колос» (15 ДЮСШ) – 3 млн.грн., ФСТ «Динамо» (1 ДЮСШ) – 262,5 тис.грн. Кошти будуть направлені на придбання спортивного інвентарю, форми, організацію та проведення навчально-тренувальних зборів для молодих спортсменів, а також ліквідацію заборгованості із зарплати та орендній платі.


«Кошти на фінансову підтримку ДЮСШ виділені Фондом вперше за останні роки. Вони дадуть можливість зміцнити матеріально-технічну базу спортивних шкіл. Для Фонду підтримка ДЮСШ є одним з пріоритетів, оскільки саме там формується уява про здоровий спосіб життя та змістовне проведення дозвілля. У разі результативного освоєння коштів цього року, Фонд започаткує програму більш поглибленого фінансування ДЮСШ у 2014 році, особливо у частині проведення навчально-тренувальних зборів», - підкреслив Ігор Шурма.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19252


12.09.2013

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту!

      Бажаємо міцного здоров’я, вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх починаннях!

         Ви присвятили своє життя великій справі, яка символізує молодість, силу духу і мужність, наслідуючи кращі традиції видатних українських спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього.

         Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів Золочівщини! Зі святом!

З повагою        

Голова районної державної                                                Голова

адміністрації                                                               районної ради   

                   І.І.Горішній                                              Л.В.Канівець


12.09.2013

 

 

Відбулося засідання круглого столу щодо можливостей та стимулів для створення нових робочих місць 

       В роботі круглого столу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська, директор районного центру зайнятості Юрій Заболотний, начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Лівець, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Вікторія Лисянська, ДП «Івашківський спиртовий завод», КП «Золочівська центральна районна лікарня», керівники сільгосппідприємств району, приватні підприємці, представники галузі освіти та культури, територіальний центр соціального обслуговування.

         Обговорювалися питання створення нових робочих місць, стимулювання у рамках Закону України «Про зайнятість населення».

         Учасники круглого столу обговорили стан реалізації районної програми зайнятості населення на 2012-2013 роки.


11.09.2013

Спортивна підготовка дітей є одним з пріоритетів у діяльності обласної державної адміністрації


Одним з пріоритетних напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України є розвиток дитячо-юнацького спорту, популяризація здорового способу життя і всебічний розвиток кожної дитини. Як зазначив у ході наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, одним із пріоритетних завдань у діяльності обласної державної адміністрації є популяризація дитячо-юнацького спорту в області.


В даний час Харківщина є лідером серед областей України за кількістю дітей, які займаються спортом. До регулярних занять залучено близько 50 тисяч дітей і підлітків у віці від 6 до 18 років, що становить 16,7% від загальної кількість дітей даної вікової підгрупи в області.


Євген Савін зазначив, що в останні роки за підтримки обласної державної адміністрації проведена значна робота по зміцненню матеріально-спортивної бази в районах області. За 2012 рік у Харківській області побудовано 161 спортивний об'єкт, у тому числі: 32 тренажерні майданчики, 17 майданчиків з синтетичним покриттям, обладнано 73 спортивні майданчики, 3 приміщення з тренажерним обладнанням, побудовано фізкультурно-оздоровчий комплекс в смт Борова та розпочато будівництво ФОКів в м. Первомайський, м. Вовчанськ та м. Лозова.


На думку заступника губернатора, лише комплексний підхід до занять фізкультурою і спортом дасть можливість оздоровити націю. Також масовий спорт дозволяє відібрати кращих з кращих для дитячо-юнацьких спортивних шкіл і виховати майбутніх українських чемпіонів.


Довідка: Для підготовки спортивного резерву в області функціонує 91 дитячо-юнацька спортивна школа. У спортивних школах культивується 40 олімпійських видів спорту і 21 неолімпійський, 7 видів спорту для людей з обмеженими можливостями.


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19306


11.09.2013

Одним з пріоритетів Харківської області є будівництво спортивних майданчиків і культивування здорового способу життя


Одним з пріоритетних напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України є розвиток дитячо-юнацького спорту, популяризація здорового способу життя і всебічний розвиток кожної дитини. За час роботи поточного керівництва ХОДА був зроблений дуже серйозний ривок у питанні будівництва в районах області майданчиків з синтетичним покриттям, які дають можливість займатися і футболом, і гандболом, і волейболом, і баскетболом. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.


Завдяки місцевим органам влади та ініціативі небайдужих людей ця робота триває. Найближчим часом буде відкрито новий майданчик в Орільській школі Лозівського району, а в Хорошево закінчується будівництво спеціалізованого майданчика для баскетболу. Також в числі пріоритетів – культивування здорового способу життя.


«Практично всі спортивні майданчики у школах приведені в порядок. Вони відповідають всім нормативам, діти можуть там займатися різними видами спорту. Але для того, щоб дитина займалася фізичною культурою, їй потрібно це прищеплювати. Тут важлива роль сім'ї. Батьки повинні подавати приклад своїм дітям. Хорошим прикладом є Борівський ФОК. Там парк, дитячі та спортивні майданчики. Дитина з віку немовляти бачить, як люди займаються фізичною культурою і спортом, і наступний її крок – самій прийти на цей майданчик», – заявив Євген Савін.


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/192340


11.09.2013

За останні роки матеріально-технічна база спортивних установ Харківської області суттєво покращилась


Одним з пріоритетних напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України є розвиток дитячо-юнацького спорту, популяризація здорового способу життя і всебічний розвиток кожної дитини. Це зазначив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.
«Доводиться констатувати, що не найкращим чином ми, а до нас – наші попередники звертали увагу на цю сферу. У ній задіяна досить велика кількість дітей, і ініціативи Президента якраз направлені на вирішення цих питань», – підкреслив він.


Євген Савін повідомив, що було проведено ревізію всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл, перевірена матеріально-технічна база, тренерсько-викладацький склад і намічений шлях рішення. За його словами, в першу чергу страждає матеріально-технічна база, багато дитячо-юнацьких спортивних шкіл просто не володіють нею. Друге – це тренерський та викладацький склад, третє – рівень програми, четверте – те, що дитячо-юнацькі спортивні школи мають різну юридичну приналежність, і це ускладнює контроль над процесом.


«Ми бачимо всі шляхи вирішення цих питань, і на сьогодні вже зроблені деякі кроки. Звичайно, починаємо з матеріально-технічної бази. Ми розуміємо, що діти повинні займатися на сучасному обладнанні і в сучасних залах, інакше ми ніколи не досягнемо успіху. Це реальний спосіб дати можливість в регіонах професійно займатися яким-небудь видом спорту, робити відбір для шкіл вищого рівня і готувати чемпіонів для України», – заявив Євген Савін.


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19237


11.09.2013

Комплексний підхід до занять фізкультурою і спортом дасть можливість оздоровити націю


Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. На його думку, популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» дасть можливість оздоровити націю.


«Я думаю, що комплексний підхід дасть можливість оздоровити нашу націю. Тобто, ми якийсь момент втратили. Комп'ютери і телевізори відтягнули дітей від спортивних майданчиків, ковзанок, м'яча. Але, показуючи і роблячи гарні речі, ми їх назад туди притягуємо. Дітям подобається все це. Їх треба тільки направити, а для цього потрібно створити відповідну інфраструктуру. У облдержадміністрації це одне з пріоритетних завдань», - сказав заступник голови ОДА.


В якості позитивного приклада Євген Савін привів Близнюківський район.


«Для мене, в хорошому сенсі слова, незрозумілий Близнюківський район. Здавалося б, настільки віддалений, але там культивування здорового способу життя та заняття фізичною культурою і спортом на високому рівні», - додав віце-губернатор..


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19238


11.09.2013

У Харківській області займається фізкультурою і спортом близько 50 тисяч дітей


Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «Я думаю, що, виконуючи ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом та всебічного розвитку кожної дитини, ми повинні створити можливісті для всіх, хто здатен за станом здоров'я і хоче займатися додатково фізичною культурою і спортом», – підкреслив він.


Заступник губернатора зазначив, що в даний час в Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту вступає в рази менше дітей із сільських районів області, ніж дітей з Харкова. Також залишає бажати кращого кількість майстрів спорту і розрядників, підготовлених сільськими школами Харківщини.


«Але ми виправимо ситуацію. Ми зараз узяли питання на жорсткий контроль. Я думаю, що буде навіть ціла програма з розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл», – заявив Євген Савін.


За його словами, досягнуто ряд домовленостей з Харківською державною академією фізичної культури. Зокрема, старшокурсники академії зможуть відвідувати сільські ДЮСШ і працювати там з викладачами та дітьми. Також викладачі та тренери зможуть проходити перепідготовку і отримувати ліцензії в Харкові, а не їхати для цього до Києва чи Львова.


http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19239


10.09.2013

 

 

На Харківщині планують будувати фізкультурно-оздоровчі комплекси з басейнами

 Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом продовжується розвиток спортивної інфраструктури Харківської області.

 Як повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Перепелиця, новий фізкультурно-оздоровчий комплекс відкрито в смт Борова, повністю готові робочі проекти аналогічних ФОКів і ведеться робота у Вовчанську, Первомайському, Лозовій та планується найближчим часом почати роботу в Дергачах. Їх будівництво залежить від фінансування.

 «У нас на цей день хорошими темпами ведеться робота у м. Первомайський, для Вовчанська прийшов черговий транш з Кабінету Міністрів. У нас проблема тільки з фінансуванням. Якби воно було хоча б трохи стабільнішим, то ми б вже будували там, де зараз тільки проектують. Ціна, якість, рівень спортивних заходів, умови, які створюються в ФОКах, дуже співставні. Навіщо витрачати величезні гроші, якщо можна будувати економно, якісно, доступно такі модульні конструкції для занять спортом?» – підкреслив Дмитро Перепелиця.

 За словами директора Департаменту, в області розроблено пілотний проект багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу з плавальним басейном. Він буде включати в себе 25-метровий басейн на 6 доріжок, басейн для навчання плаванню малюків і залу для занять спортом. Визначено вартість – близько 12 млн. грн. без благоустрою.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19231

     


10.09.2013

Щороку на Харківщині проводиться близько 1500 спортивно-масових заходів

 Задля залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» на Харківщині щороку проводиться близько 1500 спортивно-масових заходів. Це Малі Олімпійські ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів; спортивні змагання «Тато, мама, я - спортивна сім'я»; фестиваль «Олімпійське літо» серед оздоровчих таборів; Олімпійський день бігу; естафета «Спорт для всіх єднає Україну»; спартакіада серед допризовної молоді та багато ін.

 Про це сьогодні повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Дмитро Перепелиця.

 «Важливість розвитку масового спорту підкреслює сьогодні губернатор області Михайло Добкін. Адже спортсмен - це теж обдарована людина, як і будь-який інший учень. Тільки з маси дітей з початковою підготовкою можна вибрати тих, які прославлятимуть нашу батьківщину. А сьогодні відбирати стає все складніше. Ми бачимо, що серед вихованців обласного училища фізичної культури все менше жителів Харківської області. Багато в чому це результат відношення окремого керівника до спорту», - сказав Дмитро Перепелиця.

 Як приклад, директор Департаменту навів один з найвіддаленіших районів області - Близнюківський, де тільки за минулий рік дитячо-юнацькою спортивною школою підготовлено 18 кандидатів у майстри спорту, 4 майстри спорту з гирьового спорту та волейболу.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19236


10.09.2013

 

 

На Харківщині триває реконструкція закладів фізкультури і спорту 

За 2011-2012 роки в сільських районах області встановлені 52 тренажерні майданчики, а також 32 майданчики із синтетичним покриттям. У той же час, в Харкові тільки за минулий рік встановлено понад 100 вуличних тренажерних комплексів. Про це повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Перепелиця.

 Він зазначив, що для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом за останні півроку був побудована сучасна зала боксу у Печенізькому районі, проведено реконструкцію зали боксу спортивної школи Куп'янська та спортивної зали ДЮСШ Близнюківського району. Виконано капітальний ремонт, в тому числі побудована зала боротьби та боксу в Нововодолазькій спортивній школі, хороші умови для проведення навчально-тренувальних занять створені у спортивній школі «Донець» Ізюмської міської ради, «Юність» Лозівської міської ради, спортивній школі Красноградського району, спортивній школі водних видів спорту Яни Клочкової та школі «Схід» м. Харкова.

 Також проведено реконструкцію покрівлі і санацію будівлі «Школи вищої спортивної майстерності». В даний час ведуться роботи з ремонту близько 4000 кв. м покрівлі манежу комплексної ДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради. 

«Планується продовжити реконструкцію ДЮСШ "Юність". Ми вже не раз про це говорили, і як тільки буде ухвалена державна програма, ми затвердимо свою, і обов'язково номером один включимо повну реконструкцію басейну Балаклійського районного палацу спорту. Це досить велике місто, йому потрібний басейн. Ще планується капітальний ремонт Валківської ДЮСШ "Спорт для всіх", а також продовження реконструкції "Школи вищої спортивної майстерності"», – заявив Дмитро Перепелиця..

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19228


10.09.2013

Харківщина має найвищий серед регіонів України показник за кількістю дітей, які займаються спортом 

Про це сьогодні повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця.

 За його словами, у дитячо-юнацьких спортивних школах області до регулярних занять залучено близько 50 тисяч дітей і підлітків, що становить 16,7% до загальної кількості дітей від 6 до 18 років. Це найвищий показник серед регіонів України. 

«Для популяризації в області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» на Харківщині функціонує 91 спортивна установа, серед них 6 спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву, 2 школи вищої спортивної майстерності, 3 навчальні заклади спортивного профілю; Центр олімпійської підготовки зимових видів спорту», - сказав Дмитро Перепелиця.

 У спортивних школах культивуються 40 олімпійських видів спорту, в тому числі 5 зимових; 21 неолімпійський вид спорту, 7 видів спорту для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 У спортивних школах тренуються 938 спортсменів 1 розряду, 539 кандидатів у майстри спорту України, 244 майстри спорту, 25 майстрів спорту України міжнародного класу.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19229


10.09.2013

 

 

         Наблизити медичні послуги до людей

          Про створення Центру первинної медичної допомоги та перспективи розвитку на апаратній нараді райдержадміністрації доповідала головний лікар закладу Марина Тесленко.

         Згідно з Указом Президента про національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» продовжується реформування галузі охорони здоров’я.

         Центри первинної медичної допомоги сприятимуть забезпеченню населення за місцем проживання доступним, своєчасним і якісним лікуванням у амбулаторіях і фельдшерських пунктах.

         У нашому районі Центр розпочне роботу з 1 жовтня. До його складу входить Золочівске відділення, що включає 8 дільниць і 9 сільських відділень, створених на базі амбулаторій.

         «Населення необхідно інформувати про переваги нововведень у медичній галузі, акцентувати увагу на позитивних сторонах реформи, що впроваджується», - наголосив голова райдержадміністрації Ігор Горішній. .  


10.09.2013

 

 

 

         Якісне транспортне обслуговування незалежно від місця проживання

      Таке завдання поставив голова райдержадміністрації Ігор Горішній на апаратній нараді райдержадміністрації перед дирекцією ВАТ «Восток» у рамках виконання доручення Президента України щодо якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

         Підприємство надає послуги з автоперевезень мешканцям Золочівського району.

         У співпраці з органами районної влади підприємство працює над підвищенням культури обслуговування пасажирів, розширенням послуг у сфері забезпечення населення пасажирськими перевезеннями. Розширюється маршрутна мережа, оновлюється автобусний парк, забезпечується перевезення пільгових категорій населення.

         За результатами розгляду питання дано доручення Золочівському селищному та Довжицькому сільському головам щодо відпрацювання дольової участі у компенсації збиткових рейсів, юридичному відділу райдержадміністрації – здійснити заходи щодо реєстрації порядку проведення конкурсу по визначенню автоперевізника на районних маршрутах.  


10.09.2013

 

 

         Про стан радіомовлення 

Під час спілкування керівників району з мешканцями населених пунктів на виїзних прийомах часто звучать нарікання на роботу радіоточок.

 Тому дане питання було включено до порядку денного апаратної наради райдержадміністрації.

На сьогодні на території району надаються послуги з радіомовлення 1078 абонентам. Лінії проводового радіомовлення були побудовані в 60-і роки минулого століття, з часом через вплив корозійних процесів збільшується кількість їх пошкоджень.

Голова райдержадміністрації дав доручення керівництву Золочівського цеху телекомунікаційних послуг вжити заходи для утримання мережі радіомовлення в робочому стані.


09.09.2013

 

 

На Харківщині створюється система, яка дозволяє через масовий спорт відбирати найкращих для занять у спортивних секціях
Сьогодні в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін зазначив, що на Харківщині триває робота з виконання соціальних ініціатив Президента «Діти - майбутнє України», спрямованих на популяризацію здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини. На Харківщині триває будівництво ФОКів, спортивних майданчиків, встановлюються тренажери та обладнання, найближчим часом планується розпочати ремонт спортивних стадіонів у школах. Голова ХОДА зазначив, що сьогодні створюється система, яка дозволяє відбирати найкращих дітей для занять у спортивних секціях через масовий спорт.

«Забезпечуючи можливість займатися дітям спортом на селі, в містах обласного значення, в районних центрах, ми даємо можливість головним командам регіону і країни вибрати найталановитіших, які потім перейдуть займатися в дитячо-юнацькі спортивні школи або спеціальні спортивні установи. Через масовість ми можемо отримати кращих з кращих», - підкреслив Михайло Добкін.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19202

 


09.09.2013

 

 

 

8 вересня на районному стадіоні відбулася фінальна гра на Кубок району з футболу сезону 2013 року 

З 20 липня по 11 серпня на футбольних полях району проходили відбіркові чвертьфінальні та півфінальні ігри, в яких приймали участь команди: «Золочівське» Золочів, «Кристал» Олександрівка, «Колос» Довжик, «Іскра» Уди, «Легенда – ХПП» Феськи, «Колос» Писарівка.

На фінальну гру між командами «Легенда – ХПП» та «Колос» прийшло багато вболівальників. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь феськівців, які і стали володарями Кубка району з футболу сезону 2013 року.

         Голи забили Іван Мряченко (команда «Колос» Довжик), Олександр Рудик та Владислав Скубак з команди «Легенда – ХПП» Феськи.

Нагородження команд провели голова районної державної адміністрації Ігор Горішній та голова районної ради Леонід Канівець.


09.09.2013

 

7 вересня в презентаційно-виставковому центрі "Радмір Експохол" відбулося урочисте відкриття Великого Слобожанського ярмарку

 

 

Харків'янам та гостям міста було запропоновано широкий асортимент сільськогосподарської продукції, товарів переробної та харчової промисловості за цінами нижче середньообласних, частування різноманітними стравами і напоями слобожанської кухні.

Значну територію ярмарку займали торгові ряди виробників з усіх районів та міст області, а також із сусідніх областей Російської Федерації.

Торгівлю Золочівського району представляли ПХО «Золочівський ринок», СВК «Фрунзе», ФГ «Жорник». Значним попитом городян та гостей ярмарку користувалися м`ясо, сало, ковбасні вироби, крупи, овочі. Було багато бажаючих скуштувати запашної золочівської медовухи.

Чимало гостей ярмарку завітали до нашої експозиції де гостинні господарі зустрічали народними піснями і короваєм. Гостей пригощали бутербродами з салом, рум’яними пирогами, краснобокими яблуками, кавунами і динями вирощеними на благодатній золочівській землі.

Керівництво району висловлює подяку всім, хто надав допомогу і взяв участь у підготовці до ярмарку. Це ПХО «Золочівський ринок», селищний та сільські голови, підрозділи райдержадміністрації, керівники сільгосппідприємств, приватні підприємці. Дякуючи спільним зусиллям район був достойно презентований на обласному рівні.

 


06.09.2013

 

Харківська область посідає провідні місця за інвестиційною привабливістю


Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков. За його словами, в економіку Харківської області за час незалежності України залучено понад 2,2 млрд. дол. США. На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики за перше півріччя 2013 року в область залучено 39 млн. дол. США.
«Ми посідаємо стійке 4 місце у рейтингу регіонів України, що розраховується за методикою Кабінету Міністрів, після таких специфічних суб'єктів як м. Київ і м. Севастополь, які мають особливий статус, і Донецької області. За оцінками Фонду ефективного управління, ми знаходимося на 2 місці за конкурентоспроможністю після м. Києва, за оцінками видання Financial Times, Харків посідає 1 місце за привабливістю серед європейських міст. Також за завданням Президента України Інститутом економічних досліджень і політичних консультацій проводилося дослідження, де ми посіли 1 місце за інвестиційною привабливістю. Це ті показники, які дають нам право оптимістично дивитися на перспективу в другому півріччі і в 2014 році», - розповів Андрій Моченков.

.http://khrda.gov.ua/uk/news/view/id/1918


06.09.2013

Віктор Янукович побажав учасникам Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» плідної роботи

На відкритті V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» було зачитано вітання Президента України Віктора Януковича.

«Щиро вітаю організаторів і учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Діалог влади і бізнесу є сьогодні надзвичайно актуальним, адже подальший економічний розвиток нашої держави неможливий без налагодження нових ділових контактів, залучення інвестицій та обговорення оптимальних шляхів для взаємовигідного міжрегіонального співробітництва.

Вже в п’яте форум збирає на Харківщині представників влади, ділових кіл, інвесторів, провідних експертів та вчених з метою обміну досвідом з питань розвитку регіональної економіки, поліпшення інвестиційного клімату, виявлення основних проблем у цій сфері, а також пошуку їх розв’язання.

 Упевнений, що конструктивність та змістовність ухвалених на заході рішень сприятиме активізації інвестиційного та інноваційного потенціалу Харківського регіону, надасть нові можливості для діяльності українських і міжнародних компаній. Бажаю усім Вам плідної роботи, нових ідей та успіхів», - зазначено у вітальному слові..

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


06.09.2013

Провідним компаніям світу комфортно працювати в Харківській області

У ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» голова Харківської ОДА Михайло Добкін, говорячи про те, що необхідно зробити для успішності реформ , зазначив, що першою запорукою успіху є об'єднання еліт : політичної , творчої та бізнес -еліти.

«Харків і область є прикладом об'єднання зусиль усіх гілок влади. Історично так склалося, що в Харкові це протистояння було особливо гострим, і можливість монолітної роботи з'явилася тільки в 2010 році. Чого завдяки цьому вдалося досягти, можуть побачити всі харків'яни і гості міста, вони відзначають успішність Харкова та області» , - сказав Михайло Добкін.

Також він зазначив, що в основі основ успішної роботи - вміння і можливості тих, на кому лежить відповідальність об'єднати навколо себе людей.

«Ми йдемо своєю дорогою і не звертаємо з неї. У нас є і підтримка глави держави, і Кабінету Міністрів, а найголовніше - у нас є підтримка жителів Харківщини. Відчуваючи таку підтримку, можна звернути гори. Головною оцінкою роботи влади щодо створення інвестиційного клімату є думка тих підприємств, які тут працюють. Сьогодні практично всі провідні компанії говорять про те, що їм комфортно працювати в Харківській області, що будь-які питання, які вимагають регулювання з боку держави, вирішуються в нормальні терміни, а бюрократизм мінімізований» , - повідомив він.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


06.09.2013

Україна робить дуже серйозну заявку на лідерство у світовому сегменті продажу продуктів харчування. Михайло Добкін

Про це в ході в ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» розповів голова Харківської ОДА Михайло Добкін. За його словами, сьогодні буде підписано Меморандум про співпрацю щодо створення Наукового парку «Міжнародний центр ефективного землеробства» між Інститутом рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України та міжнародною інвестиційною компанією «SigmaBleyzer».

«Сьогодні Україна робить дуже серйозну заявку на лідерство у світовому сегменті продажу продуктів харчування, зокрема зернової групи. Присутність тут компаній з іноземними інвестиціями, іноземними технологіями та іншими додатковими для України можливостями - це не тільки запорука нових успішних врожаїв, а й можливість інвестувати в нашу сільськогосподарську науку. Сьогодні ми станемо свідками підписання такого договору, від якого виграють усі, оскільки наша наука буде працювати не тільки з цією компанією, але і в інтересах багатьох інших, які працюють на території Харківської області», - зазначив Михайло Добкін.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


06.09.2013

Харківській області варто повчитися успіху у Польщі

Таку думку висловив в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

«Польща сьогодні визнається багатьма провідними економістами та експертами країною, найкраще підготовленою до нинішніх економічних катаклізмів. Напевно, цей успіх закладався не сьогодні, не вчора, а тоді, коли вибудовувалися всі реформи, які Польща пережила, я думаю, не без проблем, як і будь-яке інша реформована держава. Тому історію успіху наших сусідів, наших друзів нам буде корисно та цікаво почути сьогодні на форумі», - зазначив Михайло Добкін.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


06.09.2013

Міжнародний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» - це можливість відкритої дискусії та налагодження нових ділових контактів

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін від імені жителів регіону привітав усіх учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» і побажав усім плідної роботи.

«Я переконаний, що живе спілкування, відкритий діалог, пошук свого правильного місця розташування по бізнес-координатам на території Харківської області та України - все це реально тільки лише тоді, коли є можливість відкритої дискусії серед людей, які звикли ухвалювати рішення самостійно», - зазначив Михайло Добкін.

Голова ХОДА також подякував присутньому на Форумі професору Лєшеку Бальцеровичу за те, що він зміг знайти час у своєму щільному графіку і приїхати до Харкова.

«Професор Бальцерович це людина, яка є автором багатьох успішних реформ у республіці Польща, я дуже вдячний йому за те, що він знайшов час відвідати Харків. Я думаю, що ми всі отримаємо багато цікавої інформації, і у нас відбудуться цікаві дискусії» , - сказав Михайло Добкін.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


06.09.2013

Підписано Меморандум про співробітництво щодо створення Наукового парку «Міжнародний центр ефективного землеробства»

Сьогодні в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» підписано Меморандум про співпрацю щодо створення Наукового парку «Міжнародний центр ефективного землеробства». Меморандум підписали директор Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України Сергій Попов та директор міжнародної інвестиційної компанії «SigmaBleyzer» Вадим Бодаєв.

Як розповів директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов, в рамках меморандуму планується співробітництво у виведенні та апробації нових сортів зернових культур. «Це дасть можливість в змінених кліматичних умовах в тій же Харківській області виводити ті сорти, які будуть більш пристосовані до нестачі вологи. Це в подальшому дасть можливість збільшення врожайності наших культур: пшениця, кукурудза та інші», - зазначив Віталій Панов.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/gallery/view/id/2289/


06.09.2013

Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини. Сергій Чернов

Таке переконання висловив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вітаючи учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

«Форум має велике значення для економіки регіону. Зростаючий з року в рік представницький рівень Форуму свідчить про його ефективність. Впевнений, цьогорічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини, сприятиме інноваційному розвитку і ділової активності регіону в майбутньому», - сказав Сергій Чернов. Він побажав усім учасникам Форуму плідної роботи, цікавого і корисного спілкування, нових перспективних проектів та їх успішної реалізації.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


06.09.2013

Децентралізація влади – складова успіху реформ. Лєшек Бальцерович

Сьогодні в ході пресс-туру для журналістів на V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» ідеолог реформ у Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що однією з важливих умов успішної реалізації реформ на теренах країн постсоціалістичного простору є децентралізація влади.

«Враховуючи історичний досвід, надзвичайна концентрація політичної влади обов’язково приводить до соціальних та економічних катастроф. Децентралізація - це метод обмеження політичної влади», - зазначив ідеолог реформ у Польщі.

На думку Лєшека Бальцеровича, фундаментально важливим є забезпечення економічного росту, а децентралізація як раз сприяє формуванню фінансової автономії регіонів та раціональному розподіленню ресурсів.

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19176


06.09.2013

У Харківській області ведеться активна робота з популяризації вітчизняної продукції

 Як зазначив сьогодні в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков, у зв'язку з світовою кризою, українська і, зокрема, харківська промисловість прагне переорієнтуватися на внутрішнє споживання і реалізацію програм імпортозаміщення.

«Історично так склалося, що Харківська область має унікальну за своєю різнобічністю промисловість. У нас виробляється практично все – від танків, літаків, тракторів, турбін до товарів народного споживання, високоякісної, екологічно чистої продукції харчової промисловості», – сказав він.

Також він зазначив, що агресивна маркетингова політика зарубіжних виробників разом з недооцінкою ролі маркетингу з боку вітчизняних виробників призвела до вироблення стереотипу, що імпортне – значить якісне.

«З метою подолання цього бар'єру Харківська обласна державна адміністрація сприяє зміцненню іміджу наших товаровиробників. Проводяться різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію продукції наших підприємств – ярмарки, фестивалі, конференції, конкурси інноваційних проектів тощо», – додав Андрій Моченков.

Довідка:

У Харківській області більше 100 видів продукції випускає третій за обсягами в СНД миловарний завод «Слобожанський миловар» – річний обсяг цього гіганта – більше 10 тис. т продукції; корпорацією «ЮСІ» виробляється широкий спектр шампунів, кремів, захисних засобів, ефірних масел і косметики; хімічний концерн «ХАДО» є найбільшим в СНД гравцем на ринку продукції для технічного обслуговування автомобілів; Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» і ТОВ «Промелектро» – найбільші в СНД виробники електронасосів; підприємства космічної галузі, такі як ПАТ «ХАРТОН», ВАТ НДІРВ, ДНВП «Об'єднання "Комунар"» крім робіт космічної тематики виробляють медичне обладнання (зокрема апарати УЗД, мамографи та інше), щитове обладнання, вироби з пластмас, літографія та інші.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19175


06.09.2013

Компанія «Шелл» не бачить ризиків для своїх інвестицій в Харківській області

Як зазначив у ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» віце-президент компанії «Шелл» із зв'язків з державними органами влади у світі Шон Руні, компанія завжди шукає для роботи стабільну ділову обстановку.

«Ми тісно співпрацюємо з державними органами, і вони нам дуже сильно допомагають з розвідки вуглеводнів. Керівництво Харківської області надає максимальну підтримку представникам компанії. Офіційні особи працюють з компанією «Шелл» з високим рівнем професіоналізму та відповідальності. В Україні для наших інвестицій ризиків не більше, ніж в інших країнах світу. Органи влади стежать за захистом наших інвестицій, і я не бачу жодних великих ризиків для них», - зазначив Шон Руні.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19168


06.09.2013

Шлях збільшення виробництва сільгосппродукції є пріоритетним для подальшого розвитку України 

Таку думку висловив сьогодні директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов.

«Цього року буде зібрано рекордний урожай. Якщо підтвердяться ті прогнози, які дає Міністерство агропромислового розвитку, то це близько 57-58 млн. тонн, а в залежності від врожайності кукурудзи – до 60 млн. тонн. зернових. Я сподіваюся, що наступного року ті сучасні технології, які приходять в сільське господарство, дадуть можливість збільшити цей обсяг. Будемо сподіватися, що природні і кліматичні умови будуть цьому сприяти. Як визначили експерти, для України шлях збільшення виробництва зернових і зернобобових, а також сільгосппродукції в цілому є пріоритетним. Протягом останніх 3-5 років обсяг продукції постійно збільшується», – підкреслив він.

Директор Департаменту зазначив, що збільшення обсягів експорту продовольства на зовнішні ринки – надійне джерело наповнення скарбниці, а стабільні ціни на продукти харчування є запорукою добробуту українських сімей.

«Для того, щоб цього досягти зростання обсягів сільськогосподарської продукції, потрібно просто працювати. Шлях, який обрали наші аграрії, правильний - закупівля нової сучасної техніки і застосування нових технологій. У результаті вони дадуть постійне зростання виробництва», – додав Віталій Панов..

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19167


06.09.2013

Курс национальной валюты в Украине остается устойчивым. Энди Кузич

 Финансовая система Украины стабильна, курс национальной валюты остается устойчивым. Об этом заявил директор по развитию бизнеса PricewaterhouseCoopers Украина Энди Кузич, отвечая на вопросы журналистов во время пресс-тура на V Международного экономического форума «Инновации. Инвестиции. Харьковские инициативы!»

 «Я понимаю, что это политика Национального банка Украины. Стабильность валюты � это важный признак для развития экономики», - отметил Энди Кузич.

По прогнозам директора по развитию бизнеса PwC Украина, предпосылок для ухудшений валютной стабильности в ближайшее время нет.

.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19168


06.09.2013

Харківська область посідає провідні позиції з інвестиційної привабливості


Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОДА Денис Ткачов. Він зазначив, що яскравим прикладом реалізації на Харківщині доручень Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики є оцінка і Кабінету Міністрів, і незалежних організацій.
«Згідно з тими рейтингами, які проводить і Кабінет Міністрів України, і незалежні організації, видання, Харківська область посідає провідні позиції з інвестиційної привабливості, з конкурентоспроможності, за умовами для розвитку бізнесу. При чому, показники Харківської області порівняні з показниками окремих європейських країн або їх регіонів. Тобто ми говоримо вже про те, що область виходить на глобальний європейський ринок», - сказав Денис Ткачов..

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19115


06.09.2013

Україна робить дуже серйозну заявку на лідерство у світовому сегменті продажу продуктів харчування. Михайло Добкін

 Про це в ході в ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» розповів голова Харківської ОДА Михайло Добкін. За його словами, сьогодні буде підписано Меморандум про співпрацю щодо створення Наукового парку «Міжнародний центр ефективного землеробства» між Інститутом рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України та міжнародною інвестиційною компанією «SigmaBleyzer».

 «Сьогодні Україна робить дуже серйозну заявку на лідерство у світовому сегменті продажу продуктів харчування, зокрема зернової групи. Присутність тут компаній з іноземними інвестиціями, іноземними технологіями та іншими додатковими для України можливостями - це не тільки запорука нових успішних врожаїв, а й можливість інвестувати в нашу сільськогосподарську науку. Сьогодні ми станемо свідками підписання такого договору, від якого виграють усі, оскільки наша наука буде працювати не тільки з цією компанією, але і в інтересах багатьох інших, які працюють на території Харківської області», - зазначив Михайло Добкін.

 Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19166


06.09.2013

Розпочався V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»

У Харкові розпочався V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Форум націлений на розгляд практичних кроків міжнародної економічної інтеграції, демонстрацію існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних промислових кластерів Харкова та області – регіону, всесвітньо відомого потужним машинобудівним комплексом і транспортною логістикою, високоефективною енергетикою та ІТ-технологіями, величезним потенціалом у сфері науки та сільськогосподарського виробництва.

У програмі Форуму пленарні засідання «Харківщина - лідер інвестиційної привабливості та рейтингу конкурентоспроможності регіонів України», «Харківські ініціативи - енергія зростання», а також панельні дискусії: «Дієві кроки з підвищення конкурентоспроможності регіону», «Стратегія державно-приватного партнерства - шлях до успіху», «Kharkiv-IТ - людський капітал, стратегія розвитку кластера ICT», «Агропромисловий комплекс: нові можливості в умовах глобалізації», «Соціально-економічні вигоди розвитку газової галузі в Харківській області», «Розумне місто - розумний регіон: проекти інноваційного розвитку». Крім цього, відбудеться виступ спеціального гостя Форуму Лєшека Бальцеровича - реформатора економічної системи Польщі.

У Форумі візьмуть участь представники дипломатичних місій з 13 країн світу: Росії, Білорусі, США, Польщі, Канади, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Індонезії, Туреччини, В’єтнаму, Чехії, Албанії.

Співорганізаторами Форуму спільно з Харківською облдержадміністрацією та Харківською міськрадою виступають Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України та провідна консалтингова компанія світу «PricewaterhouseCoopers».

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19156


05.09.2013

Україна очікує від співпраці з ЄС більш широкого виходу вітчизняної продукції на європейські ринки та збільшення обсягу інвестицій

Про це розповів під час відкритої лекції для студентів 1 та 2 курсів на тему «Чи потрібна Україні євроінтеграція?» заступник директора ХарРІ державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри державного управління Володимир Нікітін. Він зазначив, що у зовнішній політиці Україна прагматична. І Євросоюз, і Російська Федерація - лідер Митного союзу, є стратегічними партнерами України, що зафіксовано у відповідних документах.

За його словами, не варто протиставляти східний та західний вектори й намагатись посварити Україну з Росією.

«Ринки наших країн потрібні один одному. Тому свого часу підписано угоду про зону вільної торгівлі з країнами СНД, укладено Меморандум про співпрацю з Євразійською комісією. У стосунках з Митним союзом ми робимо акцент не лише на торгівлі, а й на інтенсивному розвитку реального сектору, кооперації у тих галузях, де є наша взаємна зацікавленість – у машинобудуванні, авіабудуванні, металургії тощо. Сьогодні важливо зберегти промисловий потенціал.

На часі – підписання угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Ми очікуємо вигоду від більш широкого виходу продукції українських підприємств на ринки ЄС, збільшення припливу європейських інвестицій, встановлення у подальшому безвізового режиму для громадян України. Саме таким чином ми поєднуємо потенціал європейської інтеграції та стратегічної співпраці з євразійським співтовариством», - зазначив Володимир Нікітін.

hhttp://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19145


05.09.2013

Співпраця з Євросоюзом необхідна Україні як стимул впровадження нових технологій та стандартів

Співпраця з Євросоюзом нам необхідна в першу чергу як стимул для внутрішньої модернізації, впровадження нових технологій та стандартів. Таку думку висловив заступник директора ХарРІ державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри державного управління Володимир Нікітін під час відкритої лекції для студентів 1 і 2 курсів на тему «Чи потрібна Україні євроінтеграція?».

За його словами, асоціація з ЄС потрібна не владі чи опозиції, асоціація потрібна всій Україні.

На виконання завдань Президента України Верховна Рада має найближчим часом ухвалити пакет необхідних нормативних законодавчих документів. «Там є документи, які майже не викликають сумніву, а є документи, які майже непрохідні, але цю проблему слід вирішити не заради проблеми, а заради демократії. Принципи демократії стосуються всіх, – зазначив Володимир Нікітін. – Європа сьогодні будується на громадянському принципі, не на національному. Європейська держава, перш за все, – це спільнота громадян, а не людей з одним етнічним коренем. Якщо ми ідемо в Європу, то маємо зробити такий висновок – ми будуємо державність України на загальногромадянських принципах».

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19144


05.09.2013

Головна мета проведення форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» – презентація інвестиційних можливостей регіону

 

6 вересня в Харкові на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Сьогодні під головуванням заступника голови ХОДА Юрія Сапронова відбулася нарада, на якій обговорювалися питання підготовки та проведення форуму. 

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації, головна мета проведення форуму – презентація інвестиційних можливостей Харківської області. Зокрема, у конкурсній програмі презентують проекти щодо покращення туристичної привабливості регіону.

 «Ми хочемо презентувати інвестиційні можливості Харківщини. Спільно з іноземними колегами ми обговоримо питання розвитку бізнесу, проблемні моменти», - підкреслив Юрій Сапронов.

 В рамках проведення V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» планується підписати Меморандум про співпрацю між Інститутом рослинництва імені В.Я. Юр’єва і інвестиційною компанією Sigma Bleyzer щодо створення наукового парку з робочою назвою «Центр ефективного землеробства». Крім цього, спільно з провідною компанією у світі, яка займається племінною справою у свинарстві, на території одного з районів Харківської області планується реалізувати проект з апробації порід свиней.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


05.09.2013

Досягнуто попередніх домовленостей інвестування ДП «Івашківський спиртовий завод» 

Відбулася робоча нарада за участю голови райдержадміністрації Ігоря Горішнього, голови районної ради Леоніда Канівця, дирекції ДП «Івашківський спиртовий завод» із представниками фірми-інвестора «Техінсервіс».

Розглядалося питання модернізації виробництва з метою зменшення енергоємності підприємства, розширення виробничих потужностей.

Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, урядом значна увага приділяється нарощуванню економічного потенціалу країни. На виконання завдань та доручень глави держави в області реалізується ряд успішних проектів у рамках Державної програми активізації економіки на 2013-2014 роки.

За умови вкладення інвестицій спиртзавод зможе переробляти більші об’єми сировини, збільшивши випуск КМПА(компоненту моторного палива альтернативного), що стане суттєвим додатком до бюджету району.


04.09.2013

Інвестиційні проекти «Село майбутнього» і «Технополіс «П'ятихатки» готові до реалізації 

На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики Харківською ОДА підготовлені кілька інвестиційних проектів. Один з них - «Село майбутнього» - згідно з рішенням Кабінету Міністрів України цього року став частиною Національного проекту «Відродження скотарства». Про це у програмі обласного радіо «Ранковий ексклюзив» сказав заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Денис Ткачов.

«Вже є реальні інвестори, які найближчим часом приступлять до реалізації інвестиційного проекту «Село майбутнього», який передбачає створення окремих поселень, що будуть займатися відродженням скотарства. Другий проект - «Технополіс «П'ятихатки». Відповідний законопроект підготовлений фахівцями Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» та Національної академії правових наук. Він зареєстрований у Верховній Раді. Ми очікуємо, що вже в найближчі місяці цей законопроект буде розглянутий.


У рамках реалізації проекту передбачається створення спеціальної території, де буде діяти пільгове оподаткування, спеціальна митна зона, особливі умови інвестування. Враховуючи науковий потенціал району П'ятихаток, в рамках Технополісу розвиватиметься сфера IT- технологій, нанотехнологій, космічних технологій тощо. Всі ті високі технології і той науковий потенціал, який у нас є, але, на жаль, який ми часто не можемо реалізувати» , - сказав Денис Ткачов.

Він також додав, що фахівцями облдержадміністрації за участю всіх районних адміністрацій та органів місцевого самоврядування Харківської області був створений так званий інвестиційний атлас, який сьогодні доступний для всіх потенційних інвесторів в мережі Інтернет. У цьому атласі компактно зібрані всі інвестиційні пропозиції, інформація про вільні ділянки та про об'єкти, що потребують інвестицій.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19115


04.09.2013

У Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» візьмуть участь підприємці, інвестори та науково-дослідні установи 

В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів, що на Харківщині триває робота з виконання доручень Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Говорячи про Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» Денис Ткачов нагадав, що форум у Харкові проходитиме вже вп’яте, і цього року передбачається участь в ньому мінімальної кількості представників державних структур.  

«Буде дуже багато підприємців, інвесторів, потенційних, підприємств-експортерів, науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів, які будуть пропонувати свої інвестиційні проекти. Ми створили комунікаційний майданчик, де знаходять один одного зацікавлені сторони. Інвестори знаходять проекти, експортери та імпортери знаходять партнерів», - зазначив Денис Ткачов.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19114


04.09.2013

У Харківській області відкриваються представництва найбільших світових компаній

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив » розповів заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської ОДА Денис Ткачов.

За його словами, за останній рік кілька найбільших компаній світу відкрили дослідні центри в Харківській області. Ця робота проводиться в регіоні на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

«Корпорація «Samsung» заснувала в м. Харкові науково-дослідний центр, де передбачається створення близько 2 тис. робочих місць для наших IT-фахівців і інженерів. Це значний крок у реалізації того потенціалу, який у нас є. Компанія IBM відкрила своє представництво, а також цілий ряд компаній зі світовими іменами, які працюють в агросекторі, також зараз активно ведуть переговори про розширення свого бізнесу саме в Харківській області. Зокрема, одна з останніх зустрічей була з представниками компанії «Siberwood». Ця компанія є світовим лідером із заготівлі свинини. Вони хочуть розмістити цілий комплекс, починаючи від селекції, вирощування і закінчуючи випуском готової продукції», - повідомив Денис Ткачов.

Нагадаємо, що ще в 2011 році з ініціативи губернатора Михайла Добкіна були підготовлені і розіслані листи ста провідним транснаціональним компаніям світу в різних галузях з пропозицією розглянути можливість відкриття представництв на території області.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19113


04.09.2013

У минулому році було зареєстровано близько 120 тисяч звернень в дозвільні центри ХарківщинВ ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів про те, що в Харківському регіоні триває робота з виконання доручень Президента України про забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Він нагадав, що Харківською обласною адміністрацією координувався проект із створення дозвільних центрів. В минулому році в центрах було зареєстровано близько 120 тис. звернень суб'єктів господарсько-підприємницької діяльності.


«Саме завдяки роботі цих дозвільних центрів нами був повністю знятий елемент корупції, який полягав у безпосередньому контакті зацікавленого суб'єкта підприємницької діяльності з суб'єктом, який видає дозвільний документ або надає адміністративну послугу», - зазначив Денис Ткачов.

Він розповів, що в даний час документи приймаються так званими державними адміністраторами, які мають повноваження контролювати терміни видачі відповідних документів. Строк видачі закріплений на законодавчому рівні і складає від 3-х до 30 робочих днів. Усі терміни мотивовані, прораховані і не підлягають перегляду.

 

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19112

 


04.09.2013

03 вересня 2013 року відбулося засідання ХХХІІ сесії Золочівської районної ради УІ скликання 

         За результатами роботи внесено зміни до районного бюджету на 2013 рік.

Прийнято рішення про виділення із некомерційного комунального підприємства «Золочівська центральна районна лікарня» комунального некомерційного закладу «Золочівський районний центр первинної медичної допомоги» та затверджено положення некомерційного комунального закладу «Золочівський районний центр первинної медичної допомоги».

Погоджено призначення Тесленко Марини Анатоліївни, лікаря комунального підприємства «Золочівська центральна районна лікарня», на посаду головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медичної допомоги Золочівського району».

Також погоджено продовження терміну дії трудового договору на умовах укладеного контракту з головним лікарем комунального підприємства «Золочівська центральна районна лікарня» Сметанюком Мирославом  Михайловичем.

Згідно із перспективним планом роботи районної ради на поточний рік в порядку контролю заслухано інформації:

- про хід виконання районної програми «Питна вода Золочівського району» на 2012-2020 роки, затвердженої рішенням ХІХ сесії районної ради УІ скликання від 10.02.2012 року;

- про хід виконання районної програми розвитку транскордонного співробітництва Золочівського району на 2011 – 2016 роки, затвердженої рішенням ХІ сесії районної ради УІ скликання від 26.08.2011 року;

- про хід виконання програми підтримки розвитку архівної справи на 2011- 2015 роки, затвердженої рішенням ХІ сесії районної ради УІ скликання від 26.08.2011 року;

- про роботу комунального підприємства «Земельно – кадастрове бюро Золочівського району» за 2012 рік.

Розглянуто питання про внесення змін та доповнень до ряду районних галузевих питань, а також прийнято рішення, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища Золочівського району.

 


03.09.2013

Харківська область посідає провідні місця за інвестиційною привабливістю


Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков. За його словами, в економіку Харківської області за час незалежності України залучено понад 2,2 млрд. дол. США. На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики за перше півріччя 2013 року в область залучено 39 млн. дол. США.


«Ми посідаємо стійке 4 місце у рейтингу регіонів України, що розраховується за методикою Кабінету Міністрів, після таких специфічних суб'єктів як м. Київ і м. Севастополь, які мають особливий статус, і Донецької області. За оцінками Фонду ефективного управління, ми знаходимося на 2 місці за конкурентоспроможністю після м. Києва, за оцінками видання Financial Times, Харків посідає 1 місце за привабливістю серед європейських міст. Також за завданням Президента України Інститутом економічних досліджень і політичних консультацій проводилося дослідження, де ми посіли 1 місце за інвестиційною привабливістю. Це ті показники, які дають нам право оптимістично дивитися на перспективу в другому півріччі і в 2014 році», - розповів Андрій Моченков.
 

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/1908


04.09.2013

ІТРЗ буде переданий у відання Харківської облдержадміністрації


Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Підсумки діяльності промислових підприємств Харківської області за I півріччя 2013 року» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. За його словами, для кращого виконання в регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики виникла потреба в більш ефективному управлінні ІТРЗ. Для цього його потрібно було передати в управління ХОДА.


«Протягом року ми займалися тим, що переконували центральні органи управління в тому, що більш ефективно Ізюмським тепловозоремонтним заводом керуватиме Харківська облдержадміністрація. Ця робота дала свій результат, тому що вже є постанова Кабінету Міністрів про передачу 100% пакетів акцій цього підприємства у відання обласної державної адміністрації. Сьогодні ми займаємося питаннями, пов'язаними з безпосередньою передачею активів і таке інше», - сказав Андрій Моченков.


Також він зазначив, що коли закінчаться всі роботи з переведення документів, з'явиться можливість безпосередньо впливати на ситуацію на підприємстві. Зокрема, вирішувати питання погашення заборгованості із заробітної плати, сума якої становить 3,6 млн. грн.
 

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/1908


03.09.2013

Інвестування у навколишнє природне середовище сьогодні – попередження виникнення позаштатних ситуацій завтра 

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній провів робочу нараду на якій розглядалося питання ходу проведення робіт по розчищенню русла річки Уди у селищі Золочів.

У рамках реалізації завдань Президента України у сфері державної природоохоронної політики, на виконання Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Золочівського району на 2011-2015 роки проводиться ряд системних заходів по запобіганню підтопленню, створенню екологічно безпечних умов для проживання та господарської діяльності населення.

У 2011-2013 роках проведено розчищення русла річки протяжністю два кілометри, що привело до зниження рівня грунтових вод, а отже, до зменшення ризику підтоплення навколишньої території. Для проведення робіт використано кошти державного бюджету у сумі один мільйон вісімсот тисяч гривень. За кошти районного бюджету було розроблено і виготовлено проектно-кошторисну документацію.

«Необхідно забезпечити інвестування проекту з різних джерел, попрацювати з природоохоронними організаціями області. Комплексний підхід до розв’язання проблеми дозволить нам забезпечити збереження життя та здоров’я людей, сприятиме підтриманню екологічної безпеки», - наголосив керівник району підводячи підсумки наради.


03.09.2013

Питання підготовки до зими розглядалося на апаратній нараді 

Начальник Дергачівської філії ПАТ «Харківгаз» Алла Кузнєцова проінформувала про стан справ щодо підготовки абонентів до зими.

У серпні співробітниками філії була надана допомога у проведенні комплексного обстеження домоволодінь абонентів, проведено щорічне планове обстеження газопроводів, виявлені недоліки усунуто.

Залишається проблемним питання надання актів на придатність димових і вентиляційних каналів як приватних домоволодінь, так і багатоквартирних будинків.

До початку опалювального сезону всім об’єктам комунально-побутового призначення необхідно заключити угоди на технічне обслуговування газопроводів і обладнання, погасити заборгованості.

Голова райдержадміністрації Ігор Горішній дав доручення оформити всі необхідні документи до кінця вересня, щоб розпочати опалювальний сезон вчасно і без збоїв.

Більш детально питання буде розглянуто через два тижні у розрізі бюджетних організацій.


03.09.2013

 

 

  Про соціальний захист населення у період підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період 

З даного питання на апаратній нараді райдержадміністрації інформувала начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Лівець.

Станом на 1 вересня кошти , виділені для компенсації на тверде паливо та скраплений газ, як і субсидії на ЖКП, використано лише на 50%.

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності попрацювати на місцях, щоб забезпечити громадян, на яких поширюються пільги, суттєвим додатком до сімейного бюджету. Зокрема, соціальним працівникам необхідно допомогти багатодітним сім’ям оформити документи для реєстрації газобалонних установок. За необхідністю спеціалісти управління праці оформлять пакет документів за місцем проживання.

Під контролем знаходиться проблема соціального захисту бездомних громадян. Селищному та сільським головам дано доручення сприяти виявленню родичів таких мешканців громади, проведенню їх реєстрації, працевлаштуванню, забезпеченню паливом.


03.09.2013

У V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» візьмуть участь провідні вітчизняні та іноземні компанії

 Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Форум відбувається на Харківщині на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

 «Ми запрошуємо провідні компанії, які працюють в Україні, як вітчизняні, так і іноземні. Ми запрошуємо кращих фахівців. Хтось погоджується, хтось з об'єктивних причин не може брати участь, але склад учасників буде дуже представницьким. Практично всі провідні компанії, які працюють на території Харківської області, в числі організаторів або спонсорів даного заходу. Вже другий рік поспіль лист очікування заповнений, і не всі охочі можуть потрапити на форум, тому що кількість компаній, які хочуть взяти в ньому участь, значно перевищує можливості приміщення, де він відбуватиметься», – зазначив Михайло Добкін.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19100

    


03.09.2013

У Міжнародному економічному форумі у Харкові візьме участь автор практично всіх найважливіших реформ Польщі – Лєшек Бальцерович

 V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», що проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики, дуже очікує бізнес, а його важливість для регіону важко переоцінити. Таку думку висловив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 Він зазначив, що, по-перше, форум надає можливість живого контакту представників харківських підприємців з представниками європейського та світового бізнесу. По-друге, цього року є унікальна можливість для харківських студентів прослухати лекцію Лєшека Бальцеровича, людини, яка є автором практично всіх найважливіших реформ Республіки Польща.

 «Враховуючи, що сьогодні Польща є однією з кращих країн з мінімізації ризиків економічної та фінансової кризи і краще за всі інші європейські держави справляється з її наслідками, то можна говорити про те, що він зумів не просто реформувати економіку Польщі, але й передбачити дуже складні для країни ситуації. Крім цього, пан Бальцерович є одним з десяти експертів, які займаються проблемами мінімізації наслідків кризи для ЄС в цілому – це говорить про його дуже високий авторитет. Я дуже вдячний пану Бальцеровичу і працівникам Посольства Польщі в Україні та Генерального Консульства Республіки Польща у м. Харкові за неоціненну допомогу в організації даного візиту. Ми дуже сподіваємося, що все відбудеться, як заплановано, і учасники форуму, і харківські студенти зможуть отримати для себе багато цікавої інформації від людини, яка золотими літерами вписала своє ім'я в економіку Європи», – заявив Михайло Добкін.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19099


03.09.2013

Делегації з 13 країн світу візьмуть участь у V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»

 Про це сьогодні повідомив під час прес-конференції директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Євген Шаповал.

 За його словами, у Форумі, який проводиться на виконання у регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики, візьмуть участь близько 350 осіб. Це представники дипломатичних місій та іноземні делегації регіонів-партнерів Харківської області; топ-менеджмент інвестиційних фондів, керівники державних структур, що відповідають за розвиток інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні, представники фінансово-промислових груп, зацікавлених в інвестиційній діяльності в Харківській області, представники міжнародних консалтингових компаній та проектів технічної допомоги Україні, ініціатори інвестиційних проектів.

 «Ми очікуємо, що до нас на форум приїдуть делегації з 13 країн: Росії, Білорусі, США, Польщі, Канади, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Індонезії, Туреччини, В’єтнаму, Чехії, Албанії. У нас будуть цікаві гості: топ-спікером Форуму запрошений реформатор польської економічної системи Лєшек Бальцерович, мер міста Цинцинаті – побратима м.Харкова - пан Марк Мелорі, це буде перший його візит. Також вперше на форум приїде виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев’янко, експерти з Києва Ігор Бураковський, Євген Копатько», - сказав Євген Шаповал.

 Також він повідомив, що форум планується провести за один день. Наступного дня його учасники зможуть обговорити спільні проекти і відвідати Великий Слобожанський ярмарок.

 Довідка. Лєшек Бальцерович - загальновизнаний експерт у питаннях макроекономіки. Професор Варшавської школи економіки, член престижної Групи авторитетів Міжнародного інституту фінансів в Цюріху, автор «Плану економічних реформ», так званої «шокової» терапії, застосованої в Польщі в 1991 році.

 

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19089


03.09.2013

У Харкові планують створити науковий центр ефективного землеробства

Як повідомив директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Євген Шаповал, в рамках проведення V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» та на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики планується підписати Меморандум про співпрацю між Інститутом рослинництва імені В.Я. Юр’єва і інвестиційною компанією Sigma Bleyzer щодо створення наукового парку з робочою назвою «Центр ефективного землеробства».

 «Sigma Bleyzer, яка представляє, в тому числі, і інтереси підрозділу техаського університету A&M, хоче спільно з нашим дослідницьким інститутом обмінюватися досвідом і напрацюваннями в сфері насіння зернових культур, апробації нових сортів. Зокрема, в Україні заборонено використання генетично модифікованого насіння. Специфікою AgriLife є те, що вона займається молекулярною генетикою. В першу чергу на таких особливостях виведення сортів пшениці і буде побудована ця співпраця», - сказав Євген Шаповал.

 Крім цього, додав він, спільно з провідною компанією у світі, яка займається племінною справою у свинарстві, на території одного з районів Харківської області планується реалізувати проект з апробації порід свиней.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19087


03.09.2013

6 вересня у Харкові відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»

 6 вересня 2013 року у Superior golf&spa resort (пр. Ак. Курчатова, 1-А) на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», організаторами якого є Харківська обласна державна адміністрація, Харківська міська рада, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України спільно з компанією PricewaterhouseCoopers. Генеральний партнер форуму – компанія «Shell». Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Євген Шаповал. 

За його словами, захід триватиме один день - з 10:00 до 19:00. Розпочнеться форум з пленарного засідання «Харківщина – лідер інвестиційної привабливості та рейтингу конкурентоспроможності регіонів України». Потім планується виступ спеціального гостя Форуму Лешека Бальцеровича - реформатора економічної системи Польщі. Після цього відбудуться шість панельних дискусій, присвячені різним темам. Останній захід у програмі проведення форуму - пленарне засідання «Харківські ініціативи – енергія зростання». По його завершенні відбудеться церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу інноваційних і інвестиційних проектів «Харківські ініціативи». 

 «Ми проводимо форум, тому що хочемо презентувати ті інвестиційні можливості, які має Харківський регіон. Ми хочемо спільно з іноземними колегами обговорити актуальні питання розвитку бізнесу. Таким чином ми хочемо залучати інвестиції в Харківську область. А найголовніше, ми хочемо показати, що у нас в регіоні влада відкрита, готова до діалогу і вона готова спільно з бізнесом вирішувати ті проблемні питання, які можуть час від часу виникати», - сказав Євген Шаповал.

 Більш детальна інформація про Форум та програма його проведення на сайті: http://led.org.ua/.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19086


04.09.2013

В Обласному палаці дитячої та юнацької творчості проведено найбільший ремонт за останні роки


Про це повідоміла під час прямої телефоної лінії в газеті «Слобідський край» директор Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості Світлана Федосєєва.


«У цьому році Президент України Віктор Янукович поставив завдання модернізувати освіту та належно підготуватися до нового навчального року. І в нашому Палаці проходив, мабуть, найбільший ремонт за останні роки його існування. Він охопив усі чотири приміщення Палацу. У головному корпусі (Сумська, 37) відремонтовано коридори першого та другого поверху, встановлено 11 нових енергозберігаючих вікон, замінено всі двері головного коридору першого поверху. У корпусі по вул. Сумській, 54 майже всі вікна замінено на енергозберігаючі. У відділі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва по вул. Сумській, 37-а капітально відремонтовано дах, новим став коридор другого поверху. В еколого-натуралістичному відділі по вул. Коцюбинського, 15 з’явилися нові тротуарні доріжки, які прикрашають яскраві клумби. На території цього відділу розпочато ремонт двох теплиць, які були визнані аварійними. Усі роботи проводилися завдяки державному фінансуванню», - розповіла Світлана Федосєєва.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/19079


02.09.2013

   1 вересня в усіх навчальних закладах району відбулися урочистості з нагоди Дня знань

 

У кожному закладі дітей привітали керівники району, селищний та сільські голови, керівники сільгосппідприємств, депутати, батьки. Золочівських школярів з початком нового навчального року поздоровила голова Харківської обласної профспілкової організації працівників освіти і науки України , депутат Харківської обласної ради Лідія Дулуб.

Сьогодні в нашій країні на державному рівні реалізується ряд проектів. У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України значна увага приділяється модернізації освіти, належній підготовці до нового навчального року. Всі навчальні заклади району готові до роботи.

1 вересня відкрився дитячий садок у Малій Рогозянці, до кінця року планується відкриття ще одного дошкільного закладу, буде встановлено нові дитячі майданчики, належна увага приділяється роботі з обдарованими дітьми, організації їх активного, змістовного дозвілля.


02.09.2013

   На День знань у Малій Рогозянці відбулося урочисте відкриття дитячого садка на базі Малорогозянської загальноосвітньої школи

 Привітати дітей,батьків, вчителів завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Асєєв, заступник голови Наталія Зашаловська, голова профспілки працівників освіти і науки, депутат Харківсьеої обласної ради Лідія Дулуб, начальник відділу освіти Наталія Оберемок, Малорогозянський сільський голова Валентина Лизогуб.

Питання відкриття дошкільного закладу підіймалося під час зустрічей з мешканцями села, виїзних та особистих прийомів громадян.

«У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо модернізації освіти, забезпечення доступу сільських дітей до повноцінної дошкільної освіти районною владою знайдено можливість відкриття цього дошкільного підрозділу», - сказав Андрій Олександрович, звертаючись до учасників урочистостей.

Із районного бюджету для цих цілей було виділено 180 тисяч гривень. Навчатися і відпочивати дошкільнята будуть у світлих, відремонтованих приміщеннях, обладнаних зручними меблями.     Дошкільну освіту тут здобуватимуть 20 дітей.

         Завершилося свято концертом, який підготували учні та вихованці Малорогозянського навчально-виховного комплексу.


01.09.2013

На площі Свободи відбулося свято, присвячене Дню знань

У святковому заході взяли участь: Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректори та викладачі Харківських ВНЗ та багато інших.

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко привітав усіх присутніх зі святом та побажав студентам успіхів на обраному ними шляху.

«Я радий вітати всіх вас сьогодні тут. Вам дуже пощастило, адже ви стоїте на порозі найбільших відкриттів. Харків, де ви будете вчитися, це місто з найкращими ВНЗ в Україні, з чудовими викладачами і з давніми і міцними студентськими традиціями. Я вам бажаю насолодитися кожною хвилиною студентського життя, використовувати цей час ефективно. А ми як представники уряду, виконуючи програму Президента України Віктора Януковича, зробимо все, щоб забезпечити вам стабільне майбутнє. Зі святом вас!» - сказав Олександр Клименко.

Голова ХОДА Михайло Добкін зазначив, що святкові заходи на площі Свободи стали доброю традицією Харківщини.

«Дорогі студенти, шановні викладачі! Стало доброю традицією на найбільшій і найкрасивішій площі Європи вшановувати тих, хто сьогодні є гордістю нашої країни, нашої області і нашого міста. І сьогодні ця площа сповнена молодих, красивих, талановитих і впевнених у собі людей. Перед вами все життя, перед вами відкриваються всі шляхи і всі можливості. Приходьте на найвищі посади в нашій державі, посідайте високі посади в бізнесі, керуйте країною, але перед цим добре навчитеся. Зі святом, щастя вам і божої благодаті», - звернувся до присутніх на святі голова Харківської обласної державної адміністрації.

Олександр Клименко, Михайло Добкін, Сергій Чернов, Геннадій Кернес залишили свої побажання студентам в «Літописі Харківського студентства», після чого по площі Свободи відбувся традиційний парад викладачів та творчих колективів ВНЗ Харкова.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


01.09.2013

   У Харкові відкрито новий навчально-спортивний комплекс «Юрист»

В урочистій церемонії відкриття взяли участь Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Євген Савін, голова обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій.

«Ваша академія вважається одним з кращих ВНЗ країни. Багато ваших випускників сьогодні працює в Міністерстві доходів і зборів України, де на практиці показує відмінні інтелектуальні здібності і високі професійні знання, які отримали в стінах даного закладу. Сьогодні дуже важливо, щоб крім інтелектуальної складової багато уваги приділялося спорту. Я переконаний, що спорт формує характер – тільки через особисті звершення і перемоги над собою людина може надалі розраховувати на успіх. З цих стін вийшло багато чемпіонів, і хочеться побажати, щоб після відкриття спорткомплексу великих імен і знаменитих спортсменів стало ще більше», – підкреслив Олександр Клименко, вітаючи керівників та спортсменів Юридичної академії з відкриттям спорткомплексу і початком нового навчального року.

В новому навчально-спортивному комплексі розташовані: зала спортивних ігор (площею 619,2 кв.м); тренажерна зала (площею 45,7 кв.м); зала фітнесу та аеробіки; 2 зали настільного тенісу; зала боксу та кікбоксингу; зала для єдиноборств; зала для оздоровчої гімнастики; зала для атлетичної гімнастики. Три спортивні зали та санвузол, розташовані на першому поверсі, доступні для людей з особливими потребами, для безперешкодного доступу в будівлю облаштовано пандус. Відкриття навчально-спортивного комплексу відбулося в рамках реалізації завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Довідка. У 1984 році було збудовано одноповерхову з підвалом спортивну споруду, загальною площею 2012,6 кв.м, в якій розміщались: спортивна зала площею 620,6 кв.м для занять волейболом, баскетболом та інше; душові, санвузли, роздягальні – загальною площею 80,9 кв.м; кабінети викладачів, тренерів загальною площею 52,4 кв.м та підсобні приміщення.

З липня 2011 року по серпень 2013 року була проведена реконструкція спортивної споруди. В її ході було здійснено надбудову одного поверху над одноповерховою будівлею та прибудову 3-х поверхів з підвалом до існуючої будівлі з переплануванням першого поверху та підвалу. Збільшено навчальні площі в 2,5 рази, в 3 рази площі кабінетів для викладачів та тренерів спортивних клубів, в 6 разів збільшені площі санвузлів, душових, роздягалень, кімнат відпочинку.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


01.09.2013

   Михайло Добкін привітав з Днем знань учнів Харківської спеціалізованої школи № 132

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін 1 вересня привітав учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №132 Харківської міської ради з Днем знань. Саме в перший клас цієї школи губернатор привів свою доньку - Єву.

«Сьогодні я буду більше говорити не як посадова особа, а, в першу чергу, як батько. Для мене сьогодні дуже зворушливий момент. Діти ростуть так швидко і, здається, що вік до першого класу пролітає за якісь миті. Вітаю всіх учнів, педагогів та батьків з 1 вересня. Нехай сьогодні і буде дуже короткий навчальний день, але, все одно, це ще одне 1 вересня і ще одне свято. Вітаю першокласників, для них починається нове життя, вони входять у велику дружню сім'ю, вступають в той етап, який впродовж багатьох років буде згадуватись як найкращий і найдобріший. Також вітаю учнів випускних класів. Рік мине дуже швидко, не квапте його, тому що це ще один рік вашого дитинства», - сказав Михайло Добкін.

Також він привітав педагогів з початком нового навчального року. Побажав їм, щоб все задумане реалізовувалося, нових досягнень і задоволення від роботи.

Як розповіла директор школи Ніна Симоненко, на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, в школі проведено істотний обсяг ремонтних робіт. Проведена реконструкція та благоустрій шкільного подвір’я, реконструкція ганку, косметичний ремонт актового залу, капітальний ремонт харчоблоку та ін.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


01.09.2013

   Діти - пріоритет державної політики

Як зазначив у ході церемонії відкриття нової будівлі школи Коробочкинського навчально-виховного комплексу голова ХОДА Михайло Добкін, в Чугуївському районі нові школи не будували з часів Радянського Союзу.

«Незважаючи на те, що сьогодні не зовсім спокійна економічна ситуація в світі та країні, тим не менш, Президент України Віктор Янукович ставить прості і зрозумілі завдання перед урядом і регіонами. Діти - пріоритет державної політики. Діти повинні бути під пильною увагою керівників будь-якого рівня. А будівництво шкіл, комп'ютеризація, поліпшення матеріально-технічної бази - це інвестиції в майбутні покоління, які будуть прославляти нашу область і країну», - підкреслив голова ХОДА.

Михайло Добкін подякував уряду за постійну підтримку, а також висловив слова подяки всім людям, які будували цю школу і зробили її красивою і комфортною.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


01.09.2013

Відкрито нову школу Коробочкинського навчально-виховного комплексу (доповнено)

На виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, в Чугуївському районі області відкрито нову школу Коробочкинського навчально-виховного комплексу. У церемонії відкриття взяли участь Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, народний депутат України Дмитро Шенцев.

Гості привітали учнів, педагогів та батьків зі святом та вручили колективу школи подарунки. Зокрема, Олександр Клименко подарував навчальному закладу комп'ютерний клас, а Михайло Добкін разом з Сергієм Черновим тренажерний майданчик.

«Шановні учні, батьки, викладачі! Вітаю вас не тільки з початком нового навчального року, а й з вашим новосіллям . Це знакова подія і для району, і для області, і для держави. Вас чекають не тільки нові класи, а й застосування нового формату навчання. Я завжди вітаю інновації, прагнення до них дає можливість розвивати творчі задатки, які є в кожному учні. Я завжди підтримую прагнення до змін. Дуже важливо йти цим шляхом, і у вас сьогодні є така можливість. Бажаю вам нових звершень у цій новій будівлі. Бажаю всім учням бути допитливими і креативними. З Днем знань!» - зазначив Олександр Клименко у своєму вітальному слові.

Також Міністр доходів і зборів підкреслив, що дуже важливо також приділяти увагу інформатизації та комп'ютеризації. Він відзначив той внесок, який робить керівництво області та району, щоб виконати цю програму.

«Для держави важливим завданням є розвиток освіти, забезпечення високого соціального статусу викладача. Це одні з пріоритетних завдань державної політики» , - підкреслив Олександр Клименко.

Нова школа розташована в реконструйованому приміщені колишнього будинку культури, розташованого поруч із старими будівлями НВК. В ході реконструкції проведено облаштування фасаду будівлі, ремонт покрівлі, заміну вікон, ремонт їдальні, туалетів, спортивної та актової зал, електромонтажні та загальнобудівельні роботи в приміщеннях, благоустрій території. В новій будівлі розміщені 11 класів, їдальня, спортивна зала з роздягальнями і душем, актова зала на 400 місць, бібліотека.

Довідка. Раніше школа в с. Коробочкине була розташована в 3-х будівлях, 2 з яких 1853 та 1817 років забудови, були відсутні спортивна та актова зали, їдальня, а також теплі туалети.

У Коробочкинському НВК навчається 302 учня, з них учнів 1-4 класів – 109, 5-9 класів – 153, 10-11 класів – 40 учнів. Випускників 9 класів – 41 учень. Педагогічний колектив нараховує 33 педагоги, з них 29 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 15 осіб, І кваліфікаційну категорію – 11, ІІ кваліфікаційну категорію – 2, категорію «спеціаліст» – 5. У навчально-виховному комплексі працює 6 гуртків, 1 секція від дитячо-юнацької спортивної школи.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news


Архів повідомлень(01.08.2012 - 31.08.2013) >>>

Архів повідомлень(27.06.2012 - 31.07.2013) >>>

Архів повідомлень(07.05.2012 - 27.06.2013) >>>

Архів повідомлень(05.03.2012 - 30.04.2013) >>>

Архів повідомлень(28.12.2012 - 26.02.2013) >>>

Архів повідомлень(02.10.2012 - 28.12.2012) >>>

Архів повідомлень(01.08.2012 - 27.09.2012) >>>

Архів повідомлень(26.04.2012 - 31.07.2012) >>>

Архів повідомлень(01.02.2012 - 26.04.2012) >>>

Архів повідомлень(04.01.2011 - 31.01.2012) >>>

 

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на

  62203 пл.Леніна 5, смт Золочів, Харківська обл.

цьому сайті, дозволяється при умові посилання,                  (для інтернет-видань - гіперпосилання)  на офіційний сайт

© 2011-2013 Золочівська районна державна адміністрація

email - zolochev_rda@ukrpost.ua

 Золочівської райдержадміністрації

Всі права захищено.

т./ф. (057-64) 5-15-64